Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Sparingi drużyn LO
BORUTA KUCZBORK
2:2 Polonia Iłowo (LO)
1:2 GKS Strzegowo (Klasa A)
0:2 Wieczfnianka Wieczfnia (LO)
2:2 Wel Lidzbark Welski (Klasa A)
0:2 Wkra Żuromin (IV liga)
7-2 Boruta - GKS Lipowiec (klasa A)
CK TROSZYN
0:5 Ostrovia Ostrów Maz. (IV liga)
1:2 Korona Ostrołęka (IV liga)
4-2 Świt Baranowo (A Klasa)
0-1 KS Wąsewo (A Klasa)
2-3 Kurpik Kadzidło (B Klasa)
GLADIATOR SŁOSZEWO
4:4 Świt Nowy Dwór Maz. (Juniorzy)
0:9 Świt II Nowy Dwór Maz. (Klasa A)
1:3 Jutrzenka Unieck (Klasa A)
0:5 Sona Nowe Miasto (LO)
2-3 Gryf Kownaty (klasa B)
ISKRA KRASNE
1:6 Narew Ostrołęka (IV liga)
2:1 Korona Szydłowo (LO)
1:0 Konopianka Konopki (Klasa B)
3:2 Opia Opinogóra (Klasa B)
0-12 Korona Ostrołęka (IV liga)
2-7 Sona Nowe Miasto (LO)
KORONA SZYDŁOWO
1:5 Błękitni Raciąż (IV liga)
1:4 MKS Ciechanów (IV liga)
1:2 Iskra Krasne (LO)
2:2 Orzyc Chorzele (Klasa A)
0:1 GKS Strzegowo (Klasa A)
KRYSZTAŁ GLINOJECK
2:7 PAF Płońsk (Klasa B)
2:0 Świt Staroźreby (LO)
4:3 Jutrzenka Unieck (Klasa A)
6:3 GKS Strzegowo (Klasa A)
5:4 Wkra Sochocin (LO)
1:2 Nadnarwianka Pułtusk (LO) 45 min
0:2 MKS Ciechanów (IV liga) 45 min
MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.
2:2 Narew Ostrołęka (IV liga)
3:1 WKS Rząśnik (LO)
5:2 Start Nidzica (IV liga)
0:7 MKS Przasnysz (IV liga)
2:1 GKS Strzegowo (Klasa A)
6:1 Orzeł Sypniewo (Klasa A)
NADNARWIANKA PUŁTUSK
0:0 Sokół Serock (LO)
3:1 GKS Pokrzywnica (Klasa A)
0:1 MKS Ciechanów (IV liga)
3:1 Świt II Nowy Dwór Maz. (Klasa A)
1:4 Victoria Sulejówek (IV liga)
3:3 Korona Ostrołęka (IV liga)
2:1 Kryształ Glinojeck (LO) 45 min
1:2 MKS Ciechanów (IV liga) 45 min
SONA NOWE MIASTO
5:1 GKS Strzegowo (Klasa A)
2:1 Wkra Sochocin (LO)
1:1 PAF Płońsk (Klasa B)
8:2 Opia Opinogóra (Klasa B)
5:0 Gladiator Słoszewo (LO)
7-2 Iskra Krasne (LO)
TĘCZA ŁYSE
0:2 Ostrovia Ostrów Maz. (IV liga)
0:1 Warmia Grajewo (III liga)
0:5 MKS Przasnysz (IV liga)
3:0 Forty Piątnica (LO)
3:0 Orzeł Kolno (IV liga)
6-2 Omulew Wielbark (IV liga)
TĘCZA OJRZEŃ
1:4 Wkra Bieżuń (LO)
1:2 Skra Drobin (LO)
3:0 Orzeł Janowiec Kościelny (LO)
1:6 Żbik Nasielsk (LO)
_:_ Gry Kownaty Żędowe (Klasa A)
WIECZFNIANKA WIECZFNIA
1:3 Mławianka Mława (IV liga)
2:1 Boruta Kuczbork (LO)
4:1 Borovia Czernice Borowe (Klasa B)
3:1 Start Nidzica (IV liga)
WKRA BIEŻUŃ
4:1 Tęcza Ojrzeń (LO)
2:2 Świt Staroźreby (LO)
5:2 Kasztelan Białe Błoto (Klasa A)
5:1 Skrwa Łukomie
2:2 Orzeł Goleszyn (LO)
WKRA SOCHOCIN
4:5 Kryształ Glinojeck
0-8 MKS Ciechanów (IV)
ŻBIK NASIELSK
3:1 MKS Ciechanów (IV liga)
1:3 Milan Milanówek (LO)
3:1 Orzyc Chorzele (Klasa A)
5:3 Mazur Radzymin (LO)
6:1 Tęcza Ojrzeń (LO)
4:3 PAF Płońsk (Klasa B)
Dodano 19 marzec 2014, o godzinie 13:24 przez mazowsze   Komentarze[0]

Porażka x 2
Tydzień przed inauguracją ligi nasza ekipa pokazała się z bardzo słabej strony przegrywając u siebie z ekipą Orła Sypniewo (0-2). Zespół gości był zdecydowanie lepszy i zasłużenie wygrał.
Skład:
Świderski - Stępkowski ( Jaśkiewicz ) , Bors , Żabiński , Tworkowski ( B.Maćkowski ) - Ciuba ( W.Maćkowski ) , Piotrak ( Kobyliński ) , Bączek ( Jabłoński ) , Wróbel , Wiktorski - Grabowski
Młodzi zawodnicy Mazowsza także doznali porażki.Lepszą drużyną okazał się zespół z Chorzel wygrywając 1-3(1-1). Jedyną bramkę dla naszych zdobył Łukasz Wilga.
Skład:
Kacprzyk ( Głąbowski ) - Zalewski , Prekiel ( Krajewski ) , P.Michalski , Filiński ( Jaśkiewicz ) - Olender ( Skowroński ) , Wątkowski , Ł.Wilga , B.Wilga , Olber ( Kardaś ) - S.Michalski
Dodano 16 marzec 2014, o godzinie 16:42 przez mazowsze   Komentarze[7]

Jednak gramy
Jutro tj niedziela o godzinie 14.00 rozegramy mecz sparingowy z ekipą Orła Sypniewo.
ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW 13.00
Dodano 15 marzec 2014, o godzinie 14:15 przez mazowsze   Komentarze[0]

Grają juniorzy
W najbliższą niedzielę w Jednorożcu juniorzy Mazowsza rozegrają sparing z ekipą Orzyca Chorzele.
Początek spotkania 11.00
Zapraszamy kibiców!!!
Dodano 14 marzec 2014, o godzinie 11:46 przez mazowsze   Komentarze[2]

Wolny weekend
Drużyna Mazowsza niestety nie rozegra żadnego meczu w ten weekend.Sparing z ekipą Orzeł Sypniewo nie dojdzie do skutku.
JEŻELI JEST CHĘTNA DRUŻYNA KTÓRA CHCE PRZYJECHAĆ DO JEDNOROŻCA W TEN WEEKEND I ROZEGRAĆ MECZ PROSZĘ O KONTAKT
Dodano 12 marzec 2014, o godzinie 21:42 przez mazowsze   Komentarze[0]

Trening
Jutrzejsze zajęcia 18.30.
Przychodzą tylko zawodnicy MAZOWSZA
Dodano 10 marzec 2014, o godzinie 19:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

Remis
Mazowsze zremisowało z Orzycem Chorzele 3-3 (3-1).
Bramki zdobyli:Kobyliński,Bors,Piotrak
Skład:
Świderski - Stępkowski ( B.Wilga ) , Żabiński , Bors , Tworkowski - Jabłoński ( Jaśkiewicz ) , Bączek ( Wątkowski ) , Wróbel ( W.Maćkowski ), Piotrak , Rykaczewski ( B.Maćkowski ) - Kobyliński
Dodano 09 marzec 2014, o godzinie 17:46 przez mazowsze   Komentarze[0]

Gramy w Chorzelach
W niedzielę Mazowsze rozegra sparing z ekipą Orzyca Chorzele.
Początek spotkania 14.00
Wyjazd na mecz 13.00
Dodano 06 marzec 2014, o godzinie 18:57 przez mazowsze   Komentarze[3]

POLSKA-szkocja
Jutro o godzinie 17.15 13 zawodników Mazowsza wyjeżdżają na mecz Polska-Szkocja.
Zbiórka zawodników 17.00 na " rogatkach".
Proszę oglądać spotkanie ,plan jest że jedne z nas wbiega na boisko:).
Dodano 04 marzec 2014, o godzinie 21:23 przez mazowsze   Komentarze[4]

Koncert nieskuteczności
Mazowsze pokonało Kurpik Kadzidło 3-0 (2-0).
bramki:Rykaczewski,Grabowski,Jabłoński
Skład:
Kacprzyk ( Świderski ) - Jakubowski ( Stępkowski ) , Bors, Żabiński , B.Maćkowski ( B.Wilga ) - Rykaczewski , Piotrak , Bączek , Jabłoński , Krawczyk ( Ciuba ) - Grabowski


Dodano 02 marzec 2014, o godzinie 15:36 przez mazowsze   Komentarze[11]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 5
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin80
2.Nadnarwianka Pułtusk68
3.Żbik Nasielsk58
4.Makowianka Maków Mazowiecki54
5.CK Troszyn48
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel17
2.Wątkowski Marcin5
-Jabłoński Marcin5
3.Wilga Bartosz4
4.Grabowski Adam3
5.Piotrak Artur2
-Żabiński Gabriel2
-Kardaś Bartosz2
6.Ciuba Robert1
-Pietrzak Daniel1
-Wódkiewicz Mateusz1
-Michalski Piotr1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
-Orłowski Krystian1
Lipiec 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec