Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Guto liderem
Najlepsi strzelcy NL

11 bramek
Marcin Wątkowski ( Janusze )

9

Bartosz Orłowski , Piotr Roman( InterClass )

7
Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

6
Kamil Rutkowski ( Czarki )
Krystian Kuciński ( Olszewka )

5
Sebastian Deptuła ( Olszewka )
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Krystian Orłowski ( Janusze )
4
Bartosz Wilga ( Janusze )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Kamil Więcek , ( Olszewka )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Sebastian Olender ( Olszewka )
Piotr Kuligowski ( Janusze )

2
Jakub Cichocki , Łukasz Sojak ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Tomasz Kamiński , Patryk Spodobalski , Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Jakub Sygocki , Bartosz Kimona ( Sparta )
Igor Tułowiecki , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
Paweł Zarjewski ( Janusze )

1
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz , Piotr Blaźlak(Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół , Dariusz Sławski , Piotr Molski( Czarki )
Łukasz Niestępski , Adam Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski , Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki , Łukasz Wójcik ( GKS Granat )


Dodano 16 grudzień 2017, o godzinie 00:46 przez mazowsze   Komentarze[0]

5 kolejka NL
Piąta kolejka NL za nami.

Niestety pierwszy raz w zdarzyło się że drużyna oddała mecz walkowerem. I tu nie chodzi o tych co nie przyjechali tylko głównie o zespół który miał grać z daną drużyną. Ktoś organizuje sobie pracę, zajęcia domowe itd a dwie godziny przed meczem dowiaduje się że inni zrezygnowali. Szkoda.

Wyniki i strzelcy :

Sparta - Czarki 0-3 wo

Chorzele - InterClass 1-1
Arek Czaplicki - Adam Niestępski

Janusze - Orły Sokoła 9-1
Marcin Wątkowski-3 , Bartosz Wilga , Piotr Kuligowski , Mateusz Wódkiewicz , Paweł Zarjewski , Sebastian Kacprzyk , Krystian Orłowski - Piotr Blaźlak

Olszewka - GKS Granat 7-1
Kamil Więcek-2 , Sebastian Olender , Sebastian Deptuła , Kacper Moszczyński , Krystian Kuciński , samobójcza - Łukasz Wójcik

Dodano 16 grudzień 2017, o godzinie 00:25 przez mazowsze   Komentarze[0]

TURNIEJ SYLWESTROWY
MAMY KOMPLET

Dwanaście zespołów zapisało się na Turniej Sylwestrowy.

Zapisane ekipy to:

Janusze ( Jednorożec )
Czarki ( Przasnysz )
GKS Granat ( Jednorożec )
Tartak Grab-Bud Pienice ( Pienice )
Ekipa z Łomży ( Łomża )
FC Kalosze ( Jednorożec )
Po Ibizie ( Baranowo )
Chorzelaki ( Chorzele )
Lipa ( Lipa )
ZRYW Dalanówek ( Płońsk )
Połoń ( Połoń )
Orły Sołtysa


W dniu turnieju o 8.30 nastąpi losowanie grup.
Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00
W grupie obowiązuje system każdy z każdym.
Czas gry raz 12 minut.
Do rundy finałowej przejdą tylko zwycięzcy grup oraz zespół z drugiego miejsca z najlepszym wynikiem punktowym.
Reszta drużyn zagra o miejsca.
Dla pierwszych czterech zespołów będą puchary.
Puchar otrzyma także najlepszy strzelec oraz bramkarz turnieju.
Cały regulamin ukarze się po świętach
Dodano 15 grudzień 2017, o godzinie 18:47 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejka nr 5
Jutro wieczorem kolejna odsłona NL.

Zestaw meczy :

Piątek 15.12.2017

19.40
Czarki - Sparta

20.20
Chorzele - InterClass

21.00
Janusze – Orły Sokoła

21.40
Olszewka – GKS Granat


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA
Dodano 14 grudzień 2017, o godzinie 17:48 przez mazowsze   Komentarze[0]

TURNIEJ SYLWESTROWY
Dziesięc drużyn zapisało się już na Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej.

Zapisy trwają do 27 grudnia 2017 roku.

Jeśli jest jakaś chętna ekipa serdecznie zapraszamy.

Maksymalna ilość zespołów to 12.



Zapisane ekipy:

Janusze
Czarki
GKS Granat
Tartak Grab-Bud Pienice
Ekipa z Łomży
FC Kalosze
Po Ibizie
Chorzelaki
Lipa
ZRYW Dalanówek
Dodano 13 grudzień 2017, o godzinie 23:22 przez mazowsze   Komentarze[0]

Zmiana terminów Nocnej Ligi
Niestety w związku z zamknięciem hali widowiskowo-sportowej w Jednorożcu :

w dniach 20-29 grudnia 2017 roku ( uroczysta sesja Rady Powiatu i Rady Gminy )

oraz w dniach 8-14 stycznia 2018 roku ( studniówka w Jednorożcu )

musimy przesunąć na inny termin 3 kolejek Nocnej Ligi ( jedna kolejka runda zasadnicza i całe play-off ).


Nowymi terminami są :

5 stycznia 2017 roku - VII a zarazem ostatnia kolejka rundy zasadniczej.

Rundy play-off odbędzie się w dniach :

-7 stycznia oraz finał imprezy z wręczeniem nagród 19 stycznia 2018 roku


ZA ZMIANY PRZEPRASZAMY

Jeśli wypadną jakieś inne zmiany będę pisał

Dodano 13 grudzień 2017, o godzinie 16:53 przez mazowsze   Komentarze[0]

Strzelcy po 4 kolejkach
Najlepsi strzelcy NL

9 bramek
Bartosz Orłowski , Piotr Roman( InterClass )

8

Marcin Wątkowski ( Janusze )

7
Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

6
Sebastian Kacprzyk ,
Kamil Rutkowski ( Czarki )


5
Krystian Kuciński ( Olszewka )
4
Krystian Orłowski ( Janusze )
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Sebastian Deptuła ( Olszewka )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Bartosz Wilga ( Janusze )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )

2
Jakub Cichocki , Łukasz Sojak ( Czarki ) ,
Piotr Kuligowski ( Janusze )
Patryk Lipiński , Tomasz Kamiński , Patryk Spodobalski , Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Jakub Sygocki , Bartosz Kimona ( Sparta )
Kamil Więcek , Sebastian Olender ( Olszewka )
Igor Tułowiecki, Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )

1
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół , Dariusz Sławski , Piotr Molski( Czarki )
, Łukasz Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski , Maciej Smoliński ( Janusze )
Patryk Kuciński ( Olszewka )
Kamil Burchacki ( GKS Granat )



Dodano 10 grudzień 2017, o godzinie 21:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

Zmiana lidera
Po czwartej kolejce nastąpiła zmiana lidera NL.
Nowa drużyną na pozycji nr 1 jest team Czarki.

Wyniki 4 kolejki

GKS Granat - Orły Sokoła 2-4
Daniel Pietrzak-2 - Patryk Spodobalski , Mateusz Łazarz , Kamil Kamiński , Patryk Lipiński

Sparta - Olszewka 2-8
Bartosz Komona , Bartosz Pepłowski - Sebastian Deptuła-4, Krystian Kuciński-2, Sebastian Olender , samobójcza

Chorzele-Czarki 1-5
Maciej Wierzbicki - Mateusz Pepłowski-3, Piotr Molski,Łukasz Sojak

Janusze - InterClass 5-5
Marcin Wątkowski-2, Marcin Bartosiewicz -2, Maciej Smoliński - Piotr Roman-3, Bartosz Orłowski, Wojciech Bednarski

Dodano 10 grudzień 2017, o godzinie 20:58 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejka nr 4
Już dziś zapraszamy wszystkich do oglądania czwartej kolejki NL.

Pierwszy gwizdek niedziela 17.00

KOLEJKA NR 4

Niedziela 10.12.2017

17.00
GKS Granat - Orły Sokoła

17.40
Olszewka - Sparta

18.20
Chorzele - Czarki

19.00
Janusze – InterClass
Dodano 08 grudzień 2017, o godzinie 23:32 przez mazowsze   Komentarze[0]

Bartosz RAUL Orłowski na tronie
Bartosz Orłowski popularny RAUL jest najlepszym strzelcem w NL

Pełna klasyfikacja :

8 bramek
Bartosz Orłowski ( InterClass )

6
Sebastian Kacprzyk , Marcin Wątkowski ( Janusze )
Kamil Rutkowski ( Czarki )
Piotr Roman ( InterClass )

5
Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

4
Krystian Orłowski ( Janusze )
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Bartosz Wilga ( Janusze )
Krystian Kuciński ( Olszewka )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański ( Czarki )

2
Jakub Cichocki , ( Czarki ) ,
Piotr Kuligowski ( Janusze )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Jakub Sygocki ( Sparta )
Kamil Więcek ( Olszewka )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Igor Tułowiecki ( Chorzele )

1
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Maciej Wierzbicki (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Patryk Lipiński , Łukasz Rykowski , Tomasz Kamiński , Patryk Spodobalski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński (Orły Sokoła )
Bartek Kimona , Bartek Pepłowski , Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Łukasz Sojak , Mateusz Pepłowski , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół , Dariusz Sławski ( Czarki )
, Łukasz Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski ( Janusze )
Sebastian Olender , Patryk Kuciński ( Olszewka )
Kamil Burchacki ( GKS Granat )



Dodano 08 grudzień 2017, o godzinie 23:17 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 3
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk0
2.Korona Szydłowo0
3.Sona Nowe Miasto0
4.PAF Płońsk0
5.Żbik Nasielsk0
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel2
-Grabowski Adam2
2.Jabłoński Marcin1
-Piotrak Artur1
Sierpień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec