Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

Bara?e
W pierwszym meczu bara?owym o awans do IV ligi Nadnarwianka Pu?tusk wygra?a z Tygrysem Huta Mi?ska (LO siedlecka) 2-0.
Jest to bardzo wa?ny mecz dla naszej dru?yny.W przypadku awansu Pu?tuska do IV ligi pozostaniemy w LO.
Rewan? Pu?tusk-Mi?sk 28 czerwca.
Dodano 25 czerwiec 2014, o godzinie 20:03 przez mazowsze   Komentarze[2]

Statystyki cz.1
Liczba meczy rozegranych przez zawodnikw Mazowsza w sezonie 2013/14:(w nawiasie jesie?-wiosna).
Wilga ?ukasz (gra? tylko w rundzie wiosennej)-2
Sami widzicie ?e frekwencja by?a bardzo s?aba w obydwu rundach.Tylko 10 zawodnikw ma ponad 20 meczy na 30.Katastrofalna by?a obecno?? w rundzie wiosennej.Tylko 8 zawodnikw by?o na wi?cej ni? 10 meczach na 13 rozegranych na wiosn?.

Awanse i spadki
Do LO z A-klasy awansowa?y zespo?y Pe?ty Karniewo oraz Orzyca Chorzele.Z IV ligi spadaj? na 100 % Wkra ?uromin oraz Hid Ostro??ka i nikt wi?cej z naszego okr?gu.
Teraz musimy trzyma? kciuki za wygrane bara?e Nadnarwianki Pu?tusk ktra zmierzy si? prawdopodobnie z Tygrys Huta Mi?ska( LO siedlecka ). Je?li Pu?tusk wygra to utrzymujemy si? w lidze je?li niestety nie to spadamy do A-klasy.
Wszystko b?dzie wiadomo 28 czerwca.
TRZYMAMY KCIUKI ZA PU?TUSK
Dodano 15 czerwiec 2014, o godzinie 23:24 przez mazowsze   Komentarze[7]

GRATULACJE
Mazowsze Jednoro?ec GRATULUJE ekipie ORZYCA CHORZELE awansu do LO .
POWODZENIA i mam nadziej? do zobaczenia w LO
Dodano 15 czerwiec 2014, o godzinie 23:16 przez mazowsze   Komentarze[1]

GRATULACJE
Mazowsze Jednoro?ec GRATULUJE ekipie Korony Szyd?owo awansu do IV ligi.
POWODZENIA
Dodano 15 czerwiec 2014, o godzinie 11:30 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wygrana na koniec
Mazowsze pokona?o zesp? z Bie?unia 3-2 (1-1).
Do przerwy by? remis, bramk? dla naszych zdoby? Adam Grabowski.Po przerwie go?cie zdobyli bramk? na 1-2 i wydawa?o si? ?e dowioz? wygrana do ko?ca.Jednak w 85 i 90 minucie to Mazowsze zada?o decyduj?ce ciosy za spraw? Ciuby i Piotraka.
Sk?ad:
?widerski - St?pkowski , Ciuba ( Ja?kiewicz ) , Bors , ?abi?ski - Kobyli?ski ( Wilga ) , Piotrak ( W.Ma?kowski ), Wrbel , B.Ma?kowski , Jab?o?ski - Grabowski
Dodano 15 czerwiec 2014, o godzinie 09:33 przez mazowsze   Komentarze[2]

Mazowsze 1:4 MKS Ciechanw
Dru?yna Ciechanowa okaza?a si? zdecydowanie lepsza od juniorw Mazowsza i zas?u?enie zwyci??y?a 1:4(0:2).
Go?cie dominowali od pierwszego do ostatniego gwizdka.Niestety gra naszych zawodnikw pozostawia?a dzisiaj wiele do ?yczenia.Honorow? bramk? strzeli? Bartosz Karda?.
Sk?ad:
Kacprzyk ( G??bowski ) - Ja?kiewicz , Krajewski , P.Michalski , Prekiel ( Zalewski ) , B.Wilga ( Fili?ski ) , W?tkowski , Skowro?ski , ?.Wilga , Karda? , S.Michaslki ( Olender )
Dodano 13 czerwiec 2014, o godzinie 19:53 przez ?uka$z   Komentarze[7]

Decyduj?cy mecz
Jutro tj sobota Mazowsze rozegra decyduj?cy mecz w LO.Naszym przeciwnikiem b?dzie zesp? Wkry Bie?u?.
Je?li wygramy uplasujemy si? na 3 miejscu od ko?ca co na obecn? chwil? daje nam utrzymanie w lidze.
Pocz?tek meczu 17.00.
Zbirka zawodnikw 16.00.
Zabieramy ??ty i czerwony strj oraz dowody to?samo?ci.
Po meczu zapraszamy zawodnikw na piwo
Dodano 13 czerwiec 2014, o godzinie 08:24 przez mazowsze   Komentarze[7]

Przyje?d?a Ciechanw
W pi?tek (13.06) o godz.17:00 na stadionie w Jednoro?cu juniorzy Mazowsza podejm? MKS Ciechanw. B?dzie to rewan?owy mecz bara?owy o Lig? Mazowieck?. W pierwszym meczu ulegli?my 2:0.Zapraszamy wszystkich kibicw;)
Zbirka o godz.16:15!
Dodano 11 czerwiec 2014, o godzinie 21:35 przez ?uka$z   Komentarze[2]

Ciechanw 2:0 Mazowsze
M?odzi pi?karze Mazowsza przegrali 0-2 z MKS Ciechanw w pierwszym meczu bara?owym o wej?cie do Ligi Mazowieckiej. Zacznijmy od tego, ?e z r?nych powodw na ten wa?ny mecz wybrali?my si? w 12!Mimo tego nasza dru?yna nie przestraszy?a si? i od pocz?tku gra?a bez kompleksw.Obie dru?yny stworzy?y bardzo ?adne widowisko obfituj?ce w wiele sytuacji podbramkowych. Niestety to gospodarze stworzyli ich wi?cej i dwie z nich zamienili na bramki. Nasza dru?yna cho? mia?a swoje sytuacje to skuteczno?? tego dnia pozostawia?a wiele do ?yczenia.Rewan? w Jednoro?cu ju? w pi?tek.