Rzekuń
Świt Baranowo

Bieżuń
W sobotę o 11.00!!! Mazowsze zmierzy się z ekipą Wkry Bieżuń.
Gospodarze ustalając godzinę meczu zapomnieli chyba że LO jest liga amatorską i granie o 11 mija się z celem( 90 kilometrów do Bieżunia.)
Jednak dla zawodników Bieżunia pewnie nie bo są to zawodowcy,przecież graja dla kasy-tam gdzie są pieniądze tam zawodnicy,raz Żuromin raz Sierpc,teraz Bieżuń sypnął kasą i ma zawodowców-jest sianko jest granko!!
Także Panowie zawitacie na wiosnę w Jednorożcu na 10 rano w niedzielę.
Wyjazd na mecz 8.15
Dodano 21 sierpień 2014, o godzinie 21:59 przez mazowsze   Komentarze[10]

Ch...a z Kut..wą
Mazowsze przegrało wygrany mecz z Nowym Miastem 2-3 (1-0).
W pierwszej połowie mamy 4 sytuacje sam na sam niestety nie strzelamy żadnej bramki.Pod koniec połowy po wrzutce z autu Łukasz Bors strzela bramkę i mamy 1-0.
W drugiej połowie nasz bramkarz wpuszcza babola z rzutu wolnego z 30 metrów,strzał w środek bramki!!!Wychodzimy na prowadzenie po bramce Marcina Jabłońskiego. Niestety od tego momentu mamy inny problem a nie mecz.Kłótnie z sędziami o nic.My się kłócimy Sona strzela bramkę na 2-2.W 90 minucie z niewiadomych przyczyn nasz bramkarz fauluje napastnika z Nowego Miasta i mecz przegrywamy 2-3.
Skład:
Makowski - D.Łukasiak , Żabiński , Bors , Tworkowski ( 15'Stepkowski ) - Rykaczewski ( 70'Ciuba ) , Koszarski , B.Maćkowski ( 55'Jabłoński ) Piotrak ( 60'Wróbel ) , Płocharz - Grabowski
Dodano 20 sierpień 2014, o godzinie 20:46 przez mazowsze   Komentarze[8]

LO przyspiesza
Już w najbliższą środę w Jednorożcu Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy.Tym razem podejmiemy u siebie zespół Sona Nowe Miasto.
Początek spotkania 18.00
Zbiórka zawodników 17.15
Zabieramy żółty i czerwony strój oraz DOWODY TOŻSAMOŚCI

Zamiast treningu we wtorek gramy jutro tj poniedziałek sparing z juniorami Mazowsza na stadionie o 19.00
Zamiast czwartkowego treningu gramy w czwartek z Hurtownią Ania.Godzinę podam jutro
Dodano 17 sierpień 2014, o godzinie 11:16 przez mazowsze   Komentarze[3]

Łyse górą
Mazowsze przegrało z ekipą Tęczy Łyse w inaugurującym spotkaniu LO 4-2.
Do przerwy jednak nasz zespół prowadził 2-1 po dwóch bramkach debiutującego w naszym zespole Michała Płocharza.Niestety na początku drugiej połowy po dwóch indywidualnych błędach bramkarza i obrońcy tracimy dwie bramki i z wyniku 2-1 robi się 2-3.
Z przebiegu meczu zespół gospodarzył był lepszym zespołem i zasłużenie wygrał.Niestety chamstwo i prostota zawodników z Łysych była przerażająca.Jak na zespół aspirujący do IV ligi to kultura zawodników z kapitanem na czele było z wiejskiej zabawy w Łysych.
Skład:
Makowski - D.Łukasiak , Bors , Żabiński , Stępkowski ( Jabłoński ) - Piotrak , Jakubowski ( B.Maćkowski ) , Rykaczewski ( Tworkowski ) , Płocharz ( W.Maćkowski ) , Koszarski - Grabowski
Dodano 15 sierpień 2014, o godzinie 20:52 przez mazowsze   Komentarze[5]

ZACZYNAMY !!!
W najbliższy piątek zainauguruje LO.
W pierwszym meczu przyjdzie nam się zmierzyć z pretendentem do awansu Tęczą Łyse.
Początek spotkania 15.00
Wyjazd na mecz 13.00
zabieramy żółty i czerwony strój oraz DOWODY TOŻSAMOŚCI
Dodano 13 sierpień 2014, o godzinie 20:24 przez mazowsze   Komentarze[1]

Wygrany sparing
Mazowsze pewnie pokonało Szczytno 7-2(5-1).
Bramki zdobyli:Grabowski-3,Płocharz-2,Koszarski,Rykaczewski
Skład:
Makowski - Stępkowski , D.Łukasiak , Piotrak ,Żabiński - Rykaczewski , Koszarski , Płocharz , B.Maćkowski , ZN - Grabowski
Ponadto grali:
W.Maćkowski , Wątkowski , Jaśkiewicz , P.Łukasiak , Wróbel
Dodano 09 sierpień 2014, o godzinie 19:53 przez mazowsze   Komentarze[4]

Kolejny sparing
W sobotę udamy się do Szczytna by zmierzyć się z tamtejszym GKS.
Wyjazd 13.50
Zabieramy swoje stroje
Dodano 06 sierpień 2014, o godzinie 22:51 przez mazowsze   Komentarze[0]

Rozbity Świt
Mazowsze pokonało Świt Baranowo 8-1 (2-0).
Bramki zdobyli:
Stępkowski-3,Grabowski-2,zawodnik testowany-2,Koszarski
Skład:
Makowski - D.Łukasiak , Bors , Żabiński , zawodnik testowany - Koszarski , Jakubowski , Płocharz , B.Maćkowski , Ciuba - Grabowski
P.Łukasiak ,Kardaś ,Wątkowski ,Piotrak , W.Maćkowski , Wilga , Jaśkiewicz , Rykaczewski , Stępkowski
Dodano 06 sierpień 2014, o godzinie 22:49 przez mazowsze   Komentarze[3]

Zamiast treningu wtorkowego w najbliższą środę w Baranowie rozegramy mecz sparingowy.