Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Nagrody indywidualne
Najlepszego zawodnika i bramkarza wybierały same drużyny oraz organizator - każda drużyna mogła oddać jeden głos na zawodnika i bramkarza z zastrzeżeniem że głos nie może być oddany na gracza ze swojej ekipy.

I tak wyłoniono :

Najlepszy bramkarz - Jakub Cichocki ( Czarki )

Najlepszy zawodnik - Kamil Rutkowski ( Czarki )


Król strzelców - Bartosz Orłowski ( InterClass ) -24 bramki

Wielkie gratulacje !!!

Głosowanie na bramkarza i zawodnika wyglądało następująco:

Bramkarze:
Jakub Cichocki - 6 głosów
Kamil Roman - 1
Zbigniew Lubowiedzki - 1
Mateusz Grabowski - 1

Zawodnik:
Kamil Rutkowski - 4 głosów
Marcin Wątkowski - 3
Piotr Roman - 2

Z tego miejsca chciałbym PODZIĘKOWAĆ BARDZO MOCNO za pomoc w organizacji Nocnej Ligi:

GABRYSIOWI ŻABIŃSKIEMU
DOMINIKOWI WALĘDZIAK
ANNIE STASZEWSKIEJ
AGNIESZCE OLENDER

Jeszcze raz wielkie brawa , ukłony i podziękowania dla was za pracę włożoną, za poświęcony czas w to żeby ta liga była i że się odbyła.:)
DZIĘKI
Dodano 22 styczeń 2018, o godzinie 00:33 przez artur piotrak   Komentarze[0]

CZARKI MISTRZEM
Drużyna Czarki Przasnysz zwyciężyła w II edycji Nocnej Ligi.
Finał jak w pierwszej edycji tak w drugiej był najlepszym meczem w całej lidze.
Janusze prowadziły do przerwy 3-0,ostatni gwizdek i mamy 3-3.Dogrywka nie daje rozstrzygnięcia. W karnych 2-2 i Janusze mają piłkę meczową.Niestety poprzeczka i gramy dalej.Za chwilę gracz Januszy nie strzela i Czarki szaleją z radości. ( W tamtym roku Janusze w finale prowadziły 6-4 na dwie minuty do końca i przegrali. Teraz 3-0 i znowu porażka.Do trzech razy sztuka ?)
W meczu o trzecie miejsce zero emocji. InterClass wygrał zdecydowanie 10-1, a najlepszy strzelec tegorocznej NL Bartosz Orłowski strzelił 5 bramek

Wszystkie wyniki:

mecz o miejsce VII
GKS Granat - Sparta 0-3 wo
nie popisał się zespół Granat który w liczbie 2 zawodników dotarł na mecz.Nadmienię że GKS Granat tworzą zawodnicy z Jednorożca !!!

mecz o miejsce V
Olszewka - Orły Sokoła 2-3
Sebastian Olender , Kamil Więcek - Piotr Górniak , Paweł Kołakowski , Jakub Maluchnik

mecz o III miejsce
InterClass - Chorzele 10-1
Bartosz Orłowski - 5, Wojciech Bednarski-2, Piotr Roman-2, Kacper Sawczenko - Zbigniew Lubowiedzki

finał
Janusze - Czarki 3-3 k.3-4
Marcin Bartosiewicz , Marcin Wątkowski , Maciej Smoliński - Kamil Rutkowski-2 , Mateusz Pepłowski
Dodano 22 styczeń 2018, o godzinie 00:05 przez mazowsze   Komentarze[0]

Finał w niedzielę
Ostatnie mecze drugiej odsłony Nocnej Ligi Jednorożec 2017/2018 niedziela 21.01.2018

ZAPRASZAMY


17.00 mecz o miejsce VII

Sparta - GKS Granat

17.40 mecz o miejsce V

Orły Sokoła - Olszewka

18.20 mecz o miejsce III

InterClass - Chorzele

19.00 FINAŁ

Czarki - Janusze
Dodano 20 styczeń 2018, o godzinie 00:11 przez mazowsze   Komentarze[0]

Raul najbliżej korony
Najlepsi strzelcy NL

19 bramek
Bartosz Orłowski ( InterClass )

16
Marcin Wątkowski ( Janusze )
14
Piotr Roman( InterClass )
13
Kamil Rutkowski ( Czarki )
10
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
9
Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

7
Krystian Kuciński ( Olszewka )

6
Krystian Orłowski ( Janusze )
Daniel Lubański ( Czarki )
Sebastian Deptuła ( Olszewka )
Bartosz Kimona ( Sparta )

5
Kamil Więcek ( Olszewka )
Piotr Kuligowski , Bartosz Wilga ( Janusze )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
4
Mateusz Pepłowski . Adam Lewandowski , Jakub Cichocki , Piotr Molski ( Czarki )
Igor Tułowiecki , Piotr Wróbel ( Chorzele )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Jakub Sygocki ( Sparta )
Sebastian Olender ( Olszewka )

3
Piotr Walewacz , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Tomasz Kamiński, Mateusz Łazarz , Kamil Kamiński ( Orły Sokoła )
Kamil Makowski, Marcin Sokół ( Czarki )
Maciej Smoliński ( Janusze )
Karol Majewski ( Olszewka )
Marek Zamielski ( Sparta )

2
Dariusz Sławski , Łukasz Sojak , Piotr Kapuścińki ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Patryk Spodobalski , Piotr Blaźlak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski ( Sparta )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski ,( Janusze )
Adam Niestępski , Kacper Sawczenko ( InterClass )
Łukasz Wójcik ( GKS Granat )

1
Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Błażej Kaszuba , Marcin Szmalc (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Jakub Maluchnik (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Jarosław Tomaszewski ( Czarki )
Łukasz Niestępski Paweł Michalak( InterClass )
Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki ( GKS Granat )


Dodano 20 styczeń 2018, o godzinie 00:03 przez mazowsze   Komentarze[0]

Finał Czarki - Janusze
Oj działo się działo dzisiejszego dnia na NL.
Runda play-off NL dostarczyła nam bardzo dużo emocji.W każdym meczu było wiele walki i wynik był nieznany do ostatniej syreny.Do wyłonienia jednego zwycięscy potrzebna była dogrywka.

o miejsca V-VIII

Orły Sokoła - GKS Granat 5-3


Mateusz Łazarz - 2 , Kamil Kamiński , Jaku Maluchnik , Piotr Blaźlak - Daniel Pietrzak-2 , Łukasz Wójcik

Sparta - Olszewka 5-6 po dogrywce

Marek Zamielski-3, Bartosz Kimona-2 - Karol Majewski -3 ,Krystian Kuciński , Sebastian Olender , Sebastian Deptuła

Półfinały

Czarki - Chorzele 4-3

Piotr Molski , Marcin Sokół , Daniel Lubasiński ,samobójcza - Piotr Wróbel , Maciej Wierzbicki , Arkadiusz Czaplicki

Janusze - InterClass 5-3
Marcin Wątkowski , Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk , Maciej Smoliński , Krystian Orłowski - Wojciech Bednarski -2 , Piotr Roman
Dodano 19 styczeń 2018, o godzinie 23:51 przez mazowsze   Komentarze[0]

PLAY OFF NL
Przedostania kolejka tegorocznej NL przed nami.

W najbliższy piątek 19 stycznia 2018 roku zaczynamy rundę play off.

Plan gier wygląda następująco :

Mecze o miejsca V-VIII

19.40

GKS Granat – Orły Sokoła

20.20

Olszewka - Sparta

Półfinały

21.00

Czarki - Chorzele

21.40

Janusze - InterClass

Ostatnia kolejka i rozdanie pucharów już w niedzielę 21.01.2018

Plan gier wygląda nastepująco

17.00
Mecz o VII miejsce

17.40
Mecz o V miejsce

18.20
Mecz o III miejsce

19.00
FINAŁ

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW !!!!!

Dodano 16 styczeń 2018, o godzinie 13:43 przez mazowsze   Komentarze[0]

Runda play-off
Mecze rundy play -off wyglądają następująco :

19 stycznia 2018 roku PIĄTEK

mecze o miejsca V-VIII

19.40

GKS Granat – Orły Sokoła

20.20

Olszewka - Sparta

półfinały


21.00

Czarki - Chorzele

21.40

Janusze - InterClass
Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:34 przez mazowsze   Komentarze[0]

Raul wrócił na tron
Najlepsi strzelcy NL

19 bramek

Bartosz Orłowski ( InterClass )
( zdjęcie -źródło własne OB facebook )

15

Marcin Wątkowski ( Janusze )

13

Kamil Rutkowski ( Czarki )
Piotr Roman ( InterClass)

9

Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
8

Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

6

Krystian Kuciński ( Olszewka )

5
Sebastian Deptuła , Kamil Więcek ( Olszewka )
Krystian Orłowski ,Piotr Kuligowski , Bartosz Wilga ( Janusze )
Daniel Lubański ( Czarki )

4

Mateusz Pepłowski . Adam Lewandowski , Jakub Cichocki ( Czarki )
Igor Tułowiecki ( Chorzele )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartosz Kimona Jakub Sygocki ( Sparta )

3

Piotr Walewacz , Piotr Wróbel ( Chorzele )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Sebastian Olender ( Olszewka )
Tomasz Kamiński ( Orły Sokoła )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
Kamil Makowski , Piotr Molski ( Czarki )

2

Dariusz Sławski , Łukasz Sojak , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Patryk Spodobalski ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski ( Sparta )
Maciej Wierzbicki , ( Chorzele )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski , Maciej Smoliński ( Janusze )
Adam Niestępski , Kacper Sawczenko ( InterClass )

1

Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Błażej Kaszuba , Marcin Szmalc (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz , Piotr Blaźlak (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Jarosław Tomaszewski ( Czarki )
Łukasz Niestępski Paweł Michalak( InterClass )
Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki , Łukasz Wójcik ( GKS Granat )


Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:26 przez mazowsze   Komentarze[0]

I wszystko jasne
Zakończyła się runda zasadnicza NL.
Do półfinałów awansowały zespoły : Czarki , Janusze , InterClass i Chorzele.
Pozostałe zespoły zagrają o miejsca V-VIII

Dzisiejsze wyniki :
Czarki - Janusze 5-3
Jakub Cichocki , Piotr Molski , Adam Lewandowski , Kamil Rutkowski , Dariusz Sławski - Marcin Wątkowski , Bartosz Wilga , Maciej Smoliński

GKS Granat - Sparta 1-4
Daniel Pietrzak - Bartosz Kimona-2, Jakub Sygocki , samobójcza

Chorzele - Orły Sokoła 2-0
Arkadiusz Czaplicki , Piotr Wróbel

Olszewka - InterClass 0-14
Bartosz Orłowski - 6 ,Piotr Roman - 5 , Kacper Sawczenko - 2, Adam Niestępski
Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:13 przez mazowsze   Komentarze[0]

ZMIANA TERMINU RUNDY PLAY -OFF NL
Niestety z mojej winy muszę przełożyć całą rundę Play – Off Nocnej Ligi

I tak pierwsza runda odbędzie się ostatecznie

19 stycznia 2018 roku PIĄTEK

19.40
zespół z miejsca 8 – zespół z miejsca 5

20.20
Zespół z miejsca 6 – zespół z miejsca 7

21.00
Zespół z miejsca 1 – zespół z miejsca 4

21.40
Zespół z miejsca 2 – zespół z miejsca 3

Druga runda i zarazem finałowa z rozdaniem nagród

Niedziela 21.01.2018

17.00
Mecz o VII miejsce

17.40
Mecz o V miejsce

18.20
Mecz o III miejsce

19.00
FINAŁ

NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE !!!!!!


finały nie mogą odbyć się w terminie 12,14 stycznia ponieważ na hali naszej jest studniówka


Dodano 02 styczeń 2018, o godzinie 10:18 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 4
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk0
2.Korona Szydłowo0
3.Sona Nowe Miasto0
4.PAF Płońsk0
5.Żbik Nasielsk0
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel2
-Grabowski Adam2
2.Jabłoński Marcin1
-Piotrak Artur1
Sierpień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec