Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Czarki-Ekipa w Finale
Zespoły Czarki i Ekipa wystąpią w finale trzeciej i zarazem ostatniej odsłonie Nocnej Ligi.

Pełne wyniki :

WKS Pogorzel i Szaman - Torpedo 2-1
Jakub Wilga , Piotr Michalski - Piotr Korytkowski

Olszewka - Kasztan 15-5
Daniel Pietrzak-8 , Kamil Górczyński -3,Sebastian Olender-2 ,Krystian Kuciński, Kamil Więcek - Dawid Rólka-3, Mariusz Purzycki-2

Czarki-Locus Populatores 8-1
Rutkowski Kamil-2, Adam Lewandowski-2, Dariusz Sławski ,Piotr Molski,Paweł Michalak,Sojak Łukasz- Piotr Wróbel

Janusze - Ekipa 2-3
Marcin Wątkowski, Bartosz Wilga -Piotr Górniak-2, Damian Grędziński

STRZELCY
22
Kamil Rutkowski ( Czarki ), Daniel Pietrzak


17
Marcin Wątkowski (Janusze)
16
Jakub Sygocki ( Torpedo )
15
Kacper Sawczenko ( Janusze )
10
Kimona Bartłomiej ( Locus )
9
Piotr Molski, Łukasz Sojak (Czarki )
8
Kuciński Krystian ,Kamil Górczyński ( Olszewka )
7
Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Łukasz Wójcik ( WKS ) , Sebastian Olender ( Olszewka )
6
Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) , Damian Grędziński ( Ekipa ) ), Piotr Wróbel ( Locus ) , Więcek Kamil ( Olszewka )
5
Piotr Górniak ( Ekipa ), Bartosz Wilga ( Janusze ), Lewandowski Adam ( Czarki ),Dawid Rólka (Kasztan ),Jakub Wilga ( WKS ) ,

4
Daniel Dziekoński ( Olszewka ), Jakub Maluchnik , Wojciech Bednarski, Paweł Kołakowski ( Ekipa ) , Jarosław Tomaszewski ( Czarki ), Mariusz Purzycki ( Kasztan ),
3
Michalski Maciej, ( Czarki ) Adam Niestępski, Kamil Kamiński (Ekipa ) ,Robert Ciuba, Sebastian Kacprzyk ( Janusze ), Bartosz Pietrzak , Paweł Tworkowski ( WKS ) ,Kaszuba Błażej , Artur Sławski ( Torpedo ) , Piotr Roman ( Locus ) , Rafał Chmieliński, ( Kasztan )
2
Maciej Wierzbicki, Rykowski Daniel, Hubert Brzezicki ( Locus ), Robert Kowalewski , Patryk Kuciński ( Olszewka ) , Jakub Cichocki ( Czarki ) , Patryk Sęk Piotr Korytkowski ( Torpedo )
1
Kapuściński Piotr, Sławski Dariusz , Kamil Makowski ,Mateusz Pepłowski, Jakub Kurzątkowski , Paweł Michalak ( Czarki ), Arkadiusz Czaplicki , Piotr Walewacz, Bartosz Piasecki (Locus ), Patryk Spodobalski, Patryk Lipiński ( Ekipa ) Szymon Ptak, Daniel Tworkowski( WKS ), Dawid Kazimierczak, Patryk Kazimierczak , Jakub Różacki ( Kasztan ), Daniel Skała , Grabowski Mateusz , Krystian Orłowski( Janusze ), Sebastian Deptuła ( Olszewka ),
Dodano 05 styczeń 2019, o godzinie 08:30 przez artur piotrak
<<< powrót


Dodawanie Komentarza
Nick
E-mail (opcjonalne)
Treść
Dodaj
:);):|:(:o:pB):D:@

www.mazowszejednorozec.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego.

Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 2
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Styczeń 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec