Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

Remis
Mazowsze zremisowa?o z Makowem 2-2(2-1). Wynik by?by inny gdyby s?dzia nie odgwizda? w II po?owie karnego.Nawet go?cie byli zaskoczeni t? sytuacj?.Podobno by?a r?ka ale po meczu s?dzia przyzna? ?e ju? nie wie czy by?a czy nie.
Bramki zdobyli Jakubowski i Kobyli?ski
Sk?ad:
Makowski - Cie?lak , ?abi?ski , Bors , Tworkowski - Ciuba ( 65'B.Ma?kowski ) , B?czek ( 78 'Krawczyk ) , Wiktorski ( 55 'Wrbel ) , St?pkowski ( 50'Jab?o?ski ) , Jakubowski - Kobyli?ski
Dodano 22 wrzesień 2013, o godzinie 16:09 przez mazowsze   Komentarze[1]

Nie ?yje zawodnik GUKSu
W dniu dzisiejszym odszed? na tamten ?wiat zawodnik dru?yny GUKS Krasnosielc Jakub Faderewski- mia? 21 lat.
Kuba kilka lat temu broni? przez rok barw m?odzie?owej dru?yny Mazowsza Jednoro?ec.

Rodzinie,bliskim,ca?emu zespo?owi GUKS Krasnosielc klub sportowy Mazowsze sk?ada kondolencje.
SPOCZYWAJ W POKOJU JAKUBIE!!!
Dodano 20 wrzesień 2013, o godzinie 19:37 przez mazowsze   Komentarze[3]

Przyjedzie Narew
W IV rundzie Pucharu Polski los(?)przydzieli? nam zesp? IV ligowy Narew Ostro??ka.
Spotkanie rozegrane zostanie 2 pa?dziernika 2013 o godzinie 16:00.
IV runda Pucharu Polski

LKS Zatory (B) Korona Ostro??ka (IV)
Jutrzenka Unieck (A) Wkra ?uromin (IV)
Orzyc Chorzele (A) Ostrovia Ostrw Maz. (IV)
Gryf Kownaty ??dowe (A) B??kitni Raci?? (IV)
Mazowsze Jednoro?ec (LO) Narew Ostro??ka (IV)
Konopianka Konopki (B) M?awianka M?awa (IV)
?bik Nasielsk (LO) MKS Ciechanw (IV)
Nadnarwianka Pu?tusk (LO) MKS Przasnysz (IV)
Dodano 19 wrzesień 2013, o godzinie 21:59 przez mazowsze   Komentarze[0]

Teraz Makw
W najbli?sz? niedziel? rozegramy kolejny mecz ligowy.Naszym przeciwnikiem b?dzie zesp? Makowianki Makw Mazowiecki.
Pocz?tek spotkania 14.00
Zbirka 13.15

Przed meczem seniorw o godz.11:00 , juniorzy Mazowsza podejm? dru?yn? z Troszyna. Zapraszamy rwnie? na ten mecz!
Dodano 19 wrzesień 2013, o godzinie 07:31 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wygrana w PP
Mazowsze pokona?o Koron? Szyd?owo 4-3 (0-1)w III rundzie PP.
Do przerwy przegrywali?my 0-1, chocia? od 5 minuty grali?my z przewag? jednego zawodnika i nie wykorzystali?my rzutu karnego.Na pocz?tku II po?owy tracimy kolejn? bramk? jednak dwa gole Borsa i dwa Piotraka da?y nam awans.
Nadmieni? nale?y ?e Szyd?owo gra?o w rezerwowym sk?adzie, a w bramce u nich broni? napastnik-Marcin Rosocha.
Sk?ad Mazowsza:
Makowski - Tworkowski , ?abi?ski , Bors , St?pkowski ( 46'Piotrak ) - Jakubowski , Ciuba (46'B.Ma?kowski ) , B?czek , Wiktorski , Rykaczewski ( 60'Wjcik ) - Kobyli?ski ( 80'Krawczyk )

W ?rod? PP
W najbli?sz? ?rod? w Jednoro?cu ,Mazowsze rozegra III rund? PP.Przeciwnikiem naszej ekipy b?dzie bezkonkurencyjny lider LO Korona Szyd?owo.
Pierwszy gwizdek 16.30
Zbirka 15.30
Dodano 15 wrzesień 2013, o godzinie 18:52 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wjcik daje remis
Mazowsze zremisowa?o z T?cz? Ojrze? 1-1.Bramk? dla naszych zdoby? ?ukasz Wjcik

Sk?ad:
Makowski - Cie?lak ( 80'Wjcik ) , Bors , ?abi?ski , Tworkowski - Piotrak ( 88'W.Ma?kowski ) , B?czek , B.Ma?kowski , Kuci?ski , Jakubowski , Rykaczewski ( 46'Tworkowski ) - Ciuba

Ne mecz nie jedzie 7 zawodnikw a mianowicie: St?pkowski, Krawczyk, Wrbel, Jab?o?ski, Wiktorski, Kobyli?ski ktrzy byli by brani przy ustaleniu pierwszej 11.
Dziwna sprawa ?e niektrzy maj? wymwki ?eby na wyjazd nie jecha?, a na mecze u siebie zawsz? s?.Kolejna dziwna sprawa jest ?e nie trafi si? jeden gra dwch zawodnikw ktrzy nie pojad? tylko zawsze przy sobocie 5 minimum.Nie mo?na tak zorganizowa? sobie pracy ?eby pojecha? na mecz?Czy?by niektrzy pokazywali jak zale?y im na MJ?!
Niektrych nie by?o w ?rod? na PP-pojechali?my w 11(dojecha?o w trakcie meczu 4), i dzi? gdzie pojechali?my w 13(dojecha? w trakcie meczu Jopek). Ciekawe jak b?dzie w ?rod? na PP?Trzeba znowu b?dzie si? martwi? o 11 ludzi?
Dodano 14 wrzesień 2013, o godzinie 20:11 przez mazowsze   Komentarze[12]

Teraz Ojrze?
W najbli?sz? sobot? zagramy VII kolejk? LO.
Tym razem udamy si? do Ojrzenia by zmierzy? si? z tamtejsz? T?cz?.
Pocz?tek spotkania 16.00
Wyjazd zawodnikw 14.00.
Prosz? zabra? czerwony strj.

PROSZ? ZABRA? DOKUMENT TO?SAMO?CI NA MECZ!!!!
Dodano 12 wrzesień 2013, o godzinie 21:23 przez mazowsze   Komentarze[1]

W pucharze z Szyd?owem
Dzi? w Siedzibie naszego Zwi?zku Pi?ki No?nej rozlosowano pary III rundy Pucharu Polski.
Spotkania rozegrane zostan? 18 wrze?nia 2013 roku (?roda) godz. 16.30.
Mecz z udzia?em Sony Nowe Miasto, a Gryfem Kownaty ??dowe, w ktrym s?dzia nakaza? gra? dogrywk? jest zatwierdzony.G?wny arbiter meczu wraz z pomocnikami ponios? konsekwencje.
Mecz Or?a Sypniewo ze ?bikiem Nasielsk dodano do III rundy.
Pary III rundy Pucharu Polski:

LKS Zatory (B) - CK Troszyn (LO)
Jutrzenka Unieck (A) - Iskra Krasne (LO)
Orzyc Chorzele (A) - T?cza ?yse (LO)
Gryf Kownaty ??dowe (A) - Kryszta? Glinojeck (LO)
Mazowsze Jednoro?ec (LO) - Korona Szyd?owo (LO)
Konopianka Konopki(B) - Wieczfnianka Wieczfnia (LO)
Orze? Sypniewo (A) - ?bik Nasielsk (LO)
Nadnarwianka Pu?tusk (LO) - wolny termin
info ze strony ligaokregowa.pl
Dodano 12 wrzesień 2013, o godzinie 14:56 przez mazowsze   Komentarze[4]

Wygrana po karnych
Mazowsze wygra?o po rzutach karnych w II rundzie PP z zespo?em GUKS Krasnosielc 5-4.
W regulaminowym czasie by?o 1-1 (1-1). Bramk? dla naszych zdoby? ?ukasz Bors.
Karne wykonywali: Makowski,Bors,?abi?ski,B?czek,Ciuba
Sk?ad:
Makowski - Tworkowski ( 46'Jab?o?ski ) , Bors , ?abi?ski , Jakubowski ( 46'Cie?lak ) - B.Ma?kowski , W.Ma?kowski , Piotrak ( 46'Rykaczewski ) , Wjcik ( 55'Kobyli?ski ) , B?czek - Ciuba
Pozosta?e wyniki:
LKS Zatory (B) 8-2 Gladiator S?oszewo (LO)
Jutrzenka Unieck (A) 3-1 Boruta Kuczbork (LO)
WKS Mystkwiec (B) 3-6 CK Troszyn (LO)
Orzyc Chorzele (A) 1-1 Makowianka Makw Maz. (LO)
karne 5:4
P?o?ska Akademia Futbolu (B) 2-4 Korona Szyd?owo (LO)
GKS Lipowiec (B) 2-2 Kryszta? Glinojeck (LO)
karne 5:6
Gryf Kownaty ??dowe (A) 4-3 Sona Nowe Miasto (LO)
po dogrywce
GUKS Krasnosielc (B) 1-1 Mazowsze Jednoro?ec (LO)
karne 4:5
Korona II Ostro??ka 0-2 T?cza ?yse (LO)
Pe?ta Karniewo (A) 3-4 Wieczfnianka Wieczfnia (LO)
Konopianka Konopki (B) 4-3 Wkra Bie?u? (LO)
Wkra Sochocin (LO) 1-1 Iskra Krasne (LO)
karne 3:4
T?cza Ojrze? (LO) 1-6 Nadnarwianka Pu?tusk (LO)
W meczu w Kownatach ??dowych gdzie gra? zesp? Sony w regulaminowym czasie gry pad? remis 3:3. G?wny arbiter zawodw Kamil Sekuna zadecydowa? rozegra?.... dogrywk?. W dogrywce gospodarze przechylili szal? zwyci?stwa na swoj? stron?.
Dodano 11 wrzesień 2013, o godzinie 19:57 przez mazowsze   Komentarze[5]