Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

I wszystko jasne
Zakończyła się runda zasadnicza NL.
Do półfinałów awansowały zespoły : Czarki , Janusze , InterClass i Chorzele.
Pozostałe zespoły zagrają o miejsca V-VIII

Dzisiejsze wyniki :
Czarki - Janusze 5-3
Jakub Cichocki , Piotr Molski , Adam Lewandowski , Kamil Rutkowski , Dariusz Sławski - Marcin Wątkowski , Bartosz Wilga , Maciej Smoliński

GKS Granat - Sparta 1-4
Daniel Pietrzak - Bartosz Kimona-2, Jakub Sygocki , samobójcza

Chorzele - Orły Sokoła 2-0
Arkadiusz Czaplicki , Piotr Wróbel

Olszewka - InterClass 0-14
Bartosz Orłowski - 6 ,Piotr Roman - 5 , Kacper Sawczenko - 2, Adam Niestępski
Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:13 przez mazowsze
<<< powrót


Dodawanie Komentarza
Nick
E-mail (opcjonalne)
Treść
Dodaj
:);):|:(:o:pB):D:@

www.mazowszejednorozec.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego.

Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 6
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin41
2.Nadnarwianka Pułtusk34
3.Korona Szydłowo30
4.Żbik Nasielsk29
5.Makowianka Maków Mazowiecki29
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Wątkowski Marcin5
3.Jabłoński Marcin3
4.Żabiński Gabriel2
5.Piotrak Artur1
-Wilga Bartosz1
-Ciuba Robert1
-Skała Rafał1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec