Mazowsze Jednorożec - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 ( 0-1 )

Bramki zdobyli : Piotr Stępkowski i Bartosz Wilga

Łukasiak ( Świderski ) - R.Skała ( Jabłoński ) , Michalski ( Krajewski ) , Bors , Jaśkiewicz - Pietrzak ( K.Antosiak ) , Piotrak ( Stępkowski ) , Wątkowski , Wilga - Grabowski ( Wódkiewicz ) , D.Skała
Dodano 30 sierpień 2017, o godzinie 21:13 przez mazowsze
<<< powrót
oliwa       31 sierpień 2017, 18:54

W pierwszej połowie przy 0-1 nie wiem kto strzela w poprzeczkę przeciwników piłka odbija się prawdopodobnie od wewnętrznej strony linii bramkowej. W drugiej połowie, faul i kontuzja Dyrka, Skała w słupek. Ale oliwa sprawiedliwa... 20 min. przed końcem determinacja Mazowsza wzrasta. W zamięszaniu pod bramką Stępkowki (wszedł za Dyrka) strzela na 1:1. Jednorożec przyspiesza. 5 min przed końcem faul w polu karnym. Wilga mocno strzela w lewy róg, bramkarz dobrze się rzuca ale nie sięga piłki. Brawo bo co innego strzelać na początku meczu, a co innego na końcu przy takim wyniku i ciśnieniu. Publiczność dochodzi do wrzenia. Pan który obok mnie siedział powiedział że chyba pół zdrowia stracił. Wynik nie pokazuje ale zdecydowane i zasłużone zwycięstwo Mazowsza.

pol       31 sierpień 2017, 20:14

Brawo pany! Walka do końca i są rezultaty! Szkoda dobrych sytuacji z pierwszej połowy.

Łuka$z       01 wrzesień 2017, 09:39