Mazowsze przegrało w Nowym Mieście 4-0 ( 2-0 ).
Skład:
Świderski - Stępkowski ( Jaśkiewicz ) , Bors , Żabiński , Jakubowski - B.Maćkowski ( Jabłoński ) , W.Maćkowski , Bączek ( Wilga ), Piotrak , Ciuba - Grabowski
Dodano 24 maj 2014, o godzinie 20:16 przez mazowsze   Komentarze[0]

NOWE MIASTO
W najbliższą sobotę udamy się do Nowego Miasta by tam rozegrać kolejny mecz ligowy.
Początek spotkania 16.00
Wyjazd na mecz 13.45
Proszę zabrać dowody tożsamości
Dodano 22 maj 2014, o godzinie 21:27 przez mazowsze   Komentarze[1]

GRATULACJE
KS Mazowsze Jednorożec gratuluje awansu do A-klasy sąsiadom za miedzy ekipie GUKS Krasnosielc!!!
NIE DO ZOBACZENIA :)

Dodano 19 maj 2014, o godzinie 19:02 przez mazowsze   Komentarze[3]

Kontrowersyjny karny
Mazowsze zremisowało mecz z liderem LO Korona Szydłowo 1-1 ( 1-0 ). Po pierwszej połowie prowadziliśmy a na początku drugiej połowy sędzia boczny dopatrzył się faulu naszego bramkarza na napastniku gości. Sytuacji bardzo kontrowersyjna ponieważ nasz bramkarz wybił najpierw piłkę, później trafił w zawodnika.Po meczu przyznał się że nie był faulowany.Oczywiście inne zdanie miał sędzia liniowy.Cóż takie życie.Nasz bramkarz obronił rzut karny niestety przy dobitce nie mniał juz szans.
Skład:
Świderski - Stępkowski , Żabiński , Wiktorski , Tworkowski ( B.Maćkowski ) - Ciuba , Wróbel , Krawczyk ( W.Maćkowski ) , Rykaczewski , Jakubowski - Grabowski
Dodano 18 maj 2014, o godzinie 19:18 przez mazowsze   Komentarze[10]

Przyjeżdża lider
W niedzielę nasza ekipą podejmować będzie lidera LO zespół Korony Szydłowo.
Początek spotkania 14.00
Zbiórka zawodników 13.00
ZABIERAMY ŻÓŁTY I CZERWONY STRÓJ ORAZ DOWODY TOŻSAMOŚCI
Dodano 16 maj 2014, o godzinie 10:52 przez mazowsze   Komentarze[4]

Mecz juniorów odwołany!
Troszyn nie przyjedzie jutro na mecz do Jednorożca,tym samym juniorzy inkasują kolejne 3 pkt. bez walki.
Dodano 13 maj 2014, o godzinie 22:37 przez Łuka$z   Komentarze[2]

Słoszewo -Mazowsze 0-1
Mazowsze pokonało zespół ze Słoszewa 1-0.Jedyną bramkę w 72 minucie zdobył Adam Grabowski.
Należy zacząć że na mecz jedziemy w 13 !Jak będzie za tydzień jak jest Kortowiada w Olsztynie ?:)
Już po pierwszej połowie powinno być co najmniej 4-0 dla naszej ekipy ale sytuacje seryjnie marnowali nasi zawodnicy.Po zmianie stron mieliśmy jeszcze ze 3 sytuacje 100 % ale rewelacyjnie bronił bramkarz Słoszewa.Przy stanie 1-0 w 90 minucie piłkę na 1-1 miał zawodnik gospodarzy ale z metra trafił w naszego bramkarza.
Zachowanie większości zawodników ze Słoszewa nie wspominając kibiców to jest skandal.Same k..w, ch...je a sędzia główny nic.Kopanie bez piłki, ciągłe obrażanie i wyzwiska.
Co do sędziego głównego można było by oddzielny artykuł napisać ale szkoda czasu.Człowiek nie ma pojęcia o sędziowaniu, odzywający się do naszych zawodników cytuję " kurwa graj a nie gadasz". Wszystko robił abyśmy nie wygrali tego mecz niestety nie miał wsparcia wśród liniowych którzy pokazywali super i dlatego nie wymyślił żadnego karnego.Kto takim ludziom pozwala sędziować gdziekolwiek?!
Skład:
Świderski - Stępkowski , Piotrak , Bors , Żabiński - Ciuba , W.Maćkowski , Bączek ( Jaśkiewicz ) , Jabłoński - Krawczyk , Grabowski
Dodano 11 maj 2014, o godzinie 18:37 przez mazowsze   Komentarze[12]

Wyjazd do Słoszewa
W najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 Mazowsze rozegram mecz ligowy z ekipą Gladiatora Słoszewo.
Wyjazd na mecz 11.30
Zabieramy czerwone stroje oraz DOWODY TOŻSAMOŚCI
Dodano 08 maj 2014, o godzinie 15:17 przez mazowsze   Komentarze[2]

Złoty gol Jakubowskiego
Mazowsze pokonało zespół Iskry Krasne 1-0 (0-0). Jedyną bramkę w 88 minucie zdobył Marcin Jakubowski.