Rzeku?
?wit Baranowo

D N O !!!!!!!
Ju? ni?ej upa?? si? nie da.Mazowsze przegra?o mecz z Rzekuniem 1-2 ( 0-2 ).
Zawodnikom z Rzekunia wysz?y dwa strza?y ?ycia w pierwszej po?owie i przegrywamy 0-2.W drugiej my dominujemy, go?cie kontratakuj? jednak wynik zmienia si? tylko na 1-2.
Nale?y podkre?li? moim zdaniem super s?dziowanie meczu przez 3 s?dziowsk?-Panw Jacek Mulawka,Krzysztof Wieczorek oraz ?ukasz Ryfa.Super Panowie-oby wi?cej takich s?dziw w lidze.
Bram? dla naszych strzeli? ?ukasz Bors
Sk?ad:
Makowski - St?pkowski ( Ja?kiewicz ) , Bors , ?abi?ski ,D.?ukasiak ( W.Ma?kowski ) - P?ocharz , Koszarski , Wrbel, Jab?o?ski ( (B.Ma?kowski )- Kobyli?ski , Grabowski
Dodano 26 październik 2014, o godzinie 19:43 przez mazowsze   Komentarze[7]

Glnojeck 2:5 Mazowsze
Juniorzy Mazowsza pewnie pokonali Kryszta? Glinojeck 2:5(0:2). Mecz ten ci??ko oceni? sportowo poniewa? gospodarze przez ca?y mecz grali w 10.Nasi zawodnicy mieli wielk? przewag? w posiadaniu pi?ki jednak zawsze brakowa?o ostatniego podania, st?d tak niski wymiar kary.Zawodnicy Kryszta?u wyprowadzali gro?ne kontry, czego efektem by?y 2 bramki strzelone w drugiej po?owie.Dla naszych przed przerw? 2 podobne bramki z jedenastego metra strzeli? Marcin W?tkowski. Po przerwie po dobrze rozegranym rzucie ro?nym ten sam zawodnik podwy?sza na 3:0 kompletuj?c pierwszy hattrick w karierze.Czwart? bramk? po prostopad?ym podaniu z g??bi pola strzela Bartosz Karda?.Po chwili Bartek ?adnym technicznym strza?em z 20 metrw strzela swoj? drug? bramk? i ustala wynik spotkania 2:5.
Dodano 24 październik 2014, o godzinie 15:29 przez ?uka$z   Komentarze[1]

Rzeku?
Mazowsze podejmie w kolejnym meczu ligowym Rzekuniank? Rzeku?.
Pocz?tek spotkania niedziela godzina 14.00
Zbirka 13.00
Dodano 23 październik 2014, o godzinie 21:41 przez mazowsze   Komentarze[5]

BATY
Niestety Mazowsze przegra?o z Orzycem 4-0 (1-0). Jest to kolejna bolesna pora?ka naszego zespo?u.
Nie ma co pisa? o meczu bo wynik mwi sam za siebie.
Sk?ad:
?ukasiak - St?pkowski , Ja?kiewicz , Bors , ?abi?ski - Wilga , P?ocharz , Koszarski , Wrbel ( 46'Smoli?ski ) - Kobyli?ski ( 65'Skowro?ski ) , Grabowski
Dodano 20 październik 2014, o godzinie 07:51 przez mazowsze   Komentarze[8]

Orzyc 4:0 Mazowsze
W najbli?sz? niedziel? Mazowsze rozegra mecz ligowy z ekip? Orzyca Chorzele.Pocz?tek spotkania 15.00Wyjazd 13.45
Dodano 16 październik 2014, o godzinie 16:25 przez mazowsze   Komentarze[5]

Minimalna pora?ka
Mazowsze przegra?o ze ?bikiem Nasielsk 1-2 (0-2).
Jedyna bram? dla naszych zdoby? wracaj?cy do sk?adu Jacek Kobyli?ski.
Dwie bramki tracimy po indywidualnych b??dach i ju? w 15 minucie by?o 0-2.Takie prezenty jakie my dzi? zrobili?my rywalom nie powinny mie? miejsca nawet na wf w szkole.Szkoda meczu i straconych punktw bo prezentowali?my si? lepiej ni? rywal.
Sk?ad:
?ukasiak ( 46'Makowski ) - Ja?kiewicz , Bors , ?abi?ski , St?pkowski - Jab?o?ski , P?ocharz , Wrbel , Wilga - Grabowski , Kobyli?ski ( 74'W.Ma?kowski )
Dodano 12 październik 2014, o godzinie 19:27 przez mazowsze   Komentarze[3]

Mazowsze 1:3 MKS Ciechanw
Juniorzy Mazowsza przegrali z liderem rozgrywek 1:3.Go?cie kontrolowali przebieg spotkania czego efektem by?y 3 strzelone bramki.Nasz zesp? upatrywa? swoich szans w kontrach, jednak nie przynios?o to zamierzonego rezultatu.Honorow? bramk? zdoby? Marcin W?tkowski.
Dodano 12 październik 2014, o godzinie 16:52 przez ?uka$z   Komentarze[0]

Przyje?d?a ?bik
W niedziel? w Jednoro?cu Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy.
Tym razem podejmniemy u siebie ekip? ?bika Nasielsk.
Pocz?tek spotkania 14.00
Zbirka 13.15

Przed meczem seniorw o godz.11:00 juniorzy podejm? u siebie MKS Ciechanw..Zbirka godz.10:00

Dodano 10 październik 2014, o godzinie 18:35 przez mazowsze   Komentarze[3]

Wkra 2:2 Mazowsze

Juniorzy Mazowsza po ci??kim spotkaniu zremisowali z ?urominem 2:2. Ten punkt mo?na potraktowa? jak zwyci?stwo, poniewa? z r?nych powodw w meczu tym zabrak?o 4 kluczowych zawodnikw(Karda?,Michalski S., Ja?kiewicz, Wilga ?. Od pocz?tku na boisku wida? by?o braki kadrowe, gospodarze zepchn?li nas do defensywy jednak to my stwarzali?my sobie gro?niejsze sytuacje po kontrach. Po jednym z szybkich atakw Marcin W. pi?knym strza?em z 20 metra daje nam prowadzenie. Niestety przed przerw? po dwch indywidualnych b??dach naszych zawodnikw gospodarze najpierw wyrwnuj? po rzucie ro?nym, nast?pnie wychodz? na prowadzenie po rzucie karnym, odgwizdanym za bezsensowny faul naszego zawodnika.Na szcz??cie nasza dru?yna nie podda?a si? i walczy?a do samego ko?ca.Po jednym z rzutw wolnych z g??bi pola Bartek W. idealnie przyjmuj? pi?k? zagran? za obro?cw i pewnie pokonuje bramkarza gospodarzy.Do ko?ca wynik nie ulega zmianie i wywozimy cenny punkt z ?uromina.

Sk?ad:

G??bowski-Ska?a, Krajewski, Michalski P., Prekiel- Zalewski(Opalach), Kacprzyk, Skowro?ski ,Wdkiewicz(Orzo?)-W?tkowski, Wilga B.

Dodano 06 październik 2014, o godzinie 21:03 przez ?uka$z   Komentarze[2]

Kolejne lanie
Mazowsze przegra?o na wyje?dzie z Troszynem 7-0(1-0). Jeszcze do przerwy gra wygl?da?a nie?le jednak na pocz?tku 2 po?owy w 5 minut stracili?my 3 bramki.
W meczu tym wyst?pi?o 5 zawodnikw z rocznika 1998 a wi?c 16-latkowie.
Nic nie wskazuje na to aby nasze wyniki si? zmieni?y.Mamy mas? kontuzji eliminuj?cych do ko?ca roku a nawet do ko?ca sezonu.Dwie bardzo g?upie czerwone kartki ktre dostali?my z Krasnym jeszcze pogr??y?y zesp?.Na obecn? chwil? mamy zdolnych do gry 10 seniorw.Reszta to ch?opcy po 16 lat.
Musimy dotrwa?, je?li damy rad? kadrowo do ko?ca rundy jesiennej.Jeszcze tak ?le nigdy nie by?o.