Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

4 kolejka NLH
Olszewka - InterClass 3-11
( Krystian Kuciński -2 , Sebastian Olender - Adam Niestępski - 6 , Piotr Roman , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Daniel Krzykowski , Rafał Sobieraj )

Chorzele - Ekipa WPZ 4-2
( Błażej Kaszuba , Maciej Wierzbicki , Marcin Szmalc , Andrzej Dąbrowski - Kamil Brejlak , Piotr Górniak )

Kasztan - Po Ibizie 1-3
( Adam Wultański - Paweł Zarjewski , Karol Dawid )

Czarki - Janusze 13-5
(Adam Lewandowski - 8 ,Mateusz Pepłowski - 2 , Kamil Rutkowski - 2 , Jakub Cichocki - Gabryś Żabiński - 3 , Rafał Skała , Mateusz Wódkiewicz )

STRZELCY BRAMEK

18 - Adam Lewandowski ( Czarki )

16 - Adam Niestępski ( InterClass )
7 - Marcin Bartosiewicz , Gabriel Żabiński ( Janusze ) , Piotr Molski ( Czarki )
6 - Kamil Makowski , Lubański Daniel (obaj Czarki )
5 –Jakub Korzątkowski ( Czarki ) , Deptuła Sebastian ( Olszewka )
4 –, Rober Ciuba , Bartosz Wilga ( obaj Janusze ) , Bartłomiej Orłowski , Bednarski Wojciech ( obaj InterClass ) , Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Kamil Brejlak , Piotr Górniak ( Ekipa WPZ ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

3 - Radosław Sokołowski , (Ekipa WPZ ) , Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , , Błażej Kaszuba ( Chorzele ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Adam Woltański ( Kasztan )

2 - Dariusz Rólka , Mateusz Soliwodzki ( wszyscy Kasztan ) , Jakub Cichocki (Czarki ) , Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( wszyscy Janusze ), Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik , ( obaj Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Rafał Ogonowski, Karol Dawid ( Po Ibizie ) , Piotr Roman ( InterClass )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak ( wszyscy Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Marcin Szmalc ( obaj Chorzele ) , , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk , Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Maciej Olszewski , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Daniel Krzykowski , Rafał Sobieraj ( obaj InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )
Dodano 17 grudzień 2016, o godzinie 18:36 przez mazowsze   Komentarze[0]

Turniej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec!!!
Znamy już grupy i kolejność meczy w turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec.

Grupa A

1.Baranowo
2.Połoń
3.Piwosze 07
4.InterClass

Grupa B

1.FC po Nalewce
2.Janusze
3.Olszewka
4.MsM

GRUPA C

1.Deptuła Paliwa Kadzidło
2.Team Ciechanów
3.Czarki
4.Lipa

Kolejność meczy :

Grupa A
9.00 Baranowo – InterClass
9.12 Połoń – Piwosze 07
Grupa B
9.25 FC po Nalewce – MsM
9.38 Janusze – Olszewka
Grupa C
9.51 Deptuła Paliwa Kadzidło – Lipa
10.04 Team Ciechanów – Czarki
Grupa A
10.17 Baranowo – Piwosze 07
10.30 Połoń – InterClass
Grupa B
10.43 FC po Nalewce – Olszewka
10.56 Janusze – MsM
Grupa C
11.09 Deptuła Paliwa Kadzidło – Czarki
11.22 Team Ciechanów – Lipa
Grupa A
11.35 Baranowo – Połoń
11.48 Piwosze 07 – InterClass
Grupa B
12.01 FC po Nalewce – Janusze
12.14 Olszewka – MsM
Grupa C
12.27 Deptuła Paliwa Kadzidło – Team Ciechanów
12.40 Czarki – Lipa

Mecz o miejsce 11
13.00 -
Mecz o miejsce 9
13.13 -
Półfinały
13.26 -
13.39 -
Mecz o 7 miejsce
13.52 -
Mecz o miejsce 5
14.10 -
Mecz o miejsce 3
14.30 -

Finał
14.45 -

Dodano 16 grudzień 2016, o godzinie 18:32 przez mazowsze   Komentarze[0]

PIŁKARKI WEEKEND PRZED NAMI
Bogaty weekend na Hali Widowisko-Sportowej w Jednorożcu.
Już jutro i w niedzielę czeka nas kolejna odsłona ( kolejka 4 i 5 ) Nocnej Ligi Halowej.

Oto harmonogram gier piątkowych i niedzielnych:

4 kolejka NLH PIĄTEK 16.12.2016 r.

19.40 – 20.25 Olszewka – Inter Class
20.30 – 21.15 Chorzele – Ekipa WPZ
21.20 – 22.05 Kasztan – Po Ibizie
22.10 – 22.55 Czarki - Janusze

kolejka 5 niedziela 18.12.2016 r.

15.00 – 15.45 Chorzele – Kasztan
15.50 – 16.35 Czarki – Po Ibizie
16.40 – 17.25 Olszewka – Janusze
17.30 – 18.15 Inter Class – Ekipa WPZ


Miedzy tymi rozgrywkami w sobotę od godziny 9.00 zapraszamy na Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec.
W turnieju tym na pewno nie zabraknie emocji.
Tylko z naszej gminy wystąpi aż 5 ekip ( Janusze , Połoń ,Olszewka , Piwosze 07 oraz Lipa ).Poza tym wystąpi kilka innych mocnych zespołów a więc emocje gwarantowane. Zapraszamy do oglądania i kibicowania.
Dodano 15 grudzień 2016, o godzinie 21:25 przez mazowsze   Komentarze[0]

Turniej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec!!!
Wszystkich sympatyków haratania w gałę zapraszamy na Halę Widowiskowo Sportową w Jednorożcu w najbliższą sobotę tj. 17.12.2016 r do oglądania turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec pana Krzysztofa Stancel..

Do turnieju zgłosiło się 12 ekip :
- Janusze
- Baranowo
- Team Ciechanów
- Czarki
- FC po Nalewce
- UKS Lipa
- InterClass
- MsM
- Połoń
- Olszewka
- Piwosze 07
- Deptuła Paliwa Kadzidło

Wszystkie drużyny potwierdziły swoją obecność.

Co do turnieju to zespoły zostaną rozlosowane do 3 grup po 4 zespoły.
W grupie obowiązuje system każdy z każdym.
Czas gry raz 12 minut.
Do rundy finałowej przejdą tylko zwycięzcy grup oraz zespół z drugiego miejsca z najlepszym wynikiem punktowym.
Reszta drużyn zagra o miejsca.
Dla pierwszych czterech zespołów będą puchary.
Puchar otrzyma także najlepszy strzelec oraz bramkarz turnieju.
Grupy oraz szczegółowy harmonogram i terminarz gier ukarze się po losowaniu w piątek wieczorem.
Dodano 12 grudzień 2016, o godzinie 22:34 przez mazowsze   Komentarze[2]

4 kolejka NLH
4 kolejka NLH PIĄTEK 16.12.2016 R.

19.40 – 20.25 Olszewka – Inter Class
20.30 – 21.15 Chorzele – Ekipa WPZ
21.20 – 22.05 Kasztan – Po Ibizie
22.10 – 22.55 Czarki - Janusze

Dodano 12 grudzień 2016, o godzinie 22:11 przez mazowsze   Komentarze[0]

3 kolejka NLH
Wyniki 3 kolejki NLH

Kasztan - Janusze 3-16
( Dariusz Rólka , Dawid Kaźmierczak , Mateusz Soliwodzki - Marcin Bartosiewicz - 5 , Robert Ciuba - 4 , Gabryś Żabiński - 2, Bartosz Wilga - 2, Marcin Wątkowski - 2 , Mateusz Wódkiewicz )

Olszewka - Czarki 1-10
( Sebastian Deptuła - Adam Lewandowski - 3 , Jakub Kurzątkowski - 3 , Daniel Lubański - 2 , Piotr Molski , Kamil Makowski )

Chorzele - InterClass 4-6
( Błażej Kaszuba - 2 , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski - Adam Niestępski - 2 , Bartłomiej Orłowski , Wojciech Bednarski , Maciej Olszewski )

Po Ibizie - Ekipa WPZ 6-7
( Krzysztof Chodkowski - 2 , Rafał Ogonowski , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk - Piotr Górniak - 3 , Jakub Maluchnik - 2 ,Kamil Brejlak , Piotr Blaźlak )

STRZELCY BRAMEK

10 - Adam Lewandowski ( Czarki ) , Adam Niestępski ( InterClass )

7 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) , Piotr Molski ( Czarki )
6 - Kamil Makowski , Lubański Daniel (obaj Czarki )
5 –Jakub Korzątkowski ( Czarki )
4 –Gabriel Żabiński , Rober Ciuba , Bartosz Wilga ( wszyscy Janusze ) , Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Bartłomiej Orłowski , Bednarski Wojciech ( obaj InterClass )

3 - Radosław Sokołowski , Kamil Brejlak , Piotr Górniak ( wszyscy Ekipa WPZ ) ,Sokół Marcin , (Czarki ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) ,

2 - Adam Woltański , Dariusz Rólka , Mateusz Soliwodzki ( wszyscy Kasztan ) , Kamil Rutkowski , (Czarki ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik ( obaj Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender ( Olszewka ) , Błażej Kaszuba , Zbigniew Lubowiedzki ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Rafał Ogonowski ( Po Ibizie )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak ( wszyscy Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Andrzej Dąbrowski ( obaj Chorzele ) , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( obaj Janusze ) , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Piotr Roman , Maciej Olszewski ( obaj InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )

Dodano 11 grudzień 2016, o godzinie 21:22 przez mazowsze   Komentarze[0]

NOCNA LIGA FUTSALU
KOLEJKA NUMER 3 NIEDZIELA 15.00 !!!

15.00 – 15.45 Kasztan - Janusze
15.50 – 16.35 Olszewka - Czarki
16.40 – 17.25 Chorzele- Inter Class
17.30 – 18.15 Po Ibizie – Ekipa WPZ


Strzelcy

8 - Adam Niestępski ( InterClass )

7 - Adam Lewandowski ( Czarki )
6 - Piotr Molski ( Czarki )
5 – Kamil Makowski ( Czarki )
4 – Lubański Daniel ( Czarki )

3 - Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) ,Sokół Marcin , (Czarki ) , Bartłomiej Orłowski ( InterClass ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

2 - Adam Woltański ( Kasztan ) , Kamil Rutkowski , Jakub Korzątkowski ( obaj Czarki ) , Maciej Smoliński , Marcin Bartosiewicz , Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga ( wszyscy Janusze ) , Łukasz Rykowski , Kamil Brejlak ( obaj Ekipa WPZ ) , Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Sebastian Olender ( Olszewka )

1 -, Mateusz Soliwodzki , Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dariusz Rólka ( obaj Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Zbigniew Lubowiedzki ( obaj Chorzele ) , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Marcin Wątkowski , Rafał Skała ( obaj Janusze ) , Paweł Kuzia ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka )
Dodano 10 grudzień 2016, o godzinie 15:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

NOCNA LIGA FUTSALU
KOLEJKA NUMER 3 NIEDZIELA 15.00 !!!

15.00 – 15.45 Kasztan - Janusze
15.50 – 16.35 Olszewka - Czarki
16.40 – 17.25 Chorzele- Inter Class
17.30 – 18.15 Po Ibizie – Ekipa WPZ


Strzelcy

8 - Adam Niestępski ( InterClass )

7 - Adam Lewandowski ( Czarki )
6 - Piotr Molski ( Czarki )
5 – Kamil Makowski ( Czarki )
4 – Lubański Daniel ( Czarki )

3 - Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) ,Sokół Marcin , (Czarki ) , Bartłomiej Orłowski ( InterClass ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

2 - Adam Woltański ( Kasztan ) , Kamil Rutkowski , Jakub Korzątkowski ( obaj Czarki ) , Maciej Smoliński , Marcin Bartosiewicz , Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga ( wszyscy Janusze ) , Łukasz Rykowski , Kamil Brejlak ( obaj Ekipa WPZ ) , Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Sebastian Olender ( Olszewka )

1 -, Mateusz Soliwodzki , Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dariusz Rólka ( obaj Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Zbigniew Lubowiedzki ( obaj Chorzele ) , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Marcin Wątkowski , Rafał Skała ( obaj Janusze ) , Paweł Kuzia ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka )
Dodano 10 grudzień 2016, o godzinie 15:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

Halowa Liga Nocna
Wyniki 2 kolejki

Po Ibizie - InterClass 1-6
( Paweł Kuzia - Adam Niestępski - 4 , Bednarski Wojciech - 2 )

Ekipa WPZ - Janusze 4-3
( Łukasz Rykowski - 2 , Brejlak Kamil - 2 - Gabryś Żabiński , Bartosz Wilga , Rafał Skała )

Kasztan - Czarki 2-22
( Dariusz Rólka , Kacper Opalach - Kamil Makowski - 5 , Adam Lewandowski - 4 , Daniel Lubański - 4 , Marcin Sokół - 3 , Piotr Molski - 3 , Jakub Kurzątkowski - 2 , samobójcza )

Olszewka - Chorzele 2-3
( Sebastian Olender , Kamil Więcek - Wierzbicki Maciej - 2 , Zbigniew Lubowiedzki )
Dodano 10 grudzień 2016, o godzinie 00:33 przez mazowsze   Komentarze[0]

NOCNA LIGA HALOWA
Już w najbliższy piątek II kolejka Nocnej Ligi Halowej w Jednorożcu.

Po pierwszej kolejce liderem jest ekipa Czarki wyprzedzając lepszym bilansem bramkowym zespoły Chorzel i InterClass.

Najlepszym strzelcem jest jak na razie Adam Niestępski z ekipy InterClass, strzelec 4 bramek.

Oto zestaw par i godziny meczy:

Kolejka 2 09.12.2016 r. PIĄTEK!!!!!



19.30 – 20.10 Po Ibizie – Inter Class
20.15 - 21.00 Ekipa WPZ - Janusze
21.05 - 21.50 Kasztan – Czarki
21.55 - 22.35 Olszewka - Chorzele



Kolejka numer III już w niedzielę 11.12.2016 r.

15.00 – 15.45 Kasztan - Janusze
15.50 – 16.35 Olszewka - Czarki
16.40 – 17.25 Chorzele- Inter Class
17.30 – 18.15 Po Ibizie – Ekipa WPZ


Dodano 08 grudzień 2016, o godzinie 00:09 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 6
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk0
2.Korona Szydłowo0
3.Sona Nowe Miasto0
4.PAF Płońsk0
5.Żbik Nasielsk0
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel2
-Grabowski Adam2
2.Jabłoński Marcin1
-Piotrak Artur1
Sierpień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec