Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

TURNIEJ PI?KARSKI
Wszystkich mi?o?nikw pi?ki zapraszamy na turniej Pi?ki No?nej tzw. powitanie wakacji o Puchar Animatora Orlika w Jednoro?cu.

Turniej odb?dzie si? dnia 25 czerwca 2017 r.tj niedziela na boisku Orlik przy Publicznym Gimnazjum w Jednoro?cu.

W turnieju mog? uczestniczy? wszyscy ch?tni, dru?yny amatorskie jak i profesjonalne.

Wszelkie informacje i zapisy do Gabrysia ?abi?skiego tel 515 795 665.

Wpisowe tylko 120 z?

DO DZI? MAMY 7 ZESPO?W
Dodano 19 czerwiec 2017, o godzinie 17:01 przez mazowsze   Komentarze[0]

AWANS JEST NASZZZZZZZZZZZZZZZZZZ !
Kurpik Kadzid?o - Mazowsze Jednoro?ec 1-3 (1-1 )

Bramki : ?abi?ski , Ska?a , Michalski

Ska?a:
?widerski - K.Antosiak , Bors , Krajewski ( Grabowski ) , Ja?kiewicz - Jab?o?ski ( Wdkiewicz ) , ?abi?ski ( R.Ska?a ) , W?tkowski ( Michalski ) , Wilga - D.Ska?a , Piotrak

Opis meczu:

AWANS JEST NASZZZZZZZZZZZ , LALALALLALALAL

Brawa dla kibicw z Jednoro?ca.Na meczu z 60-80 osb.Doping ca?y mecz i zabawa. Wielkie brawa !!!
Dodano 18 czerwiec 2017, o godzinie 19:38 przez mazowsze   Komentarze[5]

WYJAZD KIBICW
Jest mo?liwo?? bezp?atnego wyjazdu kibicw na mecz niedzielny do Kadzid?a.
Je?eli kto? jest zainteresowany prosz? o wiadomo?? na FB .
Osoba musi mie? uko?czone 18 lat !!!

LICZBA WOLNYCH MIEJSC 20 .
Dodano 16 czerwiec 2017, o godzinie 14:24 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kadzid?o
W najbli?sz? niedziel? udamy si? do Kadzid?a by tam zmierzy? si? z ekip? Kurpika.

Mecz ten b?dzie decydowa? o awansie lub jego braku w przypadku naszej dru?yny.

Teoretycznie nam wystarczy remis ale Kurpik na pewno bez walki si? nie podda.

Pocz?tek meczu niedziela 14.00

Zapraszamy wszystkich kibicw o wsparcie naszej dru?yny !!!
Dodano 15 czerwiec 2017, o godzinie 11:08 przez mazowsze   Komentarze[6]

Pewne 3 punkty
Mazowsze Jednoro?ec - Konopianka Konopki 3-0 ( 2-0 )

Bramki: ?abi?ski , Wilga , Grabowski

Sk?ad:
?widerski - K.Antosiak ( Michalski ) , Bors , Krajewski , Ja?kiewicz - B.Antosiak ( Wdkiewicz ) , ?abi?ski , W?tkowski ( Krawczyk ) - Piotrak ( Grabowski ) , Wilga

Pierwsza po?owa to najlepsza po?owa w wykonaniu Mazowsza w tej rundzie.?adne sk?adne akcje, granie pi?k? co daje efekt w 15 minucie gdzie po sk?adnej akcji Jab?o?ski jest faulowany przez bramkarza, i pewny egzekutorem jest ?abi?ski.
Kilka chwil p?niej po bardzo dobrej akcji znowu faulowany jest Jab?o?ski a rzut wolny strzela Wilga.
W pierwszej po?owie mamy jeszcze kilka dobrych, sytuacji jednak zawodzimy w ostatniej chwili.
Druga po?owa to kopia kilku ju? meczy.Wygrywamy wysoko oddajemy inicjatyw? i robimy sobie sami problem.Go?cie z Konopek maja kilka znakomitych akcji jednak w super formie jest ?widerski ktry broni dzi? fenomenalnie.
Co go?cie nie strzelaj? Mazowsze wykorzystuje.
W 70 minucie strza? Grabowskigo po kontrataku znajduje drog? do bramki.
Od tego momentu przejmujemy inicjatyw?, stwarzamy sobie du?o sytuacji bramkowych jednak ich nie wykorzystujemy.
Co do meczu.Mecz pod pe?na kontrol? naszej ekipy.Od 1 do 90 minuty.Jeste?my lepsi, gramy lepiej a sytuacji bramkowych by na kilka meczy wystarczy?o.

Dodano 08 czerwiec 2017, o godzinie 23:16 przez mazowsze   Komentarze[5]

Sparingi lato 2017
Uda?o nam si? ju? dopi?? wszystkie sparingi przed rozpocz?ciem nowego sezonu.
Powiecie ?e wcze?nie ustalamy ale szczerze wi?kszo?? klubw ju? ma ustalone dawno sparingi.

Konopki
W najbli?szy czwartek o godzinie 18.00 Mazowsze rozegra ostatni mecz w tym sezonie przed w?asn? publiczno?ci?.
Naszym przeciwnikiem b?dzie zesp? Konopianka Konopki.

Zapraszamy wszystkich kibicw.

Czemu gramy w czwartek ? Jest to mecz prze?o?ony na nasz? pro?b? z tego wzgl?du ?e od soboty rano na p?ycie g?wnej naszego stadionu b?dzie rozk?adana scena na Dni Jednoro?ca.

Z tego miejsca chcieli?my podzi?kowa? zespo?owi z Konopek ?e zgodzili si? prze?o?y? mecz na inny termin ni? weekend.
Dodano 06 czerwiec 2017, o godzinie 20:47 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pewna wygrana
Pe?ta Karniewo - Mazowsze Jednoro?ec 1-4 (0-3)
Bramki:
Daniel Skala 2x , Marcin Jab?o?ski , Marcin W?tkowski

Sk?ad:
?ukasiak - K.Antosiak ( Wdkiewicz ) , Bors ,Krajewski ( Michalski ) , Ja?kiewicz - Jab?o?ski ( W?tkowski ) , ?abi?ski , Wilga , B.Antosiak - Piotrak ( Grabowski ) , Ska?a

Ju? w 2 minucie Jab?o?ski po podaniu Ska?y zdobywa pierwsza bramk? lobuj?c bramkarza. 10 minut p?niej Ska?a po wrzucie Piotraka podwy?sza na 2-0. Pod koniec po?owy podanie Ska?a podwy?sza na 3-0.W tej po?owie mamy jeszcze ze 3 znakomite sytuacje jednak nie trafiamy do bramki.Gospodarze tak?e oddali kilka dobrych strza?w na nasz? bramk? jednak ?aden nie zagrozi? bramce ?ukasiaka.
Druga po?owa to zdecydowana przewaga zespo?u z Karniewa.My zachowujemy si? tak jakby?my nie wyszli na 2 po?ow?. Przewag? Pe?ta dokumentuje bramka.Bardzo dobrze ?e dwie minuty p?niej odpowiadamy 4 bramk? i jest ju? po meczu.Do ko?ca obydwa zespo?y maja po kilka dobrych sytuacji bramkowych jednak wynik si? ju? nie zmienia.
Pe?ta wbrew swojej zdobyczy punktowej (1 punkt) gra ca?kiem dobrze ( chyba ?e jej dzi? meczy wyszed? ) i nie by?a naj?atwiejszym przeciwnikiem w tej rundzie.
Cieszy nas powrt na boisko Marcina W?tkowskiego i Adama Grabowskiego po 2 miesi?cznej przerwie.
Dzi?kujemy kibicom za przybycie i dopingowanie!
Dodano 04 czerwiec 2017, o godzinie 20:22 przez mazowsze   Komentarze[1]