Mazowsze Jednoro?ec - PAF P?o?sk 3-2 (2-0 )

Bramki:Ska?a - 2 ,Wilga

Sk?ad:
?widerski - K.Antosiak ( Michalski ) , Bors , Krajewski , Ja?kiewicz - B.Antosiak ( Wdkiewicz ) , ?abi?ski , Wilga , Jab?o?ski ( Olber ) - Ska?a , Piotrak

Co to by? za mecz?! Pod wzgl?dem dramaturgii godny zespo?w z 1 i 2 miejsca.Pod wzgl?dem gry ju? nie bardzo.
Pierwsze minuty to rozszyfrowywanie za?o?e? przeciwnika przez obydwie ekipy.Walka w ?rodku pola , ma?o sk?adnych akcji.
Ju? na pocz?tku meczu Ska?a po podaniu Piotraka zdobywa bramk?.Od tego momentu to P?o?sk jest ekip? dominuj?c? w posiadaniu pi?ki.Graja ?adnie , sk?adnie ale nie efektywnie bo brakuje celnych strza?w i sytuacji bramkowych.Za to Mazowsze gra z kontry i w 30 minucie podwy?sza na 2-0 znw po dwjkowej akcji Ska?a Piotrak.
Takim wynikiem ko?czy si? pierwsza po?owa.
Pocz?tek drugiej to 46 minuta i nie 100, nie 200 ale 300 procentowa sytuacja Piotraka i 5 metrw nad bramk?.Minut? p?niej mamy 2-1.Go?cie po wrzucie pi?ki zdobywaj? bramk?.Nie min??o 2 minuty i mamy 2-2.Gapiostwo w obronie i zawodnik PAF zdobywa bramk?.
Od tego momentu gra jest szarpana.Mazowsze pod?amane szybkim remisem, P?o?sk uskrzydlony szybko zdobytymi dwiema bramkami.
P?o?sk gra pi?k?, my gonimy za ni?.
Nikt po tym meczu nie zarzuci nam braku ch?ci , zaanga?owania i woli walki.Walczyli?my o ka?dy centymetr boiska co przynosi efekt w 90 minucie gdzie Ska?a podaje kapitalnie do Wilgi i mamy 3-2.
Rado?? jest wielka ale to nie daje awansu.Przed nami 3 bardzo trudne mecze.Wszystko w naszych nogach i serduchach.Mo?e nie gramy finezji ale gramy skutecznie i to jest najwa?niejsze na obecn? chwil?.
Wielkie brawa dla kibicw.Kto? liczy? ich dzisiaj i wysz?o ponad 200. Brawo !!!

PS.Do kibicw P?o?ska ktrzy ukradli nam dwie pi?ki.Brawa dla was panowie- a podobno to my ze wsi !!! Dobrze ?e po interwencji Pana Andrzeja wyci?gn?li?cie je z baga?nika ! Brawo WY !
Dodano 28 maj 2017, o godzinie 16:09 przez mazowsze   Komentarze[12]

P?o?sk
W najbli?sz? niedziel? Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy.

Tym razem do Jednoro?ca przyjedzie lider A-klasy zesp? PAF P?o?sk.

Przasnysz gr?
Mazowsze Jednoro?ec - MKS Przasnysz 0:2 (0:0)

W przedostatniej kolejce m?odzi zawodnicy z Jednoro?ca ulegli dru?ynie z Przasnysza 0:2.
Mecz podobny do tego z przed tygodnia, ktry rozgrywali?my z M?awa. Obie bramki stracili?my w ko?cwce spotkania.

Sk?ad:
Antosiak - ?ukaszewski, Lorenc, Piotrak - Dziobek, Szyma?ski, Wilga - Rybacki, Grabowski.

Ponadto grali: Wcis?o, Frontczak, Wi?cek, Niest?pski, Glodkowski.
Dodano 23 maj 2017, o godzinie 15:38 przez ?abkaa   Komentarze[1]

?aba daje zwyci?stwo
Rzekunianka Rzeku? - Mazowsze Jednoro?ec 0-1 (0-0)

Bramka Gabriel ?abi?ski

Sk?ad:
?ukasiak - K.Antosiak , Bors , Krajewski , Piotrak ( Krawczyk ) - Ja?kiewicz , ?abi?ski , Wilga , Ska?a - Jab?o?ski (Olber ), B.Antosiak ( Wdkiewicz )

Pierwsza po?owa to wyrwnana gra obydwu zespo?w.Ka?da z dru?yn mia?a po co najmniej 3 dobre sytuacje bramkowe.Jednak pierwsza po?owa ko?czy si? wynikiem 0-0.
W druga po?ow? lepiej wchodz? nasi zawodnicy.Piotrak zagrywa do Ska?y ten jest faulowany w polu karnym i mamy 0-1.
Od tego momentu optyczna przewag? ma zesp? z Rzekunia.Mazowsze odpowiada gro?nymi kontratakami.
Wynik do ko?ca si? nie zmienia chocia? tak?e w drugie po?owi obydwa zespo?y maja po kilka dobrych sytuacji bramkowych.
Cenne trzy punkty, zwa?ywszy na pogod? ( straszny upa? ) a tak?e bardzo dobrze graj?cy zesp? z Rzekunia mog? okaza? si? bardzo wa?ne w ostatecznym rozrachunku.
Dodano 20 maj 2017, o godzinie 18:55 przez mazowsze   Komentarze[6]

Rzeku?
Kolejny mecz wyjazdowy czaka nasz? ekip?.
Tym razem udamy si? w sobot? do Rzekunia.

Pocz?tek meczu 15.00
Dodano 18 maj 2017, o godzinie 21:27 przez mazowsze   Komentarze[0]

Awanse- spadki
Dobiega d?ugi sezon A-klasy COOZPNu.
Pozosta?o tylko lub a? 5 kolejek do ko?ca. Nasz zesp? plasuje si? na dobrym 2 miejscu w tabeli z realnymi szansami na awans do LO. Na placu boju o awans zosta?y trzy zespo?y, matematycznie szanse na awans maja jeszcze Kadzid?o, Glinojeck i Rzeku? ale realnie to tylko P?o?sk , Sypniewo i Jednoro?ec.
Kadzid?o (w) 4

Je?eli P?o?sk wygra wszystkie swoje mecze do ko?ca to bezapelacyjnie awansuje do LO. Taka sama sytuacja jest z naszym zespo?em. Je?li Mazowsze wygra wszystkie mecze to tak?e b?dzie na pierwszym miejscu niezale?nie od innych wynikw. W przypadku wygrania wszystkich meczw przez Sypniewo ich awans zale?y od wynikw Mazowsza ktre musi zgubi? gdzie? punkty w ostatnich meczach.
Mamy nadziej? ?e i w tym roku COOZPN zmieni swoja decyzj? i do LO awansuj? jak zawsze dwa zespo?y a nie jeden. My?l? ?e wtedy A-klasa jak i LO b?d? ciekawsze.
W ostatnich 4 latach ?eby awansowa? do LO trzeba by?o zdoby? nast?puj?ca liczb? punktw :
Sezon 2012/2013 -Sochocin 56 pkt. ,Ojrze? 55 pkt.
Sezon 2013/14 - Karniewo 58 pkt. , Chorzele 53 pkt.
Sezon 2014/15 - P?o?sk 55 pkt. , Szre?sk 46 pkt.
Sezon 2015/16 - Strzegowo i Chorzele 56 pkt .
Wracaj? do awansw to teoretycznie najgorszy terminarz ma P?o?sk ktry zmierzy si? z 2, 3 , 6 , 7 i 9 zespo?em w tabeli.
Naj?atwiejszych rywali ma zesp? z Sypniewa 1, 6 , 11 ,12 i 14.
Ta liga jest jednak tak nieobliczalna ?e ka?dy mo?e wygra? z ka?dym.
Co do spadkw to na pewno spadaj? 2 ostatnie zespo?y. Pierwszym jest zesp? z Karniewa ktry nie ma ?adnych szans na utrzymanie. O drugie niezaszczytne miejsce walcz? jeszcze zespo?y z miejsc 8-13 ktre dzieli tylko 5 punktw.
Czy spadnie wi?cej zespo?w ni? dwa wszystko zale?ne jest od tego ile zespo?w z 3 ligi spadnie do 4 ligi, ile z 4 do LO naszej.
Na obecn? chwil? do LO z 4 ligi spada na pewno Ostrw Mazowiecka.
Z 4 ligi do naszej A-klasy spada T?cza ?yse ( wycofa?a si? z 4 ligi po pierwszej rundzie ).
Z B-klasy awansuj? dwa zespo?y do A-klasy ( grupa Ciechanw i Ostro??ka ) , do tego dochodzi T?cza ?yse. Tak wi?c na pewno 3 nowe zespo?y zobaczymy w A-klasie.
Jaki wygl?d ligi b?dzie w nowym sezonie ju? nied?ugo zobaczymy. Na razie trzymajmy kciuki za nasz zesp? ktry ma wszystko w swoich r?kach nogach. Je?eli 5 ostatnich meczy wygramy to awans do LO stanie si? realny.
Dodano 18 maj 2017, o godzinie 21:23 przez mazowsze   Komentarze[0]

M?awa lepsza
M?awianka M?awa - Mazowsze Jednoro?ec 2:0 (0:0)

M?odzi zawodnicy naszej dru?yny ulegli rwie?nikom z M?awy 2:0.
Do przerwy utrzymywa? si? wynik 0:0, lecz w drugiej po?owie po zamieszaniu w naszym polu karnym pi?k? do bramki wepchn?? nam jeden z zawodnikw z M?awy. Druga bramka dla przeciwnikw pad?a po indywidualnej akcji lewego pomocnika ktry min?? dwch naszych zawodnikw i zmie?ci? pi?k? w krtkim rogu naszej bramki.

Sk?ad:
Antosiak - ?ukaszewski, Lorenc, Piotrak - Dziobek , Szyma?ski, Wilga - Rybacki, Grabowski.

Ponadto grali: Wiecek, Glodkowski, Frontczak, Wcis?o
Dodano 17 maj 2017, o godzinie 14:52 przez Zabkaa   Komentarze[0]

Ska?a i po sprawie
Mazowsze Jednoro?ec - ?wit Baranowo 4-1 ( 1-0 )

Bramki: Daniel Ska?a - 3 , Mateusz Olber

Sk?ad:
?widerski - Wdkiewicz ( St?pkowski ) , Bors , Krajewski ( Michalski ) , Ja?kiewicz - B.Antosiak ( K.Antosiak ) , ?abi?ski , Wilga , Jab?o?ski ( Olber ) - Piotrak ,Ska?a

Pewn? wygran? zanotowa? zesp? z Jednoro?ca. W pierwszej po?owie strzelamy jedna bramk? ktrej autorem jest Daniel Ska?a.

Druga po?owa to kolejne gole Daniela. Najpierw po podaniu Ja?kiewicz a nast?pnie po podaniu Wilgi. Czwart? bramk? dla Mazowsza a pierwsz? swoj? w seniorskim zespole zdoby? Mateusz Olber.
Go?cie strzelaj? nam w samej ko?cwce po b??dzie obrony.
Dodano 13 maj 2017, o godzinie 17:18 przez mazowsze   Komentarze[14]