Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Remis
Mazowsze zremisowało z Makowem 2-2(2-1). Wynik byłby inny gdyby sędzia nie odgwizdał w II połowie karnego.Nawet goście byli zaskoczeni tą sytuacją.Podobno była ręka ale po meczu sędzia przyznał że już nie wie czy była czy nie.
Bramki zdobyli Jakubowski i Kobyliński
Skład:
Makowski - Cieślak , Żabiński , Bors , Tworkowski - Ciuba ( 65'B.Maćkowski ) , Bączek ( 78 'Krawczyk ) , Wiktorski ( 55 'Wróbel ) , Stępkowski ( 50'Jabłoński ) , Jakubowski - Kobyliński
Dodano 22 wrzesień 2013, o godzinie 16:09 przez mazowsze   Komentarze[1]

Nie żyje zawodnik GUKSu
W dniu dzisiejszym odszedł na tamten świat zawodnik drużyny GUKS Krasnosielc Jakub Faderewski- miał 21 lat.
Kuba kilka lat temu bronił przez rok barw młodzieżowej drużyny Mazowsza Jednorożec.

Rodzinie,bliskim,całemu zespołowi GUKS Krasnosielc klub sportowy Mazowsze składa kondolencje.
SPOCZYWAJ W POKOJU JAKUBIE!!!
Dodano 20 wrzesień 2013, o godzinie 19:37 przez mazowsze   Komentarze[3]

Przyjedzie Narew
W IV rundzie Pucharu Polski los(?)przydzielił nam zespół IV ligowy Narew Ostrołęka.
Spotkanie rozegrane zostanie 2 października 2013 o godzinie 16:00.
IV runda Pucharu Polski

LKS Zatory (B) – Korona Ostrołęka (IV)
Jutrzenka Unieck (A) – Wkra Żuromin (IV)
Orzyc Chorzele (A) – Ostrovia Ostrów Maz. (IV)
Gryf Kownaty Żędowe (A) – Błękitni Raciąż (IV)
Mazowsze Jednorożec (LO) – Narew Ostrołęka (IV)
Konopianka Konopki (B) – Mławianka Mława (IV)
Żbik Nasielsk (LO) – MKS Ciechanów (IV)
Nadnarwianka Pułtusk (LO) – MKS Przasnysz (IV)
Dodano 19 wrzesień 2013, o godzinie 21:59 przez mazowsze   Komentarze[0]

Teraz Maków
W najbliższą niedzielę rozegramy kolejny mecz ligowy.Naszym przeciwnikiem będzie zespół Makowianki Maków Mazowiecki.
Początek spotkania 14.00
Zbiórka 13.15

Przed meczem seniorów o godz.11:00 , juniorzy Mazowsza podejmą drużynę z Troszyna. Zapraszamy również na ten mecz!
Dodano 19 wrzesień 2013, o godzinie 07:31 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wygrana w PP
Mazowsze pokonało Koronę Szydłowo 4-3 (0-1)w III rundzie PP.
Do przerwy przegrywaliśmy 0-1, chociaż od 5 minuty graliśmy z przewagą jednego zawodnika i nie wykorzystaliśmy rzutu karnego.Na początku II połowy tracimy kolejną bramkę jednak dwa gole Borsa i dwa Piotraka dały nam awans.
Nadmienić należy że Szydłowo grało w rezerwowym składzie, a w bramce u nich bronił napastnik-Marcin Rosocha.
Skład Mazowsza:
Makowski - Tworkowski , Żabiński , Bors , Stępkowski ( 46'Piotrak ) - Jakubowski , Ciuba (46'B.Maćkowski ) , Bączek , Wiktorski , Rykaczewski ( 60'Wójcik ) - Kobyliński ( 80'Krawczyk )

W środę PP
W najbliższą środę w Jednorożcu ,Mazowsze rozegra III rundę PP.Przeciwnikiem naszej ekipy będzie bezkonkurencyjny lider LO Korona Szydłowo.
Pierwszy gwizdek 16.30
Zbiórka 15.30
Dodano 15 wrzesień 2013, o godzinie 18:52 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wójcik daje remis
Mazowsze zremisowało z Tęczą Ojrzeń 1-1.Bramkę dla naszych zdobył Łukasz Wójcik

Skład:
Makowski - Cieślak ( 80'Wójcik ) , Bors , Żabiński , Tworkowski - Piotrak ( 88'W.Maćkowski ) , Bączek , B.Maćkowski , Kuciński , Jakubowski , Rykaczewski ( 46'Tworkowski ) - Ciuba

Ne mecz nie jedzie 7 zawodników a mianowicie: Stępkowski, Krawczyk, Wróbel, Jabłoński, Wiktorski, Kobyliński którzy byli by brani przy ustaleniu pierwszej 11.
Dziwna sprawa że niektórzy mają wymówki żeby na wyjazd nie jechać, a na mecze u siebie zawszę są.Kolejna dziwna sprawa jest że nie trafi się jeden góra dwóch zawodników którzy nie pojadą tylko zawsze przy sobocie 5 minimum.Nie można tak zorganizować sobie pracy żeby pojechać na mecz?Czyżby niektórzy pokazywali jak zależy im na MJ?!
Niektórych nie było w środę na PP-pojechaliśmy w 11(dojechało w trakcie meczu 4), i dziś gdzie pojechaliśmy w 13(dojechał w trakcie meczu Jopek). Ciekawe jak będzie w środę na PP?Trzeba znowu będzie się martwić o 11 ludzi?
Dodano 14 wrzesień 2013, o godzinie 20:11 przez mazowsze   Komentarze[12]

Teraz Ojrzeń
W najbliższą sobotę zagramy VII kolejkę LO.
Tym razem udamy się do Ojrzenia by zmierzyć się z tamtejszą Tęczą.
Początek spotkania 16.00
Wyjazd zawodników 14.00.
Proszę zabrać czerwony strój.

PROSZĘ ZABRAĆ DOKUMENT TOŻSAMOŚCI NA MECZ!!!!
Dodano 12 wrzesień 2013, o godzinie 21:23 przez mazowsze   Komentarze[1]

W pucharze z Szydłowem
Dziś w Siedzibie naszego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary III rundy Pucharu Polski.
Spotkania rozegrane zostaną 18 września 2013 roku (środa) godz. 16.30.
Mecz z udziałem Sony Nowe Miasto, a Gryfem Kownaty Żędowe, w którym sędzia nakazał grać dogrywkę jest zatwierdzony.Główny arbiter meczu wraz z pomocnikami poniosą konsekwencje.
Mecz Orła Sypniewo ze Żbikiem Nasielsk dodano do III rundy.
Pary III rundy Pucharu Polski:

LKS Zatory (B) - CK Troszyn (LO)
Jutrzenka Unieck (A) - Iskra Krasne (LO)
Orzyc Chorzele (A) - Tęcza Łyse (LO)
Gryf Kownaty Żędowe (A) - Kryształ Glinojeck (LO)
Mazowsze Jednorożec (LO) - Korona Szydłowo (LO)
Konopianka Konopki(B) - Wieczfnianka Wieczfnia (LO)
Orzeł Sypniewo (A) - Żbik Nasielsk (LO)
Nadnarwianka Pułtusk (LO) - wolny termin
info ze strony ligaokregowa.pl
Dodano 12 wrzesień 2013, o godzinie 14:56 przez mazowsze   Komentarze[4]

Wygrana po karnych
Mazowsze wygrało po rzutach karnych w II rundzie PP z zespołem GUKS Krasnosielc 5-4.
W regulaminowym czasie było 1-1 (1-1). Bramkę dla naszych zdobył Łukasz Bors.
Karne wykonywali: Makowski,Bors,Żabiński,Bączek,Ciuba
Skład:
Makowski - Tworkowski ( 46'Jabłoński ) , Bors , Żabiński , Jakubowski ( 46'Cieślak ) - B.Maćkowski , W.Maćkowski , Piotrak ( 46'Rykaczewski ) , Wójcik ( 55'Kobyliński ) , Bączek - Ciuba
Pozostałe wyniki:
LKS Zatory (B) 8-2 Gladiator Słoszewo (LO)
Jutrzenka Unieck (A) 3-1 Boruta Kuczbork (LO)
WKS Mystkówiec (B) 3-6 CK Troszyn (LO)
Orzyc Chorzele (A) 1-1 Makowianka Maków Maz. (LO)
karne 5:4
Płońska Akademia Futbolu (B) 2-4 Korona Szydłowo (LO)
GKS Lipowiec (B) 2-2 Kryształ Glinojeck (LO)
karne 5:6
Gryf Kownaty Żędowe (A) 4-3 Sona Nowe Miasto (LO)
po dogrywce
GUKS Krasnosielc (B) 1-1 Mazowsze Jednorożec (LO)
karne 4:5
Korona II Ostrołęka 0-2 Tęcza Łyse (LO)
Pełta Karniewo (A) 3-4 Wieczfnianka Wieczfnia (LO)
Konopianka Konopki (B) 4-3 Wkra Bieżuń (LO)
Wkra Sochocin (LO) 1-1 Iskra Krasne (LO)
karne 3:4
Tęcza Ojrzeń (LO) 1-6 Nadnarwianka Pułtusk (LO)
W meczu w Kownatach Żędowych gdzie grał zespół Sony w regulaminowym czasie gry padł remis 3:3. Główny arbiter zawodów Kamil Sekuna zadecydował rozegrać.... dogrywkę. W dogrywce gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Dodano 11 wrzesień 2013, o godzinie 19:57 przez mazowsze   Komentarze[5]