Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Przegrana
Omulew Wielbark - Mazowsze Jednorożec 5-4

Bramki zdobyli: Marcin Wątkowski - 2, Sebastian Kacprzyk , Daniel Pietrzak

Skład :
Łukasiak ( Świderski ) - Kacprzyk , Bors ( Stępkowski ) , zawodnik testowany , Wódkiewicz ( K.Antosiak ) - Jabłoński , Wątkowski , Piotrak , B.Antosiak ( Walędziak ) -Grabowski ( Pietrzak ) , Skała
Dodano 03 marzec 2018, o godzinie 21:38 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pewna wygrana
Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednorożec 0-4
Bramki: Żabiński, Jabłoński, Wilga, Grabowski

Skład:
Świderski ( Łukasiak) - Wódkiewicz, Piotrak, Bors, Stępkowski ( Kacprzyk) - Antosiak ( Ciuba), Wilga, Żabiński - Grabowski, Skała
Dodano 25 luty 2018, o godzinie 21:00 przez Mazowsze   Komentarze[0]

Porażka w sparingu
GUKS Krasnosielc - Mazowsze Jednorożec 5-1 ( 3-0 )

Bramka dla Mazowsza - Łukasz Bors

Skład:

Łukasiak - Stępkowski , Piotrak ,Michalski , Wódkiewicz ( Walędziak ) - B.Antosiak ( Daniel Pietrzak ) , Bors , B.Wilga , Jabłoński - Grabowski ,Skała
Dodano 19 luty 2018, o godzinie 09:47 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pierwszy sparing-debiut trzech Jakubów
W pierwszym sparingu przed rundą rewanżową Mazowsze zremisowało z ekipą Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna 1-1.
Bramke zdobył Daniel Skała.

Skład:

Kacprzyk (Łukasiak] - Stępkowski ( Jakub Roczeń ) , Piotrak ,Michalski , Walędziak ( Jakub Antosiak ) - B.Antosiak ( Jakub Wilga ) , Wątkowski , B.Wilga , Jabłoński - Grabowski ,Skała

W drużynie zadebiutowało 3 zawodników - dwóch 15-stolatków Roczeń i Wilga oraz 14-stolatek Antosiak.
Każdy z nich pokazał się z bardzo dobrej strony.
Dodano 10 luty 2018, o godzinie 23:10 przez mazowsze   Komentarze[0]

Sparinpartner
PLAN SPARINGÓW W OKRESIE ZIMOWYM :

10 luty 2018 r. -Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna -godzina 10.00 Mława

18 luty- GUKS Krasnosielc - godz.13.30 Baranowo

25 luty - Bartnik Myszyniec - godz.10.30 Myszyniec

3/4 marzec - Omulew Wielbark

10 marzec - MKS Przasnysz - godz.11.00 Przasnysz




Dodano 27 styczeń 2018, o godzinie 20:59 przez mazowsze   Komentarze[0]

Nagrody indywidualne
Najlepszego zawodnika i bramkarza wybierały same drużyny oraz organizator - każda drużyna mogła oddać jeden głos na zawodnika i bramkarza z zastrzeżeniem że głos nie może być oddany na gracza ze swojej ekipy.

I tak wyłoniono :

Najlepszy bramkarz - Jakub Cichocki ( Czarki )

Najlepszy zawodnik - Kamil Rutkowski ( Czarki )


Król strzelców - Bartosz Orłowski ( InterClass ) -24 bramki

Wielkie gratulacje !!!

Głosowanie na bramkarza i zawodnika wyglądało następująco:

Bramkarze:
Jakub Cichocki - 6 głosów
Kamil Roman - 1
Zbigniew Lubowiedzki - 1
Mateusz Grabowski - 1

Zawodnik:
Kamil Rutkowski - 4 głosów
Marcin Wątkowski - 3
Piotr Roman - 2

Z tego miejsca chciałbym PODZIĘKOWAĆ BARDZO MOCNO za pomoc w organizacji Nocnej Ligi:

GABRYSIOWI ŻABIŃSKIEMU
DOMINIKOWI WALĘDZIAK
ANNIE STASZEWSKIEJ
AGNIESZCE OLENDER

Jeszcze raz wielkie brawa , ukłony i podziękowania dla was za pracę włożoną, za poświęcony czas w to żeby ta liga była i że się odbyła.:)
DZIĘKI
Dodano 22 styczeń 2018, o godzinie 00:33 przez artur piotrak   Komentarze[0]

CZARKI MISTRZEM
Drużyna Czarki Przasnysz zwyciężyła w II edycji Nocnej Ligi.
Finał jak w pierwszej edycji tak w drugiej był najlepszym meczem w całej lidze.
Janusze prowadziły do przerwy 3-0,ostatni gwizdek i mamy 3-3.Dogrywka nie daje rozstrzygnięcia. W karnych 2-2 i Janusze mają piłkę meczową.Niestety poprzeczka i gramy dalej.Za chwilę gracz Januszy nie strzela i Czarki szaleją z radości. ( W tamtym roku Janusze w finale prowadziły 6-4 na dwie minuty do końca i przegrali. Teraz 3-0 i znowu porażka.Do trzech razy sztuka ?)
W meczu o trzecie miejsce zero emocji. InterClass wygrał zdecydowanie 10-1, a najlepszy strzelec tegorocznej NL Bartosz Orłowski strzelił 5 bramek

Wszystkie wyniki:

mecz o miejsce VII
GKS Granat - Sparta 0-3 wo
nie popisał się zespół Granat który w liczbie 2 zawodników dotarł na mecz.Nadmienię że GKS Granat tworzą zawodnicy z Jednorożca !!!

mecz o miejsce V
Olszewka - Orły Sokoła 2-3
Sebastian Olender , Kamil Więcek - Piotr Górniak , Paweł Kołakowski , Jakub Maluchnik

mecz o III miejsce
InterClass - Chorzele 10-1
Bartosz Orłowski - 5, Wojciech Bednarski-2, Piotr Roman-2, Kacper Sawczenko - Zbigniew Lubowiedzki

finał
Janusze - Czarki 3-3 k.3-4
Marcin Bartosiewicz , Marcin Wątkowski , Maciej Smoliński - Kamil Rutkowski-2 , Mateusz Pepłowski
Dodano 22 styczeń 2018, o godzinie 00:05 przez mazowsze   Komentarze[0]

Finał w niedzielę
Ostatnie mecze drugiej odsłony Nocnej Ligi Jednorożec 2017/2018 niedziela 21.01.2018

ZAPRASZAMY


17.00 mecz o miejsce VII

Sparta - GKS Granat

17.40 mecz o miejsce V

Orły Sokoła - Olszewka

18.20 mecz o miejsce III

InterClass - Chorzele

19.00 FINAŁ

Czarki - Janusze
Dodano 20 styczeń 2018, o godzinie 00:11 przez mazowsze   Komentarze[0]

Raul najbliżej korony
Najlepsi strzelcy NL

19 bramek
Bartosz Orłowski ( InterClass )

16
Marcin Wątkowski ( Janusze )
14
Piotr Roman( InterClass )
13
Kamil Rutkowski ( Czarki )
10
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
9
Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

7
Krystian Kuciński ( Olszewka )

6
Krystian Orłowski ( Janusze )
Daniel Lubański ( Czarki )
Sebastian Deptuła ( Olszewka )
Bartosz Kimona ( Sparta )

5
Kamil Więcek ( Olszewka )
Piotr Kuligowski , Bartosz Wilga ( Janusze )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
4
Mateusz Pepłowski . Adam Lewandowski , Jakub Cichocki , Piotr Molski ( Czarki )
Igor Tułowiecki , Piotr Wróbel ( Chorzele )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Jakub Sygocki ( Sparta )
Sebastian Olender ( Olszewka )

3
Piotr Walewacz , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Tomasz Kamiński, Mateusz Łazarz , Kamil Kamiński ( Orły Sokoła )
Kamil Makowski, Marcin Sokół ( Czarki )
Maciej Smoliński ( Janusze )
Karol Majewski ( Olszewka )
Marek Zamielski ( Sparta )

2
Dariusz Sławski , Łukasz Sojak , Piotr Kapuścińki ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Patryk Spodobalski , Piotr Blaźlak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski ( Sparta )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski ,( Janusze )
Adam Niestępski , Kacper Sawczenko ( InterClass )
Łukasz Wójcik ( GKS Granat )

1
Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Błażej Kaszuba , Marcin Szmalc (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Jakub Maluchnik (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Jarosław Tomaszewski ( Czarki )
Łukasz Niestępski Paweł Michalak( InterClass )
Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki ( GKS Granat )


Dodano 20 styczeń 2018, o godzinie 00:03 przez mazowsze   Komentarze[0]

Finał Czarki - Janusze
Oj działo się działo dzisiejszego dnia na NL.
Runda play-off NL dostarczyła nam bardzo dużo emocji.W każdym meczu było wiele walki i wynik był nieznany do ostatniej syreny.Do wyłonienia jednego zwycięscy potrzebna była dogrywka.

o miejsca V-VIII

Orły Sokoła - GKS Granat 5-3


Mateusz Łazarz - 2 , Kamil Kamiński , Jaku Maluchnik , Piotr Blaźlak - Daniel Pietrzak-2 , Łukasz Wójcik

Sparta - Olszewka 5-6 po dogrywce

Marek Zamielski-3, Bartosz Kimona-2 - Karol Majewski -3 ,Krystian Kuciński , Sebastian Olender , Sebastian Deptuła

Półfinały

Czarki - Chorzele 4-3

Piotr Molski , Marcin Sokół , Daniel Lubasiński ,samobójcza - Piotr Wróbel , Maciej Wierzbicki , Arkadiusz Czaplicki

Janusze - InterClass 5-3
Marcin Wątkowski , Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk , Maciej Smoliński , Krystian Orłowski - Wojciech Bednarski -2 , Piotr Roman
Dodano 19 styczeń 2018, o godzinie 23:51 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 6
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin71
2.Nadnarwianka Pułtusk65
3.Żbik Nasielsk52
4.Makowianka Maków Mazowiecki48
5.CK Troszyn44
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel15
2.Wątkowski Marcin5
-Jabłoński Marcin5
3.Wilga Bartosz3
4.Piotrak Artur2
-Żabiński Gabriel2
-Grabowski Adam2
-Kardaś Bartosz2
5.Ciuba Robert1
-Pietrzak Daniel1
-Stępkowski Piotr1
-Bartosz Antosiak1
-Orłowski Krystian1
Maj 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec