Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Baraże
W pierwszym meczu barażowym o awans do IV ligi Nadnarwianka Pułtusk wygrała z Tygrysem Huta Mińska (LO siedlecka) 2-0.
Jest to bardzo ważny mecz dla naszej drużyny.W przypadku awansu Pułtuska do IV ligi pozostaniemy w LO.
Rewanż Pułtusk-Mińsk 28 czerwca.
Dodano 25 czerwiec 2014, o godzinie 20:03 przez mazowsze   Komentarze[2]

Statystyki cz.1
Liczba meczy rozegranych przez zawodników Mazowsza w sezonie 2013/14:(w nawiasie jesień-wiosna).
Wilga Łukasz (grał tylko w rundzie wiosennej)-2
Sami widzicie że frekwencja była bardzo słaba w obydwu rundach.Tylko 10 zawodników ma ponad 20 meczy na 30.Katastrofalna była obecność w rundzie wiosennej.Tylko 8 zawodników było na więcej niż 10 meczach na 13 rozegranych na wiosnę.

Awanse i spadki
Do LO z A-klasy awansowały zespoły Pełty Karniewo oraz Orzyca Chorzele.Z IV ligi spadają na 100 % Wkra Żuromin oraz Hid Ostrołęka i nikt więcej z naszego okręgu.
Teraz musimy trzymać kciuki za wygrane baraże Nadnarwianki Pułtusk która zmierzy się prawdopodobnie z Tygrys Huta Mińska( LO siedlecka ). Jeśli Pułtusk wygra to utrzymujemy się w lidze jeśli niestety nie to spadamy do A-klasy.
Wszystko będzie wiadomo 28 czerwca.
TRZYMAMY KCIUKI ZA PUŁTUSK
Dodano 15 czerwiec 2014, o godzinie 23:24 przez mazowsze   Komentarze[7]

GRATULACJE
Mazowsze Jednorożec GRATULUJE ekipie ORZYCA CHORZELE awansu do LO .
POWODZENIA i mam nadzieję do zobaczenia w LO
Dodano 15 czerwiec 2014, o godzinie 23:16 przez mazowsze   Komentarze[1]

GRATULACJE
Mazowsze Jednorożec GRATULUJE ekipie Korony Szydłowo awansu do IV ligi.
POWODZENIA
Dodano 15 czerwiec 2014, o godzinie 11:30 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wygrana na koniec
Mazowsze pokonało zespół z Bieżunia 3-2 (1-1).
Do przerwy był remis, bramkę dla naszych zdobył Adam Grabowski.Po przerwie goście zdobyli bramkę na 1-2 i wydawało się że dowiozą wygrana do końca.Jednak w 85 i 90 minucie to Mazowsze zadało decydujące ciosy za sprawą Ciuby i Piotraka.
Skład:
Świderski - Stępkowski , Ciuba ( Jaśkiewicz ) , Bors , Żabiński - Kobyliński ( Wilga ) , Piotrak ( W.Maćkowski ), Wróbel , B.Maćkowski , Jabłoński - Grabowski
Dodano 15 czerwiec 2014, o godzinie 09:33 przez mazowsze   Komentarze[2]

Mazowsze 1:4 MKS Ciechanów
Drużyna Ciechanowa okazała się zdecydowanie lepsza od juniorów Mazowsza i zasłużenie zwyciężyła 1:4(0:2).
Goście dominowali od pierwszego do ostatniego gwizdka.Niestety gra naszych zawodników pozostawiała dzisiaj wiele do życzenia.Honorową bramkę strzelił Bartosz Kardaś.
Skład:
Kacprzyk ( Głąbowski ) - Jaśkiewicz , Krajewski , P.Michalski , Prekiel ( Zalewski ) , B.Wilga ( Filiński ) , Wątkowski , Skowroński , Ł.Wilga , Kardaś , S.Michaslki ( Olender )
Dodano 13 czerwiec 2014, o godzinie 19:53 przez Łuka$z   Komentarze[7]

Decydujący mecz
Jutro tj sobota Mazowsze rozegra decydujący mecz w LO.Naszym przeciwnikiem będzie zespół Wkry Bieżuń.
Jeśli wygramy uplasujemy się na 3 miejscu od końca co na obecną chwilę daje nam utrzymanie w lidze.
Początek meczu 17.00.
Zbiórka zawodników 16.00.
Zabieramy żółty i czerwony strój oraz dowody tożsamości.
Po meczu zapraszamy zawodników na piwo
Dodano 13 czerwiec 2014, o godzinie 08:24 przez mazowsze   Komentarze[7]

Przyjeżdża Ciechanów
W piątek (13.06) o godz.17:00 na stadionie w Jednorożcu juniorzy Mazowsza podejmą MKS Ciechanów. Będzie to rewanżowy mecz barażowy o Ligę Mazowiecką. W pierwszym meczu ulegliśmy 2:0.Zapraszamy wszystkich kibiców;)
Zbiórka o godz.16:15!
Dodano 11 czerwiec 2014, o godzinie 21:35 przez Łuka$z   Komentarze[2]

Ciechanów 2:0 Mazowsze
Młodzi piłkarze Mazowsza przegrali 0-2 z MKS Ciechanów w pierwszym meczu barażowym o wejście do Ligi Mazowieckiej. Zacznijmy od tego, że z różnych powodów na ten ważny mecz wybraliśmy się w 12!Mimo tego nasza drużyna nie przestraszyła się i od początku grała bez kompleksów.Obie drużyny stworzyły bardzo ładne widowisko obfitujące w wiele sytuacji podbramkowych. Niestety to gospodarze stworzyli ich więcej i dwie z nich zamienili na bramki. Nasza drużyna choć miała swoje sytuacje to skuteczność tego dnia pozostawiała wiele do życzenia.Rewanż w Jednorożcu już w piątek.