Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Pogrom
Mazowsze wygrało z ekipą Bartnika Myszyniec 9-1 ( 4-0 ).
Bramki zdobyli:
Kardaś-3,D.Skała-2,Grabowski,Piotrak,Wątkowski,Zalewski
Skład:
Pliszka - B.Wilga , Żabiński , Bors , R.Skała - B.Antosiak - Piotrak , Wątkowski , Jabłoński - Grabowski , D.Skała
Grali także : K.Antosiak , Ł.Wilga , Michalski , Zalewski , Skowroński , Kardaś
Dodano 26 lipiec 2015, o godzinie 21:13 przez mazowsze   Komentarze[1]

Sparing
W najbliższą niedzielę udamy się do Myszyńca by tam rozegrać kolejny mecz sparingowy.
Wyjazd na mecz 12.00
Początek meczu 14.00

Dodano 22 lipiec 2015, o godzinie 22:34 przez mazowsze   Komentarze[0]

Trening
Dzisiejszy trening godzina 19.00 stadion
Dodano 21 lipiec 2015, o godzinie 10:24 przez mazowsze   Komentarze[0]

Porażka
Mazowsze przegrało w pierwszym meczu z sparingowym z ekipą Świtu Baranowo 3-4.
Bramki strzelili:D.Skała - 2,B.Antosiak
Skład:
Łukasiak - K.Antosiak , Piotrak , Ł.Wilga , Jaśkiewicz - B.Antosiak , Wątkowski , B.Wilga , Skowroński , Jabłoński - D.Skała
ponadto grali:
Zalewski ,Stępkowski , Kuligowski , Michalski
Dodano 18 lipiec 2015, o godzinie 00:12 przez mazowsze   Komentarze[1]

Sparing nr 1
W najbliższy piątek udamy się do Baranowa by rozegrać pierwszy mecz sparingowy.
Wyjazd na mecz 18.20 ROGATKI
Zabieramy własne stroje.Gramy w narzutkach
Dodano 15 lipiec 2015, o godzinie 00:10 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pierwszy trening
14 zawodników pojawiło się na pierwszym treningu po przerwie letniej.
Już w piątek zamiast treningu pierwszy sparing
Dodano 15 lipiec 2015, o godzinie 00:04 przez mazowsze   Komentarze[0]

Puchar Polski
W siedzibie Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie dokonano losowania I rundy Pucharu Polski. Mecze odbędą się 9 września 2015 roku o godzinie 17:00. Do gry w I rundzie przystąpi od razu (nie jak w przeszłości od II rundy) dziesięć drużyn z Ligi Okręgowej. Kolejna runda planowana jest na 16 września.

I runda Pucharu Polski

Świt Baranowo (B) – Makowianka Maków Maz. (LO)
Bartnik Myszyniec (A) – Pełta Karniewo (LO)
Orzeł Sypniewo (A) – Iskra Krasne (LO)
Jutrzenka Unieck (A) – Boruta Kuczbork (LO)
Kryształ Glinojeck (A) – Wkra Sochocin (LO)
GKS Lipowiec (B) – Żak Szreńsk (LO)
Tamka Dzierzgowo (B) – Wieczfnianka Wieczfnia (LO)
Wkra Andzin (B) – Żbik Nasielsk (LO)
Konopianka Konopki (B) – Tęcza Ojrzeń (LO)
Opia Opinogóra (B) – PAF Płońsk (LO)

źródło www.ligaokregowa.pl
Dodano 11 lipiec 2015, o godzinie 19:30 przez mazowsze   Komentarze[0]

Terminarz Seria-A
Znamy terminarz A-klasy na sezon 2014/2015:
MJ - Krasnosielc
Sypniewo - MJ
MJ - Wąsewo
Myszyniec - MJ
MJ - Kadzidło
Karolinowo - MJ
MJ - Chorzele
Kownaty - MJ
MJ Strzegowo
MJ - Słoszewo
Glinojeck - MJ
MJ - Rzekuń
Unieck - MJ
Dodano 09 lipiec 2015, o godzinie 21:05 przez mazowsze   Komentarze[0]

Zmiany treningowe
Pierwszy trening odbędzie się jednak dnia 14 lipca godzina 19.00 na stadionie w Jednorożcu.
Następnie zamiast treningu piątkowego tj. 17 lipca udamy się do Baranowa by rozegrać trening -sparing z ekipa tamtejszego Świtu.
Zbiórka zawodników we wtorek 18.45
Plan sparingów
17 lipiec Świt Baranowo ( 19.00 w Baranowie )
25/26 lipiec Bartnik Myszyniec
28 lipiec godz.18.00 Korona Szydłowo ( w Jednorożcu )
1/2 sierpnia Orzyc Chorzele
5 sierpnia Świt Baranowo ( 19.00 Jednorożec )
8 sierpnia Maków Mazowiecki
15/16 sierpnia wolny termin ( zainteresowani piszą )
Dodano 09 lipiec 2015, o godzinie 20:52 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pełen skład Seria A
Znamy pełen skład A klasy na nadchodzący sezon.
Z LO spadają Rzekuń , Jednorożec i Chorzele. Z B klasy awansują Kadzidło i Karolinowo.
Pełen skład:
Mazowsze Jednorożec
Orzyc Chorzele
Rzekunianka Rzekuń
Kurpik Kadzidło
Korona Karolinowo
Kryształ Glinojeck
GKS Strzegowo
GUKS Krasnosielc
WKS Wąsewo
Orzeł Sypniewo
Jutrzenka Unieck
Gryf Kownaty Żędowe
Bartnik Myszyniec
Gladiator Słoszewo


Dodano 08 lipiec 2015, o godzinie 21:04 przez mazowsze   Komentarze[6]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 6
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk19
2.Żbik Nasielsk18
3.Makowianka Maków Mazowiecki16
4.Kryształ Glinojeck16
5.CK Troszyn16
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel3
2.Grabowski Adam2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Bors Łukasz1
-Sławski Artur1
Październik 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec