Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Kolejność meczy
KOLEJNOŚĆ MECZY:

Godzina 8.30

Grupa A

Czarki – 2 Ośrodek Radioelektroniczny
Świt Baranowo – Orły

Grupa B
Janusze – Wyklęci
Rozpoznanie – FC Manto

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka - Iskra Krasne
Locus Populatores – Kasztan

Grupa A
Czarki – Świt Baranowo
2 Ośrodek Radioelektroniczny - Orły

Grupa B
Janusze – Rozpoznanie
Wyklęci – FC Manto

Grupa C
Kuźnia Art – Met Olszewka – Locus Populatores
Iskra Krasne – Kasztan

Grupa A
Czarki – Orły
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Świt Baranowo

Grupa B
Janusze – FC Manto
Rozpoznanie – Wyklęci

Grupa C
Kuźnia Art – Met Olszewka – Kasztan
Iskra Krasne – Locus Populatores

Godzina 12.00

Grupa D

Ekipa – Połoń
Aby Pograć – PSP Przasnysz

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice – 4 Fun
Namierzanie – Absztyfikanci

Grupa D
Ekipa – Aby Pograć
Połoń – PSP Przasnysz

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice - Namierzanie
4 Fun – Absztyfikanci

Grupa D
Ekipa – PSP Przasnysz
Połoń – Aby Pograć

Grupa E
Tartak Gra Bud – Absztyfikanci
4 Fun - Namierzanie
Dodano 25 grudzień 2018, o godzinie 09:47 przez artur piotrak
<<< powrót


Dodawanie Komentarza
Nick
E-mail (opcjonalne)
Treść
Dodaj
:);):|:(:o:pB):D:@

www.mazowszejednorozec.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego.

Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 4
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Styczeń 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec