Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Raul najbliżej korony
Najlepsi strzelcy NL

19 bramek
Bartosz Orłowski ( InterClass )

16
Marcin Wątkowski ( Janusze )
14
Piotr Roman( InterClass )
13
Kamil Rutkowski ( Czarki )
10
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
9
Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

7
Krystian Kuciński ( Olszewka )

6
Krystian Orłowski ( Janusze )
Daniel Lubański ( Czarki )
Sebastian Deptuła ( Olszewka )
Bartosz Kimona ( Sparta )

5
Kamil Więcek ( Olszewka )
Piotr Kuligowski , Bartosz Wilga ( Janusze )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
4
Mateusz Pepłowski . Adam Lewandowski , Jakub Cichocki , Piotr Molski ( Czarki )
Igor Tułowiecki , Piotr Wróbel ( Chorzele )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Jakub Sygocki ( Sparta )
Sebastian Olender ( Olszewka )

3
Piotr Walewacz , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Tomasz Kamiński, Mateusz Łazarz , Kamil Kamiński ( Orły Sokoła )
Kamil Makowski, Marcin Sokół ( Czarki )
Maciej Smoliński ( Janusze )
Karol Majewski ( Olszewka )
Marek Zamielski ( Sparta )

2
Dariusz Sławski , Łukasz Sojak , Piotr Kapuścińki ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Patryk Spodobalski , Piotr Blaźlak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski ( Sparta )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski ,( Janusze )
Adam Niestępski , Kacper Sawczenko ( InterClass )
Łukasz Wójcik ( GKS Granat )

1
Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Błażej Kaszuba , Marcin Szmalc (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Jakub Maluchnik (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Jarosław Tomaszewski ( Czarki )
Łukasz Niestępski Paweł Michalak( InterClass )
Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki ( GKS Granat )


Dodano 20 styczeń 2018, o godzinie 00:03 przez mazowsze   Komentarze[0]

Finał Czarki - Janusze
Oj działo się działo dzisiejszego dnia na NL.
Runda play-off NL dostarczyła nam bardzo dużo emocji.W każdym meczu było wiele walki i wynik był nieznany do ostatniej syreny.Do wyłonienia jednego zwycięscy potrzebna była dogrywka.

o miejsca V-VIII

Orły Sokoła - GKS Granat 5-3


Mateusz Łazarz - 2 , Kamil Kamiński , Jaku Maluchnik , Piotr Blaźlak - Daniel Pietrzak-2 , Łukasz Wójcik

Sparta - Olszewka 5-6 po dogrywce

Marek Zamielski-3, Bartosz Kimona-2 - Karol Majewski -3 ,Krystian Kuciński , Sebastian Olender , Sebastian Deptuła

Półfinały

Czarki - Chorzele 4-3

Piotr Molski , Marcin Sokół , Daniel Lubasiński ,samobójcza - Piotr Wróbel , Maciej Wierzbicki , Arkadiusz Czaplicki

Janusze - InterClass 5-3
Marcin Wątkowski , Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk , Maciej Smoliński , Krystian Orłowski - Wojciech Bednarski -2 , Piotr Roman
Dodano 19 styczeń 2018, o godzinie 23:51 przez mazowsze   Komentarze[0]

PLAY OFF NL
Przedostania kolejka tegorocznej NL przed nami.

W najbliższy piątek 19 stycznia 2018 roku zaczynamy rundę play off.

Plan gier wygląda następująco :

Mecze o miejsca V-VIII

19.40

GKS Granat – Orły Sokoła

20.20

Olszewka - Sparta

Półfinały

21.00

Czarki - Chorzele

21.40

Janusze - InterClass

Ostatnia kolejka i rozdanie pucharów już w niedzielę 21.01.2018

Plan gier wygląda nastepująco

17.00
Mecz o VII miejsce

17.40
Mecz o V miejsce

18.20
Mecz o III miejsce

19.00
FINAŁ

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW !!!!!

Dodano 16 styczeń 2018, o godzinie 13:43 przez mazowsze   Komentarze[0]

Runda play-off
Mecze rundy play -off wyglądają następująco :

19 stycznia 2018 roku PIĄTEK

mecze o miejsca V-VIII

19.40

GKS Granat – Orły Sokoła

20.20

Olszewka - Sparta

półfinały


21.00

Czarki - Chorzele

21.40

Janusze - InterClass
Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:34 przez mazowsze   Komentarze[0]

Raul wrócił na tron
Najlepsi strzelcy NL

19 bramek

Bartosz Orłowski ( InterClass )
( zdjęcie -źródło własne OB facebook )

15

Marcin Wątkowski ( Janusze )

13

Kamil Rutkowski ( Czarki )
Piotr Roman ( InterClass)

9

Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
8

Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

6

Krystian Kuciński ( Olszewka )

5
Sebastian Deptuła , Kamil Więcek ( Olszewka )
Krystian Orłowski ,Piotr Kuligowski , Bartosz Wilga ( Janusze )
Daniel Lubański ( Czarki )

4

Mateusz Pepłowski . Adam Lewandowski , Jakub Cichocki ( Czarki )
Igor Tułowiecki ( Chorzele )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartosz Kimona Jakub Sygocki ( Sparta )

3

Piotr Walewacz , Piotr Wróbel ( Chorzele )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Sebastian Olender ( Olszewka )
Tomasz Kamiński ( Orły Sokoła )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
Kamil Makowski , Piotr Molski ( Czarki )

2

Dariusz Sławski , Łukasz Sojak , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Patryk Spodobalski ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski ( Sparta )
Maciej Wierzbicki , ( Chorzele )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski , Maciej Smoliński ( Janusze )
Adam Niestępski , Kacper Sawczenko ( InterClass )

1

Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Błażej Kaszuba , Marcin Szmalc (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz , Piotr Blaźlak (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Jarosław Tomaszewski ( Czarki )
Łukasz Niestępski Paweł Michalak( InterClass )
Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki , Łukasz Wójcik ( GKS Granat )


Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:26 przez mazowsze   Komentarze[0]

I wszystko jasne
Zakończyła się runda zasadnicza NL.
Do półfinałów awansowały zespoły : Czarki , Janusze , InterClass i Chorzele.
Pozostałe zespoły zagrają o miejsca V-VIII

Dzisiejsze wyniki :
Czarki - Janusze 5-3
Jakub Cichocki , Piotr Molski , Adam Lewandowski , Kamil Rutkowski , Dariusz Sławski - Marcin Wątkowski , Bartosz Wilga , Maciej Smoliński

GKS Granat - Sparta 1-4
Daniel Pietrzak - Bartosz Kimona-2, Jakub Sygocki , samobójcza

Chorzele - Orły Sokoła 2-0
Arkadiusz Czaplicki , Piotr Wróbel

Olszewka - InterClass 0-14
Bartosz Orłowski - 6 ,Piotr Roman - 5 , Kacper Sawczenko - 2, Adam Niestępski
Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:13 przez mazowsze   Komentarze[0]

ZMIANA TERMINU RUNDY PLAY -OFF NL
Niestety z mojej winy muszę przełożyć całą rundę Play – Off Nocnej Ligi

I tak pierwsza runda odbędzie się ostatecznie

19 stycznia 2018 roku PIĄTEK

19.40
zespół z miejsca 8 – zespół z miejsca 5

20.20
Zespół z miejsca 6 – zespół z miejsca 7

21.00
Zespół z miejsca 1 – zespół z miejsca 4

21.40
Zespół z miejsca 2 – zespół z miejsca 3

Druga runda i zarazem finałowa z rozdaniem nagród

Niedziela 21.01.2018

17.00
Mecz o VII miejsce

17.40
Mecz o V miejsce

18.20
Mecz o III miejsce

19.00
FINAŁ

NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE !!!!!!


finały nie mogą odbyć się w terminie 12,14 stycznia ponieważ na hali naszej jest studniówka


Dodano 02 styczeń 2018, o godzinie 10:18 przez mazowsze   Komentarze[0]

Ostatnia kolejka
Siódma i zarazem ostatnia kolejka rundy zasadniczej Nocnej Ligi odbędzie się w najbliższy piątek 05.01.2018 r.

Będzie to bardzo ważna kolejka dla wszystkich ekip.
W meczu pierwszym Czarki i Janusze powalczą o pierwsze miejsce.Mecz drugi to walka o pierwsze punkty w lidze.Trzeci mecz to walka o wejście do półfinałów.Kto wygra gra o medale.W meczu czwartym Olszewka wygrywając z InterClass także powalczy o medale.
Będzie ciekawie.
Zapraszamy

Zestaw par

Piątek 05.01.2018

19.40
Czarki - Janusze

20.20
Sparta – GKS Granat

21.00
Chorzele – Orły Sokoła

21.40
InterClass – Olszewka


Dodano 02 styczeń 2018, o godzinie 10:12 przez mazowsze   Komentarze[0]

Stacja Paliw Deptuła z Pucharem
K Grupa Mecz Wynik
1. A Po Dziabągu Tartak Grab-Bud 0-3
2. A Olszewka Połoń 0-0
3. B Ekipa z Łomży Czarki 1-4
4. B Po Ibizie InterClass 1-0
5. A Po Dziabągu Olszewka 0-2
6. A Tartak Grab-Bud Połoń 0-0
7. B Ekipa z Łomży Po Ibizie 0-7
8. B Czarki InterClass 1-0
9. A Po Dziabągu Połoń 0-4
10. A Tartak Grab-Bud Olszewka 3-0
11. B Ekipa z Łomży InterClass 1-2
12. B Czarki Po Ibizie 1-0
13. C GKS Granat Janusze 0-1
14. C Lipa Zryw Dalanówek 0-3
15. D Orły Sołtysa Stacja Paliw Deptuła 2-5
16. D Baranowo Chorzelaki 0-0
17. C GKS Granat Lipa 5-0
18. C Janusze Zryw Dalanówek 2-1
19. D Orły Sołtysa Baranowo 1-0
20. D Stacja Paliw Deptuła Chorzelaki 1-0
21. C GKS Granat Zryw Dalanówek 3-0
22. C Janusze Lipa 5-1
23. D Orły Sołtysa Chorzelaki 1-1
24. D Stacja Paliw Deptuła Baranowo 3-2

25. 1/4 Tartak Grab-Bud GKS Granat 3-0
26. 1/4 Połoń Janusze 1-2
27. 1/4 Czarki Orły Sołtysa 4-0
28. 1/4 Po Ibizie Stacja Paliw Deptuła 2-4

29. Półfinał Tartak Grab-Bud Czarki 1-2
30. Półfinał Janusze Stacja Paliw Deptuła 0-2

31. O III miejsce Janusze Tartak Grab-Bud 2-1

32. Finał Czarki Stacja Paliw Deptuła 2-2 5-6 k.


Najlepszy bramkarz - Jakub Cichocki ( Czarki )
Najlepszy strzelec - Kamil Jastrzębski 10 bramek ( Stacja Paliw Deptuła )

Podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla Kingi Krajewskiej oraz Dominika Walędziaka.

Dodano 30 grudzień 2017, o godzinie 20:31 przez mazowsze   Komentarze[0]

Regulamin
REGULAMIN TURNIEJU SYLWESTROWY PIŁKI NOŻNEJ

• Cel imprezy:
• popularyzacja form aktywnego wypoczynku;
• integracja środowisk piłkarskich.
• Miejsce i termin:
• Hala Widowiskowo Sportowa w Jednorożcu,
30 grudzień 2017 r. godz. 08.30 / sobota /

UCZESTNICTWO

1.Turniej Sylwestrowy w Jednorożcu przeznaczony są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach futsalu i piłki nożnej PZPN
2.Zawodnicy muszą mieć ukończone 15 lat i powinni posiadać ważne badania lekarskie zawodnicy uczestniczą w rozgrywkach na własną odpowiedzialność
3.Drużyna musi mieć opiekuna (kierownika drużyny). Może być nim zawodnik biorący czynny udział w rozgrywkach
4.Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny
5.Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikających z tego powodu wypadków. Nie ponosi także odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie gry każdego z zawodników.

Przepisy gry:
• Czas gry raz 10 minut
• O zatrzymaniu czasu decyduje tylko i wyłącznie sędzia zawodów.
• Liczba zawodników na boisku 5 ( 4 plus bramkarz )
• Nie obowiązuje przepis o spalonym,
• Aut bramkowy wyrzucany jest ręką
• Zmiany zawodników tzw. hokejowe ( zawodnik może zejść z boiska tylko w strefie zmian)
• Każda zmiana zawodników poza obszarem zmian skutkuję karą 1 minuty dla zawodnika zmieniającego,
• Nowy zawodnik może wejść na boisko tylko w momencie gdy jego partner opuścił boisko w strefie zmian,
• Każdy rzut z autu jest rzutem pośrednim wykonywanym nogą, piłka stojąca na linii lub poza linią,
• Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi minimum 5 metrów
• Wszystkie rzuty wolne są rzutami bezpośrednimi. Obowiązuje odległość 5 m od miejsca wykonywania stałego fragmentu gry - rzutu wolnego, rzutu rożnego, rzutu z autu. Zawodnik wykonujący stały fragment gry może prosić sędziego o odsunięcie przeciwnika na odległość 5 m. Na wykonanie każdego stałego fragmentu gry zespół ma 4 sekundy
• Rzut karny wykonywany jest z odległości 6 m od bramki, z linii pola karnego
• Obowiązuje zakaz gry wślizgiem w kontakcie z przeciwnikiem. Wślizgami można ratować wychodząca piłkę oraz wchodzić bez zagrożenia dla współzawodnika
• Każdy wślizg w kontakcie z przeciwnikiem- rzut wolny dla przeciwnej drużyny.
• Każdy wślizg we własnym polu karnym - rzut karnym dla przeciwnej drużyny
Kary:
• 2 minuty : niesportowe zachowanie , zbyt ostra gra , zagranie specjalne ręką
• za wyjątkowo niesportowe zachowanie zawodnik może zostać wykluczony z rozgrywek. Decyzje podejmuje organizator po zasięgnięciu opinii sędziów i kierowników drużyn. Decyzje sędziego są niepodważalne. Za komentowanie oraz ubliżanie arbitrowi zawodnik może być ukarany karą w postaci usunięty z rozgrywek ligowych bez prawa uczestnictwa w dalszych edycjach ligi
• Za dokonanie niewłaściwej zmiany kara 1 minuty
• Drużyna która gra w osłabieniu po straconej bramce uzupełnia skład.
• Jeżeli za jedno przewinienie z każdej ekipy schodzi zawodnik na karę po straconej bramce przez któryś z zespołów nie uzupełniamy składów.
• Jeżeli karę dostanie bramkarz, może zejść za niego inny wyznaczony zawodnik
Bramkarz:
• Bramkarz ma prawo do chwytu piłki ręką wyłącznie w polu karnym, które określa linia 6 m od bramki (półkole)
• Aut bramkowy– bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką z dowolnego miejsca pola karnego w czasie 4 sekund
• Bramkarz nie może dotknąć piłki po raz drugi, zanim nie dotknie jej inny zawodnik
• Za w/w wymienione przewinienia zespół popełniający jest karany rzutem wolnym z linii pola karnego
• Bramkarz z autu bramkowego wznawia grę tylko i wyłącznie ręką. Piłkę może grać w dowolne miejsce na boisku.
• Zabronione jest stosowanie obuwia z czarną podeszwą
• Sędzia nie dopuści zawodnika do gry występującego w nieprawidłowym obuwiu.
• Zawodnik nie może nosić na sobie czegokolwiek, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu innych zawodników.

Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 pkt., przegrana 0 pkt.,

O kolejności w tabeli decyduje w kolejności:
• większa ilość zdobytych punktów,
• wynik bezpośredniego pojedynku między drużynami (w przypadku 3 lub więcej drużyn “mała tabela” uwzględniająca wyniki TYLKO bezpośrednich pojedynków),
• lepsza różnica bramek
• większa liczba strzelonych goli
• rzuty karne między zainteresowanymi drużynami
 zawody zostaną rozegrane w czterech grupach , w grupach system „każdy z każdym”
• drużyny, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w grupach awansują dalej i zagrają w ćwierćfinałach
• zwycięscy ćwierćfinałów zagrają w półfinałach
• w przypadku remisu w meczach półfinałowych, finale i o miejsca wykonywane będą po trzy rzuty karne (następnie karne do pierwszej pomyłki).
Nagrody:
o puchar– za zajęcie I ,II i III miejsce – puchary,
o najskuteczniejszy zawodnik – statuetka;
o najlepszy bramkarz – statuetka

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
• Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki wynikające z udziału w zawodach osób chorych oraz skutki wypadków przed, po i w czasie gry.
• Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.
• Przystąpienie do udziału w rozgrywkach wiąże się z przyjęciem w/w regulaminu
• W przypadku konieczności wezwania służb medycznych, wszelkie koszty pokrywa drużyna uczestnicząca w rozgrywkach
• Ze względu na bezpieczeństwo zawodnicy nie mogą występować w okularach, łańcuszkach, kolczykach itp.
• W przypadku jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku, który spowodował utratę zdrowia własnego lub osób drugich odpowiedzialność prawna spada na sprawcę
• Interpretacja niniejszego regulaminu przysługuje organizatorom

Krytyki orzeczeń sędziowskich i protestów nie przyjmuje się ze względu na przyjazny charakter turnieju.




Dodano 26 grudzień 2017, o godzinie 23:42 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 8
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec