Porażek ciąg dalszy.

Co tu można napisać o takim meczu? Przegraliśmy 3 mecz z rzędu, pocieszyć można się tylko tym że na inauguracje LO przegraliśmy pierwszych 5 meczy. Także po tamtych meczach " wieszano na nas psy". Jednak udało nam się wygrać później 5 meczy i rundę zakończyliśmy na wysokim 10 miejscu.
Najgorzej dla naszego zespołu że pierwsze 6 meczy gramy z zespołami z górnej części tabeli. Ale miejmy nadzieję że będzie lepiej.
A co do meczu z Wieczfnią to gospodarze byli lepszym zespołem, przewyższali nas inteligencją gry,pomysłowością. Niestety znowu tracimy w pierwszych minutach głupie 2 bramki i schodzi z nas powietrze. W 8 minucie zawodnik z 30 paru metrów przelobowuje bramkarza, następnie 3 minuty później tracimy bramkę po rzucie rożnym. W 26 minucie zawodnik gospodarzy uderza nie do obrony z rzutu wolnego i mamy 3-0. A ciekawe jak by się mecz potoczył jak by Stępkowski w 6 minucie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.
Druga połowa to walka głównie w środku boiska. Gospodarze mając 3 bramkową zaliczkę grają spokojniej, my próbujemy kontratakować jednak na niewiele się to zdaje.
Przed nami kolejne mecze, teraz Ostrów później Żuromin i Troszyn. Ciężko będzie w tych meczach powalczyć o choćby remis ,ale na pewno się nie poddamy. Powalczymy o korzystny wynik, jak się uda to dobrze a jak nie....... życie.
Zdajemy sobie sprawę że grozi nam widmo spadku, jesteśmy tego pełni świadomi ale na pewno łatwo skóry nie oddamy. Będziemy walczyć w każdym meczu, do ostatniego gwizdka sędziego. Nastał dla nas trudny okres i musimy go przetrwać.Mamy młody zespół i takie doświadczenie jak chociażby pobyt w LO da tym młodym zawodnikom bardzo dużo.

Dodano 30 marzec 2009, o godzinie 14:38 przez dyrek