Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Bartosz Wilga na testach w Rakowie Częstochowa !!
Bartek Wilga jedzie na testy do zespołu Raków Częstochowa!!!

W dniu wczorajszym do naszego klubu wpłynęło pismo z klubu RKS Raków Częstochowa które zaprasza naszego zawodnika na testy do w/w klubu.
Testy oczywiście mają związek z programem Ty też masz szansę w którym ostatnio Bartosz brał udział.

Trzymamy kciuki za Bartka żeby wypadł jak najlepiej, i pokazał że zawodnicy z niższych lig też są coś warci.



Dodano 27 styczeń 2019, o godzinie 13:29 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Ty też masz szansę
Bartek Wilga zawodnik Mazowsza Jednorożec pokazał się z doskonałej strony w V edycji projektu Ty też masz szansę

Zawodnik naszego klubu strzelił dwie bramki i zaliczył asystę w sobotnim meczu pokazowym

Co to jest Ty też masz szansę?

„Ty Też Masz Szansę!”. Jest to jedyny taki projekt non-profit w Polsce mający na celu pomóc młodym, utalentowanym piłkarzom z niższych lig (4 liga + niższe). Zapraszamy raz w roku najzdolniejszych naszym zdaniem piłkarzy z całej Polski i przedstawiamy ich podczas test-meczu trenerom, agentom, skautom oraz dyrektorom sportowym z Polski i zagranicy. ( info ze strony Ty też masz szansę ) Głównym założycielem projektu jest Emil Kot.

Co do V edycji.
W sobotę skauci z całej Polski zjechali się do Milanówka, gdzie na stadionie lokalnego Milanu odbyła się V edycja Ty Też Masz Szansę.

W składach obu zespołów znalazło się 22 graczy z roczników 1999 – 2002, przede wszystkim z niższych lig .
Na trybunach swoich skautów mieli :
Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Widzew Łódź, Olimpia Elbląg ,angielskie Crawley Town U23, Miedź Legnica, Polonia Warszawa, Wigry Suwałki, Legionovia Legionowo, Podlasie Biała Podlaska, Raków Częstochowa ,Pelikan Łowicz, Czornomorec Odessa.

Mecz był rozgrywany żółci na czarnych. Wynik ostateczny
„Żółci” – „Czarni” 5:1 (1:1)

Szulkowski x2, Piętka, Bartek Wilga x2 – Teodorski

Na różnych stronach czy portalach które piszą o tym sobotnim projekcie można przeczytać że Bartosz jest bardzo chwalony i jego nazwisko zostało zapisane w notesach kilku skautów. Szkoda tylko że jako klub macierzysty Bartka podawany jest MKS Przasnysz a Bartosz na dzień dzisiejszy jest cały czas zawodnikiem Mazowsze Jednorożec.

Berto , mam nadzieję że wykorzystasz szansę jaką teraz dostajesz i zadebiutujesz kiedyś w ekstraklasie ..a może wyżej .
Trzymamy kciuki.

Wszelkie informacje o projekcie , zdjęcia ze stron :
"Ty Też Masz Szansę " "Widzew To my", "Istragram"
Dodano 27 styczeń 2019, o godzinie 12:45 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Zaczynamy przygotowania
Rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej.

Pierwszy trening 23.01.2019 r. środa 18.30 hala sportowa

Następny trening 25.01.2019 r. piątek 18.30 hala

Plan sparingów:

16-17.02 GUKS Krasnosielc

23-24.02 Orze Sypniewo

02-03.03 Narew Ostrołęka

09-10.03 Korona Szydłowo


godziny i daty do ustalenia
Dodano 16 styczeń 2019, o godzinie 17:31 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Czarki obroniły turniej
Zespół Czarki obronił tytuł w Nocnej Lidze Halowej. W finale pocieszenia zwyciężył zespół Januszy.

Wyniki dzisiejszych meczy i kolejność końcowa

Mecz o miejsce VII
Torpedo - Kasztan 10-3
Maciej Sulkowski-4, Artur Sławski-3,Marek Zamielski-3,Dariusz Rólka-2, Dawid Kazimierczak

Mecz o miejsce V
WKS Pogorzel i Szaman - Olszewka 1-7
Łukasz Wójcik - Daniel Pietrzak, Krystian Kuciński, Sebastian Olender, Patryk Kuciński

Mecz o miejsce III
Janusze - Locus Populatores 6-4
Marcin Wątkowski-4, Mateusz Wódkiwicz-2 - Piotr Roman-2, Piotr Walewacz,Łukasz Korotko

Finał
Czarki-Ekipa 10-6
Kamil Rutkowski-5, Jakub Cichocki, Piotr Molski,Michalak Paweł, Łukasz Sojak

Najlepszy bramkarz - Patryk Spodobalski ( Ekipa )
Najlepszy strzelec - Kamil Rutkowski ( Czarki ) -27 bramek
Najlepszy zawodnik - Marcin Wątkowski ( Janusze )

Kolejność końcowa
I Czarki
II Ekipa
III Janusze
IV Locus Populatores
V Olszewka
VI WKS Pogorzel i Szaman
VII Torpedo
VIII Kasztan


Była to trzecia i zarazem ostatnia odsłona Nocnej Ligi Halowej w Jednorożcu.
Niestety brak pomocy innych powoduje że człowiek nie jest w stanie samemu poprowadzić tego typu rozgrywki. Naprawdę jest ciężko samemu wszystko zorganizować, przygotować i na końcu posędziować.
Przez trzy edycje dałem radę ale na razie stop.

W związku z tym największe podziękowania i ukłony kieruję do tych zespołów co były z nami przez wszystkie edycje Czarki, Janusze, Ekipa ( dawniej Ekipa WPZ i Orły Sokoła ) , Locus Populatores ( dawniej Chorzele ) i Olszewka.
Dzięki Panowie.
Mam nadzieję że liga wam się podobała dlatego wracaliście rokrocznie
Dodano 11 styczeń 2019, o godzinie 22:31 przez artur piotrak   Komentarze[0]

OSTATNI AKT
Przed nami ostatnia odsłona Nocnej Ligi Halowej Jednorożec 2019.
Ostatnia także z tego względu że już czwartej edycji NL nie będzie.

W najbliższy piątek 11.01.2019 r.zostaną rozdane puchary i statuetki dla najlepszych ekip i piłkarzy.Zapraszamy

Plan gier wygląda następująco

godz.19.10
Mecz o VII miejsce

Torpedo - Kasztan

19.50
Mecz o V miejsce

WKS Pogorzel i Szaman - Olszewka

20.30
Mecz o III miejsce

Janusze - Locus Populatores

21.10
FINAŁ

Czarki - Ekipa
Dodano 09 styczeń 2019, o godzinie 21:46 przez mazowsze   Komentarze[0]

Czarki-Ekipa w Finale
Zespoły Czarki i Ekipa wystąpią w finale trzeciej i zarazem ostatniej odsłonie Nocnej Ligi.

Pełne wyniki :

WKS Pogorzel i Szaman - Torpedo 2-1
Jakub Wilga , Piotr Michalski - Piotr Korytkowski

Olszewka - Kasztan 15-5
Daniel Pietrzak-8 , Kamil Górczyński -3,Sebastian Olender-2 ,Krystian Kuciński, Kamil Więcek - Dawid Rólka-3, Mariusz Purzycki-2

Czarki-Locus Populatores 8-1
Rutkowski Kamil-2, Adam Lewandowski-2, Dariusz Sławski ,Piotr Molski,Paweł Michalak,Sojak Łukasz- Piotr Wróbel

Janusze - Ekipa 2-3
Marcin Wątkowski, Bartosz Wilga -Piotr Górniak-2, Damian Grędziński

STRZELCY
22
Kamil Rutkowski ( Czarki ), Daniel Pietrzak


17
Marcin Wątkowski (Janusze)
16
Jakub Sygocki ( Torpedo )
15
Kacper Sawczenko ( Janusze )
10
Kimona Bartłomiej ( Locus )
9
Piotr Molski, Łukasz Sojak (Czarki )
8
Kuciński Krystian ,Kamil Górczyński ( Olszewka )
7
Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Łukasz Wójcik ( WKS ) , Sebastian Olender ( Olszewka )
6
Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) , Damian Grędziński ( Ekipa ) ), Piotr Wróbel ( Locus ) , Więcek Kamil ( Olszewka )
5
Piotr Górniak ( Ekipa ), Bartosz Wilga ( Janusze ), Lewandowski Adam ( Czarki ),Dawid Rólka (Kasztan ),Jakub Wilga ( WKS ) ,

4
Daniel Dziekoński ( Olszewka ), Jakub Maluchnik , Wojciech Bednarski, Paweł Kołakowski ( Ekipa ) , Jarosław Tomaszewski ( Czarki ), Mariusz Purzycki ( Kasztan ),
3
Michalski Maciej, ( Czarki ) Adam Niestępski, Kamil Kamiński (Ekipa ) ,Robert Ciuba, Sebastian Kacprzyk ( Janusze ), Bartosz Pietrzak , Paweł Tworkowski ( WKS ) ,Kaszuba Błażej , Artur Sławski ( Torpedo ) , Piotr Roman ( Locus ) , Rafał Chmieliński, ( Kasztan )
2
Maciej Wierzbicki, Rykowski Daniel, Hubert Brzezicki ( Locus ), Robert Kowalewski , Patryk Kuciński ( Olszewka ) , Jakub Cichocki ( Czarki ) , Patryk Sęk Piotr Korytkowski ( Torpedo )
1
Kapuściński Piotr, Sławski Dariusz , Kamil Makowski ,Mateusz Pepłowski, Jakub Kurzątkowski , Paweł Michalak ( Czarki ), Arkadiusz Czaplicki , Piotr Walewacz, Bartosz Piasecki (Locus ), Patryk Spodobalski, Patryk Lipiński ( Ekipa ) Szymon Ptak, Daniel Tworkowski( WKS ), Dawid Kazimierczak, Patryk Kazimierczak , Jakub Różacki ( Kasztan ), Daniel Skała , Grabowski Mateusz , Krystian Orłowski( Janusze ), Sebastian Deptuła ( Olszewka ),
Dodano 05 styczeń 2019, o godzinie 08:30 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Nocna liga runda finałowa
Przedostania kolejka tegorocznej NL przed nami.

W najbliższy piątek 04 stycznia 2019 roku zaczynamy rundę play off.

Plan gier wygląda następująco :

Mecze o miejsca V-VIII

19.10

WKS Pogorzel i Szaman - Torpedo

19.50

Olszewka - Kasztan

Półfinały

20.30

Czarki - Locus Populatores

21.10

Janusze - Ekipa

Ostatnia kolejka i rozdanie pucharów już w piątek 11.01.2019

Plan gier wygląda nastepująco

19.10
Mecz o VII miejsce

19.50
Mecz o V miejsce

20.30
Mecz o III miejsce

21.10
FINAŁ

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW !!!!!
Dodano 01 styczeń 2019, o godzinie 11:13 przez artur piotrak   Komentarze[0]

BRAWA DLA WSZYSTKICH !!
Turniej charytatywny Gramy dla Łukasza dobiegł końca.

Na początku chciałem podziękować kilku osobom bez których ten turniej nie odbyłby się.
Więc wielki brawa i podziękowania dla :

Marka Zbrzeskiego , Gabriela Żabińskiego ,Marcina Wątkowskiego, Klaudii Kossakowskiej , Kingi Krajewskiej , Sebastiana Kacprzyka, Olgi Dworniczak , Julki Wywigacz , Agnieszki Olender a Sokołowski eject , Beaty Prekiel oraz Bożeny Andrzejczyk.

Dziękuję za pomoc w organizacji

Dziękuję także za pomoc w dofinansowaniu pucharów dla Pana Wójta Gminy Jednorożec Krzysztofa Iwulskiego.

Teraz podziękowania dla wszystkich tych co brali udział w turnieju, oraz co kibicowali.

To dzięki wam udało nam się zebrać 7403 zł !!!!!!!! BRAWO

Teraz co do turnieju. Wygrał zespół Ekipa
Najlepszy strzelec- Michał Pragacz ( Ekipa )
Najlepszy bramkarz - Jakub Czarkowski ( Tartak Grab Bud Pienice )

Pełne wyniki:

Grupa A
Czarki – 2 Ośrodek Radioelektroniczny 1-2
Świt Baranowo – Orły 3-1

Grupa B
Janusze – Wyklęci 0-0
Rozpoznanie – FC Manto 1-0

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka – Iskra Krasne 0-3
Locus Populatores – Kasztan 3-0

Grupa A
Czarki – Świt Baranowo 5-1
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Orły 4-1

Grupa B
Janusze – Rozpoznanie 2-0
Wyklęci – FC Manto 2-0

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka – Locus Populatores 1-1
Iskra Krasne – Kasztan 0-5

Grupa A
Czarki – Orły 3-0
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Świt Baranowo 0-0

Grupa B
Janusze – FC Manto 6-1
Rozpoznanie – Wyklęci 1-1

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka – Kasztan 8-0
Iskra Krasne – Locus Populatores 1-0

Grupa D
Ekipa – Połoń 1-0
Aby Pograć – PSP Przasnysz 1-2

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice – 4 Fun 1-0
Namierzanie – Absztyfikanci 7-0

Grupa D
Ekipa – Aby Pograć 4-0
Połoń – PSP Przasnysz 0-0

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice – Namierzanie 1-4
4 Fun – Absztyfikanci 4-2

Grupa D
Ekipa – PSP Przasnysz 2-0
Połoń – Aby Pograć 2-0

Grupa E
Tartak Gra Bud – Absztyfikanci 2-0
4 Fun – Namierzanie 1-2

BARAŻE

MECZ NA 1
Tartak Grab Bud Pienice – Połoń 2-0

MECZ NR 2
Wyklęci – Kuźnia ART MET Olszewka 2-2 k.2-3

ĆWIERĆFINAŁY
mecz nr 1
Iskra Krasne – Czarki 1-1 k.1-3

mecz nr 2
Janusze –Tartak Grab Bud Pienice 1-3

mecz nr 3
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Kuźnia Art Met Olszewka 0-0 k.4-3

mecz nr 4
Ekipa – Namierzanie 2-2 k.2-0

PÓŁFINAŁY

Czarki – Tartak Grab Bud Pienice 0-1

2 Ośrodek Radioelektroniczny – Ekipa 1-3

MECZ O III MIEJSCE

Czarki - 2 Ośrodek Radioelektroniczny 4-0
FINAŁ

Tartak Grab Bud Pienice – Ekipa 1-3

Najlepszy strzelec – Michał Pragacz (Ekipa)
Najlepszy bramkarz – Jakub Czarkowski ( Tartak Grab Bud Pienice )

GRATULUJEMY !!!!!!!

ARTUR PIOTRAK
Dodano 01 styczeń 2019, o godzinie 11:00 przez artur piotrak   Komentarze[0]

UWAGA
Turniej Charytatywny

Wiele osób dzwoni i pisze do mnie o której ostatecznie muszą być na turnieju. Jest dużo drużyn i chcemy w miarę możliwości żeby turniej przebiegł sprawnie

Gramy tak :

8.30 Czarki - 2 Ośrodek Radioelektroniczny

8.40 Świta Baranowo - Orły

8.50 Janusze - Wyklęci

9.00 Rozpoznanie - FC Manto

9.10 Kuźnia Art Met Olszewka - Iskra Krasne

9.20 Locus Populatores - Kasztan
itd

12.00 Ekipa -Połoń

12.10 Aby Pograć- PSP Przasnysz

12.20 Tartak Grab Bud Pienice-Namierzanie


12.30 4 fun - Absztyfikanci
itd
Dodano 27 grudzień 2018, o godzinie 22:14 przez artur piotrak   Komentarze[0]

PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ
W najbliższą sobotę Turniej Charytatywny "Gramy dla Łukasza "
PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE ZESPOŁÓW.

W związku z tym przypominam że zespoły :
Czarki , 2 Ośrodek Radioelektroniczny, Świt Baranow , Orły, Janusze , Wyklęci, Rozpoznanie, FC Manto, Kuźnia Art Met Olszewka, Iskra Krasne, Locus Populatores i Kasztan rozpoczynają turniej o godzinie 8.30 !!!

Zespoły:
Ekipa, Połoń, Aby Pograć, Straż, Tartak Grab Bud Pienice , 4 fun, Namierzanie i Absztyfikanci grają od godziny 12.00.

Dodano 27 grudzień 2018, o godzinie 18:26 przez artur piotrak   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 16
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Grabowski Adam4
3.Bors Łukasz2
4.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
Sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec
www.000webhost.com