Dodano 26 sierpień 2016, o godzinie 21:42 przez mazowsze   Komentarze[1]

Mazowsze Jednoro?ec - KS W?sewo 3-1 (0-1)

Bramki: Robert Ciuba , Daniel Ska?a 2

Sk?ad :
Swiderski - R.Ska?a , Ja?kiewicz ( Michalski ) , Piotrak , Bors - Wilga , ?abi?ski , W?tkowski , Jab?o?ski ( St?pkowski ), Ciuba ( Zalewski ) - D.Ska?a

W pierwsze po?owie jeste?my zespo?em lepszym, d?u?ej utrzymujemy si? przy pi?ce.Niestety nasze akcje ko?cz? si? na 16 metrze od bramki przeciwnika.Najlepsz? akcj? by? strza? W?tkowskiego z 25 metrw w s?upek
W?sewo w pierwszej po?owie mia?o 3 sytuacje bramkowe z czego jedn? wykorzysta?o.Wszystkie akcje po naszych b??dach.
Po przerwie obraz gry uleg? zmianie. Mecz si? wyrwna?. W 60 minucie W?sewo nie strzela rzutu karnego ( zawodnik nie trafi? w bramk? ).
Minut? p?niej mamy 1-1.Pi?k? za obro?cw dosta? Ciuba i pewnie wykorzysta? okazj?.
Przy wyniku 1-1 W?sewo ma 2 sytuacje nawet nie 100 ale 200 %.Na nasze szcz??cie napastnicy nie mieli dobrego dnia.
Dobry dzie? mia? za to Daniel Ska?a ktry najpierw strzeli? z woleja w zamieszaniu podbramkowym, minute p?niej w sytuacji sam na sam pokona? bramkarza go?ci.
3 punkty dla nas po ?adnej grze z naszej strony, ale z dziuraw? obron?.
Dodano 21 sierpień 2016, o godzinie 16:49 przez mazowsze   Komentarze[3]

Czas zacz??
Rozpoczyna si? sezon Serie-A 2016/17.
Mazowsze zainauguruje go meczem domowym.
Naszym pierwszym przeciwnikiem b?dzie KS W?sewo.
Mecz w niedziel? o godzinie 14.00.

W dru?ynie Mazowsza nast?pi?y tylko 2 zmiany. Do ekipy do??czyli dwaj zawodnicy ktrzy ju? grali u nas ale z r?nych wzgl?dw musieli przerwa? przygod? z graniem. Teraz wrcili a s? to bramkarz Czarek ?widerski oraz pomocnik Robert Ciuba.
Poza tym sk?ad dru?yny zosta? niezmieniony w ogle w porwnaniu z tamtym sezonem.

Co do przygotowa? to wygl?da?y r?nie. Frekwencja na treningach jest w miar? - zawsze ponad 12 osb ( kadra 20 osb ).
Niestety gorzej ze sparingami. Okres letni powoduje ?e wyje?d?amy na urlopy, wczasy itp. dlatego frekwencja na meczach by?a s?aba.Mia?o to prze?o?enie na wyniki meczy kontrolnych, ale do nich nie przywi?zujemy ?adnej roli. Weryfikacj? przygotowa? b?d? mecze ligowe.

O co walczymy w tym sezonie? Czwarte miejsce w ubieg?ym sezonie rozbudzi?o nasze apetyty na co? wi?cej, ale takich ekip jak nasza jest pewnie z 10 jak nie wszyscy.

Ta liga b?dzie jeszcze bardziej wyrwnana w tym sezonie ni? w tamtym.Wynik meczu b?dzie cz?sto zale?a? kto w jakim sk?adzie b?dzie, ilu zawodnikw zabaluje dzie? wcze?niej ilu b?dzie pracowa?o itd. Tu ka?dy b?dzie mg? wygra? z ka?dym niezale?nie od pozycji w tabeli.

Walczymy o 3 punkty w ka?dym meczu. Po rundzie jesiennej zobaczymy gdzie jest nasze miejsce i co mo?emy osi?gn?? w tej lidze.

Dodano 16 sierpień 2016, o godzinie 21:13 przez mazowsze   Komentarze[1]

Radosny futbol
Tamka Dzierzgowo - Mazowsze Jednoro?ec 6-6 ( 3-5 )

Bramki:Daniel Ska?a - 2, Gabry? ?abi?ski - 2 ,Artur Piotrak , Bartosz Wilga

Sk?ad :
?ukasiak - R.Ska?a , Krajewski , Piotrak , Bors - Wilga , ?abi?ski , W?tkowski , Jab?o?ski , Ciuba - D.Ska?a
Grali tak?e: ?widerski , Zalewski , Michalski , Karda?

3-10
Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednoro?ec 3-10 ( 3-5 )

Bramki: Daniel Ska?a - 4 , Wilga - 3 , Piotrak - 2, ?abi?ski

Sk?ad :
Sk?ad:
?ukasiak - R.Ska?a , Krajewski , Piotrak , Bors - Wilga , ?abi?ski , W?tkowski , Zalewski , Michalski - D.Ska?a

5-3
Korona Szyd?owo - Mazowsze Jednoro?ec 5-3 ( 3-1 ).

Bramki:Piotrak , Daniel Ska?a ,Bors

Sk?ad:
?widerski ( G??bowski ) - R.Ska?a ( Zalewski ) , Krajewski , Bors , St?pkowski ( Ja?kiewicz ) - Jab?o?ski , Piotrak ,Michalski , B.Antosiak ( Wdkiewicz ) - Karda? ( Pietrzak ) , D.Ska?a

Co za boisko maj? w Szyd?owie !!!!!!! Ekstraklasa!!.Wielkie brawa dla ludzi ktrzy dbaj? i zarz?dzaj? tym obiektem! Szok.
Dodano 29 lipiec 2016, o godzinie 21:58 przez mazowsze   Komentarze[2]

0-1
Mazowsze - Orzyc 0-1 ( 0-1 )

Sk?ad:
?ukasiak - R.Ska?a , Krajewski , Piotrak , Ja?kiewicz - B.Antosiak , ?abi?ski , W?tkowski , Jab?o?ski , Ciuba - D.Ska?a

Grali tak?e: Grabowski , ?widerski , St?pkowski , Michalski , Ostrowski.

Do Mazowsza po d?ugiej przerwie wrci? Czarek ?widerski.
Zagra? z nami tak?e Rafa? Ostrowski ostatnio zawodnik Lelisa
Dodano 24 lipiec 2016, o godzinie 21:11 przez mazowsze   Komentarze[0]

Sparing nr 1
Zaczynamy sparingi.
Pierwszym naszym przeciwnikiem b?dzie zesp? s?siada za miedzy niedawny rywal w Seria-A Orzyc Chorzele.