Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

BRAWA DLA WSZYSTKICH !!
Turniej charytatywny Gramy dla Łukasza dobiegł końca.

Na początku chciałem podziękować kilku osobom bez których ten turniej nie odbyłby się.
Więc wielki brawa i podziękowania dla :

Marka Zbrzeskiego , Gabriela Żabińskiego ,Marcina Wątkowskiego, Klaudii Kossakowskiej , Kingi Krajewskiej , Sebastiana Kacprzyka, Olgi Dworniczak , Julki Wywigacz , Agnieszki Olender a Sokołowski eject , Beaty Prekiel oraz Bożeny Andrzejczyk.

Dziękuję za pomoc w organizacji

Dziękuję także za pomoc w dofinansowaniu pucharów dla Pana Wójta Gminy Jednorożec Krzysztofa Iwulskiego.

Teraz podziękowania dla wszystkich tych co brali udział w turnieju, oraz co kibicowali.

To dzięki wam udało nam się zebrać 7403 zł !!!!!!!! BRAWO

Teraz co do turnieju. Wygrał zespół Ekipa
Najlepszy strzelec- Michał Pragacz ( Ekipa )
Najlepszy bramkarz - Jakub Czarkowski ( Tartak Grab Bud Pienice )

Pełne wyniki:

Grupa A
Czarki – 2 Ośrodek Radioelektroniczny 1-2
Świt Baranowo – Orły 3-1

Grupa B
Janusze – Wyklęci 0-0
Rozpoznanie – FC Manto 1-0

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka – Iskra Krasne 0-3
Locus Populatores – Kasztan 3-0

Grupa A
Czarki – Świt Baranowo 5-1
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Orły 4-1

Grupa B
Janusze – Rozpoznanie 2-0
Wyklęci – FC Manto 2-0

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka – Locus Populatores 1-1
Iskra Krasne – Kasztan 0-5

Grupa A
Czarki – Orły 3-0
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Świt Baranowo 0-0

Grupa B
Janusze – FC Manto 6-1
Rozpoznanie – Wyklęci 1-1

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka – Kasztan 8-0
Iskra Krasne – Locus Populatores 1-0

Grupa D
Ekipa – Połoń 1-0
Aby Pograć – PSP Przasnysz 1-2

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice – 4 Fun 1-0
Namierzanie – Absztyfikanci 7-0

Grupa D
Ekipa – Aby Pograć 4-0
Połoń – PSP Przasnysz 0-0

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice – Namierzanie 1-4
4 Fun – Absztyfikanci 4-2

Grupa D
Ekipa – PSP Przasnysz 2-0
Połoń – Aby Pograć 2-0

Grupa E
Tartak Gra Bud – Absztyfikanci 2-0
4 Fun – Namierzanie 1-2

BARAŻE

MECZ NA 1
Tartak Grab Bud Pienice – Połoń 2-0

MECZ NR 2
Wyklęci – Kuźnia ART MET Olszewka 2-2 k.2-3

ĆWIERĆFINAŁY
mecz nr 1
Iskra Krasne – Czarki 1-1 k.1-3

mecz nr 2
Janusze –Tartak Grab Bud Pienice 1-3

mecz nr 3
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Kuźnia Art Met Olszewka 0-0 k.4-3

mecz nr 4
Ekipa – Namierzanie 2-2 k.2-0

PÓŁFINAŁY

Czarki – Tartak Grab Bud Pienice 0-1

2 Ośrodek Radioelektroniczny – Ekipa 1-3

MECZ O III MIEJSCE

Czarki - 2 Ośrodek Radioelektroniczny 4-0
FINAŁ

Tartak Grab Bud Pienice – Ekipa 1-3

Najlepszy strzelec – Michał Pragacz (Ekipa)
Najlepszy bramkarz – Jakub Czarkowski ( Tartak Grab Bud Pienice )

GRATULUJEMY !!!!!!!

ARTUR PIOTRAK
Dodano 01 styczeń 2019, o godzinie 11:00 przez artur piotrak
<<< powrót


Dodawanie Komentarza
Nick
E-mail (opcjonalne)
Treść
Dodaj
:);):|:(:o:pB):D:@

www.mazowszejednorozec.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego.

Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 4
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Styczeń 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec