Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

NL na czele bez zmian
Trzecia kolejka NL za nami.
Dużo emocji , dużo bramek , dużo walki, dużo kontrowersji.Taki jest futbol.
Najciekawszy mecz Janusze-Chorzele,gdzie wynik zmieniał się co kilka minut.
Cieszy pierwsza bramka GKS Granat :)

Dziś został pobity rekord kibiców.
W czasie meczu Janusze-Chorzele ( liczeni byli wtedy kibice )na trybunach ponad 120 osób !!! BRAWO, BRAWO, BRAWO.

Wyniki :
Czarki - Olszewka 11-3
Adam Lewandowski -2 , Kamil Rutkowski - 2 , Łukasz Sojak , Mateusz Pepłowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański , Piotr Kapuściński , Marcin Sokół , Dariusz Sławski - Krystian Kuciński -2 , Kamil Więcek

GKS Granat - InterClass 1-11
Kamil Burchacki - Piotr Roman-5, Bartosz Orłowski - 4 , Wojciech Bednarski - 2

Chorzele - Janusze 3-4
Igor Tułowiecki - 2 , Arek Czaplicki - Marcin Wątkowski -2 ,Paweł Zarjewski , Krystian Orłowski

Sparta - Orły Sokoła 2-4
Jakub Sygocki - 2 - Patryk Spodobalski , Piotr Górniak , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński
Dodano 08 grudzień 2017, o godzinie 22:51 przez mazowsze   Komentarze[0]

3 kolejka NLF
Dziś trzecia kolejka NL.

Zapraszamy do oglądania

KOLEJKA NR 3

Piątek 8.12.2017


19.40
Olszewka - Czarki

20.20
GKS Granat - InterClass

21.00
Chorzele - Janusze

21.40
Orły Sokoła – Sparta
Dodano 08 grudzień 2017, o godzinie 12:38 przez mazowsze   Komentarze[1]

TURNIEJ SYLWESTROWY
Klub Sportowy Mazowsze Jednorożec zaprasza wszystkie chętne drużyny piłkarskie te zawodowe i te amatorskie do wzięcia udziału w turnieju Sylwestrowym o Puchar Jednorożca.

Turniej odbędzie się dnia 30 grudnia 2017 roku na Hali w Jednorożcu.

Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu :

502 540 291 -Artur Piotrak
515 795 665 Gabryś Żabiński
Dodano 07 grudzień 2017, o godzinie 21:40 przez mazowsze   Komentarze[0]

Za tydzień kolejne emocje
Podajemy pełen harmonogram gier, również z rundą finałową.

Z przyczyn od nas niezależnych wszystkie kolejki niedzielne rozpoczynają się od godziny 17.00 !!!

HARMONOGRAM GIER

KOLEJKA NR 3

Piątek 8.12.2017
19.40
Olszewka - Czarki
20.20
GKS Granat - InterClass
21.00
Chorzele - Janusze
21.40
Orły Sokoła – Sparta

KOLEJKA NR 4

Niedziela 10.12.2017
17.00
GKS Granat - Orły Sokoła
17.40
Olszewka - Sparta
18.20
Chorzele - Czarki
19.00
Janusze – InterClass

KOLEJKA NR 5

Piątek 15.12.2017
19.40
Czarki - Sparta
20.20
Chorzele - InterClass
21.00
Janusze – Orły Sokoła
21.40
Olszewka – GKS Granat

KOLEJKA NR 6

Niedziela 17.12.2017
17.00
InterClass - Orły Sokoła
17.40
Olszewka - Janusze
18.20
Czarki – GKS Granat
19.00
Chorzele - Sparta

KOLEJKA NR 7

Piątek 22.12.2017
19.40
Czarki - Janusze
20.20
Sparta – GKS Granat
21.00
Chorzele – Orły Sokoła
21.40
InterClass – Olszewka

Runda Play – Off

Piątek 05.01.2018

19.40
zespół z miejsca 8 – zespół z miejsca 5
20.20
Zespół z miejsca 6 – zespół z miejsca 7
21.00
Zespół z miejsca 1 – zespół z miejsca 4
21.40
Zespół z miejsca 2 – zespół z miejsca 3

Niedziela 07.01.2018

17.00
Mecz o VII miejsce
17.40
Mecz o V miejsce
18.20
Mecz o III miejsce
19.00
FINAŁ




Dodano 03 grudzień 2017, o godzinie 22:04 przez mazowsze   Komentarze[0]

Cebula na czele
Bramkarz Mazowsza Jednorożec na czele strzelców NL !

Klasyfikacja najlepszego strzelca

6 bramek
Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

5
Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

4
Marcin Wątkowski ( Janusze ) ,
Bartosz Orłowski ( InterClass )
Kamil Rutkowski ( Czarki )

3
Arkadiusz Czaplicki , Piotr Walewacz ( Chorzele )
Krystian Orłowski , Bartosz Wilga ( Janusze )

2
Kamil Makowski , Jakub Cichocki , Daniel Lubański ( Czarki ) ,
Piotr Kuligowski ( Janusze )

1
Adam Lewandowski (Czarki ) ,
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Maciej Wierzbicki (Chorzele )
Piotr Górniak , Rafał Kraszewski , Patryk Lipiński , Łukasz Rykowski , Tomasz Kamiński (Orły Sokoła )
Bartek Kimona , Bartek Pepłowski , Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Kamil Rutkowski , Daniel Lubański ( Czarki )
Piotr Roman , Łukasz Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski ( Janusze )
Krystian Kuciński , Sebastian Olender , Kamil Więcek , Patryk Kuciński ( Olszewka )



Dodano 03 grudzień 2017, o godzinie 21:45 przez mazowsze   Komentarze[0]

Janusze i Czarki na czele
Za nami druga kolejka NLF

Wyniki

Sparta - InterClass 1:7
Daniel Brzezicki - Bartosz Orłowski - 4 , Piotr Roman , Łukasz Niestępski , sam.

Janusze - GKS Granat 17:0
Sebastian Kacprzyk - 5 , Marcin Bartosiewicz - 3 , Krystian Orłowski - 3 , Bartosz Wilga -2 , Piotr Kuligowski - 2 ,Marcin Wątkowski , Mateusz Grabowski

Orły Sokoła - Czarki 2:6
Łukasz Rykowski , Tomasz Kamiński - Kamil Rutkowski - 3 , Jakub Cichowski , Daniel Lubański , Adam Lewandowski

Chorzele - Olszewka 2:4
Piotr Walewacz , Maciej Wierzbicki - Krystian Kuciński , Sebastian Olender , Kamil Więcek , Patryk Kuciński
Dodano 03 grudzień 2017, o godzinie 21:21 przez mazowsze   Komentarze[0]

Najlepsi strzelcy NL
Najlepsi strzelcy NL

3 bramki

Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )


2

Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Kamil Makowski ( Czarki ) , Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

1

Jakub Cichocki , Kamil Rutkowski , Daniel Lubański ( wszyscy Czarki ) ,
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski ( wszyscy Chorzele )
Piotr Górniak , Rafał Kraszewski , Patryk Lipiński ( wszyscy Orły Sokoła )
Bartosz Wilga , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )
Bartek Kimona , Bartek Pepłowski ( Sparta )
Jakub Cichocki , Kamil Rutkowski , Daniel Lubański ( Czarki )
Dodano 03 grudzień 2017, o godzinie 10:25 przez mazowsze   Komentarze[0]

II kolejka w niedzielę
W najbliższą niedzielę II NLF

ZAPRASZAMY KIBICÓW !!!!!!!

Zestaw meczy :

18.00-18.35
Sparta - InterClass

18.40-19.15
Janusze - GKS Granat

19.20-19.55
Orły Sokoła - Czarki

20.00-20.35
Chorzele - Olszewka
Dodano 02 grudzień 2017, o godzinie 10:37 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pierwsza kolejka NLH za nami
Po pierwszej kolejce liderem ligi jest ekipa z Chorzel.

Oto wyniki :

Chorzele - GKS Granat 8-0
Piotr Wróbel , Piotr Walewacz-2 , Zbigniew Lubowiedzki , Arek Czaplicki -3 , Andrzej Dąbrowski

Orły Sokoła - Olszewka 3-0
Piotr Górniak , Rafał Kraszewski , Patryk Lipiński

Janusze - Sparta 7-2
Marcin Wątkowski - 3 , Bartosz Wilga , Marcin Bartosiewicz - 2, Sebastian Kacprzyk - Bartek Kimona , Bartek Pepłowski

Czarki - InterClass 5-0
Kamil Makowski -2, Jakub Cichocki , Kamil Rutkowski , Daniel Lubański
Dodano 02 grudzień 2017, o godzinie 10:04 przez mazowsze   Komentarze[0]

No to zaczynamy NLF
Nocna Liga Futsalu - ZAPRASZAMY KIBICÓW

Już w najbliższy piątek pierwsza kolejka NLF

PLAN PIERWSZEJ KOLEJKI

19.40 - Chorzele - GKS Granat
20.20 - Orły Sokoła - Olszewka
21.00 - Sparta - Janusze
21.40 - InterClass - Czarki


Drużynom przypominamy że na hali w Jednorożu obowiązuje

BEZWZGLĘDNY ZAKAZ GRY W BUTACH

- Z CZARNĄ PODESZWĄ,
-BUTÓW TYPU TURF
-SMAROWANIA BUTÓW KLEJEM !!!
Dodano 29 listopad 2017, o godzinie 23:29 przez Mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 8
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk19
2.Żbik Nasielsk18
3.Makowianka Maków Mazowiecki16
4.Kryształ Glinojeck16
5.CK Troszyn16
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel3
2.Grabowski Adam2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Bors Łukasz1
-Sławski Artur1
Październik 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec