Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Buł(k)a z masłem:)
Juniorzy Mazowsza pokonali zespół ze Strzegowa 1:3(0:2). 3 bramki strzelił Bartek Kardaś("Buła").Mimo braku 6 zawodników zagraliśmy dobre zawody.W pierwszej połowie przeważaliśmy, czego efektem było prowadzenie 0:2. Najpierw Kardaś pewnie wykończył podanie S.Michalskiego, który po rajdzie prawą stroną zagrał piłkę wzdłuż bramki. Następnie w sytuacji sam na sam minął bramkarza i wbił piłkę do pustej bramki. W drugiej części gry po kontuzji P.Michalskiego cofnęliśmy się i utrzymywaliśmy korzystny rezultat.Po jednej z kontr w 55min. Kardaś ponownie wychodzi sam na sam i lobem podwyższa na 0:3. W ostatnich 20 minutach gospodarze przejmują inicjatywę, jednak stać ich tylko na honorowe trafienie po ładnym uderzeniu z 25 metrów. W meczu tym nareszcie pokazaliśmy charakter i wolę walki, dzięki temu mimo dużych osłabień wywozimy ze Strzegowa 3 pkt.
Skład:
Krajewski- Skała, Jaśkiewicz, P.Michalski(Olender),Opalach- Wódkiewicz, B.Wilga, Skowroński, Orzoł- Kardaś, Michalski
Dodano 17 maj 2015, o godzinie 15:46 przez Mazowsze   Komentarze[1]

Troszyn
W najbliższą niedzielę w Jednorożcu rozegramy kolejny mecz ligowy.Tym razem zawita do nas ekipa CK Troszyn
Początek spotkania 13.00
Zbiórka 12.00

ZAPRASZAMY KIBICÓW
Dodano 15 maj 2015, o godzinie 22:01 przez mazowsze   Komentarze[0]

Czarna sobota
Mazowsze przegrało z Iskra Krasne 1-6 (0-3). Przegraliśmy zasłużenie, byliśmy słabsi w każdym elemencie gry.Honorową bramkę dla Mazowsza zdobył Gabryś Żabiński z rzutu karnego.
skład:
P.Łukasiak - Jaśkiewicz , Bors , Żabiński , Ostrowski - B.Antosiak , Wróbel , D,Łukasiak ( 60'K.Antosiak ) , Skała , Piotrak - Wilga
Dodano 09 maj 2015, o godzinie 21:03 przez mazowsze   Komentarze[7]

Fatalna postawa juniorów
Juniorzy Mazowsza przegrali z Wieczfnianką 1:2(0:1). Niestety zagraliśmy dzisiaj słabo w każdej formacji, zabrakło przede wszystkim walki, charakteru na boisku, wiary w swoje umiejętności. Po zejściu Bartosza K. który doznał kontuzji nie było komu wziąć na siebie ciężaru gry. Mimo takiej postawy w tym meczu i tak mieliśmy lekką przewagę nad rywalami niestety tradycyjnie już wszystkie sytuacje 100% (poza jedną) uderzamy wprost w bramkarza. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 po bramce Wątkowskiego, który wykorzystał sytuację sam na sam. W drugiej połowie goście wyrównują po strzale z rzutu wolnego przy którym błąd ustawienia popełnia nasz bramkarz. W 65 minucie zawodnik gości wychodzi sam na sam i ustala wynik końcowy 1:2.Żeby zobrazować skalę tej porażki, są to pierwsze 3 pkt. Wieczfni w tej rundzie a pierwsza nasza porażka i to na własnym boisku.

Skład:
Głąbowski- Skała, Krajewski, Michalski P.,Zalewski- Wątkowski, Skowroński, Wódkiewicz, Opalach- Wilga B.,Kardaś
Dodano 09 maj 2015, o godzinie 12:58 przez Łuka$z   Komentarze[3]

Dwumecz sobotni
W najbliższą sobotę 9 maja Mazowsze wyjeżdża do Krasnego.
Początek meczu 17.00
Wyjazd zawodników 15.15

Tego samego dnia młodzi zawodnicy Mazowsza rozegrają mecz ligowy z zespołem Wieczfnianki Wieczfnia.
Początek meczu 10.00
Zbiórka zawodników 09.00

Dodano 07 maj 2015, o godzinie 10:37 przez mazowsze   Komentarze[0]

Zmiany w Koronie Ostrołęka
Łukasz Załęski został nowym szkoleniowcem Korony Ostrołęka. Na stanowisku zastąpił dotychczasowych trenerów: Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego, którzy zrezygnowali z funkcji z powodu słabych wyników zespołu. Aspirująca do IV ligi Koronę poprowadzi razem z bratem Rafałem, którego mianował swoim asystentem.
Nowy trener Żółto-Niebieskich to były szkoleniowiec Rzekunianki Rzekuń. Z klubem obecnie zajmującym ostatnie miejsce w tabeli wywalczył w ostatnim sezonie awans do Ligi Okręgowej.
źródło ligaokregowa.pl
Dodano 05 maj 2015, o godzinie 22:11 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wygrana z Koroną
Mazowsze pokonało Koronę Ostrołęka 3-1 (1-0). Bramki dla Mazowsza zdobyli Bors,Grabowski,Stępkowski.
Czy byliśmy lepsi? Na pewno nie,Korona grała w piłkę, ale to my wyprowadzaliśmy lepsze i skuteczniejsze kontry.3 punkty zostały w Jednorożcu i to się liczy.
Skład:
P.Łukasiak - Jaśkiewicz , Bors , Żabiński , Ostrowski - Skała , Wróbel ( Skowroński ) , D.Łukasiak ( Stępkowski ) , B.Antosiak ( Jabłoński ) - Grabowski , Piotrak
Dodano 03 maj 2015, o godzinie 16:38 przez mazowsze   Komentarze[18]

Mazowsze 1:0 Wkra
Juniorzy Mazowsza pokonują ekipę Wkry Żuromin 1:0. Rozegraliśmy dobry mecz i od pierwszej do ostatniej minuty dominowaliśmy na boisku. Niestety kolejny raz marnujemy mnóstwo 100% sytuacji do strzelenia bramki. Gola na wagę 3 pkt. w pierwszej połowie z rzutu wolnego strzela Bartek Wilga, sprytnie wykorzystując złe ustawienie bramkarza. Dzięki temu zwycięstwu na półmetku rozgrywek prowadzimy w tabeli I Ligi Okręgowej z 10pkt. w 4 meczach.

Skład:
Głąbowski(Kacprzyk)- Skała, Jaśkiewicz, Krajewski, Zalewski(Michalski P.)- Wilga Ł., Skowroński, Wątkowski, Michalski(Wódkiewicz)- Wilga B.,Kardaś
Dodano 01 maj 2015, o godzinie 19:51 przez Łuka$z   Komentarze[5]

Dwumecz majowy
W najbliższą niedzielę 3 maja Mazowsze podejmuje u siebie zespół Korony Ostrołęka.
Początek meczu 13.00
Zbiórka zawodników 12.00

Dwa dni wcześniej tj. 1 maja młodzi zawodnicy Mazowsza rozegrają mecz ligowy z zespołem Wkry Żuromin.
Początek meczu 11.00
Zbiórka zawodników 10.00

Dodano 29 kwieceń 2015, o godzinie 20:17 przez mazowsze   Komentarze[3]

Po 7 kolejkach LO licząc tylko rundę rewanżową czyli wiosenną wyniki przedstawiają się następująco :
1.Bieżuń 18 21-5
2.Łyse 16 26-8