Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Ostatnia kolejka
Siódma i zarazem ostatnia kolejka rundy zasadniczej Nocnej Ligi odbędzie się w najbliższy piątek 05.01.2018 r.

Będzie to bardzo ważna kolejka dla wszystkich ekip.
W meczu pierwszym Czarki i Janusze powalczą o pierwsze miejsce.Mecz drugi to walka o pierwsze punkty w lidze.Trzeci mecz to walka o wejście do półfinałów.Kto wygra gra o medale.W meczu czwartym Olszewka wygrywając z InterClass także powalczy o medale.
Będzie ciekawie.
Zapraszamy

Zestaw par

Piątek 05.01.2018

19.40
Czarki - Janusze

20.20
Sparta – GKS Granat

21.00
Chorzele – Orły Sokoła

21.40
InterClass – Olszewka


Dodano 02 styczeń 2018, o godzinie 10:12 przez mazowsze   Komentarze[0]

Stacja Paliw Deptuła z Pucharem
K Grupa Mecz Wynik
1. A Po Dziabągu Tartak Grab-Bud 0-3
2. A Olszewka Połoń 0-0
3. B Ekipa z Łomży Czarki 1-4
4. B Po Ibizie InterClass 1-0
5. A Po Dziabągu Olszewka 0-2
6. A Tartak Grab-Bud Połoń 0-0
7. B Ekipa z Łomży Po Ibizie 0-7
8. B Czarki InterClass 1-0
9. A Po Dziabągu Połoń 0-4
10. A Tartak Grab-Bud Olszewka 3-0
11. B Ekipa z Łomży InterClass 1-2
12. B Czarki Po Ibizie 1-0
13. C GKS Granat Janusze 0-1
14. C Lipa Zryw Dalanówek 0-3
15. D Orły Sołtysa Stacja Paliw Deptuła 2-5
16. D Baranowo Chorzelaki 0-0
17. C GKS Granat Lipa 5-0
18. C Janusze Zryw Dalanówek 2-1
19. D Orły Sołtysa Baranowo 1-0
20. D Stacja Paliw Deptuła Chorzelaki 1-0
21. C GKS Granat Zryw Dalanówek 3-0
22. C Janusze Lipa 5-1
23. D Orły Sołtysa Chorzelaki 1-1
24. D Stacja Paliw Deptuła Baranowo 3-2

25. 1/4 Tartak Grab-Bud GKS Granat 3-0
26. 1/4 Połoń Janusze 1-2
27. 1/4 Czarki Orły Sołtysa 4-0
28. 1/4 Po Ibizie Stacja Paliw Deptuła 2-4

29. Półfinał Tartak Grab-Bud Czarki 1-2
30. Półfinał Janusze Stacja Paliw Deptuła 0-2

31. O III miejsce Janusze Tartak Grab-Bud 2-1

32. Finał Czarki Stacja Paliw Deptuła 2-2 5-6 k.


Najlepszy bramkarz - Jakub Cichocki ( Czarki )
Najlepszy strzelec - Kamil Jastrzębski 10 bramek ( Stacja Paliw Deptuła )

Podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla Kingi Krajewskiej oraz Dominika Walędziaka.

Dodano 30 grudzień 2017, o godzinie 20:31 przez mazowsze   Komentarze[0]

Regulamin
REGULAMIN TURNIEJU SYLWESTROWY PIŁKI NOŻNEJ

• Cel imprezy:
• popularyzacja form aktywnego wypoczynku;
• integracja środowisk piłkarskich.
• Miejsce i termin:
• Hala Widowiskowo Sportowa w Jednorożcu,
30 grudzień 2017 r. godz. 08.30 / sobota /

UCZESTNICTWO

1.Turniej Sylwestrowy w Jednorożcu przeznaczony są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach futsalu i piłki nożnej PZPN
2.Zawodnicy muszą mieć ukończone 15 lat i powinni posiadać ważne badania lekarskie zawodnicy uczestniczą w rozgrywkach na własną odpowiedzialność
3.Drużyna musi mieć opiekuna (kierownika drużyny). Może być nim zawodnik biorący czynny udział w rozgrywkach
4.Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny
5.Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikających z tego powodu wypadków. Nie ponosi także odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie gry każdego z zawodników.

Przepisy gry:
• Czas gry raz 10 minut
• O zatrzymaniu czasu decyduje tylko i wyłącznie sędzia zawodów.
• Liczba zawodników na boisku 5 ( 4 plus bramkarz )
• Nie obowiązuje przepis o spalonym,
• Aut bramkowy wyrzucany jest ręką
• Zmiany zawodników tzw. hokejowe ( zawodnik może zejść z boiska tylko w strefie zmian)
• Każda zmiana zawodników poza obszarem zmian skutkuję karą 1 minuty dla zawodnika zmieniającego,
• Nowy zawodnik może wejść na boisko tylko w momencie gdy jego partner opuścił boisko w strefie zmian,
• Każdy rzut z autu jest rzutem pośrednim wykonywanym nogą, piłka stojąca na linii lub poza linią,
• Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi minimum 5 metrów
• Wszystkie rzuty wolne są rzutami bezpośrednimi. Obowiązuje odległość 5 m od miejsca wykonywania stałego fragmentu gry - rzutu wolnego, rzutu rożnego, rzutu z autu. Zawodnik wykonujący stały fragment gry może prosić sędziego o odsunięcie przeciwnika na odległość 5 m. Na wykonanie każdego stałego fragmentu gry zespół ma 4 sekundy
• Rzut karny wykonywany jest z odległości 6 m od bramki, z linii pola karnego
• Obowiązuje zakaz gry wślizgiem w kontakcie z przeciwnikiem. Wślizgami można ratować wychodząca piłkę oraz wchodzić bez zagrożenia dla współzawodnika
• Każdy wślizg w kontakcie z przeciwnikiem- rzut wolny dla przeciwnej drużyny.
• Każdy wślizg we własnym polu karnym - rzut karnym dla przeciwnej drużyny
Kary:
• 2 minuty : niesportowe zachowanie , zbyt ostra gra , zagranie specjalne ręką
• za wyjątkowo niesportowe zachowanie zawodnik może zostać wykluczony z rozgrywek. Decyzje podejmuje organizator po zasięgnięciu opinii sędziów i kierowników drużyn. Decyzje sędziego są niepodważalne. Za komentowanie oraz ubliżanie arbitrowi zawodnik może być ukarany karą w postaci usunięty z rozgrywek ligowych bez prawa uczestnictwa w dalszych edycjach ligi
• Za dokonanie niewłaściwej zmiany kara 1 minuty
• Drużyna która gra w osłabieniu po straconej bramce uzupełnia skład.
• Jeżeli za jedno przewinienie z każdej ekipy schodzi zawodnik na karę po straconej bramce przez któryś z zespołów nie uzupełniamy składów.
• Jeżeli karę dostanie bramkarz, może zejść za niego inny wyznaczony zawodnik
Bramkarz:
• Bramkarz ma prawo do chwytu piłki ręką wyłącznie w polu karnym, które określa linia 6 m od bramki (półkole)
• Aut bramkowy– bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką z dowolnego miejsca pola karnego w czasie 4 sekund
• Bramkarz nie może dotknąć piłki po raz drugi, zanim nie dotknie jej inny zawodnik
• Za w/w wymienione przewinienia zespół popełniający jest karany rzutem wolnym z linii pola karnego
• Bramkarz z autu bramkowego wznawia grę tylko i wyłącznie ręką. Piłkę może grać w dowolne miejsce na boisku.
• Zabronione jest stosowanie obuwia z czarną podeszwą
• Sędzia nie dopuści zawodnika do gry występującego w nieprawidłowym obuwiu.
• Zawodnik nie może nosić na sobie czegokolwiek, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu innych zawodników.

Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 pkt., przegrana 0 pkt.,

O kolejności w tabeli decyduje w kolejności:
• większa ilość zdobytych punktów,
• wynik bezpośredniego pojedynku między drużynami (w przypadku 3 lub więcej drużyn “mała tabela” uwzględniająca wyniki TYLKO bezpośrednich pojedynków),
• lepsza różnica bramek
• większa liczba strzelonych goli
• rzuty karne między zainteresowanymi drużynami
 zawody zostaną rozegrane w czterech grupach , w grupach system „każdy z każdym”
• drużyny, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w grupach awansują dalej i zagrają w ćwierćfinałach
• zwycięscy ćwierćfinałów zagrają w półfinałach
• w przypadku remisu w meczach półfinałowych, finale i o miejsca wykonywane będą po trzy rzuty karne (następnie karne do pierwszej pomyłki).
Nagrody:
o puchar– za zajęcie I ,II i III miejsce – puchary,
o najskuteczniejszy zawodnik – statuetka;
o najlepszy bramkarz – statuetka

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
• Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki wynikające z udziału w zawodach osób chorych oraz skutki wypadków przed, po i w czasie gry.
• Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.
• Przystąpienie do udziału w rozgrywkach wiąże się z przyjęciem w/w regulaminu
• W przypadku konieczności wezwania służb medycznych, wszelkie koszty pokrywa drużyna uczestnicząca w rozgrywkach
• Ze względu na bezpieczeństwo zawodnicy nie mogą występować w okularach, łańcuszkach, kolczykach itp.
• W przypadku jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku, który spowodował utratę zdrowia własnego lub osób drugich odpowiedzialność prawna spada na sprawcę
• Interpretacja niniejszego regulaminu przysługuje organizatorom

Krytyki orzeczeń sędziowskich i protestów nie przyjmuje się ze względu na przyjazny charakter turnieju.




Dodano 26 grudzień 2017, o godzinie 23:42 przez mazowsze   Komentarze[0]

WESOŁYCH ŚWIĄT
Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia z podziękowaniami za dotychczasowe odwiedziny naszej strony składa drużyna Mazowsze Jednorożec.
Dodano 24 grudzień 2017, o godzinie 10:12 przez mazowsze   Komentarze[0]

Znamy grupy
Poznaliśmy grupy w jakich zagrają drużyny w Sylwestrowym Turnieju Piłkarskim.

Grupa A
Po Dziabągu
Trartak Grab-Bud Pienice
Połoń
Olszewka

Grupa B
Ekipa z Łomży
Czarki
Po Ibizie
InterClass

Grupa C
GKS Grabnat
Janusze
Lipa
Zryw Dalanówek

Grupa D
Orły Sołtysa
Stacja Paliw Depuła
Baranowo
Chorzelaki

Grupa A i B gra o godzinie 8.30
Grupa C i D 11.00
Dodano 23 grudzień 2017, o godzinie 18:28 przez mazowsze   Komentarze[0]

Trochę zmian
Nie 12 ale 16 zespołów wystąpi w Sylwestrowych Turnieju Piłki Nożnej w Jednorożcu.

Ekipy zostaną podzielone na 4 grupy A,B,C,D po 4 zespoły każda.W grupie gramy systemem każdy z każdym.

Czas gry jedna połowa 10 minut

W grupa A i B zagra o godzinie 8.30 , grupa C,D o godzinie 11.00

Do ćwierćfinałów awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Dalszy etap :
1A-2C
1B-2D
1C-2A
1D-2B

Półfinał:
zw 1A-2C - 1D-2B
zw 1B-2D - 1C-2A

Następnie mecz o trzecie miejsce i finał.

Losowanie grup nastąpi w piątek.

Drużyny które zagrają:
Janusze
Czarki
GKS Granat
Tartak Grab-Bud Pienice
Ekipa z Łomży
Po Dziabągu ( FC Kalosze )
Po Ibizie
Chorzelaki
Lipa
ZRYW Dalanówek
Połoń
Orły Sołtysa
InterClassc
Stacja Paliw Deptuła
Olszewka
Baranowo
Dodano 19 grudzień 2017, o godzinie 22:38 przez mazowsze   Komentarze[0]

KURS SĘDZIEGO
Wydział Sędziowski Ciechanowsko - Ostrołęckiego OZPN przyjmuje zapisy na kurs sędziego piłki nożnej. Aby zapisać się na kurs należy pobrać kwestionariusz, wypełnić go oraz przesłać na adres
jacek-mulawka@wp.pl lub dostarczyć listownie bądź osobiście do siedziby związku COOZPN (ul. 3 Maja 7, 06-400 Ciechanów).

Koszt kursu wynosi 200 zł, a zapisy jeszcze trwają!
Planowane rozpoczęcie kursu to styczeń 2018 r.
W przypadku grupy powyżej 10 osób zajęcia będą odbywały się w Ostrołęce.
Mogą się zgłaszać osoby urodzone w 2002 roku i starsze.

Wymagane dokumenty:

- podanie (ankieta kwestionariusz) kandydata ,
- dwa zdjęcia (takie same)
- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do czynnego sędziowania,
- oświadczenie o niekaralności kandydata - do pobrania ze strony i poniżej,
- zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie (dot. kandydatów poniżej 18 roku życia) - do pobrania ze strony i poniżej.

Po zakończeniu kursu kandydat uzyskuje miano sędziego próbnego Wydziału Sędziowskiego C - O OZPN.
Wszystkich zainteresowanych kibiców, zawodników i sympatyków futbolu zapraszamy!

Więcej informacji udziela referent ds. Programu Mentorskiego Wydziału Sędziowskiego C-O OZPN - Jacek Mulawka tel. 512 378 723, jacek-mulawka@wp.pl
Wymagane dokumenty również na pod linkiem: http://ws.coozpn.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=14&Itemid=121
Dodano 19 grudzień 2017, o godzinie 21:41 przez mazowsze   Komentarze[0]

Guto dalej liderem
Najlepsi strzelcy NL

14 bramek
Marcin Wątkowski ( Janusze )


12
Bartosz Orłowski ( InterClass )
Kamil Rutkowski ( Czarki )

9
Piotr Roman( InterClass )

8
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

6
Krystian Kuciński ( Olszewka )

5
Sebastian Deptuła , Kamil Więcek ( Olszewka )
Krystian Orłowski ,Piotr Kuligowski( Janusze )
Daniel Lubański ( Czarki )

4
Bartosz Wilga ( Janusze )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Igor Tułowiecki ( Chorzele )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Jakub Cichocki ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Sebastian Olender ( Olszewka )
Jakub Sygocki ( Sparta )
Tomasz Kamiński ( Orły Sokoła )

2
Piotr Molski , Łukasz Sojak , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Patryk Spodobalski ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Bartosz Kimona ( Sparta )
Maciej Wierzbicki , Piotr Wróbel( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski ( Janusze )

1
Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Błażej Kaszuba , Marcin Szmalc (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz , Piotr Blaźlak (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Dariusz Sławski , Jarosław Tomaszewski ( Czarki )
Łukasz Niestępski , Adam Niestępski, Paweł Michalak( InterClass )
Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki , Łukasz Wójcik ( GKS Granat )


Dodano 17 grudzień 2017, o godzinie 23:20 przez mazowsze   Komentarze[0]

6 kolejka NL
Przedostatnia kolejka NL za nami.

Wyniki meczy :

Orły Sokoła - InterClass 3-4
Piotr Górniak -2, Tomasz Kamiński - Bartosz Orłowski -3 , Paweł Michalak

Janusze - Olszewka 7-1
Marcin Wątkowski -3, Piotr Kuligowski , Marcin Bartosiewicz , Mateusz Grabowski , Sebastian Kacprzyk - Kamil Więcek

Czarki - GKS Granat 13-0
Kamil Rutkowski - 6 , Daniel Lubański -2, Jakub Cichocki , Piotr Kapuściński , Marcin Sokół , Jarek Tomaszewski

Sparta - Chorzele 1-8
Jakub Sygocki - Arkadiusz Czaplicki-3, Igor Tułowiecki -2, Błażej Kaszuba , Piotr Wróbel , Marcin Szmalc

Dodano 17 grudzień 2017, o godzinie 23:15 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejka nr 6
Niedziela 17.12.2017

KOLEJKA NR 6

17.00
InterClass - Orły Sokoła

17.40
Olszewka - Janusze

18.20
Czarki – GKS Granat

19.00
Chorzele - Sparta
Dodano 16 grudzień 2017, o godzinie 00:52 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 9
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk19
2.Żbik Nasielsk18
3.Makowianka Maków Mazowiecki16
4.Kryształ Glinojeck16
5.CK Troszyn16
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel3
2.Grabowski Adam2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Bors Łukasz1
-Sławski Artur1
Październik 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec