Świt Baranowo

Niesprawiedliwy wynik
Orzyc Chorzele - Mazowsze Jednorożec 2-1 ( 0-1 ).

Bramka: Marcin Jabłoński

Jaki jest sport, jaka jest piłka mogliśmy przekonać się dziś będąc na meczu w Chorzelach.
Już po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić minimum 3-0 a strzeliliśmy jedną bramkę.
W drugie połowie kontynuowaliśmy festiwal nieskuteczności.Apogeum była 90 minuta gdzie z pół metra nie trafiamy do bramki tylko obok niej.
Gospodarze byli zdecydowanie słabszym zespołem, zarówno pod względem gry jak i sytuacji.
Ograniczali się jedynie do wybijania długich piłek na bocznych pomocników lub jednego napastnika. Bramki zdobyli po rzucie karnym i rzucie rożnym. Rzut karny jak to Pan sędzia powiedział oddany gospodarzom za zagranie dwie minuty wcześniej ręką przez naszego obrońcę.
Szkoda że tak się wszystko ułożyło. Gospodarze nie zasłużyli nawet na remis, niestety 3 punkty zostały u nich a my wróciliśmy z niczym

Skład:
Łukasiak - K.Antosiak , Bors , Piotrak , Jaśkiewicz - Jabłoński ( 85'Krajewski ) , Wilga , Wątkowski , R.Skała ( 70' Kardaś ) , Żabiński - D.Skała

Długo wytrzymywałem ale teraz już jest szczyt.
Sędzia główny - wyniku absolutnie nie wypaczył ale tak chamskiego zachowania do piłkarzy, takich odzywek do zawodników to już dawno nie widziałem i nie słyszałem. Swoimi interpretacjami przepisów wprowadzał chaos w grze. Gwizdał faule które tylko on widział a nie gwizdał które wszyscy widzieli. Sam na początku powiedział że miał jechać na okręgówkę a dali mu jaką A-klasę i musi się męczyć.
Panie sędzio najważniejsze że meczyk się odwaliło, parę złotych wpadło za sędziowanie ( bardziej za stanie w kole na środku ) i dziś na Capitol na imprezę!
Tylko pogratulować.
No tak "gwiazda" :)mogła być i świecić tylko jedna dziś na meczu!!!
Dodano 07 maj 2016, o godzinie 18:00 przez mazowsze   Komentarze[12]

Wygrana 2005
Mazowsze Jednorożec - Tęcza Łyse 6-2

Bramki dla Mazowsza: Filip Grabowski 4x, Damian Szymański, samobójcza.

Skład:
Więcek Filip , Piotrak Jakub , Lorenc Max , Łukaszewski Michał , Szymański Damian , Dziobek Dawid , Grabowski Filip , Wilga Igor , Sopelewski Maciej , Goliaszewski Kacper , Fronczak Marek , Wcisło Konrad , Rybacki Adrian
Dodano 06 maj 2016, o godzinie 22:02 przez żabka   Komentarze[4]

Przyjeżdzają Łyse
W piątek młodzi piłkarze Mazowsza Jednorożec rozegrają swój kolejny mecz ligowy.
Przeciwnikiem będzie zespół z Łysych.
W pierwszym meczu padł wynik 4:4.

Pierwszy gwizdek sędziego godzina 17.00

ZAPRASZAMY NA BOISKO ORLIK DO KIBICOWANIA!
Dodano 05 maj 2016, o godzinie 20:48 przez Żabka   Komentarze[0]

Chorzele
Czwarty mecz wyjazdowy w tej rundzie czeka ekipę Mazowsza. Tym razem w sobotę udamy się do Chorzel.

W rundzie jesiennej wynik meczu 1-3 dla Chorzel.
Wyjazd na mecz sobota 13.40 Rogatki
Dodano 04 maj 2016, o godzinie 22:12 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wygrana
Mazowsze Jednorożec - Korona Karolinowo 3-1 ( 3-0 ).

Bramki:
Daniel Skała - 2 , Gabryś Żabiński ( rzut karny ).

Skład:
Łukasiak - K.Antosiak , Piotrak , Bors , Jaśkiewicz - R.Skała ( 67'B.Antosiak ) , Wilga ( 88'Michalski ) , Żabiński , Jabłoński ( 85'Zalewski ) - Wątkowski ( 60' Kardaś ) - D.Skała

Pierwsze 15 minut było koncertowe w naszym wykonaniu.Strzelamy 3 bramki, mamy więcej sytuacji do strzelenia.Do końca połowy kontrolujemy mecz.Korona ma jedną okazję 100 ale Łukasiak świetnie obronił.
Druga połowa to pełna kontrola i przewaga ekipy gości.Stwarzają sobie kilka sytuacji jedną wykorzystując.
Dodano 30 kwieceń 2016, o godzinie 14:46 przez mazowsze   Komentarze[2]

Wygrana młodych
Kurpik Kadzidło - Mazowsze Jednorożec 2-3

Bramki :
Filip Grabowski - 2 , Maciek Sopelewski

Skład:

Więcek Filip , Piotrak Jakub , Łukaszewski Michał , Szymański Damian , Dziobek Dawid , Grabowski Filip , Wilga Igor , Sopelewski Maciej , Goliaszewski Kacper , Fronczak Marek , Wcisło Konrad , Rybacki Adrian
Dodano 29 kwieceń 2016, o godzinie 18:21 przez mazowsze   Komentarze[2]

Karolinowo
W najbliższą sobotę do Jednorożca przyjedzie zespół Korona Karolinowo.
W meczu na jesieni padł wynik 3-0 dla naszej ekipy.
Pierwszy gwizdek sędziego sobota 12.00
Zapraszamy do kibicowania naszej ekipie
Dodano 28 kwieceń 2016, o godzinie 20:44 przez mazowsze   Komentarze[0]

Najniższy wymiar kary
Kurpik Kadzidło - Mazowsze Jednorożec 0-2 ( 0-1 ).

Bramki : Żabiński , Rafał Skała ( na zdjęciu )

Skład:
Łukasiak - K.Antosiak , Piotrak , Bors , Jaśkiewicz - R.Skała ( 65'Stępkowski ) , Wilga , Żabiński , Jabłoński ( 88'Michalski ) - Wątkowski ( 80' Krajewski ) - D.Skała

Wynik powinien być zdecydowanie wyższy ale zawodziła skuteczność. Bardzo dobrze bronił bramkarz Kurpika ( obronił nawet karnego Żabińskiego ).
Ozdobą meczu było trafienie debiutanckie w ekipie seniorskiej Rafała Skały za pola karnego.
Dodano 23 kwieceń 2016, o godzinie 20:05 przez mazowsze   Komentarze[2]

Kadzidło
Trzeci mecz wyjazdowy w tej rundzie czeka ekipę Mazowsza. Tym razem w sobotę udamy się do Kadzidła.

W rundzie jesiennej wynik meczu 1-0 dla Mazowsza.