Rzeku?
?wit Baranowo

Przasnysz lepszy
MKS Przasnysz - Mazowsze Jednoro?ec 5:0 (2:0)

Dzi? tj 17.10.2016r. (poniedzia?ek) m?odzi pi?karze ulegli w wyjazdowym meczu rwnie?nikom z Przasnysza 5:0.

Sk?ad: Wi?cek - Piotrak, Lorenc, ?ukaszewski - Dziobek, Wilga, Szyma?ski - Antosiak, Grabowski.

Ponadto grali: Sopelewski, Goliaszewski, G?odkowski, Rybacki i Wcis?o.
Dodano 17 październik 2016, o godzinie 17:37 przez zabkaa   Komentarze[0]

Nasi w kadrze okr?gu!
Mi?o jest nam poinformowa?, ?e dwch naszych m?odych zawodnikw zosta?o powo?anych do kadry okr?gu Ciechanowsko-Ostro??ckiego na mecze sparingowe z okr?giem P?ockim.

S? to:
Filip Grabowski (na zdj z lewej strony), - napastnik, powo?any do kadry rocznika 2005.

Igor Wilga
(na zdj z prawej) - pomocnik, powo?any do kadry rocznika 2007.

?yczymy powodzenia!!!
Dodano 17 październik 2016, o godzinie 17:30 przez zabkaa   Komentarze[0]

Ci??ko wywalczone 3 punkty
PAF P?o?sk - Mazowsze Jednoro?ec 1-2 ( 1-1 )

Bramki strzelili: Robert Ciuba , Daniel Ska?a ( karny )

Sk?ad :

?widerski - R.Ska?a , Bors - Piotrak , Ja?kiewicz - Ciuba , Wilga ( Michalski ) , W?tkowski ( Krajewski ) , Jab?o?ski ( Antosiak ) - Grabowski ( ?abi?ski ) , D.Ska?a

Od samego pocz?tku gospodarze rzucili si? na nas.Ci??ko mieli?my wyprowadza? pi?k? z w?asnej po?owy.Ten pressing si? op?aci? bo na pocz?tku meczu PAF zdobywa bramk?.Wrzut pi?ki z lewej strony b??d w kryciu z napastnik gospodarzy zdobywa bramk? g?owa z najbli?szej odleg?o?ci.
Kilka minut p?niej Guto zagrywa pi?k? na wolne pole do Ciuby a ten strzeli? za pola karnego pokonuj?c bramkarza P?o?ska.
Dalsze minuty to g?wnie walka w ?rodku pola, ?adna z ekip nie stworzy?a sobie sytuacji bramkowej.Do przerwy 1-1.
Na pocz?tku drugiej po?owy prostopad?? pi?k? dostaje Wilga, wbiega w pole karne tam zostaje sfaulowany i mamy rzut karny. Daniel Ska?a strza?em od poprzeczki wyprowadza nas na prowadzenie, tym samym zdobywaj?c 20 bramk? w rundzie.
Kilka minut p?niej PAF ma rzut karny ,znowu b??d w kryciu i zawodnik z P?o?ska jest nieprawid?owo powstrzymywany.
Na nasze szcz??cie kapitan gospodarzy fatalnie pud?uje.
Od tego momentu nie ma gry w naszym zespole.Podwjny autobus ustawiony na 20 metrze ( uczymy si? od najlepszych :) ) i wybijanie pi?ek.Gospodarze te? nie maj? ?adnego pomys?u, jedyne zagro?enie to dalekie wrzuty z autu lub dalekie pi?ki od obro?cw do napastnikw.
Tak przetrwali?my 30 minut ,ani my ani PAF nie zagrozi? ju? bramce ?adnego z bramkarzy.
Cieszy wynik, gra obydwu zespo?w by?a daleka od dobrej.
Dodano 15 październik 2016, o godzinie 19:56 przez mazowsze   Komentarze[6]

Daniel dalej na prowadzeniu
Klasyfikacja Krla Strzelcw Seria-A po 9 kolejkach
19:
Daniel Ska?a (Mazowsze Jednoro?ec)
9:
Daniel Lis (Konopianka Konopki), Damian Wierzchowski (PAF P?o?sk), Artur Rawa (Orze? Sypniewo)
7:
Bartosz Wilga (Mazowsze Jednoro?ec),Bartosz P?dzich (Rzekunianka Rzeku?)
6:
Marcin Krzy?piak (Gryf Kownaty Rz?dowe), Mateusz Rutkowski (PAF P?o?sk), Marek Kornatowski (PAF P?o?sk)
5:
Arkadiusz Wi?niewski (Kurpik Kadzid?o), Rados?aw Kosuda (Gryf Kownaty Rz?dowe), Marcin Gutowski (Orze? Sypniewo)
4:
Mateusz Szcze?niak (Korona Karolinowo), Kamil Gontarz (Rzekunianka Rzeku?), Robert Ciuba (Mazowsze Jednoro?ec), Karol Antoszewski (Kurpik Kadzi?o), Adrian Waracki (KS W?sewo)
3:
Marcin G?adek (?wit Baranowo), Rafa? Chojnowski (Gryf Kownaty Rz?dowe), Szymon Samsel (Kurpik Kadzid?o), Gabriel ?abi?ski (Mazowsze Jednoro?ec), Kamil Pusto?a (Per?a Karniewo), Bart?omiej Derbin (Kryszta? Glinojeck),Kamil Nosarzewski (Konopianka Konopki), Pawe? Glinka (Orze? Sypniewo), Rafa? P?aszczy?ski (Rzekunianka Rzeku?), ?ukasz Szel?giewicz (Jutrzenka Unieck), Rafa? Ogonowski (?wit Baranowo),?ukasz Bors (Mazowsze Jednoro?ec), Pawe? Murawski (KS W?sewo), Mateusz Pietru? (Konopianka Konopki), Mateusz Turek (Orze? Sypniewo), Rados?aw Woli?ski (PAF P?o?sk), Konrad Mami?ski (Kurpik Kadzid?o), Kamil Wojdak (KS W?sewo),Daniel Przywojski (Rzekunianka Rzeku?)

Sk?ad :
?ukasiak ( ?widerski ) - R.Ska?a , Bors ( Zalewski ) - Piotrak , Ja?kiewicz - Ciuba , Wilga , W?tkowski , Jab?o?ski ( Jakubowski ) - Grabowski ( Michalski ) , D.Ska?a

Od pocz?tku meczu atakujemy na bramk? z Rzekunia. Na pocz?tku meczu Borsa fauluje bramkarz i mamy rzut karny.Pewnym egzekutorem pod nieobecno?? ?abi?skiego jest Ska?a i mamy 1-0. Kilka minut p?niej fantastyczne podanie W?tkowskiego do Ciuby i mamy 2-0. Na 3-0 podwy?sza Ska?a po zagraniu Grabowskiego. W 40 minucie strza? z 30 metrw oddaje najlepszy snajper Rzekunia i pi?ka l?duje w bramce.
Druga po?owa to ju? dominacja nasze ekipy.Go?cie cofaj? si? na swoja po?ow? licz?c na szybki kontratak jednak to my zdobywamy bramki. Najpierw Wilga po rzucie ro?nym Ciuby podwy?sza na 4-1, p?niej Bors po rzucie wolnym Piotraka zdobywa bramk? na 5- 1.

Wynik jak najbardziej zas?u?ony.Pe?na kontrola meczu przez 90 minut.
Dodano 09 październik 2016, o godzinie 19:12 przez mazowsze   Komentarze[1]

Rzeku?
W najbli?sz? niedziel? o godzinie 14.00 Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy.
Tym razem do Jednoro?ca przyjedzie ekipa Rzekuniaki Rzeku?.
Zapraszamy wszystkich kibicw
Dodano 06 październik 2016, o godzinie 19:32 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pierwsza pora?ka
Mazowsze Jednoro?ec - M?awianka M?awa 1:4 (2:0)

M?odzi zawodnicy z Jednoro?ca odnie?li pierwsz? ligow? pora?k?. Rwie?nicy z M?awy okazali si? silniejsi i lepiej zorganizowani. M?awa to zesp?, ktry gra ?adnie dla oka, skutecznie i konsekwentnie. Mi?o jest mierzy? si? z takimi ekipami.

Bramk? dla naszej dru?yny zdoby? Filip Grabowski strza?em z dystansu.

Sk?ad:
Filip Wi?cek - Jakub Piotrak, Maks Lorenc, Micha? ?ukaszewski - Igor Wilga, Dawid Dziobek, Damian Szyma?ski - Jakub Antosiak, Filip Grabowski.

Ponadto grali:
Kacper Niest?pski, Maciej Sopelewski, Marek Frontczak, Konrad Wcis?o.
Dodano 06 październik 2016, o godzinie 18:20 przez zabkaa   Komentarze[1]

Przyje?d?a M?awa
W czwartek (06.10) m?odzi zawodnicy Mazowsza rozegraj? mecz ligowy u siebie z M?awiank? M?awa, ktra jest liderem w naszej lidze. Pierwszy gwizdek s?dziego o godzinie 16:00

Zapraszamy do kibicowania!!!
Dodano 05 październik 2016, o godzinie 20:48 przez zabkaa   Komentarze[0]

PODZI?KOWANIA
W okresie kilku ostatnich tygodni do grona sponsorw naszego klubu : GEONOM -Marcina Lorenca , Lasy Pa?stwowe Nadle?nictwo Parciaki , Lasy Pa?stwowe Nadle?nictwo Przasnysz do??czy?y trzy firmy: Auto Serwis Gacioch, Firma ULTRA Ubezpieczenia - Piotr Piotrowski, Bank Sp?dzielczy w Przasnyszu.
Sk?adamy serdeczne podzi?kowania dla w/w firm.
Wasze wparcie finansowe jest niezb?dne dla w?a?ciwego funkcjonowania klubu.
Zapraszamy tez innych, ktrzy s? ch?tni wesprze? nasz klub. Oferujemy nieograniczone mo?liwo?ci reklamy stronie internetowej, na strojach sportowych czy tez na banerach reklamowych.
Tel. Kontaktowy. 501-456-051
Dodano 04 październik 2016, o godzinie 20:40 przez Andrzej Grzyb -prezo   Komentarze[0]

Gra si? tak jak przeciwnik pozwala
?wit Baranowo - Mazowsze Jednoro?ec 1 - 1 ( 0-0 )

Bramk? dla Mazowsza zdoby? Marcin W?tkowski

Sk?ad:
?widerski - Ja?kiewicz , Piotrak , Bors , R.Ska?a - Jab?o?ski ( Grabowski ) , ?abi?ski ( Krajewski ) , W?tkowski , Ciuba ( Jakubowski ) - Wilga , D.Ska?a

Gra si? tak jak przeciwnik pozwala.
Niestety Baranowo w dzisiejszym meczu nie pozwoli?o nam na wiele. Stali w 9 na wysoko?ci 16 metra i wybijali pi?ki do 2 napastnikw.
Jeszcze w pierwszej po?owie atakowali wi?ksz? ilo?ci? zawodnikw co przynios?o efekt na pocz?tku meczu gdzie zdobyli bramk? po rzucie karnym.Od tego momentu zacz??a si? tzw."obrona Cz?stochowy".Dobrze ?e jeszcze w pierwsze po?owie strzelili?my bramk? na 1-1 bo r?nie mog?o by by?.
Druga po?owa to ju? totalna dominacja naszej ekipy.Stwarzamy kilka sytuacji do strzelenia bramki tylko brakuje skuteczno?ci.Gospodarze wzorowo wywi?zuj? si? ze swojej taktyki i broni? w 9, w 10 dost?pu do swojej bramki co przynosi im w rezultacie jeden punt.
Niestety my nie mieli?my dzi? pomys?u na tak? gr? przeciwnika.D?ugie pi?ki na boki nie przynios?y efektu.
Pierwszy raz w A-klasie spotkali?my si? z tym ?eby zesp? sta? na 16 metrze i broni? bramki.Niestety i takie mecze si? zdarzaj?.
Pomimo kilku niepotrzebnych zgrzytw mi?dzy zawodnikami obydwu ekip mamy nadziej? ?e nasze relacje nie ulegn? zmianie i b?d? nadal jak do tej pory czy WZOROWE !!!
Dodano 02 październik 2016, o godzinie 19:29 przez mazowsze   Komentarze[6]