Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

8 miejsce w turnieju halowym!!
GRUPA A:
Legia Warszawa
Mazowsze Jednorożec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Przasnysz II

GRUPA B:
Tęcza 34 Płońsk
KS Łomianki
Bols
Żbik Nasielsk

GRUPA C:
MKS Przasnysz I
Korona HiD Ostrołęka
MKS Małkinia
V Warszawa

KOLEJNOŚÆ ROZEGRANYCH MECZY:
Wyniki Grupa A:

Legia Warszawa - Mazowsze Jednorożec 6-0

Ostrów Ostrów Maz. -MKS Przasnysz II 1-0

Legia Warszawa - Ostrovia Ostrów Maz. 1-2

MKS Przasnysz II- Mazowsze Jednorożec 1-3

Legia Warszawa - MKS Przasnysz II 3-1

Mazowsze Jednorożec - Ostrów Ostrów Maz. 3-3



Wyniki Grupa B:

Tęcza Płońsk - KS Łomianki 0-5

Bols Warszawa - Żbik Nasielsk 2-6

Tęcza Płońsk - Bols Warszawa 5-2

KS Łomianki - Żbik Nasielsk 2-3

Tęcza Płońsk - Żbik Nasielsk 3-3

KS Łomianki - Bols Warszawa 4-1



Wyniki Grupa C:

MKS Przasnysz I- Korona HiD Ostrołęka 3-0

MKS Małkinia - V Warszawa 1-2

MKS Przasnysz I - MKS Małkinia 2-1

Korona HiD Ostrołęka - V Warszawa 3-2

MKS Przasnysz I - V Warszawa 4-2

Korona HiD Ostrołęka - MKS Małkinia 2-1



Półfinały:

MKS Przasnysz - Żbik Nasielsk 1-1 k.2-3

KS Łomianki - Ostrów Ostrów Maz. 0-2



MECZ o 11 miejsce:

Bols Warszawa - MKS Przasnysz II 2-3


MECZ o 9 miejsce:

MKS Małkinia - V Warszawa 2-2 k.5-4


MECZ o 7 miejsce:

Tęcza Płońsk - Mazowsze Jednorożec 7-0


MECZ o 5 miejsce:

Korona Hid Ostrołęka - Legia Warszawa 1-3


MECZ o 3 miejsce:

MKS Przasnysz I - KS Łomianki 8-0


FINAŁ:

Żbik Nasielsk - Ostrów Ostrów 1-1 k.2-3

Wyniki turnieju :
1. Ostrovia Ostrów Maz.
2. Żbik Nasielsk
3. MKS I Przasnysz
4. KS Łomianki
6. Korona HiD Ostrołęka
7. Tęcza 34 Płońsk
8. Mazowsze Jednorożec
9. MKS Małkinia
10. V Warszawa
11. MKS II Przasnysz
12. Bols
Dodano 01 luty 2009, o godzinie 22:57:52 przez dyrek   

Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 10
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin80
2.Nadnarwianka Pułtusk68
3.Żbik Nasielsk58
4.Makowianka Maków Mazowiecki54
5.CK Troszyn48
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel17
2.Wątkowski Marcin5
-Jabłoński Marcin5
3.Wilga Bartosz4
4.Grabowski Adam3
5.Piotrak Artur2
-Żabiński Gabriel2
-Kardaś Bartosz2
6.Ciuba Robert1
-Pietrzak Daniel1
-Wódkiewicz Mateusz1
-Michalski Piotr1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
-Orłowski Krystian1
Lipiec 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec