Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

WESOŁYCH ŚWIĄT
Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia z podziękowaniami za dotychczasowe odwiedziny naszej strony składa drużyna Mazowsze Jednorożec.
Dodano 24 grudzień 2017, o godzinie 10:12 przez mazowsze   Komentarze[0]

Znamy grupy
Poznaliśmy grupy w jakich zagrają drużyny w Sylwestrowym Turnieju Piłkarskim.

Grupa A
Po Dziabągu
Trartak Grab-Bud Pienice
Połoń
Olszewka

Grupa B
Ekipa z Łomży
Czarki
Po Ibizie
InterClass

Grupa C
GKS Grabnat
Janusze
Lipa
Zryw Dalanówek

Grupa D
Orły Sołtysa
Stacja Paliw Depuła
Baranowo
Chorzelaki

Grupa A i B gra o godzinie 8.30
Grupa C i D 11.00
Dodano 23 grudzień 2017, o godzinie 18:28 przez mazowsze   Komentarze[0]

Trochę zmian
Nie 12 ale 16 zespołów wystąpi w Sylwestrowych Turnieju Piłki Nożnej w Jednorożcu.

Ekipy zostaną podzielone na 4 grupy A,B,C,D po 4 zespoły każda.W grupie gramy systemem każdy z każdym.

Czas gry jedna połowa 10 minut

W grupa A i B zagra o godzinie 8.30 , grupa C,D o godzinie 11.00

Do ćwierćfinałów awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Dalszy etap :
1A-2C
1B-2D
1C-2A
1D-2B

Półfinał:
zw 1A-2C - 1D-2B
zw 1B-2D - 1C-2A

Następnie mecz o trzecie miejsce i finał.

Losowanie grup nastąpi w piątek.

Drużyny które zagrają:
Janusze
Czarki
GKS Granat
Tartak Grab-Bud Pienice
Ekipa z Łomży
Po Dziabągu ( FC Kalosze )
Po Ibizie
Chorzelaki
Lipa
ZRYW Dalanówek
Połoń
Orły Sołtysa
InterClassc
Stacja Paliw Deptuła
Olszewka
Baranowo
Dodano 19 grudzień 2017, o godzinie 22:38 przez mazowsze   Komentarze[0]

KURS SĘDZIEGO
Wydział Sędziowski Ciechanowsko - Ostrołęckiego OZPN przyjmuje zapisy na kurs sędziego piłki nożnej. Aby zapisać się na kurs należy pobrać kwestionariusz, wypełnić go oraz przesłać na adres
jacek-mulawka@wp.pl lub dostarczyć listownie bądź osobiście do siedziby związku COOZPN (ul. 3 Maja 7, 06-400 Ciechanów).

Koszt kursu wynosi 200 zł, a zapisy jeszcze trwają!
Planowane rozpoczęcie kursu to styczeń 2018 r.
W przypadku grupy powyżej 10 osób zajęcia będą odbywały się w Ostrołęce.
Mogą się zgłaszać osoby urodzone w 2002 roku i starsze.

Wymagane dokumenty:

- podanie (ankieta kwestionariusz) kandydata ,
- dwa zdjęcia (takie same)
- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do czynnego sędziowania,
- oświadczenie o niekaralności kandydata - do pobrania ze strony i poniżej,
- zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie (dot. kandydatów poniżej 18 roku życia) - do pobrania ze strony i poniżej.

Po zakończeniu kursu kandydat uzyskuje miano sędziego próbnego Wydziału Sędziowskiego C - O OZPN.
Wszystkich zainteresowanych kibiców, zawodników i sympatyków futbolu zapraszamy!

Więcej informacji udziela referent ds. Programu Mentorskiego Wydziału Sędziowskiego C-O OZPN - Jacek Mulawka tel. 512 378 723, jacek-mulawka@wp.pl
Wymagane dokumenty również na pod linkiem: http://ws.coozpn.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=14&Itemid=121
Dodano 19 grudzień 2017, o godzinie 21:41 przez mazowsze   Komentarze[0]

Guto dalej liderem
Najlepsi strzelcy NL

14 bramek
Marcin Wątkowski ( Janusze )


12
Bartosz Orłowski ( InterClass )
Kamil Rutkowski ( Czarki )

9
Piotr Roman( InterClass )

8
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

6
Krystian Kuciński ( Olszewka )

5
Sebastian Deptuła , Kamil Więcek ( Olszewka )
Krystian Orłowski ,Piotr Kuligowski( Janusze )
Daniel Lubański ( Czarki )

4
Bartosz Wilga ( Janusze )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Igor Tułowiecki ( Chorzele )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Jakub Cichocki ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Sebastian Olender ( Olszewka )
Jakub Sygocki ( Sparta )
Tomasz Kamiński ( Orły Sokoła )

2
Piotr Molski , Łukasz Sojak , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Patryk Spodobalski ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Bartosz Kimona ( Sparta )
Maciej Wierzbicki , Piotr Wróbel( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski ( Janusze )

1
Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Błażej Kaszuba , Marcin Szmalc (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz , Piotr Blaźlak (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Dariusz Sławski , Jarosław Tomaszewski ( Czarki )
Łukasz Niestępski , Adam Niestępski, Paweł Michalak( InterClass )
Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki , Łukasz Wójcik ( GKS Granat )


Dodano 17 grudzień 2017, o godzinie 23:20 przez mazowsze   Komentarze[0]

6 kolejka NL
Przedostatnia kolejka NL za nami.

Wyniki meczy :

Orły Sokoła - InterClass 3-4
Piotr Górniak -2, Tomasz Kamiński - Bartosz Orłowski -3 , Paweł Michalak

Janusze - Olszewka 7-1
Marcin Wątkowski -3, Piotr Kuligowski , Marcin Bartosiewicz , Mateusz Grabowski , Sebastian Kacprzyk - Kamil Więcek

Czarki - GKS Granat 13-0
Kamil Rutkowski - 6 , Daniel Lubański -2, Jakub Cichocki , Piotr Kapuściński , Marcin Sokół , Jarek Tomaszewski

Sparta - Chorzele 1-8
Jakub Sygocki - Arkadiusz Czaplicki-3, Igor Tułowiecki -2, Błażej Kaszuba , Piotr Wróbel , Marcin Szmalc

Dodano 17 grudzień 2017, o godzinie 23:15 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejka nr 6
Niedziela 17.12.2017

KOLEJKA NR 6

17.00
InterClass - Orły Sokoła

17.40
Olszewka - Janusze

18.20
Czarki – GKS Granat

19.00
Chorzele - Sparta
Dodano 16 grudzień 2017, o godzinie 00:52 przez mazowsze   Komentarze[0]

Guto liderem
Najlepsi strzelcy NL

11 bramek
Marcin Wątkowski ( Janusze )

9

Bartosz Orłowski , Piotr Roman( InterClass )

7
Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

6
Kamil Rutkowski ( Czarki )
Krystian Kuciński ( Olszewka )

5
Sebastian Deptuła ( Olszewka )
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Krystian Orłowski ( Janusze )
4
Bartosz Wilga ( Janusze )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Kamil Więcek , ( Olszewka )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Sebastian Olender ( Olszewka )
Piotr Kuligowski ( Janusze )

2
Jakub Cichocki , Łukasz Sojak ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Tomasz Kamiński , Patryk Spodobalski , Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Jakub Sygocki , Bartosz Kimona ( Sparta )
Igor Tułowiecki , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
Paweł Zarjewski ( Janusze )

1
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz , Piotr Blaźlak(Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół , Dariusz Sławski , Piotr Molski( Czarki )
Łukasz Niestępski , Adam Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski , Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki , Łukasz Wójcik ( GKS Granat )


Dodano 16 grudzień 2017, o godzinie 00:46 przez mazowsze   Komentarze[0]

5 kolejka NL
Piąta kolejka NL za nami.

Niestety pierwszy raz w zdarzyło się że drużyna oddała mecz walkowerem. I tu nie chodzi o tych co nie przyjechali tylko głównie o zespół który miał grać z daną drużyną. Ktoś organizuje sobie pracę, zajęcia domowe itd a dwie godziny przed meczem dowiaduje się że inni zrezygnowali. Szkoda.

Wyniki i strzelcy :

Sparta - Czarki 0-3 wo

Chorzele - InterClass 1-1
Arek Czaplicki - Adam Niestępski

Janusze - Orły Sokoła 9-1
Marcin Wątkowski-3 , Bartosz Wilga , Piotr Kuligowski , Mateusz Wódkiewicz , Paweł Zarjewski , Sebastian Kacprzyk , Krystian Orłowski - Piotr Blaźlak

Olszewka - GKS Granat 7-1
Kamil Więcek-2 , Sebastian Olender , Sebastian Deptuła , Kacper Moszczyński , Krystian Kuciński , samobójcza - Łukasz Wójcik

Dodano 16 grudzień 2017, o godzinie 00:25 przez mazowsze   Komentarze[0]

TURNIEJ SYLWESTROWY
MAMY KOMPLET

Dwanaście zespołów zapisało się na Turniej Sylwestrowy.

Zapisane ekipy to:

Janusze ( Jednorożec )
Czarki ( Przasnysz )
GKS Granat ( Jednorożec )
Tartak Grab-Bud Pienice ( Pienice )
Ekipa z Łomży ( Łomża )
FC Kalosze ( Jednorożec )
Po Ibizie ( Baranowo )
Chorzelaki ( Chorzele )
Lipa ( Lipa )
ZRYW Dalanówek ( Płońsk )
Połoń ( Połoń )
Orły Sołtysa


W dniu turnieju o 8.30 nastąpi losowanie grup.
Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00
W grupie obowiązuje system każdy z każdym.
Czas gry raz 12 minut.
Do rundy finałowej przejdą tylko zwycięzcy grup oraz zespół z drugiego miejsca z najlepszym wynikiem punktowym.
Reszta drużyn zagra o miejsca.
Dla pierwszych czterech zespołów będą puchary.
Puchar otrzyma także najlepszy strzelec oraz bramkarz turnieju.
Cały regulamin ukarze się po świętach
Dodano 15 grudzień 2017, o godzinie 18:47 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 7
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec