Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Stacja Paliw Deptuła z Pucharem
K Grupa Mecz Wynik
1. A Po Dziabągu Tartak Grab-Bud 0-3
2. A Olszewka Połoń 0-0
3. B Ekipa z Łomży Czarki 1-4
4. B Po Ibizie InterClass 1-0
5. A Po Dziabągu Olszewka 0-2
6. A Tartak Grab-Bud Połoń 0-0
7. B Ekipa z Łomży Po Ibizie 0-7
8. B Czarki InterClass 1-0
9. A Po Dziabągu Połoń 0-4
10. A Tartak Grab-Bud Olszewka 3-0
11. B Ekipa z Łomży InterClass 1-2
12. B Czarki Po Ibizie 1-0
13. C GKS Granat Janusze 0-1
14. C Lipa Zryw Dalanówek 0-3
15. D Orły Sołtysa Stacja Paliw Deptuła 2-5
16. D Baranowo Chorzelaki 0-0
17. C GKS Granat Lipa 5-0
18. C Janusze Zryw Dalanówek 2-1
19. D Orły Sołtysa Baranowo 1-0
20. D Stacja Paliw Deptuła Chorzelaki 1-0
21. C GKS Granat Zryw Dalanówek 3-0
22. C Janusze Lipa 5-1
23. D Orły Sołtysa Chorzelaki 1-1
24. D Stacja Paliw Deptuła Baranowo 3-2

25. 1/4 Tartak Grab-Bud GKS Granat 3-0
26. 1/4 Połoń Janusze 1-2
27. 1/4 Czarki Orły Sołtysa 4-0
28. 1/4 Po Ibizie Stacja Paliw Deptuła 2-4

29. Półfinał Tartak Grab-Bud Czarki 1-2
30. Półfinał Janusze Stacja Paliw Deptuła 0-2

31. O III miejsce Janusze Tartak Grab-Bud 2-1

32. Finał Czarki Stacja Paliw Deptuła 2-2 5-6 k.


Najlepszy bramkarz - Jakub Cichocki ( Czarki )
Najlepszy strzelec - Kamil Jastrzębski 10 bramek ( Stacja Paliw Deptuła )

Podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla Kingi Krajewskiej oraz Dominika Walędziaka.

Dodano 30 grudzień 2017, o godzinie 20:31 przez mazowsze
<<< powrót
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 9
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk10
2.Wkra Bieżuń10
3.Makowianka Maków Mazowiecki10
4.CK Troszyn10
5.Żbik Nasielsk9
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel2
-Grabowski Adam2
2.Jabłoński Marcin1
-Piotrak Artur1
-Bors Łukasz1
-Sławski Artur1
Wrzesień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec