Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

PLEBISCYT
Tygodnik Ostrołęcki organizuje plebiscyt: "Sportowiec Roku 2018 Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców, trenerów i kluby

Nasz klub uzyskał 4 nominacje

Zawodnik roku:

Marcin Watkowski - wyślij SMS OSM.71 na numer 72355 -Koszt 2,46 zł z VAT

Daniel Skała - wyślij SMS OSM.67 na numer 72355 - Koszt 2,46 zł z VAT

Trener roku:

Artur Piotrak wyślij SMS OST.42 na numer 72355- Koszt 2,46 zł z VAT

Klub sportowy roku:

Mazowsze Jednorożec wyślij SMS OSE.58 na numer 72355 - Koszt 2,46 zł z VAT


Głosowanie trwa do 10.01.2019r.

Więcej na:
TYGODNIK OSTROŁĘCKI

PROSIMY O PAŃSTWA GŁOSY !!!
Dodano 24 grudzień 2018, o godzinie 01:30 przez artur piotrak   Komentarze[0]

WSZYSTKIEGO NAJ.......
ZDROWYCH , RADOSNYCH ŚWIĄT
ŻYCZY
KLUB SPORTOWY MAZOWSZE JEDNOROŻEC
Dodano 23 grudzień 2018, o godzinie 23:57 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wszystko jasne
Zakończyła się runda zasadnicza Nocnej Ligi.
W półfinałach zagrają :Czarki-Locus Populatores i Janusze - Ekipa

O miejsca V-VIII zagrają : WKS Pogorzel i Szaman - Torpedo oraz Olszewka - Kasztan

Wyniki 7 kolejki:

Olszewka - Locus Populatores 3-5
Kamil Górczyński-2, samobójcza - Bartłomiej Kimona-2, Piotr Roman-2, Piotr Wróbel

Czarki-WKS Pogorzel i Szaman 12-5
Kamil Rutkowski-7, Łukasz Sojak-2, Jakub Cichocki, Piotr Molski, Kamil Makowski-Łukasz Wójcik-3, Jakub Wilga, Paweł Tworkowski

Ekipa - Janusze 7-5
Jakub Maluchnik-3, Damian Grędziński-3, Wojciech Bendarki- Marcin Wątkowski-3, Bartosz Wilga, Kacper Sawczenko

Kasztan- Torpedo 5-10
Rafał Chmieliński-2, Jakub Róźalski, Dawid Rólka,Mariusz Purzycki - Jakub Sygocki-8, Patrtk Sęk, Piotr Korytkowski

STRZELCY
20
Kamil Rutkowski ( Czarki )

16
Marcin Wątkowski (Janusze) , Jakub Sygocki ( Torpedo )
15
Kacper Sawczenko ( Janusze )
14
Daniel Pietrzak ( Olszewka )
13
10
Kimona Bartłomiej ( Locus )
8
Kimona Bartłomiej ( Locus ) , Piotr Molski, Łukasz Sojak (Czarki )
7
Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Kuciński Krystian ( Olszewka ) , Łukasz Wójcik ( WKS )
6
Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) ,
5
Więcek Kamil Sebastian Olender , Kamil Górczyński ( Olszewka ), Piotr Wróbel ( Locus ) , Damian Grędziński ( Ekipa )

4
Daniel Dziekoński ( Olszewka ), Jakub Wilga ( WKS ) , Jakub Maluchnik , Wojciech Bednarski, Paweł Kołakowski ( Ekipa ) , Bartosz Wilga ( Janusze )
3
Michalski Maciej, Lewandowski Adam , Jarosław Tomaszewski ( Czarki ) Adam Niestępski, Kamil Kamiński (Ekipa ) ,Robert Ciuba, Sebastian Kacprzyk ( Janusze ), Bartosz Pietrzak , Paweł Tworkowski ( WKS ) ,Kaszuba Błażej , Artur Sławski ( Torpedo ) , Piotr Roman ( Locus ) , Rafał Chmieliński, Dawid Rólka( Kasztan )
2
Piotr Górniak, ( Ekipa ),Maciej Wierzbicki, Rykowski Daniel, Hubert Brzezicki ( Locus ), Robert Kowalewski , Patryk Kuciński ( Olszewka ) , Jakub Cichocki ( Czarki ) , Mariusz Purzycki ( Kasztan ), Patryk Sęk ( Torpedo )
1
Kapuściński Piotr, Sławski Dariusz , Kamil Makowski ,Mateusz Pepłowski, Jakub Kurzątkowski ( Czarki ), Arkadiusz Czaplicki , Piotr Walewacz, Bartosz Piasecki (Locus ), Patryk Spodobalski, Patryk Lipiński ( Ekipa ) Szymon Ptak, Daniel Tworkowski( WKS ), Dawid Kazimierczak, Patryk Kazimierczak , Jakub Różacki ( Kasztan ), Daniel Skała , Grabowski Mateusz , Krystian Orłowski( Janusze ), Sebastian Deptuła ( Olszewka ), Piotr Korytkowski ( Torpedo )
Dodano 23 grudzień 2018, o godzinie 23:02 przez mazowsze   Komentarze[0]

GRAMY DLA ŁUKASZA
W siedzibie „garażowo - piwowej ” odbyło się losowanie grup turnieju charytatywnego

„GRAMY DLA ŁUKASZA „

Podział na grupy wygląda następująco :

Grupa A
Czarki
2 Ośrodek Radioelektronizny
Świt Baranowo
Orły

Grupa B
Janusze
Wyklęci
Rozpoznanie
FC Manto

Grupa C
Kuźnia ART-MET Olszewka
Iskra Krasne
Locus Populatores
Kasztan

Grupa D
Ekipa
Połoń
Aby Pograć
Straż Pożarna Przasnysz

Grupa E
Tartak Grab-Bud Pienice
4 fun
Namierzanie
Absztyfikanci


Przypominam że do ćwierćfinałów awansują zwycięzcy grup oraz 3 najlepsze ekipy z miejsc drugich
Dodano 22 grudzień 2018, o godzinie 00:18 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Będzie się działo
Ostatnia 7 kolejka rundy zasadniczej przed nami.

Wiemy na pewno że rundę zasadniczą wygra zespół Januszy, drugi będzie zespół Locus Populatores. Na pewno do rundy mistrzowskiej awansuje zespół Czarki ale czy z 3 czy 4 pozycji wiadomo będzie po ostatniej kolejce.

O czwarte wolne miejsce w rundzie mistrzowskiej powalczą jeszcze trzy drużyny : Ekipa, Olszewka i Kasztan.
Awansu do rundy mistrzowskiej na pewno nie uzyska zespół WKS Pogorzel i Szaman oraz Torpedo. Te zespoły powalczą o miejsca V-VIII.

Zapraszamy na ostatnia kolejkę

23.12.2018r. niedziela

17.00
Olszewka – Locus

17.40
Czarki – WKS

18.20
Ekipa – Janusze

19.00
Kasztan - Torpedo

Dodano 21 grudzień 2018, o godzinie 23:11 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Kolejka nr 6 za nami
Za nami 6 kolejka NL.

Wyniki:

Czarki-Ekipa 6-2
Kamil Rutkowski - 2, Jakub Cichocki, Mateusz Pepłowski, Jakub Kurzątkowski, Piotr Molski - Jakub Maluchnik , Kamil Kamiński

Torpedo - Locus Populatores 1-5
Jakub Sygocki - Kimona Bartek, Piotr Wróbel , Hubert Brzezicki, Bartosz Piasecki, Piotr Roman

Janusze - Kasztan 12-0
Marcin Wątkowski -6, Kacper Sawczenko-4,Mateusz Grabowski, Sebastian Kacprzyk

WKS Pogorzel i Szaman- Olszewka 4-11
Jakub Wilga-3, Łukasz Wójcik -Daniel Pietrzak-3,Krystian Kuciński-2, Kamil Więcek-2, Sebastian Olender-2, Kamil Górczyński, Patryk Kuciński

STRZELCY
14
Kacper Sawczenko ( Janusze ), Daniel Pietrzak ( Olszewka )


13
Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Marcin Wątkowski (Janusze)

8
Jakub Sygocki ( Torpedo ) , Kimona Bartłomiej ( Locus )

7
Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Piotr Molski ( Czarki ), Kuciński Krystian ( Olszewka )
6
Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) , Łukasz Sojak (Czarki )
5
Więcek Kamil Sebastian Olender ( Olszewka )

4
Paweł Kołakowski ( Ekipa ), Daniel Dziekoński ( Olszewka ), Piotr Wróbel( Locus ),
3
Michalski Maciej, Lewandowski Adam , Jarosław Tomaszewski ( Czarki ) Adam Niestępski, Kamil Kamiński (Ekipa ) ,Robert Ciuba, Bartosz Wilga , Sebastian Kacprzyk ( Janusze ), Bartosz Pietrzak , , Łukasz Wójcik Jakub Wilga (WKS ), Kaszuba Błażej , Artur Sławski ( Torpedo ) , Kamil Górczyński ( Olszewka )
2
Damian Grędziński, Piotr Górniak, Wojciech Bednarski ( Ekipa ),Maciej Wierzbicki, Rykowski Daniel, Hubert Brzezicki ( Locus ), Paweł Tworkowski ( WKS ) Robert Kowalewski , Dawid Rólka( Kasztan ) , Patryk Kuciński ( Olszewka )
1
Kapuściński Piotr, Sławski Dariusz , Jakub Cichocki, Mateusz Pepłowski, Jakub Kurzątkowski ( Czarki ), Arkadiusz Czaplicki , Piotr Walewacz, Piotr Roman, Bartosz Paisecki (Locus ), Patryk Spodobalski, Patryk Lipinski , Jakub Maluchnik ( Ekipa ) Szymon Ptak, Daniel Tworkowski( WKS ), Dawid Kazimierczak, Patryk Kazimierczak , Rafał Chmieliński ( Kasztan ), Daniel Skała , Grabowski Mateusz , Krystian Orłowski( Janusze ), Sebastian Deptuła ( Olszewka ), Patryk Sęk ( Torpedo )
Dodano 21 grudzień 2018, o godzinie 22:57 przez artur piotrak   Komentarze[0]

PODZIĘKOWANIE
Chciałbym podziękować serdecznie Pani prezes Limes Bank Spółdzielczy za wsparcie finansowe naszej drużyny Mazowsze Jednorożec.

Mam nadzieję że Limes Bank Spółdzielczy dalej będzie wspierał naszą drużynę.

Dziękujemy
Dodano 21 grudzień 2018, o godzinie 18:01 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Ostatnie kolejki nocnej ligi
DWIE OSTATNIE KOLEJKI RUNDY ZASADNICZEJ NOCNEJ LIGI PRZED NAMI

Harmonogram gier

21.12.2018r. piątek
19.10
Ekipa – Czarki

19.50
Kasztan – Janusze

20.30
Locus – Torpedo

21.10
Olszewka - WKS


23.12.2018r. niedziela

17.00
Olszewka – Locus

17.40
Czarki – WKS

18.20
Ekipa – Janusze

19.00
Kasztan - Torpedo


Po tej rundzie nastąpi przerwa. Rundę finałowa zagramy 4 i 6 stycznia.
Przypominam że po rundzie zasadniczej gramy rundę finałową.W piątek 4 stycznia cztery pierwsze ekipy graja półfinały ( zespół 1 z 4, 2 z 3 ), a zespoły z miejsc 5-8 grają o miejsca ( 5-8 i 6-7 ). W niedzielę 6 stycznia gramy już o miejsca
Dodano 19 grudzień 2018, o godzinie 12:52 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Piąta kolejka z niespodziankami
Piąta kolejka za nami. Nie obyło się bez niespodzianek, nawet sensacji.

Wyniki:

Kasztan-Ekipa 3-2
Dawid Rólka-2, samobójcza- Wojciech Bednarski, samobójcza

Locus Populatores- Janusze 2-7
Piotr Wróbel, Arkadiusz Czaplicki – Bartosz Wilga-3, Kacper Sawczenko-3, Krystian Orłowski

Czarki-Olszewka 9-9
Piotr Molski-3, Adam Lewandowski-2, Jarosław Tomaszewski, Dariusz Sławski, Piotr Kapuściński, Łukasz Sojak – Daniel Pietrzak -7, Krystian Kuciński , Sebastian Deptuła

Torpedo – WKS Pogorzel i Szaman 4-2
Artur Sławski-2, Jakub Sygocki, Patryk Sęk – Łukasz Wójcik, Daniel Tworkowski

STRZELCY

11
Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Daniel Pietrzak ( Olszewka )

10
Kacper Sawczenko
7
Marcin Wątkowski (Janusze) , Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Kimona Bartłomiej ( Locus ) , Jakub Sygocki ( Torpedo )
6
Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) , Piotr Molski ,Łukasz Sojak (Czarki )
5
Kuciński Krystian ( Olszewka )
4
Paweł Kołakowski ( Ekipa ), Daniel Dziekoński ( Olszewka )
3
Więcek Kamil , ( Olszewka ) , Michalski Maciej, Lewandowski Adam Jarosław Tomaszewski ( Czarki ) Adam Niestępski (Ekipa ) ,Robert Ciuba, Bartosz Wilga ( Janusze ), Bartosz Pietrzak (WKS ), Kaszuba Błażej ,Piotr Wróbel( Locus ), Artur Sławski ( Torpedo )
2
Sebastian Kacprzyk (Janusze ),Kamil Górczyński Sebastian Olender ( obaj Olszewka ), Damian Grędziński, Piotr Górniak, Kamil Kamiński Wojciech Bednarski ( Ekipa ),Maciej Wierzbicki, Rykowski Daniel, ( Locus ), Paweł Tworkowski, Łukasz Wójcik ( WKS) , Robert Kowalewski , Dawid Rólka( Kasztan )
1
Kapuściński Piotr, Sławski Dariusz ( Czarki ), Hubert Brzezicki ,Arkadiusz Czaplicki , Piotr Walewacz (Locus ), Patryk Spodobalski, Patryk Lipinski ( wszyscy Ekipa ) Szymon Ptak, Daniel Tworkowski( WKS ), Dawid Kazimierczak, Patryk Kazimierczak , Rafał Chmieliński ( Kasztan ), Daniel Skała , Krystian Orłowski( Janusze ), Sebastian Deptuła ( Olszewka ), Patryk Sęk ( Torpedo )

Dodano 16 grudzień 2018, o godzinie 22:12 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Piąta kolejka przed nami
NIEDZIELNE MECZE PRZED NAMI 16.12.2018

17.00
EKIPA - KASZTAN

17.40
LOCUS - JANUSZE

18.20
OLSZEWKA - CZARKI

19.00
TORPEDO - WKS
Dodano 15 grudzień 2018, o godzinie 09:04 przez artur piotrak   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 13
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Luty 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec