Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Terminarz Seria-A
Znamy terminarz A-klasy na sezon 2014/2015:
MJ - Krasnosielc
Sypniewo - MJ
MJ - Wąsewo
Myszyniec - MJ
MJ - Kadzidło
Karolinowo - MJ
MJ - Chorzele
Kownaty - MJ
MJ Strzegowo
MJ - Słoszewo
Glinojeck - MJ
MJ - Rzekuń
Unieck - MJ
Dodano 09 lipiec 2015, o godzinie 21:05 przez mazowsze   Komentarze[0]

Zmiany treningowe
Pierwszy trening odbędzie się jednak dnia 14 lipca godzina 19.00 na stadionie w Jednorożcu.
Następnie zamiast treningu piątkowego tj. 17 lipca udamy się do Baranowa by rozegrać trening -sparing z ekipa tamtejszego Świtu.
Zbiórka zawodników we wtorek 18.45
Plan sparingów
17 lipiec Świt Baranowo ( 19.00 w Baranowie )
25/26 lipiec Bartnik Myszyniec
28 lipiec godz.18.00 Korona Szydłowo ( w Jednorożcu )
1/2 sierpnia Orzyc Chorzele
5 sierpnia Świt Baranowo ( 19.00 Jednorożec )
8 sierpnia Maków Mazowiecki
15/16 sierpnia wolny termin ( zainteresowani piszą )
Dodano 09 lipiec 2015, o godzinie 20:52 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pełen skład Seria A
Znamy pełen skład A klasy na nadchodzący sezon.
Z LO spadają Rzekuń , Jednorożec i Chorzele. Z B klasy awansują Kadzidło i Karolinowo.
Pełen skład:
Mazowsze Jednorożec
Orzyc Chorzele
Rzekunianka Rzekuń
Kurpik Kadzidło
Korona Karolinowo
Kryształ Glinojeck
GKS Strzegowo
GUKS Krasnosielc
WKS Wąsewo
Orzeł Sypniewo
Jutrzenka Unieck
Gryf Kownaty Żędowe
Bartnik Myszyniec
Gladiator Słoszewo


Dodano 08 lipiec 2015, o godzinie 21:04 przez mazowsze   Komentarze[6]

ZACZYNAMY
Mazowsze Jednorożec wznawia treningi przed sezonem w A-klasie.
Pierwszy trening zaplanowany jest na 17 lipca PIĄTEK godzina 19.00 na stadionie w Jednorożcu.
Zbiórka zawodników 18.45
Dodano 07 lipiec 2015, o godzinie 21:12 przez mazowsze   Komentarze[1]

Plan sparingów
Mazowsze w okresie przygotowawczym rozegra następujące mecze sparingowe:
25/26 lipiec Bartnik Myszyniec
28 lipiec godz.18.00 Korona Szydłowo ( w Jednorożcu )
1/2 sierpnia Orzyc Chorzele
8 sierpnia Maków Mazowiecki
Dodano 03 lipiec 2015, o godzinie 20:59 przez mazowsze   Komentarze[1]

Zmiany w Mazowszu
Duże zmiany szykują się w ekipie Mazowsza Jednorożec. Już poprzednia runda wymusiła wiele zmian w składzie naszej ekipy.Na jesieni w A-klasie będą jeszcze większe.
Z klubem żegna się jak na razie na roczne wypożyczenie do Iskry Krasne Rafał Smoliński.
Odchodzi od nas Łukasz Makowski któremu kończy się wypożyczenie z MKS Przasnysz.
Z gry w Mazowszu rezygnują dobrowolnie Rafał Ostrowski ( wznowi treningi w Koronie Ostrołęka ), Piotr Wróbel ( kończy przygodę z piłką ) oraz Daniel Łukasiak ( ? ).
Klub Mazowsze Jednorożec dziękuje za lata gry zawodnikom : Bartoszowi Maćkowskiemu, Wiktorowi Maćkowskiemu, Rafałowi Krawczykowi.
Wszystkim w/w zawodnikom serdecznie dziękuje za grę w klubie Mazowsze Jednorożec

Do klubu od wakacji dołączą kolejni juniorzy z byłej drużyny Łukasza Borsa.
Dodano 26 czerwiec 2015, o godzinie 21:11 przez mazowsze   Komentarze[1]

Ania Mistrz!
Pierwszy turniej o Puchar Animatora za nami.
Bezkonkurencyjny okazał się zespół Hurtownia Ania w składzie: Marchewka Marcin , Rutkowski Kamil , Manuszewski Mariusz , Piotrowski Marcin , Smoliński Maciej , Ciak Mateusz , Makowski Łukasz , Sobierajski Rafał ,Małowidzki Sebastian , Chmieliński Jarosław, trener Janusz Florczak
W wyniku losowania grupy wyglądały następująco:
Grupa A : Jednorożec , Hurtownia Ania , RKS ,Aby pograć ,Czarki
Grupa B : Kasztan , Poścień , Połoń , Laguna
Z niewyjaśnionych przyczyn nie dojechał zespół z Krzynowłogi Małej.Mało poważny zespół, mogli złości wcześniej że nie będą, było kilka drużyn innych chętnych.Niestety ale są ludzie i ludzie.
Kolejność meczy :
Ania – Czarki 2-0
Jednorożec – Aby Pograć 5-0
Kasztan – Laguna 1-2
Czarki – RKS 3-1
Aby pograć – Ania 3-3
Laguna – Poścień 1-2
RKS – Jednorożec 1-4
Aby Pograć – Czarki 3-1
Połoń – Kasztan 3-0
Ania – RKS 8-1
Czarki – Jednorożec 3-4
Poścień – Połoń 0-2
RKS – Aby Pograć 1-6
Jednorożec – Ania 1-2
Połoń – Laguna 3-3
Kasztan – Poścień 0-2

Kolejność w grupach:
GrupaA:
1.Ania 10 15-5
2.Jednorożec 9 14-6
3.Aby Pograć 7 12-10
4.Czarki 3 7-10
5.RKS 0 4-21


GrupaB:
1.Połoń 7 8-3
2.Poścień 6 4-3
3.Laguna 4 6-6
4.Kasztan 0 1-7


Półfinały
Ania- Poścień 5-1
Jednorożec – Połoń 1-1 k.2-1

Mecz o miejsca VII - VIII
Czarki – Kasztan 6-2

Mecz o miejsca V - VI
Aby Pograć - Laguna 3-1

Mecz o miejsca III - IV
Połoń – Poścień 3-0

Finał
Jednorożec – Ania 1-2

Kolejność końcowa:
1.Ania
2.Jednorożec
3.Połoń
4.Poścień
5.Aby Pograć
6.Laguna
7.Czarki
8.Kasztan
9.RKS
Najlepszym bramkarzem został Marchewka Marcin (Ania)
Najlepszym strzelcem został Sojak Łukasz ( Czarki ) 10 bramek
Dodano 21 czerwiec 2015, o godzinie 20:02 przez mazowsze   Komentarze[3]

TURNIEJ
Turniej niedzielny rozpocznie się o godzinie 9.00.
Losowanie grup 8.50
Drużyny które potwierdziły przybycie na turniej to :
Janusze( Jednorożec ),Czarki ( Przasnysz ) ,Hurtownia Ania ( Przasnysz ), Połoń , Aby Pograć ( Przasnysz ) , Łaguny ( Łaguny ) , Krzynowłoga Mała , Kasztan Kasztaniec , Poścień , RKS
ZAPRASZAMY KIBICÓW
Dodano 18 czerwiec 2015, o godzinie 21:41 przez mazowsze   Komentarze[2]

GRILL
Wszystkich zawodników Mazowsza ,trenerów i zarząd zapraszam na imprezkę przy grillu.
Kiełba i bro pod dostatkiem.No może bardziej bro:P
Początek PIĄTEK GODZINA 19.00 STADION W JEDNOROŻCU
Wcześniej tego samego dnia bo o godzinie17.00swoją imprezę także na stadionie przy kiełbasce i oranżadzie:) będą mieli juniorzy Mazowsza.
Dodano 17 czerwiec 2015, o godzinie 22:48 przez mazowsze   Komentarze[0]

Porażka
Mazowsze przegrało z ekipą Tęczy Ojrzeń 2-0 ( 1-0 ).
Skład:
Łukasiak - R,Skała , Żabiński , Piotrak , Ostrowski - D.Skała , Skowroński ( B.Wilga ) , Bors , Wątkowski , Ł.Wilga ( B.Antosiak ) - Kardaś ( Zalewski )
Dodano 17 czerwiec 2015, o godzinie 22:38 przez mazowsze   Komentarze[1]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 3
LDrużynaP
1.Makowianka Makw Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pu?tusk35
3.Ostrovia Ostrw Mazowiecka32
4.Kryszta? Glinojeck32
5.?bik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Ska?a Daniel8
2.Grabowski Adam4
3.Bors ?ukasz2
4.Jab?o?ski Marcin1
-W?tkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
Lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec
www.000webhost.com