Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Przedostatni mecz
W najbliższą niedzielę w Jednorożcu Mazowsze rozegra przedostatni mecz ligowy tej rundy.Przeciwnikiem naszej drużyny będzie ekipa Żbika Nasielsk.
Początek spotkania 14.00
Zbiórka zawodników 13.00
Proszę zabrać ze sobą dowody tożsamości
Dodano 01 listopad 2013, o godzinie 09:13 przez mazowsze   Komentarze[3]

Kolejna kompromitacja
Mazowsze przegrało z zespołem Tęczy Łyse 7-1 (3-0).Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, Łyse było zespołem zdecydowanie lepszym i tylko dzięki swojej nieskuteczności strzeliło tylko 7 bramek.
Można przegrać mecz, nawet 7 ale jeśli ktoś zostawi serce na boisku i trochę zdrowia to ok. ale przechodząc obok meczu to jest żałosne. Znowu pokazaliśmy brak charakteru. Przeciwnicy jeżdżą na tyłkach żeby odzyskać piłkę a my jak panienki! My nie potrafimy wymienić 2 podań między sobą bo każdy ma j..ja związane, boi się. 4 bramki tracimy po własnych błędach, błędach katastrofalnych bo wyprowadzając kontratak tracimy piłkę przez nikogo nieatakowani i sami tracimy bramki. Brak woli walki, brak charakteru, to już kolejny mecz gdzie dajemy dupy przez duże D. Kolejny raz przynosimy wstyd kibicom ( byli na meczu kibice z Jednorożca )a przede wszystkim samym sobie. Dzisiaj niektórzy pokazali że dla nich przegrać 1 czy 10 zero to jeden ch…..
U nas zabrakło 6 zawodników ( Kobyliński, Wiktorski, Krawczyk, Jakubowski, Wróbel i Smoliński ).Powody absencji zawodników były różne, ale czy to nie dziwne że taki –Panowie bez urazu ale stwierdzam fakty pan Wróbel z 6 meczu wyjazdowych był tylko na 1, pan Kobyliński na 2,Krawczyk i Wiktorski na 3?!Czy zawsze jak jest wyjazd to coś dolega, jest praca?!
Oczywiście nie jest to żadne usprawiedliwienie porażki ale brak tylu zawodników jest dużym osłabieniem, bo każdy z nich był brany przy ustalaniu pierwszej 11.
Tylko zastanawia jedna rzecz? Czemu jak jest mecz wyjazdowy zawsze nie jedzie najmniej 5 zawodników? Jak mecz w Jednorożcu to jest 20, wyjazd 5,6 nagle sobie w sobotę w piątek przypomniało że jednak nie mogą jechać.
W tym dzisiejszym wyniku jest jeden aspekt na plus.W ostatnim meczu wyjazdowym dostaliśmy 8 teraz jest tylko 7, więc w Bieżuniu za 2 tygodnie będzie 6 a więc czy warto jechać??
Skład:
Świderski ( 46’Makowski ) – Stępkowski , Bors , Żabiński , Tworkowski – Piotrak , Bączek , Rykaczewski ( 70’ W.Maćkowski ) , B.Maćkowski , Jabłoński ( 73’ Wójcik ) - Ciuba
Dodano 27 październik 2013, o godzinie 20:27 przez mazowsze   Komentarze[8]

Teraz Łyse
W najbliższą niedzielę udamy się do Łysych by rozegrać kolejny mecz ligowy.
Wyjazd na mecz 12.00
Dodano 25 październik 2013, o godzinie 09:18 przez mazowsze   Komentarze[1]

Remis w Chorzelach na zakończenie słabej rundy
Juniorzy Mazowsza zremisowali z Chorzelami 2:2 w ostatnim meczu ligowym rundy jesiennej. Pierwsza połowa meczu kolejny raz bardzo słaba w naszym wykonaniu. Pierwszą bramkę tracimy po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką przez naszego obrońcę w zupełnie niegroźnej sytuacji. Chorzele nękały nas długimi piłkami pod pole karne, z którymi nasi obrońcy mieli wielkie problemy. Wiele piłek przechodziło naszą linię defensywną a napastnik gospodarzy tylko czekał na takie piłki. W ten sposób pada druga bramka. Pod koniec pierwszej połowy po prostopadłym podaniu Łukasz Wilga znajduje się w sytuacji sam na sam i pewnie zmniejsza straty do 2:1. W drugiej połowie to Mazowsze przejmuje inicjatywę i stwarza sobie kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki, gospodarze szukają swoich szans w kontrach i stałych fragmentach gry. Po jednym z dośrodkowań z połowy boiska piłka trafia w słupek naszej bramki. Około 60 minuty po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosz Kardaś strzałem głową wyrównuje stan meczu. Do ostatnich minut Mazowsze walczy o zwycięską bramkę. Niestety marnujemy kilka 100% okazji i musimy zadowolić się 1 pkt. Runda którą dzisiaj zakończyliśmy była bardzo słaba w naszym wykonaniu, obrona grała w kratkę,a w ofensywie zazwyczaj brakowało skuteczności. Najlepszą formacją był środek pomocy dzięki któremu w większości spotkań dominowaliśmy w środku pola. Niestety przewaga ta nie przekładała się na bramki dla naszego zespołu. W zimie czeka nas dużo pracy, mam nadzieję że po tych kilku miesiącach gra będzie wyglądała dużo lepiej!
Dodano 23 październik 2013, o godzinie 21:34 przez Łuka$z   Komentarze[0]

Wygrana
Mazowsze wygrało z Sona Nowe Miasto 8-0 ( 4-0 ).Jest to najniższy wymiar kary jaki spotkał zespół gości.
Bramki strzelali:
Piotrak-3,Kobyliński,Bors,Bączek,Ciuba,Wiktorski
Skład:
Świderski - Jakubowski , Bors ,Żabiński , Tworkowski - Jabłoński ( 70'B.Maćkowski ) , Smoliński , Bączek , Wiktorski ( 55 ' Wróbel ), Ciuba ( 65 ' Rykaczewski ) - Kobyliński ( 55'Piotrak )
Dodano 20 październik 2013, o godzinie 16:04 przez mazowsze   Komentarze[18]

Troszyn U-16 1:1 Mazowsze U-16
Mazowsze po przeciętnym spotkaniu zremisowało wyjazdowy mecz z Troszynem 1:1(0:0). W pierwszej połowie więcej sytuacji stworzyli sobie gospodarze jednak bardzo dobra postawa Sebastiana Kacprzyka zapobiegła utracie bramki. Po przerwie Mazowsze przeważało jednak tylko jedną bramkę zdobył po strzale głową Piotr Michalski. Gospodarze wyrównali 5 minut przed końcem po zamieszaniu w polu karnym.
Dodano 17 październik 2013, o godzinie 18:19 przez Łuka$z   Komentarze[0]

Teraz Nowe Miasto
W niedzielę Mazowsze podejmie u siebie zespół Sony Nowe Miasto.
ZABRAĆ ZE SOBĄ DOWODY OSOBISTE
Dodano 16 październik 2013, o godzinie 22:14 przez mazowsze   Komentarze[0]

Smoliński w Jednorożcu
Nowym zawodnikiem drużyny Mazowsza Jednorożec został Rafał Smoliński.
Rafał jest wychowankiem MKS Przasnysz, grał kilka lat temu w Jednorożcu.Ostatnim jego klubem był zespół MKS Szczytno.
Przez ostatni rok Rafał nie reprezentował żadnego klubu, przyszedł do nas jako wolny zawodnik.
Wszyscy którzy znają i pamiętają Rafał wiedzą że będzie to bardzo duże wzmocnienie środkowej linii naszego zespołu.
Ponowny debiut w Mazowszu zaliczy już w niedzielę.
Dodano 14 październik 2013, o godzinie 22:02 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejny blamaż
Mazowsze uległo liderowi LO Koronie Szydłowo 8-0.
Jest to kolejne spotkanie po meczu z Sochocinem gdzie przegrywamy w takim stylu jeśli jest jakikolwiek styl.Ten wynik to najniższy wymiar kary jaki zadali zawodnicy Korony.
Ktoś się zapyta gdzie są przyczyny?
Główny to treningi na który przychodzi po 3-4 zawodników.Po prostu ludziom się nie chce trenować i taka jest prawda i rzeczywistość.Większość ma inne sprawy na głowie niż przyjść w tygodniu na trening.Bez treningu wyniki są jakie są.Jak się uda mamy remis jak nie dostajemy baty.
Inna przyczyna to brak jakiegokolwiek zaangażowania.Przeciwnicy "jeżdżą na tyłkach" żeby wygrać, odzyskać piłkę a u nas zawodnicy nie wkładają odrobiny zaangażowania.Każdy boi się mieć siniaka na nodze po meczu dlatego odpuszczają, boją się włożyć nogę.Przy każdej stykowej sytuacji wygrywa przeciwnik.My w meczu z Szydłowem w I połowie popełniliśmy jeden faul!!!!To o czymś świadczy.
Jak nie zmieni się myślenie i podejście większości zawodników Mazowsza to niestety taki wynik nie będzie ostatnim wynikiem.
Przegrać 8-0 na takim poziomie to wstyd,ale dla niektórych zawodników to jeden wielki ch.....,dla nich czy wygrana czy nie to wszystko jedno.I to nas różni od 15 drużyn LO.Pozostałe drużyny walczą o zwycięstwo, dają z siebie wszystko a u nas tego nie ma i nie widać na boisku.Najważniejsze że jestem na meczu w weekend i zagram,( a jak nie zagram lub ławka to na następnym meczu nie będę)ludzie zobaczą bo jestem zawodnikiem MJ a czy wygram czy nie to mnie j....e.
Każdy przed sezonem mówił że będzie na meczach, treningach a teraz co?Jeden zmęczony po pracy, ktoś ma rodzinę, inny wszystko w dupie lub mu się nie chce i każdy ma wymówkę żeby nie trenować.K...wa w innych drużynach można tylko w Jednorożcu nie!!!Co za podejście!!!. Tak się nie da, tak można w B klasie ale nie w LO.
Jeśli któryś się zobowiązał że będzie to niech się wywiązuje z obietnic a nie później tłumaczy mam pracę, mam wesele, mam okres itp.Ja też mam inne obowiązki, mam rodzinę ale jakoś mam czas przyjść na trening i mecz, nie szukam wymówek.
Ja jako trener wstydzę się za takie wyniki i takie podejście.To ja swoim nazwiskiem firmuje Mazowsze Jednorożec bo nikt nie powie lub nie napisze że mecz przegrał lub zawalił ten czy ten ale napisze że drużyna prowadzona przez A.Piotraka daje DUPY.