Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Mazowsze 7:4 Baranowo
Juniorzy Mazowsza pewnie pokonują drużynę Świtu 7:4. Pierwsza połowa była wyrównana, oba zespoły stworzyły sobie po kilka sytuacji do strzelenia bramek, jednak to nasz zespół prowadził do przerwy 1:2. Obie bramki zdobył najlepszy strzelec drużyny Sebastian Michalski, wykorzystując sytuację sam na sam, oraz przy drugiej błąd obrońcy.Świt strzelił bramkę po dośrodkowaniu. Pierwsze 20 minut drugiej połowy to bardzo dobra gra naszej drużyny, czego efektem są 4 bramki. Strzelanie rozpoczyna Bartosz Kardaś, który wykorzystuję sytuację sam na sam.Po chwili w podobnej sytuacji Sebastian Michalski podwyższa na 1:4. Na 1:5 podwyższa Marcin Wątkowski strzałem z 16 metra. Następnie Bartosz Kardaś po otrzymaniu prostopadłej piłki strzałem w krótki róg zdobywa kolejną bramkę.Po tej serii Świt odpowiada 2 bramkami, pierwsza po błędzie rozegrania piłki w obronie, druga po ładnym strzale z dystansu. Na 10 minut przed końcem Sebastian Michalski przechwytuję źle wybitą piłkę i po indywidualnej akcji strzela swoją 4 bramkę w tym meczu a 7 dla naszego zespołu.Kilka minut przed końcem w zamieszaniu pod naszą bramką gospodarze zmniejszają rozmiary porażki i ustalają wynik końcowy 4:7.
Dodano 24 wrzesień 2013, o godzinie 23:28 przez Łuka$z   Komentarze[1]

Mazowsze 3:1 Troszyn
Juniorzy Mazowsza pokonali zespół z Troszyna 3:1. Początek spotkania był trudny, gra nie układała się dobrze i przewagę miała drużyna gości, którą udokumentowała bramką w 20 minucie spotkania. Na szczęście po chwili prostopadłą piłkę dostaje Sebastian Michalski i wykorzystując niezdecydowanie bramkarza oraz obrońców lekkim strzałem wyrównuje stan meczu. Pod koniec pierwszej połowy Bartosz Kardaś dostaje piłkę przed polem karnym, mija obrońcę i ustala wynik do przerwy 2:1. W drugiej połowie gra zaczyna wyglądać lepiej, jednak nie możemy znaleźć sposobu na bramkarza gości. Dopiero w doliczonym czasie gry w zamieszaniu podbramkowym Bartosz Kardaś dostaje piłkę na 3 metrze i pakuje ją do pustej bramki. Końcowy wynik 3:1.

Skład:K.Głąbowski(S.Kacprzyk)- J.Jaśkiewicz, G.Krajewski, P.Michalski, M.Przybyłek,( M. Olender)- B.Wilga, R.Skowroński, M.Wątkowski (Ł.Wilga), D.Filiński(K.Wódkiewicz)- B.Kardaś, S.Michalski
Dodano 24 wrzesień 2013, o godzinie 23:09 przez Łuka$z   Komentarze[3]

Remis
Mazowsze zremisowało z Makowem 2-2(2-1). Wynik byłby inny gdyby sędzia nie odgwizdał w II połowie karnego.Nawet goście byli zaskoczeni tą sytuacją.Podobno była ręka ale po meczu sędzia przyznał że już nie wie czy była czy nie.
Bramki zdobyli Jakubowski i Kobyliński
Skład:
Makowski - Cieślak , Żabiński , Bors , Tworkowski - Ciuba ( 65'B.Maćkowski ) , Bączek ( 78 'Krawczyk ) , Wiktorski ( 55 'Wróbel ) , Stępkowski ( 50'Jabłoński ) , Jakubowski - Kobyliński
Dodano 22 wrzesień 2013, o godzinie 16:09 przez mazowsze   Komentarze[1]

Nie żyje zawodnik GUKSu
W dniu dzisiejszym odszedł na tamten świat zawodnik drużyny GUKS Krasnosielc Jakub Faderewski- miał 21 lat.
Kuba kilka lat temu bronił przez rok barw młodzieżowej drużyny Mazowsza Jednorożec.

Rodzinie,bliskim,całemu zespołowi GUKS Krasnosielc klub sportowy Mazowsze składa kondolencje.
SPOCZYWAJ W POKOJU JAKUBIE!!!
Dodano 20 wrzesień 2013, o godzinie 19:37 przez mazowsze   Komentarze[3]

Przyjedzie Narew
W IV rundzie Pucharu Polski los(?)przydzielił nam zespół IV ligowy Narew Ostrołęka.
Spotkanie rozegrane zostanie 2 października 2013 o godzinie 16:00.
IV runda Pucharu Polski

LKS Zatory (B) – Korona Ostrołęka (IV)
Jutrzenka Unieck (A) – Wkra Żuromin (IV)
Orzyc Chorzele (A) – Ostrovia Ostrów Maz. (IV)
Gryf Kownaty Żędowe (A) – Błękitni Raciąż (IV)
Mazowsze Jednorożec (LO) – Narew Ostrołęka (IV)
Konopianka Konopki (B) – Mławianka Mława (IV)
Żbik Nasielsk (LO) – MKS Ciechanów (IV)
Nadnarwianka Pułtusk (LO) – MKS Przasnysz (IV)
Dodano 19 wrzesień 2013, o godzinie 21:59 przez mazowsze   Komentarze[0]

Teraz Maków
W najbliższą niedzielę rozegramy kolejny mecz ligowy.Naszym przeciwnikiem będzie zespół Makowianki Maków Mazowiecki.
Początek spotkania 14.00
Zbiórka 13.15

Przed meczem seniorów o godz.11:00 , juniorzy Mazowsza podejmą drużynę z Troszyna. Zapraszamy również na ten mecz!
Dodano 19 wrzesień 2013, o godzinie 07:31 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wygrana w PP
Mazowsze pokonało Koronę Szydłowo 4-3 (0-1)w III rundzie PP.
Do przerwy przegrywaliśmy 0-1, chociaż od 5 minuty graliśmy z przewagą jednego zawodnika i nie wykorzystaliśmy rzutu karnego.Na początku II połowy tracimy kolejną bramkę jednak dwa gole Borsa i dwa Piotraka dały nam awans.
Nadmienić należy że Szydłowo grało w rezerwowym składzie, a w bramce u nich bronił napastnik-Marcin Rosocha.
Skład Mazowsza:
Makowski - Tworkowski , Żabiński , Bors , Stępkowski ( 46'Piotrak ) - Jakubowski , Ciuba (46'B.Maćkowski ) , Bączek , Wiktorski , Rykaczewski ( 60'Wójcik ) - Kobyliński ( 80'Krawczyk )

W środę PP
W najbliższą środę w Jednorożcu ,Mazowsze rozegra III rundę PP.Przeciwnikiem naszej ekipy będzie bezkonkurencyjny lider LO Korona Szydłowo.
Pierwszy gwizdek 16.30
Zbiórka 15.30
Dodano 15 wrzesień 2013, o godzinie 18:52 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wójcik daje remis
Mazowsze zremisowało z Tęczą Ojrzeń 1-1.Bramkę dla naszych zdobył Łukasz Wójcik

Skład:
Makowski - Cieślak ( 80'Wójcik ) , Bors , Żabiński , Tworkowski - Piotrak ( 88'W.Maćkowski ) , Bączek , B.Maćkowski , Kuciński , Jakubowski , Rykaczewski ( 46'Tworkowski ) - Ciuba

Ne mecz nie jedzie 7 zawodników a mianowicie: Stępkowski, Krawczyk, Wróbel, Jabłoński, Wiktorski, Kobyliński którzy byli by brani przy ustaleniu pierwszej 11.
Dziwna sprawa że niektórzy mają wymówki żeby na wyjazd nie jechać, a na mecze u siebie zawszę są.Kolejna dziwna sprawa jest że nie trafi się jeden góra dwóch zawodników którzy nie pojadą tylko zawsze przy sobocie 5 minimum.Nie można tak zorganizować sobie pracy żeby pojechać na mecz?Czyżby niektórzy pokazywali jak zależy im na MJ?!
Niektórych nie było w środę na PP-pojechaliśmy w 11(dojechało w trakcie meczu 4), i dziś gdzie pojechaliśmy w 13(dojechał w trakcie meczu Jopek). Ciekawe jak będzie w środę na PP?Trzeba znowu będzie się martwić o 11 ludzi?
Dodano 14 wrzesień 2013, o godzinie 20:11 przez mazowsze   Komentarze[12]