Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Wygrana
Korona Karolinowo - Mazowsze Jednorożec 0-3 ( 0-2 ).
Bramki zdobyli:
Bartosz Kardaś , Marcin Wątkowski , Daniel Skała
Skład:
Łukasiak - Jaśkiewicz ( R.Skała ) , Piotrak , Bors , K.Antosiak - Stępkowski , Jabłoński ( Zalewski ) , Wątkowski , B.Antosiak - D.Skała , Kardaś
Dodano 20 wrzesień 2015, o godzinie 17:22 przez mazowsze   Komentarze[8]

Niespodzianka
Kolejną miłą niespodziankę zrobili młodzi zawodnicy Mazowsza pokonując Kurpik Kadzidło 4-3 ( 0-0 , 1-1 , 2-1 , 1-1 ).
Bramki strzelali : Damian Szymański - 3 , Filip Grabowski
Skład:
Filip Więcek - Konrad Wcisło , Maksymiliana Lorenc (k) , Michał Łukaszewski - Damian Szymański , Filip Grabowski - Maciej Sopelewski.
Ponad to grali :
Jakub Wichowski , Igor Wilga , Adrian Rybacki , Jakub Piotrak ,Mateusz Przybyłek , Bartosz Przybyłek , Dawid Dziobek , Adam Achczyński , Kacper Goliaszewski
Dodano 18 wrzesień 2015, o godzinie 21:10 przez mazowsze   Komentarze[4]

Karolinowo
Kolejny mecz ligowy nasza ekipa rozegra w niedzielę w Karolinowie.
Początek meczu 15.00
Wyjazd 12.45
Dodano 17 wrzesień 2015, o godzinie 21:37 przez mazowsze   Komentarze[1]

Puchar Polski
II runda Pucharu Polski

Bartnik Myszyniec (A) 2-0 Korona Ostrołęka (LO)
Orzeł Sypniewo (A) 1-6 Tęcza Łyse (LO)
Kryształ Glinojeck (A) 3-1 Makowianka Maków Maz. (LO)
Tamka Dzierzgowo (B) 3-1 CK Troszyn (LO)
Wkra Andzin (B) 1-5 Nadnarwianka Pułtusk (LO)
Konopianka Konopki (B) 0-0 Boruta Kuczbork (LO)k. 5-4
PAF Płońsk (LO) 2-3 Sona Nowe Miasto (LO)
Żak Szreńsk (LO) 1-0 Wkra Żuromin (LO)

Pary III rundy PP

Tamka Dzierzgowo (B) - MKS Przasnysz (IV)
Konopianka Konopki (B) - Korona Szydłowo (IV)
Bartnik Myszyniec (A) - Ostrovia Ostrów Maz. (IV)
Kryształ Glinojeck (A) - MKS Ciechanów (IV)
Tęcza Łyse (LO) - Narew Ostrołęka (IV)
Sona Nowe Miasto (LO) - Mławianka Mława (IV)
Żak Szreńsk (LO) - Wkra Bieżuń (IV)
Nadnarwianka Pułtusk (LO) - wolny los
Dodano 17 wrzesień 2015, o godzinie 21:34 przez mazowsze   Komentarze[0]

Drugi mecz
W piątek drużyna z Jednorożca Orliki 2005 i młodsi zagrają swój drugi mecz ligowy.
Tym razem naszym przeciwnikiem będzie ekipa Kurpika Kadzidło
Zbiórka zawodników 16.15
Początek meczu 17.00

Zapraszamy rodziców i kibiców
Dodano 17 wrzesień 2015, o godzinie 21:29 przez mazowsze   Komentarze[0]

Trening
Trening chłopców z
rocznika 2005 wtorek godzina 16.30
W zakładce Junior aktualne wyniki i tabele
Dodano 14 wrzesień 2015, o godzinie 17:18 przez mazowsze   Komentarze[0]

Złota głowa Grabowskiego
Mazowsze Jednorożec - Kurpik Kadzidło 1-0 ( 1-) ).
Bramkę zdobył Adam Grabowski
Skład:
Łukasiak - K.Antosiak , Bors , Piotrak , Jaśkiewicz - Ł.Wilga ( R.Skała ) , Wątkowski , Stępkowski , Jabłoński - Grabowski ( Kardaś ) , D.Skała
Dodano 13 wrzesień 2015, o godzinie 16:14 przez mazowsze   Komentarze[6]

Wygrana
Miłą niespodziankę zrobili chłopcy z rocznika 2005 i młodsi ogrywając w pierwszym meczu ligowym wyżej notowany zespół Krzyniak Krzynowłoga Mała.
Wynik meczu 4-1 ( 2-0 , 1-0 , 0-1 , 1-0 - grają 4x15 minut ).
Bramki dla naszych zdobyli:
Damian Szymański - 2 , Dawid Dziobek , Filip Grabowski
Skład:
Filip Więcek - Konrad Wcisło , Maksymiliana Lorenc (k) , Michał Łukaszewski - Damian Szymański , Filip Grabowski - Maciej Sopelewski.
Ponad to grali :
Jakub Wichowski , Adrian Rybacki , Jakub Piotrak ,Mateusz Przybyłek , Bartosz Przybyłek , Dawid Dziobek , Adam Achczyński , Kacper Goliaszewski
Dodano 12 wrzesień 2015, o godzinie 15:35 przez mazowsze   Komentarze[5]

Pierwszy mecz
Drużyna z Jednorożca Orliki 2005 i młodsi zainaugurują sezon piłkarski.Na pierwszy mecz udadzą się w sobotę do Krzynowłogi by zmierzyć się z tamtejszym Krzyniakiem.
Zbiórka zawodników 9.45 pod szkołą
Początek meczu 11.00

Dodano 11 wrzesień 2015, o godzinie 08:38 przez mazowsze   Komentarze[0]

Puchar Polski
Wyniki I rundy Pucharu Polski
Świt Baranowo (B) - Makowianka Maków Maz. (LO) 2-5
Bartnik Myszyniec (A) - Pełta Karniewo (LO) 3-0(wo)
Orzeł Sypniewo (A) - Iskra Krasne (LO) 7-2
Jutrzenka Unieck (A) - Boruta Kuczbork (LO) 0-3(wo)
Kryształ Glinojeck (A) - Wkra Sochocin (LO) 2-0
GKS Lipowiec (B) - Żak Szreńsk (LO) 0-3
Tamka Dzierzgowo (B) - Wieczfnianka Wieczfnia (LO) 4-2
Wkra Andzin (B) - Żbik Nasielsk (LO) 4-3
Konopianka Konopki (B) - Tęcza Ojrzeń (LO) 3-1
Opia Opinogóra (B) - PAF Płońsk (LO) 0-4
Orzyc Chorzele (A) - CK Troszyn (LO) 3-3 k. 11-12
Orz Goworowo (B) - Korona Ostrołęka (LO) 3-7
WKS Mystkówiec (B) - Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1-2

Pary II rundy Pucharu Polski

Bartnik Myszyniec (A) - Korona Ostrołęka (LO)
Orzeł Sypniewo (A) - Tęcza Łyse (LO)
Kryształ Glinojeck (A) - Makowianka Maków Maz. (LO)
Tamka Dzierzgowo (B) - CK Troszyn (LO)
Wkra Andzin (B) -Nadnarwianka Pułtusk (LO)
Konopianka Konopki (B) - Boruta Kuczbork (LO)
PAF Płońsk (LO) - Sona Nowe Miasto (LO)
Żak Szreńsk (LO) - Wkra Żuromin (LO)
Dodano 10 wrzesień 2015, o godzinie 20:34 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 6
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin80
2.Nadnarwianka Pułtusk68
3.Żbik Nasielsk58
4.Makowianka Maków Mazowiecki54
5.CK Troszyn48
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel17
2.Wątkowski Marcin5
-Jabłoński Marcin5
3.Wilga Bartosz4
4.Grabowski Adam3
5.Piotrak Artur2
-Żabiński Gabriel2
-Kardaś Bartosz2
6.Ciuba Robert1
-Pietrzak Daniel1
-Wódkiewicz Mateusz1
-Michalski Piotr1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
-Orłowski Krystian1
Lipiec 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec