Mazowsze Jednorożec - Jutrzenka Unieck 6-2 ( 2-1 )

Bramki: Bartosz Wilga - 3 , Daniel Skała - 2 . Gabryś Żabiński

Skład:
Łukasiak - Jaśkiewicz , Bors , Piotrak , R.Skała - Jabłoński ( B.Antosiak ) , Wątkowski ( Zalewski ) , Żabiński , Ciuba ( Michalski ) - Wilga ( Krajewski ) ,D.Skała

Od początku meczu mamy zdecydowaną przewagę co dokumentujemy bramką Bartka Wilgi który przelobował z 20 metrów bramkarza. Kilka minut później mamy 2-0 kolejną bramkę w sytuacji sam na sam zdobywa Wilga. Pod koniec połowy Wilga ma 100 sytuację niestety nie strzela.chwilę później po katastrofalnym błędzie Piotraka zawodnik gości strzela bramkę.Jeszcze w doliczonym czasie gry Unieck ma znakomitą sytuację jednak Łukasiak broni.
Druga połowa to dalsza nasz dominacja.Na początku połowy ma miejsce najbardziej kontrowersyjna akcja meczu.Rzut rożny, Żabiński strzela głową, bramkarz łapie piłkę w górze - naszym zdaniem już z 0,5 metra za linia bramkową - i spada z nią na linię. Sędzia boczny także był takiego zdania co my i pokazał że piłka przekroczyła linię bramkową.Zakotłowało się po tej akcji.
Sędzia główny uznaje bramkę i mamy 3-1. Gramy dalej swoje niestety kolejny błąd indywidualny doprowadza do straty bramki na 3-2.
Od tego momentu gramy już uważnie w obronie i skutecznie w ataku.Najpierw Wilga zdobywa 3 bramkę swoją a dla nas 4, później dogrywa do Daniela Skały a ten z metra strzela na pustą bramkę.W 90 minucie po podaniu Rafała Skały, Daniel Skała strzela swoją 2 bramkę i ustala wynik meczu na 6-2.
Dodano 18 wrzesień 2016, o godzinie 16:54 przez mazowsze   Komentarze[2]

Pewne zwycięstwo
Korona Szydłowo - Mazowsze Jednorożec 0:3 (0:1)

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:
0:1 - Jakub Antosiak (as. Damian Szymański)
0:2 - Filip Grabowski (as. Jakub Piotrak)
0:3 - Filip Grabowski (as. Damian Szymański)

Młodzi piłkarze naszej drużyny pewnie wygrali i zdobyli kolejne trzy punkty. Gra wyglądała o wiele lepiej niż tydzień temu, chłopcy grali piłką stwarzając sobie sporo sytuacji bramkowych z czego trzy udało sie zakończyć bramką.

Skład:
Filip Więcek - Michał Łukaszewski, Maksymilian Lorenc (C), Jakub Piotrak - Dawid Dziobek, Igor Wilga, Damian Szymański - Filip Grabowski, Jakub Antosiak.
Ponadto grali również:
Patryk Głodkowski, Konrad Wcisło, Adrian Rybacki i Maciej Sopelewski
Dodano 17 wrzesień 2016, o godzinie 14:38 przez zabkaa   Komentarze[1]

Szydłowo
W sobotę 17.09 młodzi piłkarze Mazowsza Jednorożec zmierzą się na wyjeździe z ekipą Korony Szydłowo.
Pierwszy gwizdek sędziego o godz 11:00.

Wyjazd na mecz spod Szkoły Podstawowej o godz 9:30.
Dodano 16 wrzesień 2016, o godzinie 18:44 przez zabkaa   Komentarze[0]

Unieck
W najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy.Tym razem do Jednorożca przyjedzie ekipa Jutrzenki Unieck.
Zapraszamy wszystkich kibiców
Dodano 15 wrzesień 2016, o godzinie 21:00 przez mazowsze   Komentarze[0]

Różnica 2 klas
Korona Karolinowo - Mazowsze Jednorożec 1-5 ( 0-3 )

Skład :
Swiderski - R.Skała , Piotrak , Bors , Stępkowski ( Krajewski ) - Wilga , Żabiński , Wątkowski ( Michalski ) , B.Antosiak ( Zalewski ) , D.Skała , Grabowski ( Kardaś )

Od pierwsze minuty dominujemy na boisku.Pierwsza bramka wrzut z lewej strony i Bartek Wilga z metra głową do pustej bramki. Na 0-2 Podwyższa Skała po indywidualnej akcji. Na 0-3 Daniel strzela bramkę życia, bez przyjęcia 35 metr. Bramka stadiony świata. Gospodarze w tej połowie nie zagrozili niczym bramce strzeżonej przez Świderskiego.
Druga połowa to kopia początku z meczu z Glinojeckiem.
Oddajemy inicjatywę gospodarzom którzy stwarzają sobie 2 setki, niestety dla na trzecia setka daje im bramkę. Od tego momentu istnieje już tylko jeden zespół ...Mazowsze. Karolinowo biega za piłką a my stwarzamy sobie sytuacje.Dwie z nich najpierw po podaniu Guty strzela Skała a później po podaniu Skały strzela Wilga
Różnica dwóch klas, najniższy wynik z możliwych.

Dodano 10 wrzesień 2016, o godzinie 17:45 przez mazowsze   Komentarze[5]

Wygrana na początek!
Mazowsze Jednorożec - Makowianka Maków Maz. 2:1

Młodzi piłkarze Mazowsza pokonali zespół z Makowa 2:1 na inaugurację ligi. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dawid Dziobek (as. F.Grabowski) i Filip Grabowski (indywidualna akcja). Bramka dla ekipy z Makowa padła po błędzie jednego z naszych obrońców.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się całkiem dobrze, zobaczymy jak bedzie z silniejszymi przeciwnikami.

Dziękujemy za liczne przybycie kibiców! Zapraszamy na następne mecze u siebie :)
Dodano 09 wrzesień 2016, o godzinie 21:42 przez Zabkaa   Komentarze[0]

Karolinowo
Już jutro o godzinie 13.00 Mazowsze rozegra mecz ligowy.
Tym razem zagramy na wyjeździe z ekipą Korony Karolinowo.
Wyjazd 10.00
Dodano 09 wrzesień 2016, o godzinie 07:47 przez mazowsze   Komentarze[0]

Skała SHOW !!!
Mazowsze Jednorożec - Kryształ Glinojeck 4-2 ( 2-0 ).

Bramki:Skała Daniel - 2, Robert Ciuba , Gabryś Żabiński ( rzut karny )

Skład :
Łukasiak - K.Antosiak ( R.Skała ) , Jaśkiewicz , Piotrak , Bors - Wilga ( Krajewski ), Żabiński , Wątkowski ( Michalski ), Jabłoński ( B.Antosiak ) , Ciuba - D.Skała

Od pierwszej minuty nacieramy na zespół z Glinojecka.Stwarzamy sobie dwie dobre sytuacje do strzelenia bramki niestety zawodzi skuteczność. W 10 minucie po kontrze naszego zespołu Daniel Skała jest faulowany w polu karnym.Rzut karny pewnie strzela Żabiński.Dalej próbujemy stwarzać sobie sytuacje, niestety zawodzi skuteczność.W 40 minucie nieporozumienie obrońcy z bramkarzem wykorzystuje Ciuba i strzałem głową podwyższa na 2-0. Goście jedyne sytuacje stwarzają sobie po stałych fragmentach gry.
Druga połowa w naszym wykonaniu to "obrona Częstochowy", wybijanie piłek.Goście przejęli całkowicie inicjatywę co dokumentują bramką kontaktową w 57 minucie.Niespełna kilka sekund później Daniel Skała decyduje się na indywidualną akcję i mamy 3-1. Niestety to goście są groźniejsi dalej i raz za razem stwarzają sobie sytuacje pod naszą bramką.W 67 minucie zawodnik gości decyduje się na strzał z 25 metrów, okazuję się on strzałem życia i piłka odbiwszy się od poprzeczki wpada do bramki.Od tego momentu goście odkrywają się całkowicie, przez co my mamy okazję do kontrataków. Mamy co najmniej 5 okazji 100 % jednak ich nie wykorzystujemy.W końcu w 77 minucie po ładnej akcji Skała Daniel podwyższa na 4-2.Mamy jeszcze dwie okazje jednak ich nie wykorzystujemy.
W 89 minucie Skała Daniel urywa się obrońcy wychodząc sam nas sam jednak jest przez niego łapany w pół i kapitan Glinojecka dostaje czerwoną kartkę.
Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu i ostatnie 20 minut meczu.Wynik zasłużony.
Brawa dla całego zespołu a w szczególności dla Daniela Skały który był dziś nie do zatrzymania- strzelił dwie bramki, zrobił karnego i po jego akcji wyleciał kapitan gości.
Dodano 04 wrzesień 2016, o godzinie 16:05 przez mazowsze   Komentarze[4]

GLINOJECK
W najbliższą niedzielę do Jednorożca przyjedzie zespół Kryształ Glinojeck.

Pierwszy gwizdek sędziego niedziela 14.00
Zapraszamy do kibicowania naszej ekipie
Dodano 02 wrzesień 2016, o godzinie 17:32 przez mazowsze   Komentarze[0]

Sędzia boczny - Mazowsze 3-2
Sędzia boczny(Orzeł Sypniewo) - Mazowsze Jednorożec 3 - 2 ( 3-2).

Bramki : Robert Ciuba , Daniel Skała

Skład :
Swiderski - R.Skała ( K.Antosiak ) , Jaśkiewicz ( Krajewski ) , Piotrak , Bors - Wilga ( Stępkowski ), Żabiński , Wątkowski , Jabłoński , Ciuba - D.Skała

Mecz do najpiękniejszych nie wyglądał.
Pierwsza bramka 2 metrowy spalony i mamy 1-0. Na 1-1 strzela Skała po rzucie rożnym . Na 1-2 podwyższa Ciuba w zamieszaniu podbramkowym. 2-2 błąd bramkarza Mazowsza i Piotrak strzela do własnej bramki.3-2 rzut rożny wrzutka na 25 metr wszyscy wybiegają strzał, zawodnik gospodarzy jest przy bramkarzu i zmienia kierunek piłki.Tylko on i bramkarz.Główny po kilkunastu sekundach uznaje bramkę po gestykulacji bocznego.2 ??? 3 ??? metrowy spalony.Boczny młody człowiek obsrany cały mecz, no nie w 2 połowie już pokazywał spalone ale przeciwko Mazowszu.
Druga połowa sytuacje pod jedną i drugą bramką nie zmieniają wyniku.
Dodano 28 sierpień 2016, o godzinie 20:56 przez mazowsze   Komentarze[4]