Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

TURNIEJ HALOWY
WYNIKI MECZÓW GRUPOWYCH:

OLD Stars Ciechanów - Mazowsze Jednorożec 3-1
MAX-BUD - Krzyniak Krzynowłoga Mała 1-1
Korona Szydłowo - Juniorzy MKS Przasnysz 4-3
Orzyc Chorzele - Opia Opinogóra 2-1
MKS Przasnysz - GUKS Krasnosielc 3-1
Konopianka Konopki - Tęcza Ojrzeń 5-4
Mazowsze Jednorożec - Krzyniak Krzynowłoga Mała 1-3
OLD Stars Ciechanów - MAX-BUD 2-3
Korona Szydłowo - Orzyc Chorzele 2-2
Juniorzy MKS Przasnysz - Opia Opinogóra 2-4
MKS Przasnysz - Konopianka Konopki 3-1
GUKS Krasnosielc - Tęcza Ojrzeń 2-4
OLD Stars Ciechanów - Krzyniak Krzynowłoga Mała 3-1
Mazowsze Jednorożec - MAX-BUD 2-5
Korona Szydłowo - Opia Opinogóra 5-0
Juniorzy MKS Przasnysz - Orzyc Chorzele 3-2
MKS Przasnysz - Tęcza Ojrzeń 5-3
GUKS Krasnosielc - Konopianka Konopki 2-5

KLASYFIKACJA PO FAZIE GRUPOWEJ:

GRUPA A
1. MAX-BUD
2. OLD Stars Ciechanów
3. Krzyniak Krzynowłoga Mała
4. Mazowsze Jednorożec

GRUPA B
1. Korona Szydłowo
2. Orzyc Chorzele
3. Opia Opinogóra
4. Juniorzy MKS Przasnysz

GRUPA C
1. MKS Przasnysz
2. Konopianka Konopki
3. Tęcza Ojrzeń
4. GUKS Krasnosielc

PÓŁFINAŁY:
MAX-BUD – Koronoa Szydłowo 2:3
OLD Stars Ciechanów – MKS Przasnysz 2:6

MECZ O 11 MIEJSCE
Mazowsze Jednorożec – GUKS Krasnosielc 1:6

MECZ O 9 MIEJSCE
Juniorzy MKS Przasnysz - Opia Opinogóra 4:3

MECZ O 7 MIEJSCE
Krzyniak Krzynowłoga Mała - Tęcza Ojrzeń 4:5

MEZCZ O 5 MIEJSCE
Orzyc Chorzele - Konopianka Konopki 4:1

MEZCZ O 3 MIEJSCE
MAX-BUD - OLD Stars Ciechanów 2:3

FINAŁ
Korona Szydłowo - MKS Przasnysz 3:2

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Karczewski z MKS Przasnysz, najskuteczniejszym strzelcem Łukasz Kosiorek z Korony Szydłowo, a najlepszym bramkarzem uznano Zbigniewa Dąbrowskiego z MAX-BUDU.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. Korona Szydłowo
2. MKS Przasnysz
3. OLD Stars Ciechanów
4. MAX-BUD
5. Orzyc Chorzele
6. Konopianka Konopki
7. Tęcza Ojrzeń
8. Krzyniak Krzynowłoga Mała
9. Juniorzy MKS Przasnysz
10. Opia Opinogóra
11. GUKS Krasnosielc
12. Mazowsze Jednorożec

Napisane ze strony http://www.orzycchorzele.bnx.pl/news.php
Dodano 13 grudzień 2010, o godzinie 21:00:09 przez arturpiotrak   

Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 7
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec