Wyjazd na mecz 13.20
Pocz?tek spotkania 15.30
Dodano 03 październik 2014, o godzinie 20:33 przez mazowsze   Komentarze[0]

Mazowsze 3:2 Orzyc
W minion? niedziel? juniorzy Mazowsza zas?u?enie wygrali z dru?yn? Orzyca Chorzele 3:2(2:0). Pocz?tek meczu by? bardzo udany. Najpierw Bartosz Karda? dochodzi do prostopad?ej pi?ki z g??bi pola i pewnie pokonuje bramkarza go?ci. Po chwili w bardzo podobnej sytuacji znajduje si? ?ukasz Wilga, ktry podwy?sza na 2:0. Do przerwy wi?cej bramek nie pad?o. W drugiej cz??ci gry Bartosz Karda? przedryblowa? obro?c? i strzeli? swoj? drug? bramk? w tym meczu. W ci?gu ostatnich 20 minut pozwalamy sobie na zbyt du?e rozpr??enie co kosztuje nas utrat? 2 bramek. Najpierw indywidualny b??d jednego z naszych stoperw, nast?pnie bierne krycie zawodnikw w polu karnym. Ko?cowy wynik 3:2.
Dodano 01 październik 2014, o godzinie 15:10 przez ?uka$z   Komentarze[10]

07 zg?o? si?
Mazowsze przegra?o z Iskr? 0-7 (0-4).
Od 10 minuty gramy w 10 po dwch kartkach dla Koszarskiego za gadanie.Od 35 minuty gramy w 9 znw za drug? kartk? za gadanie schodzi Ciuba.
Przy 0-5 honorow? bramk? mg? strzeli? Bors ale strza? jego z karnego broni bramkarz.
Sk?ad:
?ukasiak - St?pkowski ( W.Ma?kowski ) , Bors , ?abi?ski , B.Ma?kowski - Jab?o?ski ( Malinowski ) , P?ocharz , Ciuba , Koszarski , Wrbel - Grabowski
Dodano 28 wrzesień 2014, o godzinie 16:50 przez mazowsze   Komentarze[11]

Przyje?d?a Iskra
Mazowsze w najbli?sz? niedziel? o 14.00 rozegra mecz ligowy z Iskr? Krasne.
W jakim sk?adzie wyst?pimy i czy wyst?pimy poka?e niedziela.
Pocz?tek meczu 14.00
Zbirka 13.15

Przed meczem seniorw o godz. 11:00 juniorzy Mazowsza podejm? u siebie Orzyc Chorzele.Zbirka o godz.10:00!!

Dodano 26 wrzesień 2014, o godzinie 22:02 przez mazowsze   Komentarze[2]

Plaga kontuzji
Plaga kontuzji dopad?a zesp? z Mazowsza.
Do wcze?niej kontuzjowanych Jakubowskiego , Tworkowskiego(ktrych nie zobaczymy w tej rundzie a mo?liwe ?e ju? w ogle w Mazowszu) Malinowskiego do??czyli Piotrak , D.?ukasiak , Smoli?ski i Rykaczewski.O ile uraz Rykaczewskiego nie jest mocno gro?ny (2 tyg.przerwy) o tyle Smoli?skiego, Piotraka i ?ukasiaka nie zobaczymy w tej rundzie na boisku.Pierwszy ma skr?cony mocno staw skokowy i przerw? miesi?czn?,drugi ma zerwany mi?sie? pachwiny(przerwa co najmniej 2 miesi?ce i mo?liwa operacja) trzeci ma problem z kolanem(uszkodzone wi?zad?o i ??kotka). Na obecn? chwil? mamy zdrowych 12!!! zawodnikw a do rozegrania a? 7 kolejek!Jak i czy dogramy rund? jest najwi?ksz? zagadk?.
Dodano 26 wrzesień 2014, o godzinie 21:58 przez mazowsze   Komentarze[1]

Mazowsze 4:0 Strzegowo
Juniorzy Mazowsza pewnie pokonali dru?yn? ze Strzegowa 4:0(1:0). Mecz ten powinien zako?czy? si? znacznie wy?szym wynikiem, niestety skuteczno?? tego dnia by?a mizerna. Strzelanie rozpocz?? Marcin W?tkowski, ktry wyko?czy? dobrze rozegrany rzut ro?ny. Przed przerw? go?cie maj? okazj? na wyrwnanie. S?dzia dyktuje rzut karny, jednak dobrze dysponowany Kacper G??bowski pewnie go broni. Po przerwie po kolejnym rzucie ro?nym najlepiej w polu karnym odnajduje si? Piotr Michalski, ktry pewnym strza?em podwy?sza na 2:0. Po kilku minutach Bartosz Karda? przeprowadza rajd lew? stron?, podaje do ?ukasza Wilgi a ten strzela bramk? na 3:0. Wynik ustala Marcin W?tkowski, ktry dochodzi do prostopad?ej pi?ki z g??bi pola i silnym strza?em z pola karnego pokonuje bramkarza go?ci.Ciesz? kolejne 3 pkt.jednak skuteczno?? pozostawia wiele do ?yczenia!
Dodano 22 wrzesień 2014, o godzinie 10:12 przez ?uka$z   Komentarze[2]

Korona lepsza
Mazowsze przegra?o z Koron? 5-3 (0-1). Je?li by liczy? tylko pierwsze po?owy to prowadzili?my z ?ysymi 2-1,Nowym Miastem 1-0,Kuczborkiem 1-0,Makowem 1-0 i Ostro??k? 1-0, a remisowali?my z Wieczfnia i Sochocinem 0-0.
Tak my?l?c byli by?my w czubie tabeli:).
Na mecz jedziemy w 12.Z kadry 21 osb Jakubowski,St?pkowski,Tworkowski,D.?ukasiak,Wilga i Malinowski s? kontuzjowanie i nie szybko wrc? do gry.Na szkoleniu ze stra?y s? Krawczyk, Cie?lak,Smoli?ski i Makowski i oni raczej nie zagraj? w tej rundzie.
Jeszcze kontuzj? w II po?owie z?apa? Piotrak i Grabowski i raczej szybko si? nie wykuruj?.Dlatego kadra naszego zespo?u jest mizerna.
Co do meczu prowadzimy do przerwy 1-0.Po przerwie dostajemy 5 bramek i robi si? 5-1.Ciuba i Grabowski ratuj? honor Mazowsza i mamy 5-3.
Sk?ad:
?ukasiak - Ciuba , Bors , Piotrak ( 55'Ja?kiewicz ) , ?abi?ski - B.Ma?kowski , Koszarski , P?ocharz , Wrbel , Jab?o?ski - Grabowski
Dodano 20 wrzesień 2014, o godzinie 20:08 przez mazowsze   Komentarze[1]

Ostro??ka
W sobot? Mazowsze czeka mecz wyjazdowy.Tym razem udamy si? do Ostro??ki by zmierzy? si? z tamtejsz? Koron?.
Wyjazd na mecz 14.00
Pocz?tek meczu 16.00
Dodano 19 wrzesień 2014, o godzinie 19:34 przez mazowsze   Komentarze[1]

Koniec przygody z PP
Mazowsze przegra?o z CK Troszyn 0-6(0-2) w meczu III rundy PP.Byli?my tylko t?em dla dobrze graj?cej ekipy go?ci.
Sk?ad:
?ukasiak - St?pkowski , Bors , ?abi?ski , Ja?kiewicz - Piotrak , Ciuba ( 46'W?tkowski ) , Rykaczewski , W.Ma?kowski , B.Ma?kowski - Wilga ( 46'Karda? )

Puchar Polski
W najbli?sz? ?rod? w Jednoro?cu rozegramy III rund? PP.
Naszym przeciwnikiem b?dzie CK Troszyn.Jest to g?wny faworyt rozgrywek LO a tak?e rozgrywek PP.W zespole z Troszyna gra wielu zawodnikw z przesz?o?ci? II,III i IV ligow?.Trenerem tego zespo?u jest znakomity polski trener Pan Edward Klejndinst(na zdj?ciu). To m.in. by?y wsp?pracownik w reprezentacji Polski za kadencji Panw Wjcika,Engela i Janasa,prowadzi? kadr? U-21,by? trenerem Zag??bia Lubin.