Strona Główna | Filmiki

Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Remis na zakończenie
Mazowsze zremisowało z Tęczą Ojrzeń 3-3 (2-2) w w swoim ostatnim meczu w tej rundzie.Już w 15 minucie przegrywaliśmy 0-2 jednak po bramkach Stępkowskiego i Żabińskiego doprowadziliśmy do remisu.Druga połowa zaczyna się bardzo dobrze dla nas bo bramkę na 3-2 zdobywa Żabiński, jednak w 80 minucie tracimy my bramkę.
Chciałbym pokreślić bardzo dobre sędziowanie meczu przez sędziego głównego.Naprawdę szacunek!!!
Chciałbym przeprosić z tego miejsca ekipę gości że nie mieli możliwości wykapania się po meczu ani skorzystania z toalet.Niestety zawinił GZUK w Jednorożcu który nie raczył nas poinformować że zakręcili w tygodniu wodę,dopiero przed meczem zostaliśmy o tym poinformowani.

Skład: P.Łukasiak - Stępkowski , Bors , Żabiński , D.Łukasiak - Jabłoński , B.Maćkowski , Koszarski , Wróbel , Jaśkiewicz - Grabowski

Dodano 09 listopad 2014, o godzinie 15:37 przez mazowsze   Komentarze[2]

Podsumowanie sezonu
W najbliższy poniedziałek o godzinie 18.00 w lokalu "Zajazd" w Jednorożcu odbędzie się podsumowanie rundy.
Zapraszamy wszystkich piłkarzy oraz zarząd klubu.
Dodano 07 listopad 2014, o godzinie 13:15 przez mazowsze   Komentarze[0]

OJRZEŃ
Mazowsze w niedzielę podejmie w kolejnym meczu ligowym Tęczę Ojrzeń.
Początek spotkania niedziela godzina 13.00
Zbiórka 12.00
Dodano 07 listopad 2014, o godzinie 13:11 przez mazowsze   Komentarze[0]

Obwieszczenie PZPNu
Takie dostałem dziś pismo.Zarząd PZPN, po warsztatach sędziów zawodowych (12-13 sierpnia 2014, Pruszków) przedstawia konkluzje szkoleniowe dotyczące postępowania z osobami funkcyjnymi zakłócającymi porządek. Konkluzje te przekazujemy do stosowania we wszystkich klasach rozgrywkowych.Zgodnie z Postanowieniami PZPN „osobom przebywającym w strefach technicznych nie wolno głośno komentować ani krytykować decyzji sędziowskich”. Jak widać, zapis ten łamią nie tylko osoby używające wulgaryzmów czy obrażające uczestników meczu. Sędziowie winni konsekwentnie reagować na bardziej subtelne metody krytyki ich pracy uporczywe komentowanie decyzji sędziowskich i żąda nie ich uzasadnienia, nawet bez wulgaryzmów.Jest to identyfikowane jako mobbing, utrudniający pracę sędziom i wpływający niekorzystnie na wizerunek gry. Dlatego również takie zachowania będą przez sędziów karane.Sędziowie nie komentują pracy trenerów oraz gry drużyn i tego samego oczekują od drugiej strony. Trenerzy oraz osoby funkcyjne muszą być świadome, że sędzia asystent, sędzia techniczny lub sędzia nie zajmują się na bieżąco tłumaczeniem decyzji sędziowskich trenerom/osobom funkcyjnym, ale mają swoje zadania, na których są skoncentrowani.Przyjmuje się trzy kroki postępowania z osobami przebywającymi w strefach technicznych zakłócającymi porządek: 

  1. Zwrócenie uwagi przez sędziego technicznego/sędziego asystenta niewłaściwie zachowującej się osobie wraz z poinformowaniem o konsekwencjach niezastosowania się do przekazanej uwagi 
  2. Wezwanie sędziego w celu przekazania ostatnie go pouczenia i ostrzeżenia o grożącym tej osobie usunięciu z ławki 
  3. Wezwanie sędziego w celu usunięcia tej osoby poza strefę techniczną, otoczenie boiska, tunel prowadzący do szatni.W drastycznych przypadkach (wulgarne gesty, krzyki) sędziowie będą tak jak dotychczas stosować od razu natychmiastowe usunięcie z ławki, bez wcześniejszych rozmów i ostrzeżeń. 
Wnioski są tylko jedne.Sędzia może robić wszystko a zawodnicy trenerzy nic.Sędzia usuwa delikwenta na trybuny ten dostaje od danego związku karę meczową, pieniężną czy inną i pauza kilka meczy.Jeżeli sędzia w jakimś meczu popełnia rażące błędy to konsekwencje wobec niego są następujące : klub płaci mu za sędziowany mecz należne mu pieniądze,sędzia w następnej kolejce jedzie na inny mecz i też może robić co chce bo jest bezkarny.Trzeba z tym żyć

Dodano 03 listopad 2014, o godzinie 21:23 przez mazowsze   Komentarze[9]

KONCERT JEDNEGO AKTORA!
Mazowsze pokonało Pełte Karniewo 2-1 (1-0). Bramki dla naszych zdobyli Grabowski i w końcówce Jabłoński.
Skład:
P.Łukasiak - Stępkowski , Bors , Żabiński , D.Łukasiak ( 60'W.Maćkowski ) - Jabłoński , Piotrak ( 15'B.Maćkowski ) , Koszarski , Płocharz ( 55'Jaśkiewicz ) , Wilga - Grabowski
Dwa tygodnie temu dzwoniliśmy do związku żeby zmienił sędziego meczu z Chorzelami, a miał sędziować sędzia G..( specjalnie nie piszę nazwiska Michał Godlewski, ponieważ już kiedyś zostaliśmy ostrzeżeni przez związek że tak nie wolno) żeby wymienili nam na innego, ponieważ Pan G.sędziuje stronniczo przeciwko naszej drużynie.Niestety tym razem nie wysłuchano naszych próśb i niestety skierowano Pana G. na sędziowanie naszego meczu.
Kilka lat temu był mecz podwyższonego ryzyka z Gruduskiem,przeniesiony specjalnie z Gruduska do Przasnysza.Sędziuje Pan G.który dyktuje dwa karne i dwie czerwone kartki przeciwko naszym.Tłumaczenie po meczu."Wracam z Kortowiady dajcie mi spokój"-tj jest fakt.
Parę lat temu,mecz Sypniewo Jednorożec.W 80 minucie schodzimy z boiska gdyż sędziowanie jest katastrofalne. Nawet notki w protokole nie było że zeszliśmy.Zgadnijcie kto sędziował.
W tamtej rundzie pamiętny mecz w Makowie.Bramkarz Makowa za zagranie ręką za polem karnym dostaje żółta kartę nasz dwie minuty później za taką samą czerwoną.Kto sędziuje?
Mecz miesiąc temu,Krasne Mazowsze.Dwie czerwone dla nas,6 żółtych.Sędzia Pan G.
Dzisiaj 72 minuta meczu, Stępkowski dostaje z łokcia w twarz.Decyzja sędziego? Żółta dla Stępla za symulację i ciekawe żółta dla przeciwnika za uderzenie w twarz a rzut wolny dla Karniewa.Jaja!Interwencja moja kończy się żółtą kartką ale za to że siedząc na ławce nie mam koszulki meczowej założonej a jestem zawodnikiem( w przerwie się wykąpałem i zmieniłem strój żeby nie marznąć :))Poza tym dostaję czerwoną kartkę bo podobno już miałem wcześniej jedną żółtą . To nie koniec z ławki zostaje usunięty Pan Andrzej Grzyb który nawet nie odzywa się słowem!!!. Człowiek który w życiu sędziemu nawet słowa nie powiedział zostaje usunięty na trybuny za … ba nikt nie wie za co. Obydwaj mamy dwie minuty na opuszczenie ławki bo inaczej walkower!. Co ciekawe na ławce zostaje jeden zawodnik rezerwowy który ma wejść za kilka minut ,pozostawiony sam sobie. Boczny Pan J…ąbek mówi że teraz zmiany będzie robił kapitan naszego zespołu bo nikt inny nie może.
Po meczu obserwator mówi do mnie że nasze czytaj moje zachowanie jest skandaliczne i będzie mnie i Pana Grzyba wzywał na posiedzenie zarządu dyscypliny.Czy ja wyzywam sędziów, czy ich obrażam.Ja jedynie podważam ich decyzje.To jest psychologia.Jeśli dany sędzia nie radzi sobie z tym psychicznie niech nie sędziuje.Jakoś inni w tej lidze wytrzymują tylko Pan G nie daje rady.Jeśli ja mam być osądzany to co czeka Pana sędziego G??. Pewnie nic bo kolesiorstwo jest jedno:obserwator i sędzia.Czekamy na wyrok.
Po meczu nie podpisujemy protokołu co oczywiście zbulwersowało najbardziej obserwatora.Uważamy że sędziowanie w dzisiejszym meczu to wypaczenie ideologii sędziowania gry w piłkę nożną.
Trzy tygodnie temu strona ligaokregowa.pl zrobiła ankietę wśród klubów.Pytanie brzmiało:najlepszy i najgorszy sędzia w naszej lidze.Zrobiliśmy głosowanie w klubie i wiecie jak głosowaliśmy(piłkarze i zarząd):
Najgorsi:Godlewski,Smacki,Jarząbek.Najlepsi: Mital,Mulawka, Siemionko.
Trzy tygodnie temu głosowanie, przed meczem z Krasnym i Karniewem!!!Czy to przypadek że dwóch z tej trójki sędziowało nam dziś mecz,a lider tej listy był dziś głównym.
P.S.
Panie Michale Godlewski już tyle lat sędziują nam różni sędziowie,ale z nikim nie ma tylu problemów co z Panem.Od tylu sędziów dostałem czerwone czy żółte karki ale z każdym może z większością potrafię sobie rękę podać, z każdy można normalnie w trakcie meczu i poza nim porozmawiać tylko nie z Panem.Pan jest zadufany,zakochany w swojej osobie.Ta przypadłość nazywa się SNOBIZMPan stara się być najważniejszy i po każdym meczu to o Panu powinni wszyscy mówić.To się Panu udało w tym meczu.Pan zapamięta jedno, to ci co grają mają być aktorami widowiska a nie ten co pilnuje porządku.
Dodano 02 listopad 2014, o godzinie 20:18 przez artur piotrak trener   Komentarze[23]

Karniewo
Mazowsze w niedzielę podejmie w kolejnym meczu ligowym Pełtę Karniewo.
Początek spotkania niedziela godzina 14.00
Wyjazd 12.00
Dodano 29 październik 2014, o godzinie 19:38 przez mazowsze   Komentarze[1]

D N O !!!!!!!
Już niżej upaść się nie da.Mazowsze przegrało mecz z Rzekuniem 1-2 ( 0-2 ).
Zawodnikom z Rzekunia wyszły dwa strzały życia w pierwszej połowie i przegrywamy 0-2.W drugiej my dominujemy, goście kontratakują jednak wynik zmienia się tylko na 1-2.
Należy podkreślić moim zdaniem super sędziowanie meczu przez 3 sędziowską-Panów Jacek Mulawka,Krzysztof Wieczorek oraz Łukasz Ryfa.Super Panowie-oby więcej takich sędziów w lidze.
Bramę dla naszych strzelił Łukasz Bors
Skład:
Makowski - Stępkowski ( Jaśkiewicz ) , Bors , Żabiński ,D.Łukasiak ( W.Maćkowski ) - Płocharz , Koszarski , Wróbel, Jabłoński ( (B.Maćkowski )- Kobyliński , Grabowski
Dodano 26 październik 2014, o godzinie 19:43 przez mazowsze   Komentarze[7]

Glínojeck 2:5 Mazowsze
Juniorzy Mazowsza pewnie pokonali Kryształ Glinojeck 2:5(0:2). Mecz ten ciężko ocenić sportowo ponieważ gospodarze przez cały mecz grali w 10.Nasi zawodnicy mieli wielką przewagę w posiadaniu piłki jednak zawsze brakowało ostatniego podania, stąd tak niski wymiar kary.Zawodnicy Kryształu wyprowadzali groźne kontry, czego efektem były 2 bramki strzelone w drugiej połowie.Dla naszych przed przerwą 2 podobne bramki z jedenastego metra strzelił Marcin Wątkowski. Po przerwie po dobrze rozegranym rzucie rożnym ten sam zawodnik podwyższa na 3:0 kompletując pierwszy hattrick w karierze.Czwartą bramkę po prostopadłym podaniu z głębi pola strzela Bartosz Kardaś.Po chwili Bartek ładnym technicznym strzałem z 20 metrów strzela swoją drugą bramkę i ustala wynik spotkania 2:5.
Dodano 24 październik 2014, o godzinie 15:29 przez Łuka$z   Komentarze[1]

Rzekuń
Mazowsze podejmie w kolejnym meczu ligowym Rzekuniankę Rzekuń.
Początek spotkania niedziela godzina 14.00
Zbiórka 13.00
Dodano 23 październik 2014, o godzinie 21:41 przez mazowsze   Komentarze[5]

BATY
Niestety Mazowsze przegrało z Orzycem 4-0 (1-0). Jest to kolejna bolesna porażka naszego zespołu.
Nie ma co pisać o meczu bo wynik mówi sam za siebie.
Skład:
Łukasiak - Stępkowski , Jaśkiewicz , Bors , Żabiński - Wilga , Płocharz , Koszarski , Wróbel ( 46'Smoliński ) - Kobyliński ( 65'Skowroński ) , Grabowski
Dodano 20 październik 2014, o godzinie 07:51 przez mazowsze   Komentarze[8]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 10
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk10
2.Wkra Bieżuń10
3.Makowianka Maków Mazowiecki10
4.CK Troszyn10
5.Żbik Nasielsk9
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel2
-Grabowski Adam2
2.Jabłoński Marcin1
-Piotrak Artur1
-Bors Łukasz1
-Sławski Artur1
Wrzesień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec