Mazowsze Jednorożec - Rzekunianka Rzekuń 5 -1 ( 3-1 )\
Bramki:
Skała Daniel - 2, Wilga Bartosz, Ciuba Robert , Bors Łukasz

Skład :
Łukasiak ( Świderski ) - R.Skała , Bors ( Zalewski ) - Piotrak , Jaśkiewicz - Ciuba , Wilga , Wątkowski , Jabłoński ( Jakubowski ) - Grabowski ( Michalski ) , D.Skała

Od początku meczu atakujemy na bramkę z Rzekunia. Na początku meczu Borsa fauluje bramkarz i mamy rzut karny.Pewnym egzekutorem pod nieobecność Żabińskiego jest Skała i mamy 1-0. Kilka minut później fantastyczne podanie Wątkowskiego do Ciuby i mamy 2-0. Na 3-0 podwyższa Skała po zagraniu Grabowskiego. W 40 minucie strzał z 30 metrów oddaje najlepszy snajper Rzekunia i piłka ląduje w bramce.
Druga połowa to już dominacja nasze ekipy.Goście cofają się na swoja połowę licząc na szybki kontratak jednak to my zdobywamy bramki. Najpierw Wilga po rzucie rożnym Ciuby podwyższa na 4-1, później Bors po rzucie wolnym Piotraka zdobywa bramkę na 5- 1.

Wynik jak najbardziej zasłużony.Pełna kontrola meczu przez 90 minut.
Dodano 09 październik 2016, o godzinie 19:12 przez mazowsze   Komentarze[1]

Rzekuń
W najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy.
Tym razem do Jednorożca przyjedzie ekipa Rzekuniaki Rzekuń.
Zapraszamy wszystkich kibiców
Dodano 06 październik 2016, o godzinie 19:32 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pierwsza porażka
Mazowsze Jednorożec - Mławianka Mława 1:4 (2:0)

Młodzi zawodnicy z Jednorożca odnieśli pierwszą ligową porażkę. Rówieśnicy z Mławy okazali się silniejsi i lepiej zorganizowani. Mława to zespół, który gra ładnie dla oka, skutecznie i konsekwentnie. Miło jest mierzyć się z takimi ekipami.

Bramkę dla naszej drużyny zdobył Filip Grabowski strzałem z dystansu.

Skład:
Filip Więcek - Jakub Piotrak, Maks Lorenc, Michał Łukaszewski - Igor Wilga, Dawid Dziobek, Damian Szymański - Jakub Antosiak, Filip Grabowski.

Ponadto grali:
Kacper Niestępski, Maciej Sopelewski, Marek Frontczak, Konrad Wcisło.
Dodano 06 październik 2016, o godzinie 18:20 przez zabkaa   Komentarze[1]

Przyjeżdża Mława
W czwartek (06.10) młodzi zawodnicy Mazowsza rozegrają mecz ligowy u siebie z Mławianką Mława, która jest liderem w naszej lidze. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 16:00

Zapraszamy do kibicowania!!!
Dodano 05 październik 2016, o godzinie 20:48 przez zabkaa   Komentarze[0]

PODZIĘKOWANIA
W okresie kilku ostatnich tygodni do grona sponsorów naszego klubu : GEONOM -Marcina Lorenca , Lasy Państwowe Nadleśnictwo Parciaki , Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przasnysz dołączyły trzy firmy: Auto Serwis Gacioch, Firma ULTRA Ubezpieczenia - Piotr Piotrowski, Bank Spółdzielczy w Przasnyszu.
Składamy serdeczne podziękowania dla w/w firm.
Wasze wparcie finansowe jest niezbędne dla właściwego funkcjonowania klubu.
Zapraszamy tez innych, którzy są chętni wesprzeć nasz klub. Oferujemy nieograniczone możliwości reklamy stronie internetowej, na strojach sportowych czy tez na banerach reklamowych.
Tel. Kontaktowy. 501-456-051
Dodano 04 październik 2016, o godzinie 20:40 przez Andrzej Grzyb -prezo   Komentarze[0]

Gra się tak jak przeciwnik pozwala
Świt Baranowo - Mazowsze Jednorożec 1 - 1 ( 0-0 )

Bramkę dla Mazowsza zdobył Marcin Wątkowski

Skład:
Świderski - Jaśkiewicz , Piotrak , Bors , R.Skała - Jabłoński ( Grabowski ) , Żabiński ( Krajewski ) , Wątkowski , Ciuba ( Jakubowski ) - Wilga , D.Skała

Gra się tak jak przeciwnik pozwala.
Niestety Baranowo w dzisiejszym meczu nie pozwoliło nam na wiele. Stali w 9 na wysokości 16 metra i wybijali piłki do 2 napastników.
Jeszcze w pierwszej połowie atakowali większą ilością zawodników co przyniosło efekt na początku meczu gdzie zdobyli bramkę po rzucie karnym.Od tego momentu zaczęła się tzw."obrona Częstochowy".Dobrze że jeszcze w pierwsze połowie strzeliliśmy bramkę na 1-1 bo różnie mogło by być.
Druga połowa to już totalna dominacja naszej ekipy.Stwarzamy kilka sytuacji do strzelenia bramki tylko brakuje skuteczności.Gospodarze wzorowo wywiązują się ze swojej taktyki i bronią w 9, w 10 dostępu do swojej bramki co przynosi im w rezultacie jeden punt.
Niestety my nie mieliśmy dziś pomysłu na taką grę przeciwnika.Długie piłki na boki nie przyniosły efektu.
Pierwszy raz w A-klasie spotkaliśmy się z tym żeby zespół stał na 16 metrze i bronił bramki.Niestety i takie mecze się zdarzają.
Pomimo kilku niepotrzebnych zgrzytów między zawodnikami obydwu ekip mamy nadzieję że nasze relacje nie ulegną zmianie i będą nadal jak do tej pory czy WZOROWE !!!
Dodano 02 październik 2016, o godzinie 19:29 przez mazowsze   Komentarze[6]

Mecz na 5+
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Mazowsze Jednorożec 0:5 (0:1)

Młodzi piłkarze Mazowsza Jednorożec pewnie pokonali rówieśników z Wieczfni 5:0. Byliśmy drużyną lepszą, chłopcy byli lepiej zorganizowani, lepiej i szybciej grali piłką co zresztą widać w liczbach.

Bramki dla naszego zespołu:
1:0 - Igor Wilga (as. Michał Łukaszewski)
2:0 - Jakub Antosiak (as. Filip Grabowski)
3:0 - Igor Wilga (as. Damian Szymański)
4:0 - Jakub Antosiak (as. Kacper Gołaszewski)
5:0 - Filip Grabowski (as. Jakub Antosiak)

Skład drużyny:
Filip Więcek - Jakub Piotrak, Maksymilian Lorenc (C), Michał Łukaszewski - Dawid Dziobek, Damian Szymański, Igor Wilga - Filip Grabowski, Jakub Antosiak.

Konrad Wcisło, Adrian Rybacki, Marek Frontczak, Kacper Goliaszewski, Kacper Niestępski, Patryk Głodkowski.

Miejmy nadzieje, że seniorzy powtórzą wyczyn młodych chłopaków i zwyciężą jutro w Baranowie. ;-)
Dodano 01 październik 2016, o godzinie 14:48 przez zabkaa   Komentarze[0]

Baranowo
W niedzielę o godzinie 15.00 Mazowsze rozegra mecz ligowy.
Tym razem zagramy na wyjeździe z ekipą Świt Baranowo.
Wyjazd 13.30 ( Rogatki )
Dodano 29 wrzesień 2016, o godzinie 13:29 przez mazowsze   Komentarze[0]

3 punkty zostają w Jednorożcu
Mazowsze Jednorożec - Żak Szreńsk 3-0 ( 1-0 )

Bramki -Daniel Skała - 3

Skład:
Świderski - R.Skała ( Zalewski ) , Bors , Piotrak , Jaśkiewicz - Jabłoński ( Jakubowski ) , Żabiński ( Krajewski ) , Wątkowski , Ciuba ( Antosiak ) - Wilga, D.Skała

W jakiej formie w tej rundzie jest Daniel Skała każdy widzi.W 7 meczach 17 bramek mówi samo za siebie.Jednak te bramki nie biorą się z jego indywidualnych akcji ale akcji całego zespołu. Dlatego wielkie brawa dla wszystkich a największe oczywiście dla Daniela za kolejne 3 bramki.
Co do meczu, to był przeciętny w naszym wykonaniu. Graliśmy ospale, za wolno a co najważniejsze mieliśmy mnóstwo własnych niewymuszonych strat.
Goście nie zagrozi nam na tyle żeby wywieść z naszego terenu chociażby punkt.Stali schowani przez cały mecz na własnej połowie próbując kontratakować. Nawet przy wyniku 1, 2 czy 3 zero nie atakowali naszego zespołu.
Dodano 25 wrzesień 2016, o godzinie 16:31 przez mazowsze   Komentarze[2]

Skała Królem
Daniel Skała prowadzi w rankingu strzelców po 6 kolejce!
Daniel Skała po 6 meczach A-klasy ma na swoim koncie 14 bramek (z 28 jakie strzelił jego zespół).
Do bramki rywali trafiał średnio 2,33 razy na mecz. Za nim z 10 bramkami jest Artur Rawa z Sypniewa.