Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Zaczynamy przygotowania
Rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej.

Pierwszy trening 23.01.2019 r. środa 18.30 hala sportowa

Następny trening 25.01.2019 r. piątek 18.30 hala

Plan sparingów:

16-17.02 GUKS Krasnosielc

23-24.02 Orze Sypniewo

02-03.03 Narew Ostrołęka

09-10.03 Korona Szydłowo


godziny i daty do ustalenia
Dodano 16 styczeń 2019, o godzinie 17:31 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Czarki obroniły turniej
Zespół Czarki obronił tytuł w Nocnej Lidze Halowej. W finale pocieszenia zwyciężył zespół Januszy.

Wyniki dzisiejszych meczy i kolejność końcowa

Mecz o miejsce VII
Torpedo - Kasztan 10-3
Maciej Sulkowski-4, Artur Sławski-3,Marek Zamielski-3,Dariusz Rólka-2, Dawid Kazimierczak

Mecz o miejsce V
WKS Pogorzel i Szaman - Olszewka 1-7
Łukasz Wójcik - Daniel Pietrzak, Krystian Kuciński, Sebastian Olender, Patryk Kuciński

Mecz o miejsce III
Janusze - Locus Populatores 6-4
Marcin Wątkowski-4, Mateusz Wódkiwicz-2 - Piotr Roman-2, Piotr Walewacz,Łukasz Korotko

Finał
Czarki-Ekipa 10-6
Kamil Rutkowski-5, Jakub Cichocki, Piotr Molski,Michalak Paweł, Łukasz Sojak

Najlepszy bramkarz - Patryk Spodobalski ( Ekipa )
Najlepszy strzelec - Kamil Rutkowski ( Czarki ) -27 bramek
Najlepszy zawodnik - Marcin Wątkowski ( Janusze )

Kolejność końcowa
I Czarki
II Ekipa
III Janusze
IV Locus Populatores
V Olszewka
VI WKS Pogorzel i Szaman
VII Torpedo
VIII Kasztan


Była to trzecia i zarazem ostatnia odsłona Nocnej Ligi Halowej w Jednorożcu.
Niestety brak pomocy innych powoduje że człowiek nie jest w stanie samemu poprowadzić tego typu rozgrywki. Naprawdę jest ciężko samemu wszystko zorganizować, przygotować i na końcu posędziować.
Przez trzy edycje dałem radę ale na razie stop.

W związku z tym największe podziękowania i ukłony kieruję do tych zespołów co były z nami przez wszystkie edycje Czarki, Janusze, Ekipa ( dawniej Ekipa WPZ i Orły Sokoła ) , Locus Populatores ( dawniej Chorzele ) i Olszewka.
Dzięki Panowie.
Mam nadzieję że liga wam się podobała dlatego wracaliście rokrocznie
Dodano 11 styczeń 2019, o godzinie 22:31 przez artur piotrak   Komentarze[0]

OSTATNI AKT
Przed nami ostatnia odsłona Nocnej Ligi Halowej Jednorożec 2019.
Ostatnia także z tego względu że już czwartej edycji NL nie będzie.

W najbliższy piątek 11.01.2019 r.zostaną rozdane puchary i statuetki dla najlepszych ekip i piłkarzy.Zapraszamy

Plan gier wygląda następująco

godz.19.10
Mecz o VII miejsce

Torpedo - Kasztan

19.50
Mecz o V miejsce

WKS Pogorzel i Szaman - Olszewka

20.30
Mecz o III miejsce

Janusze - Locus Populatores

21.10
FINAŁ

Czarki - Ekipa
Dodano 09 styczeń 2019, o godzinie 21:46 przez mazowsze   Komentarze[0]

Czarki-Ekipa w Finale
Zespoły Czarki i Ekipa wystąpią w finale trzeciej i zarazem ostatniej odsłonie Nocnej Ligi.

Pełne wyniki :

WKS Pogorzel i Szaman - Torpedo 2-1
Jakub Wilga , Piotr Michalski - Piotr Korytkowski

Olszewka - Kasztan 15-5
Daniel Pietrzak-8 , Kamil Górczyński -3,Sebastian Olender-2 ,Krystian Kuciński, Kamil Więcek - Dawid Rólka-3, Mariusz Purzycki-2

Czarki-Locus Populatores 8-1
Rutkowski Kamil-2, Adam Lewandowski-2, Dariusz Sławski ,Piotr Molski,Paweł Michalak,Sojak Łukasz- Piotr Wróbel

Janusze - Ekipa 2-3
Marcin Wątkowski, Bartosz Wilga -Piotr Górniak-2, Damian Grędziński

STRZELCY
22
Kamil Rutkowski ( Czarki ), Daniel Pietrzak


17
Marcin Wątkowski (Janusze)
16
Jakub Sygocki ( Torpedo )
15
Kacper Sawczenko ( Janusze )
10
Kimona Bartłomiej ( Locus )
9
Piotr Molski, Łukasz Sojak (Czarki )
8
Kuciński Krystian ,Kamil Górczyński ( Olszewka )
7
Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Łukasz Wójcik ( WKS ) , Sebastian Olender ( Olszewka )
6
Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) , Damian Grędziński ( Ekipa ) ), Piotr Wróbel ( Locus ) , Więcek Kamil ( Olszewka )
5
Piotr Górniak ( Ekipa ), Bartosz Wilga ( Janusze ), Lewandowski Adam ( Czarki ),Dawid Rólka (Kasztan ),Jakub Wilga ( WKS ) ,

4
Daniel Dziekoński ( Olszewka ), Jakub Maluchnik , Wojciech Bednarski, Paweł Kołakowski ( Ekipa ) , Jarosław Tomaszewski ( Czarki ), Mariusz Purzycki ( Kasztan ),
3
Michalski Maciej, ( Czarki ) Adam Niestępski, Kamil Kamiński (Ekipa ) ,Robert Ciuba, Sebastian Kacprzyk ( Janusze ), Bartosz Pietrzak , Paweł Tworkowski ( WKS ) ,Kaszuba Błażej , Artur Sławski ( Torpedo ) , Piotr Roman ( Locus ) , Rafał Chmieliński, ( Kasztan )
2
Maciej Wierzbicki, Rykowski Daniel, Hubert Brzezicki ( Locus ), Robert Kowalewski , Patryk Kuciński ( Olszewka ) , Jakub Cichocki ( Czarki ) , Patryk Sęk Piotr Korytkowski ( Torpedo )
1
Kapuściński Piotr, Sławski Dariusz , Kamil Makowski ,Mateusz Pepłowski, Jakub Kurzątkowski , Paweł Michalak ( Czarki ), Arkadiusz Czaplicki , Piotr Walewacz, Bartosz Piasecki (Locus ), Patryk Spodobalski, Patryk Lipiński ( Ekipa ) Szymon Ptak, Daniel Tworkowski( WKS ), Dawid Kazimierczak, Patryk Kazimierczak , Jakub Różacki ( Kasztan ), Daniel Skała , Grabowski Mateusz , Krystian Orłowski( Janusze ), Sebastian Deptuła ( Olszewka ),
Dodano 05 styczeń 2019, o godzinie 08:30 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Nocna liga runda finałowa
Przedostania kolejka tegorocznej NL przed nami.

W najbliższy piątek 04 stycznia 2019 roku zaczynamy rundę play off.

Plan gier wygląda następująco :

Mecze o miejsca V-VIII

19.10

WKS Pogorzel i Szaman - Torpedo

19.50

Olszewka - Kasztan

Półfinały

20.30

Czarki - Locus Populatores

21.10

Janusze - Ekipa

Ostatnia kolejka i rozdanie pucharów już w piątek 11.01.2019

Plan gier wygląda nastepująco

19.10
Mecz o VII miejsce

19.50
Mecz o V miejsce

20.30
Mecz o III miejsce

21.10
FINAŁ

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW !!!!!
Dodano 01 styczeń 2019, o godzinie 11:13 przez artur piotrak   Komentarze[0]

BRAWA DLA WSZYSTKICH !!
Turniej charytatywny Gramy dla Łukasza dobiegł końca.

Na początku chciałem podziękować kilku osobom bez których ten turniej nie odbyłby się.
Więc wielki brawa i podziękowania dla :

Marka Zbrzeskiego , Gabriela Żabińskiego ,Marcina Wątkowskiego, Klaudii Kossakowskiej , Kingi Krajewskiej , Sebastiana Kacprzyka, Olgi Dworniczak , Julki Wywigacz , Agnieszki Olender a Sokołowski eject , Beaty Prekiel oraz Bożeny Andrzejczyk.

Dziękuję za pomoc w organizacji

Dziękuję także za pomoc w dofinansowaniu pucharów dla Pana Wójta Gminy Jednorożec Krzysztofa Iwulskiego.

Teraz podziękowania dla wszystkich tych co brali udział w turnieju, oraz co kibicowali.

To dzięki wam udało nam się zebrać 7403 zł !!!!!!!! BRAWO

Teraz co do turnieju. Wygrał zespół Ekipa
Najlepszy strzelec- Michał Pragacz ( Ekipa )
Najlepszy bramkarz - Jakub Czarkowski ( Tartak Grab Bud Pienice )

Pełne wyniki:

Grupa A
Czarki – 2 Ośrodek Radioelektroniczny 1-2
Świt Baranowo – Orły 3-1

Grupa B
Janusze – Wyklęci 0-0
Rozpoznanie – FC Manto 1-0

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka – Iskra Krasne 0-3
Locus Populatores – Kasztan 3-0

Grupa A
Czarki – Świt Baranowo 5-1
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Orły 4-1

Grupa B
Janusze – Rozpoznanie 2-0
Wyklęci – FC Manto 2-0

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka – Locus Populatores 1-1
Iskra Krasne – Kasztan 0-5

Grupa A
Czarki – Orły 3-0
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Świt Baranowo 0-0

Grupa B
Janusze – FC Manto 6-1
Rozpoznanie – Wyklęci 1-1

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka – Kasztan 8-0
Iskra Krasne – Locus Populatores 1-0

Grupa D
Ekipa – Połoń 1-0
Aby Pograć – PSP Przasnysz 1-2

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice – 4 Fun 1-0
Namierzanie – Absztyfikanci 7-0

Grupa D
Ekipa – Aby Pograć 4-0
Połoń – PSP Przasnysz 0-0

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice – Namierzanie 1-4
4 Fun – Absztyfikanci 4-2

Grupa D
Ekipa – PSP Przasnysz 2-0
Połoń – Aby Pograć 2-0

Grupa E
Tartak Gra Bud – Absztyfikanci 2-0
4 Fun – Namierzanie 1-2

BARAŻE

MECZ NA 1
Tartak Grab Bud Pienice – Połoń 2-0

MECZ NR 2
Wyklęci – Kuźnia ART MET Olszewka 2-2 k.2-3

ĆWIERĆFINAŁY
mecz nr 1
Iskra Krasne – Czarki 1-1 k.1-3

mecz nr 2
Janusze –Tartak Grab Bud Pienice 1-3

mecz nr 3
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Kuźnia Art Met Olszewka 0-0 k.4-3

mecz nr 4
Ekipa – Namierzanie 2-2 k.2-0

PÓŁFINAŁY

Czarki – Tartak Grab Bud Pienice 0-1

2 Ośrodek Radioelektroniczny – Ekipa 1-3

MECZ O III MIEJSCE

Czarki - 2 Ośrodek Radioelektroniczny 4-0
FINAŁ

Tartak Grab Bud Pienice – Ekipa 1-3

Najlepszy strzelec – Michał Pragacz (Ekipa)
Najlepszy bramkarz – Jakub Czarkowski ( Tartak Grab Bud Pienice )

GRATULUJEMY !!!!!!!

ARTUR PIOTRAK
Dodano 01 styczeń 2019, o godzinie 11:00 przez artur piotrak   Komentarze[0]

UWAGA
Turniej Charytatywny

Wiele osób dzwoni i pisze do mnie o której ostatecznie muszą być na turnieju. Jest dużo drużyn i chcemy w miarę możliwości żeby turniej przebiegł sprawnie

Gramy tak :

8.30 Czarki - 2 Ośrodek Radioelektroniczny

8.40 Świta Baranowo - Orły

8.50 Janusze - Wyklęci

9.00 Rozpoznanie - FC Manto

9.10 Kuźnia Art Met Olszewka - Iskra Krasne

9.20 Locus Populatores - Kasztan
itd

12.00 Ekipa -Połoń

12.10 Aby Pograć- PSP Przasnysz

12.20 Tartak Grab Bud Pienice-Namierzanie


12.30 4 fun - Absztyfikanci
itd
Dodano 27 grudzień 2018, o godzinie 22:14 przez artur piotrak   Komentarze[0]

PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ
W najbliższą sobotę Turniej Charytatywny "Gramy dla Łukasza "
PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE ZESPOŁÓW.

W związku z tym przypominam że zespoły :
Czarki , 2 Ośrodek Radioelektroniczny, Świt Baranow , Orły, Janusze , Wyklęci, Rozpoznanie, FC Manto, Kuźnia Art Met Olszewka, Iskra Krasne, Locus Populatores i Kasztan rozpoczynają turniej o godzinie 8.30 !!!

Zespoły:
Ekipa, Połoń, Aby Pograć, Straż, Tartak Grab Bud Pienice , 4 fun, Namierzanie i Absztyfikanci grają od godziny 12.00.

Dodano 27 grudzień 2018, o godzinie 18:26 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Kolejność meczy
KOLEJNOŚĆ MECZY:

Godzina 8.30

Grupa A

Czarki – 2 Ośrodek Radioelektroniczny
Świt Baranowo – Orły

Grupa B
Janusze – Wyklęci
Rozpoznanie – FC Manto

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka - Iskra Krasne
Locus Populatores – Kasztan

Grupa A
Czarki – Świt Baranowo
2 Ośrodek Radioelektroniczny - Orły

Grupa B
Janusze – Rozpoznanie
Wyklęci – FC Manto

Grupa C
Kuźnia Art – Met Olszewka – Locus Populatores
Iskra Krasne – Kasztan

Grupa A
Czarki – Orły
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Świt Baranowo

Grupa B
Janusze – FC Manto
Rozpoznanie – Wyklęci

Grupa C
Kuźnia Art – Met Olszewka – Kasztan
Iskra Krasne – Locus Populatores

Godzina 12.00

Grupa D

Ekipa – Połoń
Aby Pograć – PSP Przasnysz

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice – 4 Fun
Namierzanie – Absztyfikanci

Grupa D
Ekipa – Aby Pograć
Połoń – PSP Przasnysz

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice - Namierzanie
4 Fun – Absztyfikanci

Grupa D
Ekipa – PSP Przasnysz
Połoń – Aby Pograć

Grupa E
Tartak Gra Bud – Absztyfikanci
4 Fun - Namierzanie
Dodano 25 grudzień 2018, o godzinie 09:47 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Regulamin turnieju Gramy dla Łukasza
TURNIEJ CHARYTATYWNY „GRAMY DLA ŁUKASZA „

REGULAMIN


• zespoły zostały podzielone na 5 grup po 4 zespoły

Grupa A, B i C gra swoje mecze o godzinie 8.30 , grupy C i D 12.00

• do ćwierćfinałów bezpośrednio awansują zespoły z miejsca I oraz jeden zespół z II miejsca ze wszystkich grup który będzie miał:
-najlepszy wynik punktowy
- najlepszą różnicę bramek
- najlepszą liczbę bramek zdobytych
- najmniej straconych bramek

• cztery pozostałe zespoły z miejsc II rozegrają między sobą baraż o awans do ćwierćfinału w następujący sposób:
-mecz barażowy 1- drugi najlepszy zespół z miejsca II gra z V zespołem z drugiego miejsca
-mecz barażowy 2 -trzeci zespół z miejsca II gra z IV zespołem z drugiego miejsca

• zespoły z miejsc III i IV w swoich grupach odpadają z turnieju

• ćwierćfinały gramy :
-mecz nr I C–zespół z II miejsca awansujący bezpośrednio
-mecz nr 2 I B –zespół z barażu 1
- mecz nr 3 1 I A –zespół z barażu 2
- mecz nr 4 ID – I E

• półfinały:

- zwycięzca nr 1 – zwycięzca nr 2
- zwycięzca nr 3 – zwycięzca nr4

• mecz o 3 miejsce
• finał

UCZESTNICTWO

1.Turniej w Jednorożcu przeznaczony są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach piłki nożnej PZPN
2.Zawodnicy muszą mieć ukończone 15 lat i powinni posiadać ważne badania lekarskie zawodnicy uczestniczą w rozgrywkach na własną odpowiedzialność
3.Drużyna musi mieć opiekuna (kierownika drużyny). Może być nim zawodnik biorący czynny udział w rozgrywkach
4.Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny
5.Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikających z tego powodu wypadków. Nie ponosi także odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie gry każdego z zawodników.

Przepisy gry:
• Czas gry raz 10 minut
• O zatrzymaniu czasu decyduje tylko i wyłącznie sędzia zawodów.
• Liczba zawodników na boisku 5 ( 4 plus bramkarz )
• Nie obowiązuje przepis o spalonym,
• Aut bramkowy wyrzucany jest ręką
• Zmiany zawodników tzw. hokejowe ( zawodnik może zejść z boiska tylko w strefie zmian)
• Każda zmiana zawodników poza obszarem zmian skutkuję karą 1 minuty dla zawodnika zmieniającego,
• Nowy zawodnik może wejść na boisko tylko w momencie gdy jego partner opuścił boisko w strefie zmian,
• Każdy rzut z autu jest rzutem pośrednim wykonywanym nogą, piłka stojąca na linii lub poza linią,
• Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi minimum 5 metrów
• Wszystkie rzuty wolne są rzutami bezpośrednimi. Obowiązuje odległość 5 m od miejsca wykonywania stałego fragmentu gry - rzutu wolnego, rzutu rożnego, rzutu z autu. Zawodnik wykonujący stały fragment gry może prosić sędziego o odsunięcie przeciwnika na odległość 5 m. Na wykonanie każdego stałego fragmentu gry zespół ma 4 sekundy
• Rzut karny wykonywany jest z odległości 6 m od bramki, z linii pola karnego
• Obowiązuje zakaz gry wślizgiem w kontakcie z przeciwnikiem. Wślizgami można ratować wychodząca piłkę oraz wchodzić bez zagrożenia dla współzawodnika
• Każdy wślizg w kontakcie z przeciwnikiem- rzut wolny dla przeciwnej drużyny.
• Każdy wślizg we własnym polu karnym - rzut karnym dla przeciwnej drużyny
Kary:
• 2 minuty : niesportowe zachowanie , zbyt ostra gra , zagranie specjalne ręką
• za wyjątkowo niesportowe zachowanie zawodnik może zostać wykluczony z rozgrywek. Decyzje podejmuje organizator po zasięgnięciu opinii sędziów i kierowników drużyn. Decyzje sędziego są niepodważalne. Za komentowanie oraz ubliżanie arbitrowi zawodnik może być ukarany karą w postaci usunięty z rozgrywek ligowych bez prawa uczestnictwa w dalszych edycjach ligi
• Za dokonanie niewłaściwej zmiany kara 1 minuty
• Drużyna która gra w osłabieniu po straconej bramce uzupełnia skład.
• Jeżeli za jedno przewinienie z każdej ekipy schodzi zawodnik na karę po straconej bramce przez któryś z zespołów nie uzupełniamy składów.
• Jeżeli karę dostanie bramkarz, może zejść za niego inny wyznaczony zawodnik
Bramkarz:
• Bramkarz ma prawo do chwytu piłki ręką wyłącznie w polu karnym, które określa linia 6 m od bramki (półkole)
• Aut bramkowy– bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką z dowolnego miejsca pola karnego w czasie 4 sekund
• Bramkarz nie może dotknąć piłki po raz drugi, zanim nie dotknie jej inny zawodnik
• Za w/w wymienione przewinienia zespół popełniający jest karany rzutem wolnym z linii pola karnego
• Bramkarz z autu bramkowego wznawia grę tylko i wyłącznie ręką w obrębie własnej połowy boiska,
• Jeżeli piłka po zagraniu bramkarza z tzw autu bramkowego przekroczy linię środkową dyktuje się rzut wolny dla przeciwnej drużyny
• Zawodnik nie może nosić na sobie czegokolwiek, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu innych zawodników.

Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 pkt., przegrana 0 pkt.,

O kolejności w tabeli decyduje w kolejności:
• większa ilość zdobytych punktów,
• wynik bezpośredniego pojedynku między drużynami (w przypadku 3 lub więcej drużyn “mała tabela” uwzględniająca wyniki TYLKO bezpośrednich pojedynków),
• lepsza różnica bramek
• większa liczba strzelonych goli
• Mniejsza liczba straconych bramek
• rzuty karne między zainteresowanymi drużynami
• w przypadku remisu w meczach półfinałowych, finale i o miejsca wykonywane będą po trzy rzuty karne (następnie karne do pierwszej pomyłki).
Nagrody:
o puchar– za zajęcie I ,II i III miejsce – puchary,
o najskuteczniejszy zawodnik – statuetka;
o najlepszy bramkarz – statuetka

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
• Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki wynikające z udziału w zawodach osób chorych oraz skutki wypadków przed, po i w czasie gry.
• Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.
• Przystąpienie do udziału w rozgrywkach wiąże się z przyjęciem w/w regulaminu
• W przypadku konieczności wezwania służb medycznych, wszelkie koszty pokrywa drużyna uczestnicząca w rozgrywkach
• Ze względu na bezpieczeństwo zawodnicy nie mogą występować w okularach, łańcuszkach, kolczykach itp.
• W przypadku jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku, który spowodował utratę zdrowia własnego lub osób drugich odpowiedzialność prawna spada na sprawcę
• Interpretacja niniejszego regulaminu przysługuje organizatorom

Krytyki orzeczeń sędziowskich i protestów nie przyjmuje ze względu na cel jakiemu ten turniej jest poświęcony
Brak automatycznego tekstu alternatywnego.
Dodano 25 grudzień 2018, o godzinie 09:42 przez artur piotrak   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 4
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Styczeń 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec