Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Grają przeciwnicy
GKS Pokrzywnica
GKS Pokrzywnica 0-3 WKS Rząśnik(A klasa Warszawa I)
GKS Pokrzywnica 1-1 Krzyniak Krzynowłoga Mała(B klasa Ostrołęka)
GKS Pokrzywnica 5-2 LKS Zatory(B klasa)
GKS Pokrzywnica 4-0 Gryf Kownaty Żędowe(B klasa)

Orzyc Chorzele
Orzyc Chorzele 4-3 Kryształ Glinojeck(LO)
Orzyc Chorzele 5-0 Rzekunianka Rzekuń(LO)
Orzyc Chorzele 1-4 MKS Przasnysz (IV liga)
Orzyc Chorzele 2-0 Świt Baranowo (B klasa Ostrołęka)
Orzyc Chorzele 0-3 GUKS Krasnosielc(B klasa Ostrołęka)
Orzyc Chorzele 3-6 Orzeł Sypniewo (LO)

Jutrzenka Unieck
Jutrzenka Unieck 3-3 Skrwy Łukomie 3-3
Jutrzenka Unieck 1-4 Kryształ Glinojeck 1-4(LO)
Jutrzenka Unieck 3-4 Iskra Krasne 3-4(LO)
Jutrzenka Unieck 0-0 Wkra Sochocin

GKS Strzegowo
GKS Strzegowo 4-6 Boruta Kuczbork(LO)

Sokół Grudusk
Sokół Grudusk 0-4 Polonia Iłowo(LO warmińsko-mazurska II)

Konopianka Konopki
Konopianka Konopki 4-1 Gryf Kownaty Żędowe
Konopianka Konopki 2-9 Błękitni Raciąż(LO)
Konopianka Konopki 5-3 Sona Nowe Miasto(LO)
Konopianka Konopki 5-3 Sona Nowe Miasto(LO)

Wkra Andzin
Wkra Andzin 1-4 Tęcza Ojrzeń
Wkra Andzin 8-2 Sona Nowe Miasto

KS Wąsewo
KS Wąsewo 1-1 MKS Małkinia(LO Siedlce)
KS Wąsewo 1-3 KS CK Troszyn(LO)
KS Wąsewo 5-7 KS Śniadowo(A klasa Podlasie)
KS Wąsewo 5-4 KS Miastkowo(A klasa Podlasie)

Gladiator Słoszewo
Gladiator Słoszewo 3-0 Stegny Wyszogród(A klasa Płock)
Gladiator Słoszewo 1-4 Skrwa Łukomie(LO Płock)
Gladiator Słoszewo 2-2 Wkra Sochocin(B klasa)
Gladiator Słoszewo 2-1 Opia Opinogóra(B klasa)

Bartnik Myszyniec
Bartnik Myszyniec 2-1 Orz Goworowo(B klasa Ostrołęka)
Bartnik Myszyniec 1-8 Tęcza Łyse(LO)
Bartnik Myszyniec 4-7 KS CK Troszyn(LO)
Bartnik Myszyniec 5-1 Rzekunianka Rzekuń(LO)
Bartnik Myszyniec 0 -1 GUKS Krasnosielc(B klasa Ostrołęka)
Dodano 13 marzec 2012, o godzinie 13:31:53 przez arturpiotrak   

Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 10
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin80
2.Nadnarwianka Pułtusk68
3.Żbik Nasielsk58
4.Makowianka Maków Mazowiecki54
5.CK Troszyn48
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel17
2.Wątkowski Marcin5
-Jabłoński Marcin5
3.Wilga Bartosz4
4.Grabowski Adam3
5.Piotrak Artur2
-Żabiński Gabriel2
-Kardaś Bartosz2
6.Ciuba Robert1
-Pietrzak Daniel1
-Wódkiewicz Mateusz1
-Michalski Piotr1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
-Orłowski Krystian1
Lipiec 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec