Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Kolejność meczy
KOLEJNOŚĆ MECZY:

Godzina 8.30

Grupa A

Czarki – 2 Ośrodek Radioelektroniczny
Świt Baranowo – Orły

Grupa B
Janusze – Wyklęci
Rozpoznanie – FC Manto

Grupa C
Kuźnia Art Met Olszewka - Iskra Krasne
Locus Populatores – Kasztan

Grupa A
Czarki – Świt Baranowo
2 Ośrodek Radioelektroniczny - Orły

Grupa B
Janusze – Rozpoznanie
Wyklęci – FC Manto

Grupa C
Kuźnia Art – Met Olszewka – Locus Populatores
Iskra Krasne – Kasztan

Grupa A
Czarki – Orły
2 Ośrodek Radioelektroniczny – Świt Baranowo

Grupa B
Janusze – FC Manto
Rozpoznanie – Wyklęci

Grupa C
Kuźnia Art – Met Olszewka – Kasztan
Iskra Krasne – Locus Populatores

Godzina 12.00

Grupa D

Ekipa – Połoń
Aby Pograć – PSP Przasnysz

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice – 4 Fun
Namierzanie – Absztyfikanci

Grupa D
Ekipa – Aby Pograć
Połoń – PSP Przasnysz

Grupa E
Tartak Grab Bud Pienice - Namierzanie
4 Fun – Absztyfikanci

Grupa D
Ekipa – PSP Przasnysz
Połoń – Aby Pograć

Grupa E
Tartak Gra Bud – Absztyfikanci
4 Fun - Namierzanie
Dodano 25 grudzień 2018, o godzinie 09:47 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Regulamin turnieju Gramy dla Łukasza
TURNIEJ CHARYTATYWNY „GRAMY DLA ŁUKASZA „

REGULAMIN


• zespoły zostały podzielone na 5 grup po 4 zespoły

Grupa A, B i C gra swoje mecze o godzinie 8.30 , grupy C i D 12.00

• do ćwierćfinałów bezpośrednio awansują zespoły z miejsca I oraz jeden zespół z II miejsca ze wszystkich grup który będzie miał:
-najlepszy wynik punktowy
- najlepszą różnicę bramek
- najlepszą liczbę bramek zdobytych
- najmniej straconych bramek

• cztery pozostałe zespoły z miejsc II rozegrają między sobą baraż o awans do ćwierćfinału w następujący sposób:
-mecz barażowy 1- drugi najlepszy zespół z miejsca II gra z V zespołem z drugiego miejsca
-mecz barażowy 2 -trzeci zespół z miejsca II gra z IV zespołem z drugiego miejsca

• zespoły z miejsc III i IV w swoich grupach odpadają z turnieju

• ćwierćfinały gramy :
-mecz nr I C–zespół z II miejsca awansujący bezpośrednio
-mecz nr 2 I B –zespół z barażu 1
- mecz nr 3 1 I A –zespół z barażu 2
- mecz nr 4 ID – I E

• półfinały:

- zwycięzca nr 1 – zwycięzca nr 2
- zwycięzca nr 3 – zwycięzca nr4

• mecz o 3 miejsce
• finał

UCZESTNICTWO

1.Turniej w Jednorożcu przeznaczony są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach piłki nożnej PZPN
2.Zawodnicy muszą mieć ukończone 15 lat i powinni posiadać ważne badania lekarskie zawodnicy uczestniczą w rozgrywkach na własną odpowiedzialność
3.Drużyna musi mieć opiekuna (kierownika drużyny). Może być nim zawodnik biorący czynny udział w rozgrywkach
4.Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny
5.Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikających z tego powodu wypadków. Nie ponosi także odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie gry każdego z zawodników.

Przepisy gry:
• Czas gry raz 10 minut
• O zatrzymaniu czasu decyduje tylko i wyłącznie sędzia zawodów.
• Liczba zawodników na boisku 5 ( 4 plus bramkarz )
• Nie obowiązuje przepis o spalonym,
• Aut bramkowy wyrzucany jest ręką
• Zmiany zawodników tzw. hokejowe ( zawodnik może zejść z boiska tylko w strefie zmian)
• Każda zmiana zawodników poza obszarem zmian skutkuję karą 1 minuty dla zawodnika zmieniającego,
• Nowy zawodnik może wejść na boisko tylko w momencie gdy jego partner opuścił boisko w strefie zmian,
• Każdy rzut z autu jest rzutem pośrednim wykonywanym nogą, piłka stojąca na linii lub poza linią,
• Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi minimum 5 metrów
• Wszystkie rzuty wolne są rzutami bezpośrednimi. Obowiązuje odległość 5 m od miejsca wykonywania stałego fragmentu gry - rzutu wolnego, rzutu rożnego, rzutu z autu. Zawodnik wykonujący stały fragment gry może prosić sędziego o odsunięcie przeciwnika na odległość 5 m. Na wykonanie każdego stałego fragmentu gry zespół ma 4 sekundy
• Rzut karny wykonywany jest z odległości 6 m od bramki, z linii pola karnego
• Obowiązuje zakaz gry wślizgiem w kontakcie z przeciwnikiem. Wślizgami można ratować wychodząca piłkę oraz wchodzić bez zagrożenia dla współzawodnika
• Każdy wślizg w kontakcie z przeciwnikiem- rzut wolny dla przeciwnej drużyny.
• Każdy wślizg we własnym polu karnym - rzut karnym dla przeciwnej drużyny
Kary:
• 2 minuty : niesportowe zachowanie , zbyt ostra gra , zagranie specjalne ręką
• za wyjątkowo niesportowe zachowanie zawodnik może zostać wykluczony z rozgrywek. Decyzje podejmuje organizator po zasięgnięciu opinii sędziów i kierowników drużyn. Decyzje sędziego są niepodważalne. Za komentowanie oraz ubliżanie arbitrowi zawodnik może być ukarany karą w postaci usunięty z rozgrywek ligowych bez prawa uczestnictwa w dalszych edycjach ligi
• Za dokonanie niewłaściwej zmiany kara 1 minuty
• Drużyna która gra w osłabieniu po straconej bramce uzupełnia skład.
• Jeżeli za jedno przewinienie z każdej ekipy schodzi zawodnik na karę po straconej bramce przez któryś z zespołów nie uzupełniamy składów.
• Jeżeli karę dostanie bramkarz, może zejść za niego inny wyznaczony zawodnik
Bramkarz:
• Bramkarz ma prawo do chwytu piłki ręką wyłącznie w polu karnym, które określa linia 6 m od bramki (półkole)
• Aut bramkowy– bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką z dowolnego miejsca pola karnego w czasie 4 sekund
• Bramkarz nie może dotknąć piłki po raz drugi, zanim nie dotknie jej inny zawodnik
• Za w/w wymienione przewinienia zespół popełniający jest karany rzutem wolnym z linii pola karnego
• Bramkarz z autu bramkowego wznawia grę tylko i wyłącznie ręką w obrębie własnej połowy boiska,
• Jeżeli piłka po zagraniu bramkarza z tzw autu bramkowego przekroczy linię środkową dyktuje się rzut wolny dla przeciwnej drużyny
• Zawodnik nie może nosić na sobie czegokolwiek, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu innych zawodników.

Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 pkt., przegrana 0 pkt.,

O kolejności w tabeli decyduje w kolejności:
• większa ilość zdobytych punktów,
• wynik bezpośredniego pojedynku między drużynami (w przypadku 3 lub więcej drużyn “mała tabela” uwzględniająca wyniki TYLKO bezpośrednich pojedynków),
• lepsza różnica bramek
• większa liczba strzelonych goli
• Mniejsza liczba straconych bramek
• rzuty karne między zainteresowanymi drużynami
• w przypadku remisu w meczach półfinałowych, finale i o miejsca wykonywane będą po trzy rzuty karne (następnie karne do pierwszej pomyłki).
Nagrody:
o puchar– za zajęcie I ,II i III miejsce – puchary,
o najskuteczniejszy zawodnik – statuetka;
o najlepszy bramkarz – statuetka

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
• Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki wynikające z udziału w zawodach osób chorych oraz skutki wypadków przed, po i w czasie gry.
• Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.
• Przystąpienie do udziału w rozgrywkach wiąże się z przyjęciem w/w regulaminu
• W przypadku konieczności wezwania służb medycznych, wszelkie koszty pokrywa drużyna uczestnicząca w rozgrywkach
• Ze względu na bezpieczeństwo zawodnicy nie mogą występować w okularach, łańcuszkach, kolczykach itp.
• W przypadku jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku, który spowodował utratę zdrowia własnego lub osób drugich odpowiedzialność prawna spada na sprawcę
• Interpretacja niniejszego regulaminu przysługuje organizatorom

Krytyki orzeczeń sędziowskich i protestów nie przyjmuje ze względu na cel jakiemu ten turniej jest poświęcony
Brak automatycznego tekstu alternatywnego.
Dodano 25 grudzień 2018, o godzinie 09:42 przez artur piotrak   Komentarze[0]

PLEBISCYT
Tygodnik Ostrołęcki organizuje plebiscyt: "Sportowiec Roku 2018 Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców, trenerów i kluby

Nasz klub uzyskał 4 nominacje

Zawodnik roku:

Marcin Watkowski - wyślij SMS OSM.71 na numer 72355 -Koszt 2,46 zł z VAT

Daniel Skała - wyślij SMS OSM.67 na numer 72355 - Koszt 2,46 zł z VAT

Trener roku:

Artur Piotrak wyślij SMS OST.42 na numer 72355- Koszt 2,46 zł z VAT

Klub sportowy roku:

Mazowsze Jednorożec wyślij SMS OSE.58 na numer 72355 - Koszt 2,46 zł z VAT


Głosowanie trwa do 10.01.2019r.

Więcej na:
TYGODNIK OSTROŁĘCKI

PROSIMY O PAŃSTWA GŁOSY !!!
Dodano 24 grudzień 2018, o godzinie 01:30 przez artur piotrak   Komentarze[0]

WSZYSTKIEGO NAJ.......
ZDROWYCH , RADOSNYCH ŚWIĄT
ŻYCZY
KLUB SPORTOWY MAZOWSZE JEDNOROŻEC
Dodano 23 grudzień 2018, o godzinie 23:57 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wszystko jasne
Zakończyła się runda zasadnicza Nocnej Ligi.
W półfinałach zagrają :Czarki-Locus Populatores i Janusze - Ekipa

O miejsca V-VIII zagrają : WKS Pogorzel i Szaman - Torpedo oraz Olszewka - Kasztan

Wyniki 7 kolejki:

Olszewka - Locus Populatores 3-5
Kamil Górczyński-2, samobójcza - Bartłomiej Kimona-2, Piotr Roman-2, Piotr Wróbel

Czarki-WKS Pogorzel i Szaman 12-5
Kamil Rutkowski-7, Łukasz Sojak-2, Jakub Cichocki, Piotr Molski, Kamil Makowski-Łukasz Wójcik-3, Jakub Wilga, Paweł Tworkowski

Ekipa - Janusze 7-5
Jakub Maluchnik-3, Damian Grędziński-3, Wojciech Bendarki- Marcin Wątkowski-3, Bartosz Wilga, Kacper Sawczenko

Kasztan- Torpedo 5-10
Rafał Chmieliński-2, Jakub Róźalski, Dawid Rólka,Mariusz Purzycki - Jakub Sygocki-8, Patrtk Sęk, Piotr Korytkowski

STRZELCY
20
Kamil Rutkowski ( Czarki )

16
Marcin Wątkowski (Janusze) , Jakub Sygocki ( Torpedo )
15
Kacper Sawczenko ( Janusze )
14
Daniel Pietrzak ( Olszewka )
13
10
Kimona Bartłomiej ( Locus )
8
Kimona Bartłomiej ( Locus ) , Piotr Molski, Łukasz Sojak (Czarki )
7
Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Kuciński Krystian ( Olszewka ) , Łukasz Wójcik ( WKS )
6
Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) ,
5
Więcek Kamil Sebastian Olender , Kamil Górczyński ( Olszewka ), Piotr Wróbel ( Locus ) , Damian Grędziński ( Ekipa )

4
Daniel Dziekoński ( Olszewka ), Jakub Wilga ( WKS ) , Jakub Maluchnik , Wojciech Bednarski, Paweł Kołakowski ( Ekipa ) , Bartosz Wilga ( Janusze )
3
Michalski Maciej, Lewandowski Adam , Jarosław Tomaszewski ( Czarki ) Adam Niestępski, Kamil Kamiński (Ekipa ) ,Robert Ciuba, Sebastian Kacprzyk ( Janusze ), Bartosz Pietrzak , Paweł Tworkowski ( WKS ) ,Kaszuba Błażej , Artur Sławski ( Torpedo ) , Piotr Roman ( Locus ) , Rafał Chmieliński, Dawid Rólka( Kasztan )
2
Piotr Górniak, ( Ekipa ),Maciej Wierzbicki, Rykowski Daniel, Hubert Brzezicki ( Locus ), Robert Kowalewski , Patryk Kuciński ( Olszewka ) , Jakub Cichocki ( Czarki ) , Mariusz Purzycki ( Kasztan ), Patryk Sęk ( Torpedo )
1
Kapuściński Piotr, Sławski Dariusz , Kamil Makowski ,Mateusz Pepłowski, Jakub Kurzątkowski ( Czarki ), Arkadiusz Czaplicki , Piotr Walewacz, Bartosz Piasecki (Locus ), Patryk Spodobalski, Patryk Lipiński ( Ekipa ) Szymon Ptak, Daniel Tworkowski( WKS ), Dawid Kazimierczak, Patryk Kazimierczak , Jakub Różacki ( Kasztan ), Daniel Skała , Grabowski Mateusz , Krystian Orłowski( Janusze ), Sebastian Deptuła ( Olszewka ), Piotr Korytkowski ( Torpedo )
Dodano 23 grudzień 2018, o godzinie 23:02 przez mazowsze   Komentarze[0]

GRAMY DLA ŁUKASZA
W siedzibie „garażowo - piwowej ” odbyło się losowanie grup turnieju charytatywnego

„GRAMY DLA ŁUKASZA „

Podział na grupy wygląda następująco :

Grupa A
Czarki
2 Ośrodek Radioelektronizny
Świt Baranowo
Orły

Grupa B
Janusze
Wyklęci
Rozpoznanie
FC Manto

Grupa C
Kuźnia ART-MET Olszewka
Iskra Krasne
Locus Populatores
Kasztan

Grupa D
Ekipa
Połoń
Aby Pograć
Straż Pożarna Przasnysz

Grupa E
Tartak Grab-Bud Pienice
4 fun
Namierzanie
Absztyfikanci


Przypominam że do ćwierćfinałów awansują zwycięzcy grup oraz 3 najlepsze ekipy z miejsc drugich
Dodano 22 grudzień 2018, o godzinie 00:18 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Będzie się działo
Ostatnia 7 kolejka rundy zasadniczej przed nami.

Wiemy na pewno że rundę zasadniczą wygra zespół Januszy, drugi będzie zespół Locus Populatores. Na pewno do rundy mistrzowskiej awansuje zespół Czarki ale czy z 3 czy 4 pozycji wiadomo będzie po ostatniej kolejce.

O czwarte wolne miejsce w rundzie mistrzowskiej powalczą jeszcze trzy drużyny : Ekipa, Olszewka i Kasztan.
Awansu do rundy mistrzowskiej na pewno nie uzyska zespół WKS Pogorzel i Szaman oraz Torpedo. Te zespoły powalczą o miejsca V-VIII.

Zapraszamy na ostatnia kolejkę

23.12.2018r. niedziela

17.00
Olszewka – Locus

17.40
Czarki – WKS

18.20
Ekipa – Janusze

19.00
Kasztan - Torpedo

Dodano 21 grudzień 2018, o godzinie 23:11 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Kolejka nr 6 za nami
Za nami 6 kolejka NL.

Wyniki:

Czarki-Ekipa 6-2
Kamil Rutkowski - 2, Jakub Cichocki, Mateusz Pepłowski, Jakub Kurzątkowski, Piotr Molski - Jakub Maluchnik , Kamil Kamiński

Torpedo - Locus Populatores 1-5
Jakub Sygocki - Kimona Bartek, Piotr Wróbel , Hubert Brzezicki, Bartosz Piasecki, Piotr Roman

Janusze - Kasztan 12-0
Marcin Wątkowski -6, Kacper Sawczenko-4,Mateusz Grabowski, Sebastian Kacprzyk

WKS Pogorzel i Szaman- Olszewka 4-11
Jakub Wilga-3, Łukasz Wójcik -Daniel Pietrzak-3,Krystian Kuciński-2, Kamil Więcek-2, Sebastian Olender-2, Kamil Górczyński, Patryk Kuciński

STRZELCY
14
Kacper Sawczenko ( Janusze ), Daniel Pietrzak ( Olszewka )


13
Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Marcin Wątkowski (Janusze)

8
Jakub Sygocki ( Torpedo ) , Kimona Bartłomiej ( Locus )

7
Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Piotr Molski ( Czarki ), Kuciński Krystian ( Olszewka )
6
Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) , Łukasz Sojak (Czarki )
5
Więcek Kamil Sebastian Olender ( Olszewka )

4
Paweł Kołakowski ( Ekipa ), Daniel Dziekoński ( Olszewka ), Piotr Wróbel( Locus ),
3
Michalski Maciej, Lewandowski Adam , Jarosław Tomaszewski ( Czarki ) Adam Niestępski, Kamil Kamiński (Ekipa ) ,Robert Ciuba, Bartosz Wilga , Sebastian Kacprzyk ( Janusze ), Bartosz Pietrzak , , Łukasz Wójcik Jakub Wilga (WKS ), Kaszuba Błażej , Artur Sławski ( Torpedo ) , Kamil Górczyński ( Olszewka )
2
Damian Grędziński, Piotr Górniak, Wojciech Bednarski ( Ekipa ),Maciej Wierzbicki, Rykowski Daniel, Hubert Brzezicki ( Locus ), Paweł Tworkowski ( WKS ) Robert Kowalewski , Dawid Rólka( Kasztan ) , Patryk Kuciński ( Olszewka )
1
Kapuściński Piotr, Sławski Dariusz , Jakub Cichocki, Mateusz Pepłowski, Jakub Kurzątkowski ( Czarki ), Arkadiusz Czaplicki , Piotr Walewacz, Piotr Roman, Bartosz Paisecki (Locus ), Patryk Spodobalski, Patryk Lipinski , Jakub Maluchnik ( Ekipa ) Szymon Ptak, Daniel Tworkowski( WKS ), Dawid Kazimierczak, Patryk Kazimierczak , Rafał Chmieliński ( Kasztan ), Daniel Skała , Grabowski Mateusz , Krystian Orłowski( Janusze ), Sebastian Deptuła ( Olszewka ), Patryk Sęk ( Torpedo )
Dodano 21 grudzień 2018, o godzinie 22:57 przez artur piotrak   Komentarze[0]

PODZIĘKOWANIE
Chciałbym podziękować serdecznie Pani prezes Limes Bank Spółdzielczy za wsparcie finansowe naszej drużyny Mazowsze Jednorożec.

Mam nadzieję że Limes Bank Spółdzielczy dalej będzie wspierał naszą drużynę.

Dziękujemy
Dodano 21 grudzień 2018, o godzinie 18:01 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Ostatnie kolejki nocnej ligi
DWIE OSTATNIE KOLEJKI RUNDY ZASADNICZEJ NOCNEJ LIGI PRZED NAMI

Harmonogram gier

21.12.2018r. piątek
19.10
Ekipa – Czarki

19.50
Kasztan – Janusze

20.30
Locus – Torpedo

21.10
Olszewka - WKS


23.12.2018r. niedziela

17.00
Olszewka – Locus

17.40
Czarki – WKS

18.20
Ekipa – Janusze

19.00
Kasztan - Torpedo


Po tej rundzie nastąpi przerwa. Rundę finałowa zagramy 4 i 6 stycznia.
Przypominam że po rundzie zasadniczej gramy rundę finałową.W piątek 4 stycznia cztery pierwsze ekipy graja półfinały ( zespół 1 z 4, 2 z 3 ), a zespoły z miejsc 5-8 grają o miejsca ( 5-8 i 6-7 ). W niedzielę 6 stycznia gramy już o miejsca
Dodano 19 grudzień 2018, o godzinie 12:52 przez artur piotrak   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 2
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Grabowski Adam4
3.Bors Łukasz2
4.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
Lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec
www.000webhost.com