Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

7 kolejka NLH
Dodano 30 grudzień 2016, o godzinie 00:09 przez mazowsze   Komentarze[0]

7 kolejka NLH
7 i zarazem ostatnia kolejka NLH dostarczyła nam bardzo dużo emocji.
Pierwszy mecz pomiędzy Olszewką i Po Ibizie decydował o miejscu VI. Olszewce potrzebna była wygrana i 2 razy prowadzili 1-0 i 2-1 jednak ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

W drugim meczu faworyzowana Ekipa WPZ miała bardzo duże problemy - zwłaszcza na początku meczu - z team Kasztan. To Kasztan miał kilka sytuacji ale niestety tylko jedną zamienił na bramkę i prowadził 0-1. Kilka błędów w obronie i Ekipa WPZ zdobyła kilka bramek.Mimo otwartej gry z obydwu stron wynik korzystny dla WPZ którzy wygrali 11-1.

W kolejnym meczu Janusze potrzebowali zwycięstwa dwiema lub więcej bramkami żeby zająć III miejsce.Od początku prowadzili grę i na przerwę schodzili z wynikiem 1-0. Na początku 2 połowy zdobywają bramkę na 2-0, kontrolują grę jednak to drużyna z Chorzel zdobywa bramkę na 2-1.Po chwili jest 3-1 ale od tego momentu to Chorzele zdobywają 3 bramki pod rząd i mamy 3-4.W ostatnich sekundach Janusze ratują remis który nic i tak im nie daje.

Ostatni mecz to mecz dwóch niepokonanych dotąd drużyn. Kto przyszedł na halę widział bardzo dobry mecz z obydwu drużyn. Pierwsza na prowadzenie wyszła drużyna InterClass za sprawa najlepszego strzelca ligi Adama Niestępskiego. Później Czarki doprowadziły do 1-1. W drugiej połowie to InterClass znowu wyszedł na prowadzenie.Jednak ostatnie słowo należało do drużyny Czarki.Najpierw doprowadzili do remisu a w ostatniej minucie strzelili na 3-2.Super mecz i brawa dla obydwu ekip za stworzone widowisko.

Wyniki 7 kolejki

Olszewka - Po Ibizie 3-3

( Sebastian Ciach , Sebastian Olender , Patryk Kuciński - Paweł Zarjewski , Mateusz Fąk , samobójcza )

Ekipa WPZ - Kasztan 11-1

Piotr Górniak - 4 , Kamil Brejlak -3 , Jakub Maluchnik - 2 , Radosław Sokołowski , Michał Płocharz - Dariusz Rólka )

Chorzele - Janusze 4-4

( Maciej Wierzbicki - 2 , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki - Bartosz Wilga - 2 , Marcin Wątkowski - 2 )

InterClass - Czarki 2-3

( Adam Niestępski , Wojciech Bednarski - Kamil Rutkowski , Kamil Makowski , Jakub Kourzątkowski )


STRZELCY BRAMEK

30 - Adam Niestępski ( InterClass )

20 - Adam Lewandowski ( Czarki )
13 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )
11 - Kamil Rutkowski ( Czarki )
10 - Bartosz Wilga ( Janusze )
9 - Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Piotr Górniak ( Ekipa WPZ )
8 - Gabriel Żabiński ( Janusze ) , Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ )
7 - Rober Ciuba , (Janusze ) , Piotr Molski , Kamil Makowski , Lubański Daniel ( Czarki ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
6 - Jakub Korzątkowski ( Czarki ) ,
5 –Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik ( Ekipa WPZ ) , Bartłomiej Orłowski (InterClass ) ,
4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) ,Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender ( Olszewka )
3 - Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Piotr Roman , Damian Małowidzki , Maciej Olszewski ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Rafał Ogonowski , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk ( Po Ibizie ) , Jakub Cichocki (Czarki )
2- Mateusz Soliwodzki , Dawid Rólka (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Marcin Szmalc , ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Marcin Dobrzyński Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Dariusz Sławski ( Czarki )
1-Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Cezary Romański (Czarki ) , Kamil Więcek , Patryk Kuciński , Ciach Sebastian ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Piotr Blaźlak , Michał Płocharz ( Ekipa WPZ )

Dodano 30 grudzień 2016, o godzinie 00:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

Ostatnia kolejka
Przed nami ostatnia 7 kolejka rudny zasadniczej NLH w Jednorożcu.
Oto zestaw par :

CZWARTEK 29.12.2016 r.

19.00 – 19.45 Olszewka – Po Ibizie
19.50 – 20.35 Ekipa WPZ – Kasztan
20.40 – 21.25 Janusze – Chorzele
21.30 – 22.15 InterClass – Czarki

Na obecną chwilę nic nie jest rozstrzygnięcie.
O pierwszym miejscu zdecyduje ostatni mecz InterClass - Czarki.

Mecz Janusze - Chorzele zdecyduje o miejscach 3-5. W przypadku zwycięstwa Ekipy WPZ nad Kasztanami i Januszy nad Chorzelami trzy zespoły będą miały po 12 puntów. O kolejności miejsc decydować będzie mała tabela uwzględniająca tylko mecze między tymi zespołami ( jak na razie Chorzele -Ekipa 4-2, Janusze - Ekipa 3-4 ). Janusze wygrywając 2 lub więcej bramkami będą mieli III miejsce. W innym wypadku Chorzele będą na III miejscu , Ekipa WPZ IV a Janusze na V.

Mecz Olszewka - Po Ibizie będzie decydował o miejscu VI - VII. Olszewka musi wygrać żeby mieć VI miejsce, Po Ibizie wystarczy remis.

Sami widzicie że ostatnia kolejka będzie miała bardzo ciekawy przebieg.
Wygrana każdego zespołu daje im przewagę w rundzie play off.

Dlatego już dziś zapraszamy do kibicowania.
CZWARTEK GODZINA 19.00 !!!


( Na zdjęciu Adam Niestępski( InterClass ) jak na razie najlepszy strzelec ligi 29 bramek zdjęcie FB Iskra Krasne
Dodano 26 grudzień 2016, o godzinie 12:46 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wesołych Świąt
Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia z podziękowaniami za dotychczasowe odwiedziny naszej strony składa drużyna Mazowsze Jednorożec.
Dodano 22 grudzień 2016, o godzinie 23:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

6 kolejka NLH
I tym razem nie zabrakło emocji w 6 kolejce NLH.

Oto wyniki:

Olszewka - Ekipa WPZ 1-5
( Krystian Kuciński - Łukasz Rykowski -3, Jakub Maluchnik , Kamil Brejlak )

InterClass - Kasztan 23-3
( Adam Niestępski - 11 , Wojciech Bednarski - 3, Damian Małowidzki - 2 , Maciej Olszewski - 2 , Bartłomiej Orłowski , Rafał Sobieraj , Robert Śniadowski , samobójcze - 2 - Dariusz Rólka , Dawid Rólka , Dawid Jeznach )

Czarki - Chorzele 8-1
( Rutkowski Kamil - 2, Cichocki Jakub , Lubański Daniel , Sławski Dariusz , Lewandowski Adam , samobójcze -2 - Wierzbicki Maciej )

Janusze - Po Ibizie 9-8
( Maciej Smoliński - 3 , Marcin Wątkowski - 2 , Marcin Bartosiewicz - 2 ,Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga - Paweł Kuzia - 2 , Marcin Dobrzyński -2 ,Damian Duszak , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk , Rafał Ogonowski )



STRZELCY BRAMEK

29 - Adam Niestępski ( InterClass )

20 - Adam Lewandowski ( Czarki )
13 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )
10 - Kamil Rutkowski ( Czarki )
8 - Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Bartosz Wilga , Gabriel Żabiński ( Janusze )
7 - Rober Ciuba , Marcin Wątkowski (Janusze ) , Piotr Molski , Lubański Daniel ( Czarki )

6 - Kamil Makowski ( Czarki )

5 –Jakub Korzątkowski ( Czarki ) , Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Piotr Górniak , Łukasz Rykowski , Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ ) , Bartłomiej Orłowski (InterClass ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele )

3 - Radosław Sokołowski , Jakub Maluchnik ( Ekipa WPZ ) , Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Sebastian Olender , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Piotr Roman , Damian Małowidzki , Maciej Olszewski ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Rafał Ogonowski , Paweł Kuzia ( Po Ibizie ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) , Jakub Cichocki (Czarki ) ,

2 - Mateusz Soliwodzki , Dawid Rólka (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Zbigniew Lubowiedzki , Marcin Szmalc , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Mateusz Fąk , Marcin Dobrzyński ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Dariusz Sławski ( Czarki )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Cezary Romański (Czarki ) , Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )

HARMONOGRAM RUNDY PLAY OFF

Ćwierćfinały:

Mecz I 1 – 8
II 2 - 7
III 3 - 6
IV 4 - 5


Półfinały:

Mecz V Zwycięzca I – Zwycięzca IV
Mecz VI Zwycięzca II – Zwycięzca III

Mecz o miejsca 5-8

VII Przegrany I – Przegrany IV
VIII Przegrany II – Przegrany III

O miejsce 7

Przegrany VII – Przegrany VIII

O miejsce 5

Zwycięzca VII – Zwycięzca VIII


O miejsce 3 :

Przegrany V – Przegrany VI

Finał:

Zwycięzca V– Zwycięzca VI
Dodano 21 grudzień 2016, o godzinie 23:00 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejka nr 6
Już w czwartek 22.12.2016 r. rozegramy 6 a zarazem przedostatnią kolejkę Nocnej Ligi Halowej.

CZWARTEK 22.12.2016 r.

19.00 – 19.45 Olszewka – Ekipa WPZ
19.50 – 20.35 Inter Class – Kasztan
20.40 – 21.25 Czarki – Chorzele
21.30 – 22.15 Janusze - Po Ibizie
Dodano 19 grudzień 2016, o godzinie 20:29 przez mazowsze   Komentarze[0]

5 kolejka NLH
5 kolejka za nami.

Oto wyniki:

Chorzele - Kasztan 9-1
Andrzej Dąbrowski - 3 , Arkadiusz Czaplicki - 2, Hubert Brzezicki - 2 , Piotr Walewacz , Marcin Szmalc )

Czarki - Po Ibizie 8-2
Kamil Rutkowski - 4 , Cezary Romański , Adam Lewandowski , Mateusz Pepłowski , Marcin Sokół - Damian Duszak , Wiktor Fąk )

Olszewka - Janusze 1-12
( Sebastian Olender - Marcin Bartosiewicz - 4 ,Bartosz Wilga - 3 , Robert Ciuba - 3 , Marcin Wątkowski - 2 )

InterClass - Ekipa WPZ 4-3
( Adam Niestępski - 2 , Wojciech Bednarski , Piotr Roman - Damian Grędziński - 2 , Piotr Górniak )

STRZELCY BRAMEK

19 - Adam Lewandowski ( Czarki )

18 - Adam Niestępski ( InterClass )
11 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )
8 - Kamil Rutkowski ( Czarki )
7 - Gabriel Żabiński Bartosz Wilga , Rober Ciuba , (Janusze ) , Piotr Molski ( Czarki )
6 - Kamil Makowski , Lubański Daniel (obaj Czarki )
5 –Jakub Korzątkowski ( Czarki ) , Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Piotr Górniak ( Ekipa WPZ )
4 –Bartłomiej Orłowski (InterClass ) , Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Kamil Brejlak , Maciej Wierzbicki , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele )

3 - Radosław Sokołowski , (Ekipa WPZ ) , Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Sebastian Olender ( Olszewka ) , Piotr Roman ( InterClass )

2 - Dariusz Rólka , Mateusz Soliwodzki ( wszyscy Kasztan ) , Jakub Cichocki (Czarki ) , Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( wszyscy Janusze ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik , Ekipa WPZ ( obaj Ekipa WPZ ) , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Zbigniew Lubowiedzki , Marcin Szmalc , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Rafał Ogonowski , Wiktor Fąk , Karol Dawid ( Po Ibizie ) ,

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Rólka ( wszyscy Kasztan ) , Piotr Walewacz (Chorzele ) , , Dariusz Sławski , Cezary Romański (Czarki ) , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk , Damian Duszak , Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Maciej Olszewski , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Daniel Krzykowski , Rafał Sobieraj ( obaj InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )
Dodano 18 grudzień 2016, o godzinie 20:00 przez mazowsze   Komentarze[0]

5 kolejka NLH
Dzisiaj tj niedziela 18.12.2015 r .5 kolejka Nocnej Ligi Halowej.

Oto zestaw par i godziny meczy:

15.00 – 15.45 Chorzele – Kasztan
15.50 – 16.35 Czarki – Po Ibizie
16.40 – 17.25 Olszewka – Janusze
17.30 – 18.15 Inter Class – Ekipa WPZ

Propozycja terminów dwóch ostatnich kolejek rundy zasadniczej:

CZWARTEK 22.12.2016 r.

19.00 – 19.45 Olszewka – Ekipa WPZ
19.50 – 20.35 Inter Class – Kasztan
21.40 – 21.25 Czarki – Chorzele
21.30 – 22.15 Janusze - Po Ibizie

CZWARTEK 29.12.2016 r.

19.00 – 19.45 Olszewka – Po Ibizie
19.50 – 20.35 Ekipa WPZ – Kasztan
21.40 – 21.25 Janusze – Chorzele
21.30 – 22.15 Inter Class – Czarki



Dodano 18 grudzień 2016, o godzinie 10:52 przez mazowsze   Komentarze[0]

Czarki rządzą
Ekipa Czarki okazała się bezkonkurencyjna w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jednorożec.
W meczu finałowym pokonała ekipę InterClass 3-0 zdobywając tym samym puchar.

Ponadto zawodnicy z drużyny Czarki zdobyli dwie statuetki :

Najlepszy bramkarz -Cichocki Jakub
Król strzelców - Kamil Rutkowski.


Gratulujemy.

Wyniki:

Grupa A

Baranowo – InterClass 1-2
Połoń – Piwosze 07 0-0
Baranowo – Piwosze 07 3-0
Połoń – InterClass 0-0
Baranowo – Połoń 2-2
Piwosze 07 – InterClass 1-7

Tabela:
1.InterClass 7 pkt. 9-1 br.
2.Baranowo 4 6-4
3.Połoń 3 2-2
4.Piwosze 07 1 0-10


Grupa B

FC po Nalewce – MsM 0-1
Janusze – Olszewka 1-2
FC po Nalewce – Olszewka 2-2
Janusze – MsM 1-0
FC po Nalewce – Janusze 1-5
Olszewka – MsM 0-1

Tabela:

1.Janusze 6 7-3
2.MsM 6 2-1
3.Olszewka 4 4-4
4.FC po Nalewce 1 3-8





Grupa C

Deptuła Paliwa Kadzidło – Lipa 3-2
Team Ciechanów – Czarki 1-3
Deptuła Paliwa Kadzidło – Czarki 0-4
Team Ciechanów – Lipa 7-1
Dep. Paliwa Kadzidło – Team Ciechanów 1-3
Czarki – Lipa 8-0

Tabela:

1.Czarki 9 15-1
2.Team Ciechanów 6 11-5
3.Deptuła Paliwa Kadzidło 3 4-9
4.Lipa 0 3-18

Mecz o miejsce 11

Piwosze 07 – Lipa 1-3

Mecz o miejsce 9

Połoń - FC po Nalewce 2-1

Mecz o 7 miejsce

Olszewka – Deptuła Paliwa Kadzidło 1-3

Mecz o miejsce 5

MsM – Baranowo 3-0 vo

Półfinały

Czarki – Janusze 3-2

InterClass – Team Ciechanów 2-0

Mecz o miejsce 3

Janusze – Team Ciechanów 1-1 6-5 k.

Finał

Czarki – InterClass 3-0

Dodano 17 grudzień 2016, o godzinie 19:04 przez mazowsze   Komentarze[0]

4 kolejka NLH
Olszewka - InterClass 3-11
( Krystian Kuciński -2 , Sebastian Olender - Adam Niestępski - 6 , Piotr Roman , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Daniel Krzykowski , Rafał Sobieraj )

Chorzele - Ekipa WPZ 4-2
( Błażej Kaszuba , Maciej Wierzbicki , Marcin Szmalc , Andrzej Dąbrowski - Kamil Brejlak , Piotr Górniak )

Kasztan - Po Ibizie 1-3
( Adam Wultański - Paweł Zarjewski , Karol Dawid )

Czarki - Janusze 13-5
(Adam Lewandowski - 8 ,Mateusz Pepłowski - 2 , Kamil Rutkowski - 2 , Jakub Cichocki - Gabryś Żabiński - 3 , Rafał Skała , Mateusz Wódkiewicz )

STRZELCY BRAMEK

18 - Adam Lewandowski ( Czarki )

16 - Adam Niestępski ( InterClass )
7 - Marcin Bartosiewicz , Gabriel Żabiński ( Janusze ) , Piotr Molski ( Czarki )
6 - Kamil Makowski , Lubański Daniel (obaj Czarki )
5 –Jakub Korzątkowski ( Czarki ) , Deptuła Sebastian ( Olszewka )
4 –, Rober Ciuba , Bartosz Wilga ( obaj Janusze ) , Bartłomiej Orłowski , Bednarski Wojciech ( obaj InterClass ) , Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Kamil Brejlak , Piotr Górniak ( Ekipa WPZ ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

3 - Radosław Sokołowski , (Ekipa WPZ ) , Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , , Błażej Kaszuba ( Chorzele ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Adam Woltański ( Kasztan )

2 - Dariusz Rólka , Mateusz Soliwodzki ( wszyscy Kasztan ) , Jakub Cichocki (Czarki ) , Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( wszyscy Janusze ), Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik , ( obaj Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Rafał Ogonowski, Karol Dawid ( Po Ibizie ) , Piotr Roman ( InterClass )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak ( wszyscy Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Marcin Szmalc ( obaj Chorzele ) , , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk , Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Maciej Olszewski , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Daniel Krzykowski , Rafał Sobieraj ( obaj InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )
Dodano 17 grudzień 2016, o godzinie 18:36 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 5
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec