Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo
Wygrana na początek!
RAZEMDOMWYJAZD
Nazwa DrużynyM.Pkt.Z.R.P.BilansZ.R.P.BilansZ.R.P.Bilans
1.Wkra Żuromin26712321123-28121063-11111160-17
2.Nadnarwianka Pułtusk2665212364-19110236-6102128-13
3.Żbik Nasielsk2652164676-4682343-2482333-22
4.Makowianka Maków Mazowiecki2648153870-38101243-1452627-24
5.CK Troszyn2644128663-3783239-2045424-17
6.Korona Szydłowo2641125961-5273330-2452631-28
7.Iskra Krasne26391231161-6162534-2561627-36
8.Ostrovia Ostrów Mazowiecka26381221240-3172430-1650810-15
9.Sona Nowe Miasto26321021454-6371526-2131928-42
10.Wkra Bieżuń2632951247-6154426-2241821-39
11.Mazowsze Jednorożec2631941342-6943619-3451723-35
12.Tęcza Ojrzeń2630931448-6171531-2722917-34
13.Wkra Sochocin2627831534-5460721-2123813-33
14.Orzyc Chorzele2624661444-8624724-4342720-43
15.GKS Strzegowo2614422031-8731916-36111115-51
16.Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna268222226-91201115-44021111-47

Kolejka 1 - 12-13 sierpień
Korona Szydłowo 3-1 GKS Strzegowo
Mazowsze Jednorożec 0-3 Iskra Krasne
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-5 CK Troszyn
Wkra Bieżuń 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-2 Tęcza Ojrzeń
Wkra Żuromin 5-1 Sona Nowe Miasto
Nadnarwianka Pułtusk 5-1 Orzyc Chorzele
Żbik Nasielsk 4-2 Wkra Sochocin

Kolejka 2 - 19-20 sierpień
GKS Strzegowo 2-1 Wkra Sochocin
Orzyc Chorzele 2-2 Żbik Nasielsk
Sona Nowe Miasto 0-1 Nadnarwianka Pułtusk
Tęcza Ojrzeń 1-2 Wkra Żuromin
Makowianka Maków Mazowiecki 5-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
CK Troszyn 5-2 Wkra Bieżuń
Iskra Krasne 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Korona Szydłowo 3-1 Mazowsze Jednorożec

Kolejka 3 - 26-27 sierpień
Mazowsze Jednorożec 2-1 GKS Strzegowo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Korona Szydłowo
Wkra Bieżuń 0-4 Iskra Krasne
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-7 CK Troszyn
Wkra Żuromin 6-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 Tęcza Ojrzeń
Żbik Nasielsk 2-4 Sona Nowe Miasto
Wkra Sochocin 2-3 Orzyc Chorzele

Kolejka 4 - 30 sierpień
GKS Strzegowo 1-2 Orzyc Chorzele
Sona Nowe Miasto 5-0 Wkra Sochocin
Tęcza Ojrzeń 3-4 Żbik Nasielsk
Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 Nadnarwianka Pułtusk
CK Troszyn 1-1 Wkra Żuromin
Iskra Krasne 5-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Korona Szydłowo 5-4 Wkra Bieżuń
Mazowsze Jednorożec 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 5 - 02-03 wrzesień
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 GKS Strzegowo
Wkra Bieżuń 8-1 Mazowsze Jednorożec
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-5 Korona Szydłowo
Wkra Żuromin 3-3 Iskra Krasne
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 CK Troszyn
Żbik Nasielsk 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Sochocin 5-1 Tęcza Ojrzeń
Orzyc Chorzele 5-1 Sona Nowe Miasto

Kolejka 6 - 09-10 wrzesień
GKS Strzegowo 0-1 Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń 5-2 Orzyc Chorzele
Makowianka Maków Mazowiecki 4-0 Wkra Sochocin
CK Troszyn 1-3 Żbik Nasielsk
Iskra Krasne 1-3 Nadnarwianka Pułtusk
Korona Szydłowo 1-6 Wkra Żuromin
Mazowsze Jednorożec 2-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Wkra Bieżuń

Kolejka 7 - 16-17 wrzesień
Wkra Bieżuń 4-0 GKS Strzegowo
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wkra Żuromin 3-0 Mazowsze Jednorożec
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 Korona Szydłowo
Żbik Nasielsk 4-1 Iskra Krasne
Wkra Sochocin 0-2 CK Troszyn
Orzyc Chorzele 0-3 Makowianka Maków Mazowiecki
Sona Nowe Miasto 3-2 Tęcza Ojrzeń

Kolejka 8 - 23-24 wrzesień
GKS Strzegowo 1-3 Tęcza Ojrzeń
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 Sona Nowe Miasto
CK Troszyn 4-2 Orzyc Chorzele
Iskra Krasne 3-0 Wkra Sochocin
Korona Szydłowo 3-2 Żbik Nasielsk
Mazowsze Jednorożec 0-3 Nadnarwianka Pułtusk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Wkra Żuromin
Wkra Bieżuń 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

Kolejka 9 - 30 wrzesień/01 październik
Wkra Żuromin 7-0 Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Żbik Nasielsk 1-2 Mazowsze Jednorożec
Wkra Sochocin 1-4 Korona Szydłowo
Orzyc Chorzele 1-4 Iskra Krasne
Sona Nowe Miasto 2-2 CK Troszyn
Tęcza Ojrzeń 2-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-4 GKS Strzegowo

Kolejka 10 - 07-08 październik
GKS Strzegowo 1-5 Makowianka Maków Mazowiecki
CK Troszyn 3-0 Tęcza Ojrzeń
Iskra Krasne 5-5 Sona Nowe Miasto
Korona Szydłowo 1-1 Orzyc Chorzele
Mazowsze Jednorożec 0-0 Wkra Sochocin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Żbik Nasielsk
Wkra Bieżuń 1-1 Nadnarwianka Pułtusk
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-8 Wkra Żuromin

Kolejka 11 - 14-15 październik
Wkra Żuromin 8-1 GKS Strzegowo
Nadnarwianka Pułtusk 4-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Żbik Nasielsk 2-0 Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Orzyc Chorzele 1-5 Mazowsze Jednorożec
Sona Nowe Miasto 5-2 Korona Szydłowo
Tęcza Ojrzeń 3-2 Iskra Krasne
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 CK Troszyn

Kolejka 12 - 21-22 październik
GKS Strzegowo 2-1 CK Troszyn
Iskra Krasne 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Korona Szydłowo 1-0 Tęcza Ojrzeń
Mazowsze Jednorożec 4-3 Sona Nowe Miasto
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 Orzyc Chorzele
Wkra Bieżuń 1-1 Wkra Sochocin
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-4 Żbik Nasielsk
Wkra Żuromin 2-0 Nadnarwianka Pułtusk

Kolejka 13 - 28-29 październik
Nadnarwianka Pułtusk 5-0 GKS Strzegowo
Żbik Nasielsk 3-4 Wkra Żuromin
Wkra Sochocin 3-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Orzyc Chorzele 3-2 Wkra Bieżuń
Sona Nowe Miasto 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Tęcza Ojrzeń 3-2 Mazowsze Jednorożec
Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Korona Szydłowo
CK Troszyn 7-0 Iskra Krasne

Kolejka 14 - 04-05 listopad
GKS Strzegowo 5-2 Iskra Krasne
Korona Szydłowo 0-0 CK Troszyn
Mazowsze Jednorożec 1-6 Makowianka Maków Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-2 Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń 1-5 Sona Nowe Miasto
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-3 Orzyc Chorzele
Wkra Żuromin 6-0 Wkra Sochocin
Nadnarwianka Pułtusk 0-3 Żbik Nasielsk

Kolejka 15 - 11-12 listopad
Żbik Nasielsk 8-2 GKS Strzegowo
Wkra Sochocin 0-1 Nadnarwianka Pułtusk
Orzyc Chorzele 2-8 Wkra Żuromin
Sona Nowe Miasto 1-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Tęcza Ojrzeń 2-4 Wkra Bieżuń
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
CK Troszyn 3-3 Mazowsze Jednorożec
Iskra Krasne 2-6 Korona Szydłowo

Kolejka 16 - 17-18 marzec
CK Troszyn 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
GKS Strzegowo 0-2 Korona Szydłowo
Iskra Krasne 0-3 Mazowsze Jednorożec
Orzyc Chorzele 3-5 Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Sochocin 1-0 Żbik Nasielsk
Tęcza Ojrzeń 3-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Makowianka Maków Mazowiecki 5-0 Wkra Bieżuń
Sona Nowe Miasto 2-3 Wkra Żuromin

Kolejka 17 - 24-25 marzec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6-0 Iskra Krasne
Mazowsze Jednorożec 1-0 Korona Szydłowo
Wkra Sochocin 3-0 GKS Strzegowo
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 Sona Nowe Miasto
Żbik Nasielsk 3-0 Orzyc Chorzele
Wkra Żuromin 6-1 Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-2 Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Bieżuń 1-1 CK Troszyn

Kolejka 18 - 14-15 kwieceń
Orzyc Chorzele 1-1 GKS Strzegowo
Wkra Sochocin 2-1 Sona Nowe Miasto
Żbik Nasielsk 5-2 Tęcza Ojrzeń
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Żuromin 4-0 CK Troszyn
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Iskra Krasne
Wkra Bieżuń 3-2 Korona Szydłowo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-2 Mazowsze Jednorożec

Kolejka 19 - 14-15 kwieceń
GKS Strzegowo 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mazowsze Jednorożec 0-1 Wkra Bieżuń
Korona Szydłowo 6-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Iskra Krasne 0-3 Wkra Żuromin
CK Troszyn 1-1 Nadnarwianka Pułtusk
Makowianka Maków Mazowiecki 4-2 Żbik Nasielsk
Tęcza Ojrzeń 0-2 Wkra Sochocin
Sona Nowe Miasto 0-1 Orzyc Chorzele

Kolejka 20 - 21-22 kwieceń
Sona Nowe Miasto 3-2 GKS Strzegowo
Orzyc Chorzele 1-1 Tęcza Ojrzeń
Wkra Sochocin 1-3 Makowianka Maków Mazowiecki
Żbik Nasielsk 2-2 CK Troszyn
Nadnarwianka Pułtusk 6-0 Iskra Krasne
Wkra Żuromin 4-1 Korona Szydłowo
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-0 Mazowsze Jednorożec
Wkra Bieżuń 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 21 - 28-29 kwieceń
GKS Strzegowo 0-3 Wkra Bieżuń
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Mazowsze Jednorożec 1-6 Wkra Żuromin
Korona Szydłowo 1-3 Nadnarwianka Pułtusk
Iskra Krasne 2-3 Żbik Nasielsk
CK Troszyn 3-1 Wkra Sochocin
Makowianka Maków Mazowiecki 6-1 Orzyc Chorzele
Tęcza Ojrzeń 4-2 Sona Nowe Miasto

Kolejka 22 - 05-06 maj
Tęcza Ojrzeń 4-2 GKS Strzegowo
Sona Nowe Miasto 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Orzyc Chorzele 0-4 CK Troszyn
Wkra Sochocin 1-3 Iskra Krasne
Żbik Nasielsk 5-2 Korona Szydłowo
Nadnarwianka Pułtusk 4-0 Mazowsze Jednorożec
Wkra Żuromin 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-3 Wkra Bieżuń

Kolejka 23 - 12-13 maj
GKS Strzegowo 2-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Wkra Bieżuń 1-4 Wkra Żuromin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Nadnarwianka Pułtusk
Mazowsze Jednorożec 2-4 Żbik Nasielsk
Korona Szydłowo 2-2 Wkra Sochocin
Iskra Krasne 6-0 Orzyc Chorzele
CK Troszyn 5-2 Sona Nowe Miasto
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Tęcza Ojrzeń

Kolejka 24 - 19-20 maj
Makowianka Maków Mazowiecki 5-1 GKS Strzegowo
Tęcza Ojrzeń 0-0 CK Troszyn
Sona Nowe Miasto 0-4 Iskra Krasne
Orzyc Chorzele 4-4 Korona Szydłowo
Wkra Sochocin 1-2 Mazowsze Jednorożec
Żbik Nasielsk 3-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Nadnarwianka Pułtusk 5-1 Wkra Bieżuń
Wkra Żuromin 7-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

Kolejka 25 - 23 maj
GKS Strzegowo 1-11 Wkra Żuromin
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-4 Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Bieżuń 1-1 Żbik Nasielsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Wkra Sochocin
Mazowsze Jednorożec 4-4 Orzyc Chorzele
Korona Szydłowo 4-2 Sona Nowe Miasto
Iskra Krasne 3-1 Tęcza Ojrzeń
CK Troszyn 4-3 Makowianka Maków Mazowiecki

Kolejka 26 - 26-27 maj
CK Troszyn - GKS Strzegowo
Makowianka Maków Mazowiecki - Iskra Krasne
Tęcza Ojrzeń - Korona Szydłowo
Sona Nowe Miasto - Mazowsze Jednorożec
Orzyc Chorzele - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wkra Sochocin - Wkra Bieżuń
Żbik Nasielsk - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin

Kolejka 27 - 02-03 czerwiec
GKS Strzegowo - Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Żuromin - Żbik Nasielsk
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Wkra Sochocin
Wkra Bieżuń - Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Sona Nowe Miasto
Mazowsze Jednorożec - Tęcza Ojrzeń
Korona Szydłowo - Makowianka Maków Mazowiecki
Iskra Krasne - CK Troszyn

Kolejka 28 - 09 czerwiec
Iskra Krasne - GKS Strzegowo
CK Troszyn - Korona Szydłowo
Makowianka Maków Mazowiecki - Mazowsze Jednorożec
Tęcza Ojrzeń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Sona Nowe Miasto - Wkra Bieżuń
Orzyc Chorzele - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Wkra Sochocin - Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk - Nadnarwianka Pułtusk

Kolejka 29 - 16 czerwiec
GKS Strzegowo - Żbik Nasielsk
Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Sochocin
Wkra Żuromin - Orzyc Chorzele
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Sona Nowe Miasto
Wkra Bieżuń - Tęcza Ojrzeń
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Makowianka Maków Mazowiecki
Mazowsze Jednorożec - CK Troszyn
Korona Szydłowo - Iskra Krasne

Kolejka 30 - 30 marzec
GKS Strzegowo 1-2 Mazowsze Jednorożec
Korona Szydłowo 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Iskra Krasne 4-0 Wkra Bieżuń
CK Troszyn 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Makowianka Maków Mazowiecki 4-3 Wkra Żuromin
Tęcza Ojrzeń 1-3 Nadnarwianka Pułtusk
Sona Nowe Miasto 1-3 Żbik Nasielsk
Orzyc Chorzele 1-3 Wkra Sochocin


Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 6
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin71
2.Nadnarwianka Pułtusk65
3.Żbik Nasielsk52
4.Makowianka Maków Mazowiecki48
5.CK Troszyn44
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel15
2.Wątkowski Marcin5
-Jabłoński Marcin5
3.Wilga Bartosz3
4.Piotrak Artur2
-Żabiński Gabriel2
-Grabowski Adam2
-Kardaś Bartosz2
5.Ciuba Robert1
-Pietrzak Daniel1
-Stępkowski Piotr1
-Bartosz Antosiak1
-Orłowski Krystian1
Maj 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec