Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Pewna wygrana juniorów!
Juniorzy Mazowsza ładnie zaprezentowali się w ostatnim meczu przed własną publicznością i pewnie pokonali Orzyc Chorzele 4:1(2:1). Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobre zawody i od pierwszej do ostatniej minuty dyktowaliśmy warunki na boisku. Wynik spotkania otwiera Bartosz Wilga, który po raz kolejny strzela ładną bramkę z rzutu wolnego. Około 30 minuty po długiej piłce za obrońców napastnik gości lobem strzela bramkę na 1:1. Niedługo po tym Bartosz Kardaś po prostopadłym podaniu z głębi pola wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela na 2:1. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienia, nadal więcej utrzymujemy się przy piłce i stwarzamy sobie więcej okazji do strzelenia bramki. 3 bramka dla nas pada w bardzo dziwnych okolicznościach. Sebastian Kacprzyk kopie długą piłkę od bramki, ta odbija się przed bramkarzem i wpada mu za kołnierz. W końcówce w polu karnym piłkę otrzymuje Bartosz Wilga i ustanawia wynik końcowy 4:1. Jest to jego 7 bramka w tym sezonie, dzięki której wychodzi na pozycję lidera strzelców w naszej lidze.Po tym zwycięstwie umacniamy się na pozycji lidera rozgrywek, jednak pozostaje nam jeszcze jeden mecz w którym musimy dać z siebie wszystko!
Skład:
Głąbowski ( Kacprzyk ) - Skała , Krajewski ( Olender ) , P.Michalski , Zalewski ( Opalach ) - S.Michalski ( Jaśkiewicz ) , Wątkowski , Skowroński , Ł.Wilga ( Wódkiewicz ) - B.Wilga ( Orzoł ) , Kardaś
Dodano 03 czerwiec 2015, o godzinie 21:02 przez Mazowsze   Komentarze[3]

Derby juniorów
W środę (03.06) o godz. 17:00 w Jednorożcu juniorzy Mazowsza podejmą Orzyc Chorzele. Jest to ostatni mecz juniorów U-17 przed własną publicznością.Będziemy bronili pozycji lidera przed ostatnią kolejką.Zapraszamy wszystkich kibiców;)
Dodano 03 czerwiec 2015, o godzinie 08:06 przez Mazowsze   Komentarze[0]

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Wszystkich miłośników piłki zapraszamy na turniej Piłki Nożnej tzw. "DZIKICH DRUŻYN" o Puchar Animatora Orlika w Jednorożcu.
Turniej odbędzie się dnia 21 czerwca 2015 r. na boisku Orlik przy Publicznym Gimnazjum w Jednorożcu.
W turnieju tym może uczestniczyć każda drużyna licząca maksimum 10 zawodników.Minimalny wiek zawodnika to 15 lat.
Wpisowe na turniej 100 zł.
Wszelkie informacje i zapisy do Artura Piotraka tel 502 540 291,
Liczba miejsc ograniczona do 10 drużyn.
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE CHĘTNE ZESPOŁY TAK PROFESJONALNE JAK I AMATORSKIE, DRUŻYNY KLUBOWE, ZAKŁADOWE,KOLEŻEŃSKIE itp
Dodano 01 czerwiec 2015, o godzinie 22:20 przez mazowsze   Komentarze[4]

A-klasa wita
Mazowsze Jednorożec przegrało z Orzycem Chorzele 1-2(1-2) i tym samym spadło do A-klasy.
Bramkę dla Mazowsza zdobył Rafał Smoliński
Skład:
P.Łukasiak - Jaśkiewicz ( Stępkowski ) , Piotrak ,Żabiński , Ostrowski - Bors ( D.Łukasiak ) , Wróbel ( K.Antosiak ) , Smoliński , Jabłoński ( B.Antosiak ) , Skała - Grabowski

Nadmienić należy skandaliczne zachowanie kibiców z Chorzel którzy rzucili dwa razy petardą w sędziego bocznego zawodów.Mecz był na chwilę przerwany, interweniowała ochrona oraz kapitanowie drużyn.Niestety za taką głupotę kare poniesie pewnie nasz klub.
Dodano 31 maj 2015, o godzinie 19:44 przez mazowsze   Komentarze[3]

Derby powiatu
W najbliższą niedzielę Mazowsze rozegra mecz ligowy z ekipą Orzyca Chorzele.
Początek meczu 16.00
Zbiórka 15.00

ZAPRASZAMY KIBICÓW
Dodano 27 maj 2015, o godzinie 23:09 przez mazowsze   Komentarze[2]

ZMIANY
Uległy zmianie godzina meczu z Orzycem Chorzele i termin meczu Mazowsza z Pełtą Karniewo.
Mecz dnia 31.05.2015r. z Orzycem Chorzele z godziny 13.00 został przeniesiony na godzinę 16.00
Mecz z 13.06.2015r (sobota) został przeniesiony na dzień
12.06.2015r.( PIĄTEK ) godz.18.30 !!!
OBYDWA MECZ W JEDNOROŻCU.
Dodano 26 maj 2015, o godzinie 17:54 przez mazowsze   Komentarze[3]

Porażka
Mazowsze przegrało ze Żbikiem Nasielsk 0-2 (0-1).
Skład Mazowsza:
P.Łukasiak - K.Antosiak , Bors , Żabiński , Ostrowski - Stępkowski , Piotrak ,D.Łukasiak ( Wątkowski ) , Jabłoński - Kardaś ( Skowroński ) , Grabowski
Nadmienić należy KATASTROFALNE sędziowanie meczu przez sędziego głównego.( wyniku nie wypaczył ) Ten Pan nie ma zielonego pojęcia o jakimkolwiek sędziowaniu, o interpretacji przepisów.Najgorszy sędzia jaki sędziował w tej rundzie.Prze słaby, nieznający i niemający pojęcia o co chodzi w grze w piłce nożnej.
Co do samego Nasielska i ich zawodników to chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo.Nie było gorszej drużyny- no poziom Sochocina i Troszyna -pod względem zachowania.
lubię to
Dodano 23 maj 2015, o godzinie 22:27 przez mazowsze   Komentarze[13]

NASIELSK
W najbliższą sobotę 23 maja Mazowsze wyjeżdża do Nasielska.

Pierwszy trening otwarty odbędzie się w dniu :
25.05.2015r. o godz. 16:30 na boisku ORLIK przy Publicznym Gimnazjum w Jednorożcu.
Udział w nim mogą wziąć WSZYSCY zainteresowani rozpoczęciem zajęć sportowych prowadzonych przez Pana Gabriela Żabińskiego.
Dodano 18 maj 2015, o godzinie 21:46 przez mazowsze   Komentarze[2]