Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Grają przeciwnicy
Kurpik Kadzidło
Kurpik Kadzidło 1-7 Tęcza Łyse(LO)
Kurpik Kadzidło 3-6 Orzeł Sypniewo(LO)
Kurpik Kadzidło 7-1 Orz Goworowo(B klasa Ostrołęka)
Kurpik Kadzidło 3-2 Świt Baranowo(B klasa Ostrołęka)

GKS Pokrzywnica
GKS Pokrzywnica 0-3 WKS Rząśnik(A klasa Warszawa I)
GKS Pokrzywnica 1-1 Krzyniak Krzynowłoga Mała(B klasa Ostrołęka)
GKS Pokrzywnica 5-2 LKS Zatory(B klasa)

Orzyc Chorzele
Orzyc Chorzele 4-3 Kryształ Glinojeck(LO)
Orzyc Chorzele 5-0 Rzekunianka Rzekuń(LO)
Orzyc Chorzele 1-4 MKS Przasnysz (IV liga)
Orzyc Chorzele 2-0 Świt Baranowo (B klasa Ostrołęka)
Orzyc Chorzele 0-3 GUKS Krasnosielc(B klasa Ostrołęka)

Jutrzenka Unieck
Jutrzenka Unieck -Skrwy Łukomie 3-3
Jutrzenka Unieck -Kryształ Glinojeck 1-4(LO)
Jutrzenka Unieck -Iskra Krasne 3-4(LO)

GKS Strzegowo
GKS Strzegowo 4-6 Boruta Kuczbork(LO)

Sokół Grudusk
Sokół Grudusk 0-4 Polonia Iłowo(LO warmińsko-mazurska II)

KS Wąsewo
KS Wąsewo 1-1 MKS Małkinia(LO Siedlce)
KS Wąsewo 1-3 KS CK Troszyn(LO)
KS Wąsewo 5-7 KS Śniadowo(A klasa Podlasie)
KS Wąsewo 5-4 KS Miastkowo(A klasa Podlasie)

Gladiator Słoszewo
Gladiator Słoszewo 3-0 Stegny Wyszogród(A klasa Płock)
Gladiator Słoszewo 1-4 Skrwa Łukomie(LO Płock)
Gladiator Słoszewo 2-2 Wkra Sochocin(B klasa)

Bartnik Myszyniec
Bartnik Myszyniec 2-1 Orz Goworowo(B klasa Ostrołęka)
Bartnik Myszyniec 1-8 Tęcza Łyse(LO)
Bartnik Myszyniec 4-7 KS CK Troszyn(LO)
Bartnik Myszyniec 5-1 Rzekunianka Rzekuń(LO)

wyniki ze strony http://jutrzenka-unieck.futbolowo.pl/
Dodano 06 marzec 2012, o godzinie 21:20 przez arturpiotrak   Komentarze[0]

Zrobiło nam sie troche Łyso
Mazowsze doznało pierwszej porażki w sezonie przygotowawczym.Lepszym zespołem okazała się ekipa Tęczy łyse wygrywając 5-3 (2-2). Zagraliśmy w eksperymentalnym ustawieniu w obronie bez Borsa, Tworkowskiego i Cieślaka.Jednak mimo tego zespół z Łysych był ekipa lepszą i zasłużenie wygrał.

Bramki:
Grabowski-2, Piotrak

Skład:
Burchacki(Gałązka)-Stępkowski, Piotrak, Żabiński(Zduniak), Orzoł(R.Ciuba)- Obrębski, P.Ciuba, Wróbel, Jabłoński, Maćkowski (Wójcik)-Grabowski

Dodano 04 marzec 2012, o godzinie 15:55 przez arturpiotrak   Komentarze[10]

Czas na Łyse
IV mecz sparingowy i kolejny wymagający rywal z LO.Tym razem zmierzymy się z ekipą Tęczy Łyse.
Mecz odbędzie się w Baranowie w niedziele o godzinie 13.00
Wyjazd na mecz 11.45
Dodano 29 luty 2012, o godzinie 17:21 przez arturpiotrak   Komentarze[0]

Remis
Mazowsze zremisowało mecz sparingowy z Iskrą Krasne 4-4 (1-1). Bramki zdobyli:
Grabowski-3,Tworkowski
Skład:
Kobyliński-Cieślak,Piotrak,Bors,Tworkowski-Maćkowski,Obrębski,P.Ciuba,Stępkowski,Wójcik-Grabowski
Ponadto grali:Krawczyk,Wróbel,Jabłoński,Żabiński

bramki z meczu


Dodano 26 luty 2012, o godzinie 21:19 przez arturpiotrak   Komentarze[1]

Grają przeciwnicy
Wyniki meczy sparingowych naszych rywali.Jeśli ktoś zna inne wyniki z naszych lig proszę przesyłać
Strzegowo
-Boruta Kuczbork 4-6
Bartnik Myszyniec :
-Orz Goworowo 3-1
-Tęcza Łyse 1-8
-KS CK Troszyn 4-7
GKS Pokrzywnica
-WKS Rząźnik 0-3
-Krzyniak 1-1
Słoszewo :
-Stegny Wyszogród 3-0
-Skrwa Łukomie 1-4
-Wkra Sochocin 2-2
Unieck
-Skrwy Łukomie 3-3
Wąsewo
-Małkinia 1-1
-Troszyn 1-3
Kadzidło
-Tęcza Łyse 1-7
-Sypniewo 3-6
-Orz Goworowo 7-1
Orzyc Chorzele
-Glinojeck 4-3
-Rzekunianka 5-0
-MKS Przasnysz 1-4
-Świt Baranowo 2-0
Dodano 26 luty 2012, o godzinie 08:46 przez arturpiotrak   Komentarze[3]

Sparing z Iskrą Krasne
Mazowsze Jednorożec w najbliższą sobotę o godzinie 16.00 w Ciechanowie zmierzy się z zespołem Iskra Krasne.
Wyjazd na mecz 14.30
Dodano 21 luty 2012, o godzinie 07:18 przez arturpiotrak   Komentarze[1]

Trening strzelecki
Mazowsze Jednorożec pokonało w II meczu sparingowym Świt Baranowo 10-1 (5-0). Wynik powinien być zdecydowanie wyższy ale brakowało trochę skuteczności,a po drugie fatalnie przygotowany był obiekt w Baranowie gdzie na 1/3 boiska zalegało dużo śniegu.
Bramki: Grabowski-4, Kobyliński-2, Maćkowski, Żabiński, Stępkowski, samobójcza

Skład:
Burchacki - Tworkowski, Piotrak, Łazarz, Cieślak - Maćkowski, Żabiński, Obrębski, Stępkowski, Kobyliński - Grabowski
Ponadto grali:Krawczyk, Zduniak, Orzoł

W naszym zespole zadebiutował Mateusz Łazarz. Jest to zawodnik który występował do tej pory w MKS Przasnysz. Mam nadzieję że uda nam się sfinalizować ten transfer i Mateusz będzie zawodnikiem Mazowsza gdyż będzie na pewno dużym wzmocnieniem naszego klubu.
Dodano 19 luty 2012, o godzinie 17:06 przez arturpiotrak   Komentarze[19]

Rywale grają sparingi :
Bartnik Myszyniec :
-Orz Goworowo 3-1
GKS Pokrzywnica
-WKS Rząźnik 0-3
Słoszewo :
-Stegny Wyszogród 3-0
-Skrwa Łukomie 1-4
Wąsewo
-Małkinia 1-1
Kadzidło
-Tęcza Łyse 1-7
Orzyc Chorzele
-Glinojeck 4-3
-Rzekunianka 5-0
-MKS Przasnysz 1-4
Dodano 15 luty 2012, o godzinie 23:29 przez arturpiotrak   Komentarze[2]

Będą jeszcze szaliki
Po prośbach wielu osób zamówiłem szaliki Mazowsza w liczbie 30 sztuk.Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać
Dodano 15 luty 2012, o godzinie 22:17 przez arturpiotrak   Komentarze[5]

II sparing
W najbliższą niedzielę Mazowsze uda się znowu do Baranowa by tym razem rozegrać II mecz sparingowy.Tym razem przeciwnikiem naszych będzie zespół gospodarzy Świt Baranowo.
Mam nadzieję że tym razem pojedzie nas więcej niż 10. No i bramkarz Krystian zechce pojechać z nami :)
Początek spotkania 13.00
Wyjazd na mecz 11.50
Dodano 14 luty 2012, o godzinie 17:54 przez arturpiotrak   Komentarze[1]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 6
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin41
2.Nadnarwianka Pułtusk34
3.Korona Szydłowo30
4.Żbik Nasielsk29
5.Makowianka Maków Mazowiecki29
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Wątkowski Marcin5
3.Jabłoński Marcin3
4.Żabiński Gabriel2
5.Piotrak Artur1
-Wilga Bartosz1
-Ciuba Robert1
-Skała Rafał1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec