KS Mazowsze Jednoro?ec gratuluje awansu do A-klasy s?siadom za miedzy ekipie GUKS Krasnosielc!!!
NIE DO ZOBACZENIA :)

Dodano 19 maj 2014, o godzinie 19:02 przez mazowsze   Komentarze[3]

Kontrowersyjny karny
Mazowsze zremisowa?o mecz z liderem LO Korona Szyd?owo 1-1 ( 1-0 ). Po pierwszej po?owie prowadzili?my a na pocz?tku drugiej po?owy s?dzia boczny dopatrzy? si? faulu naszego bramkarza na napastniku go?ci. Sytuacji bardzo kontrowersyjna poniewa? nasz bramkarz wybi? najpierw pi?k?, p?niej trafi? w zawodnika.Po meczu przyzna? si? ?e nie by? faulowany.Oczywi?cie inne zdanie mia? s?dzia liniowy.C? takie ?ycie.Nasz bramkarz obroni? rzut karny niestety przy dobitce nie mnia? juz szans.
Sk?ad:
?widerski - St?pkowski , ?abi?ski , Wiktorski , Tworkowski ( B.Ma?kowski ) - Ciuba , Wrbel , Krawczyk ( W.Ma?kowski ) , Rykaczewski , Jakubowski - Grabowski
Dodano 18 maj 2014, o godzinie 19:18 przez mazowsze   Komentarze[10]

Przyje?d?a lider
W niedziel? nasza ekip? podejmowa? b?dzie lidera LO zesp? Korony Szyd?owo.
Pocz?tek spotkania 14.00
Zbirka zawodnikw 13.00
ZABIERAMY ??TY I CZERWONY STRJ ORAZ DOWODY TO?SAMO?CI
Dodano 16 maj 2014, o godzinie 10:52 przez mazowsze   Komentarze[4]

Mecz juniorw odwo?any!
Troszyn nie przyjedzie jutro na mecz do Jednoro?ca,tym samym juniorzy inkasuj? kolejne 3 pkt. bez walki.
Dodano 13 maj 2014, o godzinie 22:37 przez ?uka$z   Komentarze[2]

S?oszewo -Mazowsze 0-1
Mazowsze pokona?o zesp? ze S?oszewa 1-0.Jedyn? bramk? w 72 minucie zdoby? Adam Grabowski.
Nale?y zacz?? ?e na mecz jedziemy w 13 !Jak b?dzie za tydzie? jak jest Kortowiada w Olsztynie ?:)
Ju? po pierwszej po?owie powinno by? co najmniej 4-0 dla naszej ekipy ale sytuacje seryjnie marnowali nasi zawodnicy.Po zmianie stron mieli?my jeszcze ze 3 sytuacje 100 % ale rewelacyjnie broni? bramkarz S?oszewa.Przy stanie 1-0 w 90 minucie pi?k? na 1-1 mia? zawodnik gospodarzy ale z metra trafi? w naszego bramkarza.
Zachowanie wi?kszo?ci zawodnikw ze S?oszewa nie wspominaj?c kibicw to jest skandal.Same k..w, ch...je a s?dzia g?wny nic.Kopanie bez pi?ki, ci?g?e obra?anie i wyzwiska.
Co do s?dziego g?wnego mo?na by?o by oddzielny artyku? napisa? ale szkoda czasu.Cz?owiek nie ma poj?cia o s?dziowaniu, odzywaj?cy si? do naszych zawodnikw cytuj? " kurwa graj a nie gadasz". Wszystko robi? aby?my nie wygrali tego mecz niestety nie mia? wsparcia w?rd liniowych ktrzy pokazywali super i dlatego nie wymy?li? ?adnego karnego.Kto takim ludziom pozwala s?dziowa? gdziekolwiek?!
Sk?ad:
?widerski - St?pkowski , Piotrak , Bors , ?abi?ski - Ciuba , W.Ma?kowski , B?czek ( Ja?kiewicz ) , Jab?o?ski - Krawczyk , Grabowski
Dodano 11 maj 2014, o godzinie 18:37 przez mazowsze   Komentarze[12]

Wyjazd do S?oszewa
W najbli?sz? niedziel? o godzinie 14.00 Mazowsze rozegram mecz ligowy z ekip? Gladiatora S?oszewo.
Wyjazd na mecz 11.30
Zabieramy czerwone stroje oraz DOWODY TO?SAMO?CI
Dodano 08 maj 2014, o godzinie 15:17 przez mazowsze   Komentarze[2]

Z?oty gol Jakubowskiego
Mazowsze pokona?o zesp? Iskry Krasne 1-0 (0-0). Jedyn? bramk? w 88 minucie zdoby? Marcin Jakubowski.
Sk?ad:
Kacprzyk - Jakubowski ( W.Ma?kowski ) , Piotrak , ?abi?ski , St?pkowski - Ciuba ( B.Ma?kowski ) , Rykaczewski ( B?czek ) , Wiktorski , Wrbel , Jab?o?ski - Grabowski
Dodano 04 maj 2014, o godzinie 16:25 przez mazowsze   Komentarze[18]

Przyje?d?a Krasne
W najbli?sz? niedziel? o godzinie 14.00Mazowsze zagra u siebie z ekip? Iskry Krasne.
Zbirka zawodnikw 13.15
Zabieramy ??ty i czerwony strj oraz DOWODY TO?SAMO?CI
ZAPRASZAMY KIBICW NA MECZ
Dodano 01 maj 2014, o godzinie 09:58 przez mazowsze   Komentarze[3]

Popis Gumaka i wysoka wygrana z Pokrzywnic?
Juniorzy Mazowsza pokonali na wyje?dzie zesp? Z Pokrzywnicy 1:5. Du?? rol? w tym meczu odegra? ?.Wilga, ktry zagra? ?yciowy mecz strzelaj?c hattricka.Pocz?tek meczu tradycyjny, tracimy babola po rykoszecie i musimy goni? rywali.Po kilku minutach przejmujemy jednak inicjatyw? i nie oddajemy jej do ko?ca meczu, niestety skuteczno?? pozostawia?a wiele do ?yczenia.W 30 min. ?.Wilga podchodzi do rzutu wolnego oko?o 25m i silnym strza?em w d?ugi rg nie daje szans bramkarzowi gospodarzy.Do przerwy 1:1.Na pocz?tku drugiej po?owy S.Michalski precyzyjnym strza?em przy s?upku z szesnastki daje nam prowadzenie 1:2.Po chwili ?.Wilga ponownie podchodzi do rzutu wolnego z oko?o 30m i atomowym strza?em tym razem w samo okienko podwy?sza na 1:3.Kilka minut p?niej ten sam zawodnik najlepiej odnajduje si? w zamieszaniu podbramkowym i kompletuje hattricka.W ko?cwce B.Karda? wygrywa pojedynek sama na sam z bramkarzem i ustala wynik ko?cowy na 1:5.
Kacprzyk(G??bowski)- Ja?kiewicz (Zalewski),Krajewski, P.Michalski, Prekiel(Fili?ski)- B.Wilga(Olender), W?tkowski, Skowro?ski, ?.Wilga(Wdkiewicz)- B.Karda?, S.Michalski(Olber).
Dodano 01 maj 2014, o godzinie 09:52 przez mazowsze   Komentarze[2]

Wyjazd juniorw do Pokrzywnicy
Dzisiaj o godz. 17:00 w Pokrzywnicy juniorzy U-16 zmierz? si? z miejscowym GKS-em. Rywale s? ni?ej od nas w tabeli ligowej, jednak jak pokazuje historia na tym miniaturowym obiekcie dzia?y si? ju? r?ne cuda i z pewno?ci? b?dzie to trudny mecz! Zbirka zawodnikw o godz.14:50!
Dodano 30 kwieceń 2014, o godzinie 11:54 przez ?uka$z   Komentarze[0]