Strona Główna | Filmiki

Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

NOWY DRES
Zawodnicy Mazowsza dostana kolejny prezent.Tym razem na Nowy Rok będzie to dres treningowy składający się z bluzy i spodenek 3/4.
Sponsor się rozszalał :)
Dodano 14 grudzień 2014, o godzinie 21:41 przez mazowsze   Komentarze[7]

NOWE STROJE
Mazowsze ma nowe stroje. Jest to prezent od Mikołaja.
Komplet składa się z czerwonej koszulki na długi rękaw, spodenek i getr białych.
Prezent jest od tajemniczego sponsora.
Dodano 14 grudzień 2014, o godzinie 21:34 przez mazowsze   Komentarze[0]

Podsumowanie

LICZBA MECZY ROZEGRANYCH PRZEZ ZAWODNIKÓW MJ W RUNDZIE JESIENNEJ:

15 – Żabiński Gabryś, Bors Łukasz, Grabowski Adam 
13 – Płocharz Michał, Stępkowski Piotr, Koszarski Paweł
12 – Jabłoński Marcin
11 – Łukasiak Paweł, Maćkowski Bartosz 
10 – Maćkowski Wiktor
9 – Wróbel Piotr
8 – Łukasiak Daniel (nie grał w 6 meczach z powodu kontuzji), Piotrak Artur (kontuzja w 7 kolejce)
6 – Ciuba Robert, Jaśkiewicz Jakub (przyszedł z juniorów w 7 kolejce)
5 – Wilga Łukasz (przyszedł z juniorów w 7 kolejce), Rykaczewski Grzegorz (kontuzja w meczu PP), Makowski Łukasz (wyjazd na szkolenie wojskowe)
3 – Smoliński Rafał (Wyjazd na szkolenie ze straży), Kobyliński Jacek (wrócił na 5 kolejki przed końcem rundy), Malinowski Jarosław, Tworkowski Krzysztof (kontuzja w meczu z Nowym Miastem)
2 – Jakubowski Marcin (kontuzja w meczu z Bieżuniem)


Na obecną chwilę w naszym zespole zostają: Bors Łukasz, Grabowski Adam, Stępkowski Piotr, Jabłoński Marcin, Jaśkiewicz Jakub, Wilga Łukasz, Piotrak Artur, Łukasiak Daniel, Rykaczewski Grzegorz


Znaki zapytania: 

Płocharz Michał, Makowski Łukasz – zastanawiają się nad swoją przyszłością w naszej ekipie,
Maćkowski Bartosz, Maćkowski Wiktor – obowiązki szkolne nie pozwalają im na regularne treningi i grę
Jakubowski Marcin – ma poddać się operacji kontuzjowanego kolana, chociaż nie przeszkadza mu to grać regularnie na orliku
Żabiński Gabryś – wyjechał do Olsztyna na studia i do pracy, może grać ale tylko co drugi tydzień 
Tworkowski Krzysztof, Cieślak Łukasz – obaj mają wrócić po kontuzjach do gry, ale czy tak będzie czas pokaże
Smoliński Rafał, Krawczyk Rafał – obaj mają wrócić po szkoleniu ze straży pożarnej ale czy tak będzie czekamy
Wróbel Piotr – po ostatnim meczu powiedział że to już jego koniec z piłką ale mamy nadzieję w klubie że pomoże nam do końca sezonu 


Zakończenie przygody w MJ: 

Ciuba Robert – podejście do gry i zespołu bez komentarza
Paweł Koszarski – obopólne rozstanie
Kobyliński Jacek – nie chce więcej grać w piłkę
Dodano 29 listopad 2014, o godzinie 20:50 przez mazowsze   Komentarze[5]

Porażka juniorów na zakończenie rozgrywek
Juniorzy Mazowsza przegrali wyjazdowy mecz ze Strzegowem 3:2(2:0). W pierwszej połowie przejmujemy inicjatywę i stwarzamy sobie więcej dogodnych okazji do strzelenia bramki, jednak skuteczność jest fatalna.Gospodarze mają dwie okazje i obie zamieniają na bramki.Po przerwie to Strzegowo przeważa i po złym wybiciu piłki od bramki podwyższa na 3:0. W końcówce zrywamy się do ataku czego efektem są dwie bramki Kardasia i Wątkowskiego, którzy pewnie wykorzystują sytuacje sam na sam z bramkarzem. Niestety na więcej zabrakło już nam czasu i wracamy do domu z zerowym dorobkiem punktowym. Rundę tą kończymy na przeciętnym 4 miejscu na 6 drużyn z 4 wygranymi, 1 remisem i 5 porażkami. Po wygraniu ligi w zeszłym sezonie apetyty z pewnością były większe, niestety nie pokazaliśmy pełni swoich możliwości i w kilku meczach graliśmy bardzo słabo.Miejmy nadzieję, ze wiosna tradycyjnie będzie lepsza w naszym wykonaniu i powalczymy o wyższe miejsca, zwłaszcza ze po reformie punkty będą liczyć się od zera.
Dodano 11 listopad 2014, o godzinie 19:02 przez Łuka$z   Komentarze[6]

Remis na zakończenie
Mazowsze zremisowało z Tęczą Ojrzeń 3-3 (2-2) w w swoim ostatnim meczu w tej rundzie.Już w 15 minucie przegrywaliśmy 0-2 jednak po bramkach Stępkowskiego i Żabińskiego doprowadziliśmy do remisu.Druga połowa zaczyna się bardzo dobrze dla nas bo bramkę na 3-2 zdobywa Żabiński, jednak w 80 minucie tracimy my bramkę.
Chciałbym pokreślić bardzo dobre sędziowanie meczu przez sędziego głównego.Naprawdę szacunek!!!
Chciałbym przeprosić z tego miejsca ekipę gości że nie mieli możliwości wykapania się po meczu ani skorzystania z toalet.Niestety zawinił GZUK w Jednorożcu który nie raczył nas poinformować że zakręcili w tygodniu wodę,dopiero przed meczem zostaliśmy o tym poinformowani.

Skład: P.Łukasiak - Stępkowski , Bors , Żabiński , D.Łukasiak - Jabłoński , B.Maćkowski , Koszarski , Wróbel , Jaśkiewicz - Grabowski

Dodano 09 listopad 2014, o godzinie 15:37 przez mazowsze   Komentarze[2]

Podsumowanie sezonu
W najbliższy poniedziałek o godzinie 18.00 w lokalu "Zajazd" w Jednorożcu odbędzie się podsumowanie rundy.
Zapraszamy wszystkich piłkarzy oraz zarząd klubu.
Dodano 07 listopad 2014, o godzinie 13:15 przez mazowsze   Komentarze[0]

OJRZEŃ
Mazowsze w niedzielę podejmie w kolejnym meczu ligowym Tęczę Ojrzeń.
Początek spotkania niedziela godzina 13.00
Zbiórka 12.00
Dodano 07 listopad 2014, o godzinie 13:11 przez mazowsze   Komentarze[0]

Obwieszczenie PZPNu
Takie dostałem dziś pismo.Zarząd PZPN, po warsztatach sędziów zawodowych (12-13 sierpnia 2014, Pruszków) przedstawia konkluzje szkoleniowe dotyczące postępowania z osobami funkcyjnymi zakłócającymi porządek. Konkluzje te przekazujemy do stosowania we wszystkich klasach rozgrywkowych.Zgodnie z Postanowieniami PZPN „osobom przebywającym w strefach technicznych nie wolno głośno komentować ani krytykować decyzji sędziowskich”. Jak widać, zapis ten łamią nie tylko osoby używające wulgaryzmów czy obrażające uczestników meczu. Sędziowie winni konsekwentnie reagować na bardziej subtelne metody krytyki ich pracy uporczywe komentowanie decyzji sędziowskich i żąda nie ich uzasadnienia, nawet bez wulgaryzmów.Jest to identyfikowane jako mobbing, utrudniający pracę sędziom i wpływający niekorzystnie na wizerunek gry. Dlatego również takie zachowania będą przez sędziów karane.Sędziowie nie komentują pracy trenerów oraz gry drużyn i tego samego oczekują od drugiej strony. Trenerzy oraz osoby funkcyjne muszą być świadome, że sędzia asystent, sędzia techniczny lub sędzia nie zajmują się na bieżąco tłumaczeniem decyzji sędziowskich trenerom/osobom funkcyjnym, ale mają swoje zadania, na których są skoncentrowani.Przyjmuje się trzy kroki postępowania z osobami przebywającymi w strefach technicznych zakłócającymi porządek: 

  1. Zwrócenie uwagi przez sędziego technicznego/sędziego asystenta niewłaściwie zachowującej się osobie wraz z poinformowaniem o konsekwencjach niezastosowania się do przekazanej uwagi 
  2. Wezwanie sędziego w celu przekazania ostatnie go pouczenia i ostrzeżenia o grożącym tej osobie usunięciu z ławki 
  3. Wezwanie sędziego w celu usunięcia tej osoby poza strefę techniczną, otoczenie boiska, tunel prowadzący do szatni.W drastycznych przypadkach (wulgarne gesty, krzyki) sędziowie będą tak jak dotychczas stosować od razu natychmiastowe usunięcie z ławki, bez wcześniejszych rozmów i ostrzeżeń. 
Wnioski są tylko jedne.Sędzia może robić wszystko a zawodnicy trenerzy nic.Sędzia usuwa delikwenta na trybuny ten dostaje od danego związku karę meczową, pieniężną czy inną i pauza kilka meczy.Jeżeli sędzia w jakimś meczu popełnia rażące błędy to konsekwencje wobec niego są następujące : klub płaci mu za sędziowany mecz należne mu pieniądze,sędzia w następnej kolejce jedzie na inny mecz i też może robić co chce bo jest bezkarny.Trzeba z tym żyć

Dodano 03 listopad 2014, o godzinie 21:23 przez mazowsze   Komentarze[9]

KONCERT JEDNEGO AKTORA!
Mazowsze pokonało Pełte Karniewo 2-1 (1-0). Bramki dla naszych zdobyli Grabowski i w końcówce Jabłoński.
Skład:
P.Łukasiak - Stępkowski , Bors , Żabiński , D.Łukasiak ( 60'W.Maćkowski ) - Jabłoński , Piotrak ( 15'B.Maćkowski ) , Koszarski , Płocharz ( 55'Jaśkiewicz ) , Wilga - Grabowski
Dwa tygodnie temu dzwoniliśmy do związku żeby zmienił sędziego meczu z Chorzelami, a miał sędziować sędzia G..( specjalnie nie piszę nazwiska Michał Godlewski, ponieważ już kiedyś zostaliśmy ostrzeżeni przez związek że tak nie wolno) żeby wymienili nam na innego, ponieważ Pan G.sędziuje stronniczo przeciwko naszej drużynie.Niestety tym razem nie wysłuchano naszych próśb i niestety skierowano Pana G. na sędziowanie naszego meczu.
Kilka lat temu był mecz podwyższonego ryzyka z Gruduskiem,przeniesiony specjalnie z Gruduska do Przasnysza.Sędziuje Pan G.który dyktuje dwa karne i dwie czerwone kartki przeciwko naszym.Tłumaczenie po meczu."Wracam z Kortowiady dajcie mi spokój"-tj jest fakt.
Parę lat temu,mecz Sypniewo Jednorożec.W 80 minucie schodzimy z boiska gdyż sędziowanie jest katastrofalne. Nawet notki w protokole nie było że zeszliśmy.Zgadnijcie kto sędziował.
W tamtej rundzie pamiętny mecz w Makowie.Bramkarz Makowa za zagranie ręką za polem karnym dostaje żółta kartę nasz dwie minuty później za taką samą czerwoną.Kto sędziuje?
Mecz miesiąc temu,Krasne Mazowsze.Dwie czerwone dla nas,6 żółtych.Sędzia Pan G.
Dzisiaj 72 minuta meczu, Stępkowski dostaje z łokcia w twarz.Decyzja sędziego? Żółta dla Stępla za symulację i ciekawe żółta dla przeciwnika za uderzenie w twarz a rzut wolny dla Karniewa.Jaja!Interwencja moja kończy się żółtą kartką ale za to że siedząc na ławce nie mam koszulki meczowej założonej a jestem zawodnikiem( w przerwie się wykąpałem i zmieniłem strój żeby nie marznąć :))Poza tym dostaję czerwoną kartkę bo podobno już miałem wcześniej jedną żółtą . To nie koniec z ławki zostaje usunięty Pan Andrzej Grzyb który nawet nie odzywa się słowem!!!. Człowiek który w życiu sędziemu nawet słowa nie powiedział zostaje usunięty na trybuny za … ba nikt nie wie za co. Obydwaj mamy dwie minuty na opuszczenie ławki bo inaczej walkower!. Co ciekawe na ławce zostaje jeden zawodnik rezerwowy który ma wejść za kilka minut ,pozostawiony sam sobie. Boczny Pan J…ąbek mówi że teraz zmiany będzie robił kapitan naszego zespołu bo nikt inny nie może.
Po meczu obserwator mówi do mnie że nasze czytaj moje zachowanie jest skandaliczne i będzie mnie i Pana Grzyba wzywał na posiedzenie zarządu dyscypliny.Czy ja wyzywam sędziów, czy ich obrażam.Ja jedynie podważam ich decyzje.To jest psychologia.Jeśli dany sędzia nie radzi sobie z tym psychicznie niech nie sędziuje.Jakoś inni w tej lidze wytrzymują tylko Pan G nie daje rady.Jeśli ja mam być osądzany to co czeka Pana sędziego G??. Pewnie nic bo kolesiorstwo jest jedno:obserwator i sędzia.Czekamy na wyrok.
Po meczu nie podpisujemy protokołu co oczywiście zbulwersowało najbardziej obserwatora.Uważamy że sędziowanie w dzisiejszym meczu to wypaczenie ideologii sędziowania gry w piłkę nożną.
Trzy tygodnie temu strona ligaokregowa.pl zrobiła ankietę wśród klubów.Pytanie brzmiało:najlepszy i najgorszy sędzia w naszej lidze.Zrobiliśmy głosowanie w klubie i wiecie jak głosowaliśmy(piłkarze i zarząd):
Najgorsi:Godlewski,Smacki,Jarząbek.Najlepsi: Mital,Mulawka, Siemionko.
Trzy tygodnie temu głosowanie, przed meczem z Krasnym i Karniewem!!!Czy to przypadek że dwóch z tej trójki sędziowało nam dziś mecz,a lider tej listy był dziś głównym.
P.S.
Panie Michale Godlewski już tyle lat sędziują nam różni sędziowie,ale z nikim nie ma tylu problemów co z Panem.Od tylu sędziów dostałem czerwone czy żółte karki ale z każdym może z większością potrafię sobie rękę podać, z każdy można normalnie w trakcie meczu i poza nim porozmawiać tylko nie z Panem.Pan jest zadufany,zakochany w swojej osobie.Ta przypadłość nazywa się SNOBIZMPan stara się być najważniejszy i po każdym meczu to o Panu powinni wszyscy mówić.To się Panu udało w tym meczu.Pan zapamięta jedno, to ci co grają mają być aktorami widowiska a nie ten co pilnuje porządku.
Dodano 02 listopad 2014, o godzinie 20:18 przez artur piotrak trener   Komentarze[23]

Karniewo
Mazowsze w niedzielę podejmie w kolejnym meczu ligowym Pełtę Karniewo.
Początek spotkania niedziela godzina 14.00
Wyjazd 12.00
Dodano 29 październik 2014, o godzinie 19:38 przez mazowsze   Komentarze[1]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 8
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Ska?a Daniel8
2.Grabowski Adam4
3.Bors ?ukasz2
4.Jab?o?ski Marcin1
-W?tkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
Sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec
www.000webhost.com