Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

Orzyc 2:6 Mazowsze
Mazowsze pewnie pokona?o zesp? Orzyca i zmniejszy?o strat? do 2 pkt. w tabeli. Mecz rozpocz?li?my ?le, po d?ugiej pi?ce za obro?cw napastnik gospodarzy strzela na 1:0. Na szcz??cie po kilku minutach po do?rodkowaniu ?.Wilgi z prawej strony B.Wilga z woleja wyrwnuje stan meczu. Od tego momentu Mazowsze przejmuje inicjatyw?. Na 1:2 wyprowadza nas ?.Wilga po strzale z rzutu wolnego. Nast?pnie 2 bramki strzela B.Karda?, ktry najpierw wykorzystuje prostopad?e podanie ze ?rodka, nast?pnie d?ug? pi?k? za obro?cw.Wynik do przerwy 1:4.Po przerwie gra bardziej si? wyrwna?a, jednak to Mazowsze jako pierwsze strzela kolejne bramki. Najpierw M.W?tkowski pewnie wykorzystuje rzut karny za zagranie r?k? w polu karnym gospodarzy.Nast?pnie po b??dzie defensywy M.Olber strzela bramk? na 1:6. W ostatnich minutach jeden z naszych zawodnikw nie trafia w pi?k? w polu karnym i gospodarze ustalaj? wynik ko?cowy 2:6.
Sk?ad:
Kacprzyk(G??bowski)-Ja?kiewicz, Krajewski, Michalski P., Zalewski(Prekiel)- Wilga B.(Wdkiewicz), W?tkowski, Skowro?ski, Wilga ?.(Olber)- Karda?, Michalski S.(Olender)
Dodano 27 kwieceń 2014, o godzinie 00:10 przez ?uka$z   Komentarze[11]

WIELKIE SKURWYSY?STWO!!!
Mazowsze przegra?o wyjazdowy mecz z ekip? z Makowa 3-2( 1-1 ).
To co zrobi?a trjka s?dziowska na czele z Ja?niepanem G........m to jest SKURWYSY?STWO . Ko?cwka po?owy pi?ka zagrana do Piotraka,uprzedza go bramkarz ktry ?apie pi?k? w r?ce za polem karnym!Decyzja s?dziego- rzut wolny dla Mazowsza bez kary dla bramkarza, ?adnej.Pi?? minut p?niej nasz bramkarz interweniuje za polem karnym dostaj? pi?k? w bok.Decyzja Ja?niepana G.....o- wyrzuca naszego bramkarza z boiska sugeruj?c ?e zagra? specjalnie r?k?!!!
Inna sytuacja ktr? przypomnia? ?ukasz w komentarzu. Zagranie prostopad?e do Jab?o?skiego, ten wychodzi z po?owy sam na sam, s?dzia boczny ka?e gra? dalej.Marcin biegnie mija bramkarza, strzela bramk? a boczny ( ten sam ktry pokaza? ?e gramy ) pokazuje ?e by? jednak spalony!?eby akcja stykowa, w polu karnym, ale biegnie od po?owy sam na sam a po strzeleniu bramki boczny podnosi chor?giewk?!Ja pierdole gdzie logika!!
To nie jest nasz pierwszy mecz ktry s?dziuje Hrabia G....i i wypacza mecz.
Kiedy kto? si? w ko?cu we?mie za tych s?dziw? Robi? co chc?, s?dziuj? jak im si? podoba.Dla nich naj?atwiej jest tylko kogo? ukara?, opisa? i wtedy maj? najlepsz? rado??.A my gramy za darmo a p?acimy za to DZIADOSTWO i to niema?e pieni?dze! A? ?al dup? ?ciska!
Na pocieszenie pozostaje ?wietnie rozegrany rzut wolny po ktrym zdobywamy bramk? :).
Bramki dla Mazowsza:?abi?ski,Rykaczewski
Sk?ad:
?widerski - Tworkowski , Bors , ?abi?ski , St?pkowski - Rykaczewski ( W.Ma?kowski ) , B?czek , B.Ma?kowski , Wiktorski , Jab?o?ski ( Wrbel ) - Piotrak
Dodano 26 kwieceń 2014, o godzinie 19:30 przez mazowsze   Komentarze[7]

Wyjazd do Makowa
W najbli?sz? sobot? o godzinie 16.00 Mazowsze rozegram mecz ligowy z ekip? Makowianki Makw Mazowiecki.
Wyjazd 14.30
Dodano 23 kwieceń 2014, o godzinie 21:45 przez mazowsze   Komentarze[0]

WESO?YCH ?WIAT
ZDROWYCH RADOSNYCH I POGODNYCH ?WI?T WIELKANOCNYCH
Dodano 19 kwieceń 2014, o godzinie 20:28 przez mazowsze   Komentarze[0]

Prezenty na ?wi?ta
Dwa prezenty spowodowa?y ?e ekipa z Ojrzenia wyjecha?a z Jednoro?ca z 3 punktami.Pierwszy prezent go?ciom podarowa? bramkarz Jednoro?ca, drugi s?dzia boczny ktry widzia? r?k? u obro?cy i wskaza? na rzut karny.
Mazowsze - Ojrze? 0-2 (0-0)
Sk?ad:
?widerski - St?pkowski , Bors , ?abi?ski , B.Ma?kowski ( Tworkowski ) - Ciuba , Grabowski , Rykaczewski , Jab?o?ski , Wiktorski ( W.Ma?kowski ) - Kobyli?ski ( Ja?kiewicz )
Dodano 19 kwieceń 2014, o godzinie 14:46 przez mazowsze   Komentarze[8]

Ojrze?
W najbli?sz? sobot? nietypowo bo o 11.00 Mazowsze zagra mecz ligowy z ekip? T?czy Ojrze?.
Zbirka zawodnikw 10.15
Zabieramy ??ty i czerwony strj oraz DOWODY TO?SAMO?CI!!
Dodano 16 kwieceń 2014, o godzinie 21:28 przez mazowsze   Komentarze[2]

?wit nie dojecha? na mecz.
Juniorzy Mazowsza (U-16) dopisali sobie kolejne 3 pkt. w tabeli LO. Dru?yna ?witu Baranowo nie dojecha?a na mecz do Jednoro?ca co skutkuje walkowerem 3:0.
Dodano 14 kwieceń 2014, o godzinie 23:31 przez ?uka$z   Komentarze[11]

Jeden BOHATER
Tak s?abego s?dziego dawno nie by?o na meczu LO.Absolutnie nie wypaczy? wyniku meczu, bo tu gospodarze byli gr? i nie ma co dyskutowa?.
S?dzia wykartkowa? jeden i drugi zesp? ( 3 czerwone kartki, jednak s?uszna bo zawodnik z Mazowsza kopn?? bez pi?ki ) za b?ahe powody dawa? ??te karki.Chcia? by? bohaterem tego meczu, osob? ktra jest najwa?niejsza na boisku i tak? by?.Nie tylko zawodnicy jednej i drugiej dru?yny byli sfrustrowani decyzjami Pana Ko?aci?skiego ale tak?e kibice, ktrzy w ordynarny sposb wyra?ali swoje niezadowolenie z pracy arbitra.To nie jest pierwszy mecz gdzie ten Pan nie radzi sobie z s?dziowaniem, z podejmowaniem s?usznych decyzji.Jedyny jego argument to pokazywanie ??tych kartek ktrych by?o w meczu co najmniej 6 dla ka?dej dru?yny.
Wieczfnia-Mazowsze 4-0 ( 1-0 ).
Sk?ad:
?widerski - St?pkowski ( Ja?kiewicz ) , Bors , ?abi?ski , Tworkowski ( W.Ma?kowski ) , Piotrak , Wiktorski , Wrbel ( B.Ma?kowski ) , Kobyli?ski ( Krawczyk ) , Jab?o?ski - Grabowski
Dodano 12 kwieceń 2014, o godzinie 21:29 przez mazowsze   Komentarze[7]

Troszyn 2:4 Mazowsze
Juniorzy Mazowsza U-16 wygrali swj drugi mecz rundy wiosennej, tym razem przywie?li?my 3 pkt. z Troszyna. Pierwsza po?owa nie zwiastowa?a takiego zako?czenia, gospodarze zepchn?li nas do obrony i n?kali do?rodkowaniami na pole karne. Bramk? zdobyli jednak po prostopad?ym podaniu i strzale w d?ugi rg. Na szcz??cie tu? przed przerw? B.Karda? znajduje si? w sytuacji sam na sam i pewnie pokonuje bramkarza. Do przerwy 1:1. W drugiej cz??ci gry Mazowsze przejmuje inicjatyw? czego efektem s? 2 bramki: S.Michalskiego i B.Kardasia. Kiedy wydawa?o si? ?e ju? jest po meczu s?dzia najpierw nie uznaje nam bramki na 1:4 uznaj?c ?e zawodnik faulowa? podczas przepuszczania pi?ki mi?dzy nogami:)Nast?pnie odgwizduje kontrowersyjny rzut karny dla Troszyna za zagranie naszego zawodnika r?k? gdy zosta? mocno uderzony pi?k? z bliskiej odleg?o?ci. Troszyn strzela bramk? na 3:2 i ostatnie minuty s? bardzo nerwowe. W doliczonym czasie gry gospodarze trafiaj? nawet w s?upek jednak ostatnie s?owo nale?a?o do go?ci. S.Michalski pop?dzi? za bezpa?sk? pi?k? zagran? w naro?nik boiska po czym spokojnie podprowadzi? j? w pole karne i pewnie pokona? bramkarza gospodarzy.Ko?cowy wynik 2:4
Dodano 10 kwieceń 2014, o godzinie 21:32 przez ?uka$z   Komentarze[3]

Jedziemy do Wieczfni
W najbli?sz? sobot? udamy si? do Wieczfni by rozegra? kolejny mecz ligowy.Pocz?tek spotkania 16.00