Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

Prze?amanie
Mazowsze pewnie pokona?o Makw Mazowiecki 2-0.Z przebiegu meczu byli?my zdecydowanie lepszym zespo?em i zas?u?enie wygrali?my.Bohaterem meczu by? ?ukasz Bors ktry zdoby? dwie bramki.
Sk?ad:
?ukasiak - St?pkowski , ?abi?ski ,Bors , Ciuba - Rykaczewski ( 82'W.Ma?kowski ) , Piotrak ,Koszarski , P?ocharz ( 75'Wilga ) , Jab?o?ski ( 67'B.Ma?kowski ) - Grabowski
Dodano 14 wrzesień 2014, o godzinie 20:15 przez mazowsze   Komentarze[2]

Makw
Mazowsze podejmie w kolejnym meczu ligowym Makowiank? Makw Mazowiecki.
Pocz?tek spotkania niedziela godzina 14.00
Zbirka 13.00
Dodano 11 wrzesień 2014, o godzinie 22:15 przez mazowsze   Komentarze[1]

Losowanie PP
CK Troszyn b?dzie kolejnym przeciwnikiem naszej ekipy w III rundzie PP.
Mecz odb?dzie si? w Jednoro?cu w najbli?sz? ?rod? o godzinie 16.30
Zestawienie par Pucharu Polski na dzie? 17 wrzesie? 2014 roku (?roda) godz.16.30
1.Kryszta? Glinojeck (A)-Sona N.Miasto (LO)
2.Korona Karolinowo (B)- Wkra Sochocin (LO)
3.Konopianka Konopki(B) - Wkra Bie?u? (LO)
4.Orze? Sypniewo (A)- Makowianka Makw Maz.(LO)
5.Gryf Kownaty ??dowe (A) - Iskra Krasne (LO)
6.Mazowsze Jednoro?ec (LO)-KS CK Troszyn (LO)
7.Rzekunianka Rzeku? (LO) - T?cza ?yse (LO)
Dodano 11 wrzesień 2014, o godzinie 15:32 przez mazowsze   Komentarze[16]

Nasza Korona
Mazowsze pokona?o Koron? Ostro??ka po rzutach karnych w II rundzie PP.
W regulaminowym czasie by?o 1-1.Bramk? w I po?owie zdoby? Adam Grabowski.Bramk? na 1-1 tracimy w 94 minucie meczu po b??dzie bocznego pomocnika.
Bohaterem karnych okaza? si? Pawe? ?ukasiak (na zdj?ciu)ktry obroni? 3 rzuty karne.
Nadmieni? trzeba ?e i Korona i Mazowsze zagra?o w mocno eksperymentalnych sk?adach.
Karne wygrali?my 3-2. Strzelcy : ?abi?ski (+) ,Wrbel (-) ,P?ocharz (-) ,Wilga (+) ,Piotrak (+) .
Sk?ad:
P.?ukasiak - D.?ukasiak , ?abi?ski , Piotrak ,St?pkowski ( 45'Ja?kiewicz ) - Ciuba ( 55'Karda? ) , Wrbel , P?ocharz , W?tkowski ( 45'Wilga ) , Jab?o?ski ( 60'B.Ma?kowski ) - Grabowski

Puchar Polski
W ?rod? Mazowsze rozegra mecz z Koron? Ostro??ka w ramach II rundy Pucharu Polski.
Pocz?tek spotkania 16.30
Zbirka 15.45
Dodano 08 wrzesień 2014, o godzinie 20:20 przez mazowsze   Komentarze[0]

Remis
Zacz?? trzeba od tego ?e jedziemy na mecz w 11 bez 9 zawodnikw.
Jakubowski i Tworkowski s? kontuzjowani,Makowski jest na szkoleniu a Smoli?ski mia? ?lub siostry,Wrbel w praca.A gdzie Ciuba,Ma?kowski,Rykaczewski,P?ocharz?
U nas zawsze jest tak ?e nagle jak wyjazd to kilku zawodnikw nie ma.Nie jednego dwch tylko 4-5.Niektrzy na 4 wyjazdy byli na jednym!Inni jako? mog? znale?? czas na mecz, zamieni? si? w pracy czy tak zorganizowa? dzie? ?eby by? na meczu, a niektrzy olewka.Znaj?c ?ycie w niedziel? 18 na meczu.
Wracaj?c do meczu.Przywie?li?my remis a powinny by? 3 punkty.Pi?k? meczow? mia? Pawe? Koszarski w 90 minucie niestety przegra? pojedynek sam na sam z bramkarzem.Jedyn? bramk? dla naszych zdoby? w ko?cu Adam Grabowski.Go?cie strzelili swoj? bramk? z rzutu karnego w 75 minucie.
Sk?ad:
P.?ukasiak - D.?ukasiak , Bors , ?abi?ski , St?pkowski - Jab?o?ski , Piotrak , Koszarski , Malinowski , W.Ma?kowski - Grabowski
Dodano 07 wrzesień 2014, o godzinie 07:28 przez mazowsze   Komentarze[9]

Mazowsze 7:3 Glinojeck
Juniorzy Mazowsza podnie?li si? z kolan i pewnie wygrali z Glinojeckiem 7:3(3:1). W ci?gu ca?ego spotkania nasi zawodnicy przewa?ali i stworzyli sobie wi?cej dogodnych sytuacji z czego 7 zamienili na bramki.Super mecz zaliczy? Bartosz Karda?, ktry strzeli? 5 bramek. Po jednej do?o?yli Remigiusz Skowro?ski i Sebastian Michalski.

Sk?ad: G??bowski- Ja?kiewicz(Zalewski), Michalski P., Krajewski, Ska?a- Wilga B.(Opalach), W?tkowski, Skowro?ski, Wilga ?.(Wdkiewicz)- Michalski S., Karda?
Dodano 06 wrzesień 2014, o godzinie 22:09 przez ?uka$z   Komentarze[7]

Kuczbork
W sobot? Mazowsze czeka kolejny mecz wyjazdowy.Tym razem udamy si? do Kuczborka by zmierzy? si? z tamtejsz? Borut?.Mecz rozegramy prawdopodobnie na nowym obiekcie klubu z Kuczborka.
Wyjazd na mecz 13.30
Pocz?tek meczu 16.00

Tego samego dnia o godz.11:00 juniorzy Mazowsza podejm? u siebie zesp? z Glinojecka. Zbirka o godz.10:00! Zapraszamy wszystkich kibicw;)
Dodano 04 wrzesień 2014, o godzinie 07:50 przez mazowsze   Komentarze[1]

Ostatnie miejsce
Mazowsze przegra?o w Sochocinie 2-0 (0-0) i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli LO.