Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

NOCNA LIGA FUTSALU
KOLEJKA NUMER 3 NIEDZIELA 15.00 !!!

15.00 – 15.45 Kasztan - Janusze
15.50 – 16.35 Olszewka - Czarki
16.40 – 17.25 Chorzele- Inter Class
17.30 – 18.15 Po Ibizie – Ekipa WPZ


Strzelcy

8 - Adam Niestępski ( InterClass )

7 - Adam Lewandowski ( Czarki )
6 - Piotr Molski ( Czarki )
5 – Kamil Makowski ( Czarki )
4 – Lubański Daniel ( Czarki )

3 - Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) ,Sokół Marcin , (Czarki ) , Bartłomiej Orłowski ( InterClass ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

2 - Adam Woltański ( Kasztan ) , Kamil Rutkowski , Jakub Korzątkowski ( obaj Czarki ) , Maciej Smoliński , Marcin Bartosiewicz , Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga ( wszyscy Janusze ) , Łukasz Rykowski , Kamil Brejlak ( obaj Ekipa WPZ ) , Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Sebastian Olender ( Olszewka )

1 -, Mateusz Soliwodzki , Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dariusz Rólka ( obaj Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Zbigniew Lubowiedzki ( obaj Chorzele ) , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Marcin Wątkowski , Rafał Skała ( obaj Janusze ) , Paweł Kuzia ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka )
Dodano 10 grudzień 2016, o godzinie 15:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

Halowa Liga Nocna
Wyniki 2 kolejki

Po Ibizie - InterClass 1-6
( Paweł Kuzia - Adam Niestępski - 4 , Bednarski Wojciech - 2 )

Ekipa WPZ - Janusze 4-3
( Łukasz Rykowski - 2 , Brejlak Kamil - 2 - Gabryś Żabiński , Bartosz Wilga , Rafał Skała )

Kasztan - Czarki 2-22
( Dariusz Rólka , Kacper Opalach - Kamil Makowski - 5 , Adam Lewandowski - 4 , Daniel Lubański - 4 , Marcin Sokół - 3 , Piotr Molski - 3 , Jakub Kurzątkowski - 2 , samobójcza )

Olszewka - Chorzele 2-3
( Sebastian Olender , Kamil Więcek - Wierzbicki Maciej - 2 , Zbigniew Lubowiedzki )
Dodano 10 grudzień 2016, o godzinie 00:33 przez mazowsze   Komentarze[0]

NOCNA LIGA HALOWA
Już w najbliższy piątek II kolejka Nocnej Ligi Halowej w Jednorożcu.

Po pierwszej kolejce liderem jest ekipa Czarki wyprzedzając lepszym bilansem bramkowym zespoły Chorzel i InterClass.

Najlepszym strzelcem jest jak na razie Adam Niestępski z ekipy InterClass, strzelec 4 bramek.

Oto zestaw par i godziny meczy:

Kolejka 2 09.12.2016 r. PIĄTEK!!!!!



19.30 – 20.10 Po Ibizie – Inter Class
20.15 - 21.00 Ekipa WPZ - Janusze
21.05 - 21.50 Kasztan – Czarki
21.55 - 22.35 Olszewka - Chorzele



Kolejka numer III już w niedzielę 11.12.2016 r.

15.00 – 15.45 Kasztan - Janusze
15.50 – 16.35 Olszewka - Czarki
16.40 – 17.25 Chorzele- Inter Class
17.30 – 18.15 Po Ibizie – Ekipa WPZ


Dodano 08 grudzień 2016, o godzinie 00:09 przez mazowsze   Komentarze[0]

Turniej 17 grudzień
Wszystkie drużyny, które zgłosiły chęć gry w turnieju który odbędzie się dn. 17.12.2016 r. proszone są o potwierdzenie swojej obecności do dn. 10.12.2016 r. ( SOBOTA ).

Potwierdzenie wysyłamy sms'em pod nr. 515 795 665 - Gabriel Żabiński.
( PODAJEMY NAZWĘ DRUŻYNY )


Ekipy które się zgłosiły
- Janusze
- Baranowo
- Team Ciechanów
- Czarki
- FC po nalewce
- UKS Lipa
- Interclass
- MsM
- Połoń
- Olszewka
- Piwosze 07
-Deptuła Paliwa Kadzidło
Dodano 06 grudzień 2016, o godzinie 22:15 przez Żabka   Komentarze[0]

I kolejka za nami
Pierwsza kolejka nocnej ligi za nami.

Oto wyniki:

Olszewka - Kasztan 4-4
( Deptuła Sebastian - 3 , Sebastian Olender - Adam Wultański - 2 , Mateusz Soliwodzki , Paweł Żmijewski )

Po Ibizie - Chorzele 0-3
( samobójcza , Hubert Brzezicki , Maciej Wierzbicki )

Ekipa WPZ - Czarki 3-11
(Radosław Sokołowski - 3 - Adam Lewandowski - 3 , Piotr Molski - 3 , Kamil Rutkowski - 2 , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski )

Janusze - InterClass 7-8
( Maciej Smoliński - 2 , Marcin Bartosiewicz - 2 , Marcin Wątkowski , Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga - Adam Niestępski - 4 , Bartłomiej Orłowski - 3 , Wojciech Bednarski )

Strzelcy

4 - Adam Niestępski ( InterClass )


3 - Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) , Adam Lewandowski , Piotr Molski ( obaj Czarki ) , Bartłomiej Orłowski ( InterClass )
2 - Adam Woltański ( Kasztan ) , Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Maciej Smoliński , Marcin Bartosiewicz ( obaj Janusze )
1 - Sebastian Olender ( Olszewka ) , Mateusz Soliwodzki , Paweł Żmijewski ( obaj Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Maciej Wierzbicki ( obaj Chorzele ) , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski ( wszyscy Czarki ) , Marcin Wątkowski , Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga ( wszyscy Janusze )

Kolejka 2 09.12.2016 r. PIĄTEK!!!!!

Godzina meczu Zespoły
19.30 – 20.10 Po Ibizie – Inter Class
20.15 - 21.00 Ekipa WPZ - Janusze
21.05 - 21.50 Kasztan – Czarki
21.55 - 22.35 Olszewka - Chorzele

Dodano 02 grudzień 2016, o godzinie 23:52 przez mazowsze   Komentarze[1]

PRZYPOMINAMY
JUŻ 11 EKIP ZGŁOSIŁO SIĘ DO HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Turniej odbędzie się dnia 17 grudnia 2016 r. od godziny 9.00.

Wpisowe 120zł

Liczba miejsc ograniczona do 12 !!!

Zgłoszenia i zapytania kierować proszę pod nr telefonu
515 795 665 - Gabriel Żabiński

Ekipy które się zgłosiły
- Janusze
- Baranowo
- Team Ciechanów
- Czarki
- FC po nalewce
- UKS Lipa
- FC Szprot
- MsM
- Połoń
- Olszewka
- Piwosze 07
Dodano 30 listopad 2016, o godzinie 21:37 przez żabka   Komentarze[0]

ZACZYNAMY
Już w najbliższy piątek zaczynamy rozgrywki Nocnej Ligi Futsalu.
Do rozgrywek zgłosiło się 8 ekip które zagrają 2 rundy.
Pierwsza to system każdy z każdym.
Po tym nastąpi druga runda play off.
W niej zespół który jest na 1 miejscu zagra z 8 zespołem, 2 z 7, 3 z 6, 4 z 5.
Później będą półfinały i finał.

Pierwsza kolejka rozgrywek wygląda następująco :
Godzina meczu Zespoły
20.00 – 20.45 Olszewka – Kasztan
20.50 - 21.35 Po Ibizie – Chorzele
21.40 - 22.25 Ekipa WPZ – Czarki
22.30 - 23.15 Janusze – Inter Class


ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA
Dodano 27 listopad 2016, o godzinie 21:17 przez mazowsze   Komentarze[0]

LIGA DOJDZIE DO SKUTKU !!!
Zgłosiło się 8 ekip do Nocnej Ligi Halowej :
Janusze -Jednorożec
Chorzele
Czarki-Przasnysz
Inter Class -Przasnysz
Kasztan
Olszewka
Baranowo
Ekipa WPZ


Oczywiście lista nie jest zamknięta. Jeżeli jest jakaś drużyna która ma ochotę pograć w NLH serdecznie zapraszamy.
Liga będzie rozgrywana systemem każdy z każdym, mecz i rewanż.

START LIGI 2 GRUDNIA.
WIĘCEJ NIEBAWEM
Dodano 24 listopad 2016, o godzinie 21:09 przez mazowsze   Komentarze[0]

Nocna Liga Futsalu
Zostało kilka dni do zakończenia zapisów do pilotażowego projektu jakim jest Nocna Liga Futsalu w Jednorożcu.

Dziś zgłosiła się kolejna drużyna. W takim wypadku mamy już 8 ekip i liga dojdzie do skutku.

Jeżeli są jeszcze jakieś chętne drużyny to ZAPRASZAMY

Wszelkie informacje co do formy ligi , godzin meczy i wszystkich innych zawiłości podam kapitanom drużyn w poniedziałek

Ma obecną chwilę zgłosiły się :
Janusze -Jednorożec
Chorzele
Czarki-Przasnysz
Inter Class -Przasnysz
Kasztan
Olszewka
Baranowo
Ekipa WPZ
Dodano 23 listopad 2016, o godzinie 09:13 przez mazowsze   Komentarze[0]

Halowy Turniej Piłki Nożnej
Wszystkie chętne drużyny oraz zawodników zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Halowej .

Turniej odbędzie się dnia 17 grudnia 2016 r. o godzinie 9.00.

Liczba miejsc ograniczona do 12 !!!

Zgłoszenia i zapytania kierować proszę pod nr telefonu
515 795 665 - Gabriel Żabiński


Oczywiście dalej trwają zapisy na Halową Ligę Nocną ( do 25 listopada 2016 r).Jak na razie mamy 6 zespołów.
Wszystkich serdecznie zapraszamy
Dodano 20 listopad 2016, o godzinie 12:20 przez Żabunieczka ;)   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 9
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin80
2.Nadnarwianka Pułtusk68
3.Żbik Nasielsk58
4.Makowianka Maków Mazowiecki54
5.CK Troszyn48
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel17
2.Wątkowski Marcin5
-Jabłoński Marcin5
3.Wilga Bartosz4
4.Grabowski Adam3
5.Piotrak Artur2
-Żabiński Gabriel2
-Kardaś Bartosz2
6.Ciuba Robert1
-Pietrzak Daniel1
-Wódkiewicz Mateusz1
-Michalski Piotr1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
-Orłowski Krystian1
Czerwiec 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec