Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

KONCERT JEDNEGO AKTORA!
Mazowsze pokonało Pełte Karniewo 2-1 (1-0). Bramki dla naszych zdobyli Grabowski i w końcówce Jabłoński.
Skład:
P.Łukasiak - Stępkowski , Bors , Żabiński , D.Łukasiak ( 60'W.Maćkowski ) - Jabłoński , Piotrak ( 15'B.Maćkowski ) , Koszarski , Płocharz ( 55'Jaśkiewicz ) , Wilga - Grabowski
Dwa tygodnie temu dzwoniliśmy do związku żeby zmienił sędziego meczu z Chorzelami, a miał sędziować sędzia G..( specjalnie nie piszę nazwiska Michał Godlewski, ponieważ już kiedyś zostaliśmy ostrzeżeni przez związek że tak nie wolno) żeby wymienili nam na innego, ponieważ Pan G.sędziuje stronniczo przeciwko naszej drużynie.Niestety tym razem nie wysłuchano naszych próśb i niestety skierowano Pana G. na sędziowanie naszego meczu.
Kilka lat temu był mecz podwyższonego ryzyka z Gruduskiem,przeniesiony specjalnie z Gruduska do Przasnysza.Sędziuje Pan G.który dyktuje dwa karne i dwie czerwone kartki przeciwko naszym.Tłumaczenie po meczu."Wracam z Kortowiady dajcie mi spokój"-tj jest fakt.
Parę lat temu,mecz Sypniewo Jednorożec.W 80 minucie schodzimy z boiska gdyż sędziowanie jest katastrofalne. Nawet notki w protokole nie było że zeszliśmy.Zgadnijcie kto sędziował.
W tamtej rundzie pamiętny mecz w Makowie.Bramkarz Makowa za zagranie ręką za polem karnym dostaje żółta kartę nasz dwie minuty później za taką samą czerwoną.Kto sędziuje?
Mecz miesiąc temu,Krasne Mazowsze.Dwie czerwone dla nas,6 żółtych.Sędzia Pan G.
Dzisiaj 72 minuta meczu, Stępkowski dostaje z łokcia w twarz.Decyzja sędziego? Żółta dla Stępla za symulację i ciekawe żółta dla przeciwnika za uderzenie w twarz a rzut wolny dla Karniewa.Jaja!Interwencja moja kończy się żółtą kartką ale za to że siedząc na ławce nie mam koszulki meczowej założonej a jestem zawodnikiem( w przerwie się wykąpałem i zmieniłem strój żeby nie marznąć :))Poza tym dostaję czerwoną kartkę bo podobno już miałem wcześniej jedną żółtą . To nie koniec z ławki zostaje usunięty Pan Andrzej Grzyb który nawet nie odzywa się słowem!!!. Człowiek który w życiu sędziemu nawet słowa nie powiedział zostaje usunięty na trybuny za … ba nikt nie wie za co. Obydwaj mamy dwie minuty na opuszczenie ławki bo inaczej walkower!. Co ciekawe na ławce zostaje jeden zawodnik rezerwowy który ma wejść za kilka minut ,pozostawiony sam sobie. Boczny Pan J…ąbek mówi że teraz zmiany będzie robił kapitan naszego zespołu bo nikt inny nie może.
Po meczu obserwator mówi do mnie że nasze czytaj moje zachowanie jest skandaliczne i będzie mnie i Pana Grzyba wzywał na posiedzenie zarządu dyscypliny.Czy ja wyzywam sędziów, czy ich obrażam.Ja jedynie podważam ich decyzje.To jest psychologia.Jeśli dany sędzia nie radzi sobie z tym psychicznie niech nie sędziuje.Jakoś inni w tej lidze wytrzymują tylko Pan G nie daje rady.Jeśli ja mam być osądzany to co czeka Pana sędziego G??. Pewnie nic bo kolesiorstwo jest jedno:obserwator i sędzia.Czekamy na wyrok.
Po meczu nie podpisujemy protokołu co oczywiście zbulwersowało najbardziej obserwatora.Uważamy że sędziowanie w dzisiejszym meczu to wypaczenie ideologii sędziowania gry w piłkę nożną.
Trzy tygodnie temu strona ligaokregowa.pl zrobiła ankietę wśród klubów.Pytanie brzmiało:najlepszy i najgorszy sędzia w naszej lidze.Zrobiliśmy głosowanie w klubie i wiecie jak głosowaliśmy(piłkarze i zarząd):
Najgorsi:Godlewski,Smacki,Jarząbek.Najlepsi: Mital,Mulawka, Siemionko.
Trzy tygodnie temu głosowanie, przed meczem z Krasnym i Karniewem!!!Czy to przypadek że dwóch z tej trójki sędziowało nam dziś mecz,a lider tej listy był dziś głównym.
P.S.
Panie Michale Godlewski już tyle lat sędziują nam różni sędziowie,ale z nikim nie ma tylu problemów co z Panem.Od tylu sędziów dostałem czerwone czy żółte karki ale z każdym może z większością potrafię sobie rękę podać, z każdy można normalnie w trakcie meczu i poza nim porozmawiać tylko nie z Panem.Pan jest zadufany,zakochany w swojej osobie.Ta przypadłość nazywa się SNOBIZMPan stara się być najważniejszy i po każdym meczu to o Panu powinni wszyscy mówić.To się Panu udało w tym meczu.Pan zapamięta jedno, to ci co grają mają być aktorami widowiska a nie ten co pilnuje porządku.
Dodano 02 listopad 2014, o godzinie 20:18 przez artur piotrak trener   Komentarze[23]

Karniewo
Mazowsze w niedzielę podejmie w kolejnym meczu ligowym Pełtę Karniewo.
Początek spotkania niedziela godzina 14.00
Wyjazd 12.00
Dodano 29 październik 2014, o godzinie 19:38 przez mazowsze   Komentarze[1]

D N O !!!!!!!
Już niżej upaść się nie da.Mazowsze przegrało mecz z Rzekuniem 1-2 ( 0-2 ).
Zawodnikom z Rzekunia wyszły dwa strzały życia w pierwszej połowie i przegrywamy 0-2.W drugiej my dominujemy, goście kontratakują jednak wynik zmienia się tylko na 1-2.
Należy podkreślić moim zdaniem super sędziowanie meczu przez 3 sędziowską-Panów Jacek Mulawka,Krzysztof Wieczorek oraz Łukasz Ryfa.Super Panowie-oby więcej takich sędziów w lidze.
Bramę dla naszych strzelił Łukasz Bors
Skład:
Makowski - Stępkowski ( Jaśkiewicz ) , Bors , Żabiński ,D.Łukasiak ( W.Maćkowski ) - Płocharz , Koszarski , Wróbel, Jabłoński ( (B.Maćkowski )- Kobyliński , Grabowski
Dodano 26 październik 2014, o godzinie 19:43 przez mazowsze   Komentarze[7]

Glínojeck 2:5 Mazowsze
Juniorzy Mazowsza pewnie pokonali Kryształ Glinojeck 2:5(0:2). Mecz ten ciężko ocenić sportowo ponieważ gospodarze przez cały mecz grali w 10.Nasi zawodnicy mieli wielką przewagę w posiadaniu piłki jednak zawsze brakowało ostatniego podania, stąd tak niski wymiar kary.Zawodnicy Kryształu wyprowadzali groźne kontry, czego efektem były 2 bramki strzelone w drugiej połowie.Dla naszych przed przerwą 2 podobne bramki z jedenastego metra strzelił Marcin Wątkowski. Po przerwie po dobrze rozegranym rzucie rożnym ten sam zawodnik podwyższa na 3:0 kompletując pierwszy hattrick w karierze.Czwartą bramkę po prostopadłym podaniu z głębi pola strzela Bartosz Kardaś.Po chwili Bartek ładnym technicznym strzałem z 20 metrów strzela swoją drugą bramkę i ustala wynik spotkania 2:5.
Dodano 24 październik 2014, o godzinie 15:29 przez Łuka$z   Komentarze[1]

Rzekuń
Mazowsze podejmie w kolejnym meczu ligowym Rzekuniankę Rzekuń.
Początek spotkania niedziela godzina 14.00
Zbiórka 13.00
Dodano 23 październik 2014, o godzinie 21:41 przez mazowsze   Komentarze[5]

BATY
Niestety Mazowsze przegrało z Orzycem 4-0 (1-0). Jest to kolejna bolesna porażka naszego zespołu.
Nie ma co pisać o meczu bo wynik mówi sam za siebie.
Skład:
Łukasiak - Stępkowski , Jaśkiewicz , Bors , Żabiński - Wilga , Płocharz , Koszarski , Wróbel ( 46'Smoliński ) - Kobyliński ( 65'Skowroński ) , Grabowski
Dodano 20 październik 2014, o godzinie 07:51 przez mazowsze   Komentarze[8]

Orzyc 4:0 Mazowsze
W najbliższą niedzielę Mazowsze rozegra mecz ligowy z ekipą Orzyca Chorzele.Początek spotkania 15.00Wyjazd 13.45
Dodano 16 październik 2014, o godzinie 16:25 przez mazowsze   Komentarze[5]

Minimalna porażka
Mazowsze przegrało ze Żbikiem Nasielsk 1-2 (0-2).
Jedyna bramę dla naszych zdobył wracający do składu Jacek Kobyliński.
Dwie bramki tracimy po indywidualnych błędach i już w 15 minucie było 0-2.Takie prezenty jakie my dziś zrobiliśmy rywalom nie powinny mieć miejsca nawet na wf w szkole.Szkoda meczu i straconych punktów bo prezentowaliśmy się lepiej niż rywal.
Skład:
Łukasiak ( 46'Makowski ) - Jaśkiewicz , Bors , Żabiński , Stępkowski - Jabłoński , Płocharz , Wróbel , Wilga - Grabowski , Kobyliński ( 74'W.Maćkowski )
Dodano 12 październik 2014, o godzinie 19:27 przez mazowsze   Komentarze[3]

Mazowsze 1:3 MKS Ciechanów
Juniorzy Mazowsza przegrali z liderem rozgrywek 1:3.Goście kontrolowali przebieg spotkania czego efektem były 3 strzelone bramki.Nasz zespół upatrywał swoich szans w kontrach, jednak nie przyniosło to zamierzonego rezultatu.Honorową bramkę zdobył Marcin Wątkowski.
Dodano 12 październik 2014, o godzinie 16:52 przez Łuka$z   Komentarze[0]

Przyjeżdża Żbik
W niedzielę w Jednorożcu Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy.
Tym razem podejmniemy u siebie ekipę Żbika Nasielsk.
Początek spotkania 14.00
Zbiórka 13.15


Przed meczem seniorów o godz.11:00 juniorzy podejmą u siebie MKS Ciechanów..Zbiórka godz.10:00

Dodano 10 październik 2014, o godzinie 18:35 przez mazowsze   Komentarze[3]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 3
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin41
2.Nadnarwianka Pułtusk34
3.Korona Szydłowo30
4.Żbik Nasielsk29
5.Makowianka Maków Mazowiecki29
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Wątkowski Marcin5
3.Jabłoński Marcin3
4.Żabiński Gabriel2
5.Piotrak Artur1
-Wilga Bartosz1
-Ciuba Robert1
-Skała Rafał1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec