Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Klasyfikacja końcowa NLH
Klasyfikacja końcowa NLH:

1.InterClass
2.Janusze
3.Czarki
4.Chorzele
5.Ekipa WPZ
6.Olszewka
7.Kasztan
8.Po Ibizie

Nagrody indywidualne :

Najlepszy strzelec - Adam Niestępski ( InterClass ) - 39 bramek

Najlepszy bramkarz - Jakub Cichocki ( Czarki - 6 głosów)

Najlepszy zawodnik - Gabriel Żabiński ( Janusze - 4 głosy)

( zawodnika i bramkarza wybierali przedstawiciele drużyn )

Składy drużyn :

InterClass - Bartłomiej Orłowski , Wojciech Bednarski , Piotr Roman , Adam Niestępski , Kamil Roman , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Maciej Olszewski , Daniel Krzykowski , Roman Szlaski , Rafał Sobieraj , Krzysztof Wdowiński , Robert Śniadowski

Janusze - Gabriel Żabiński
Marcin Bartosiewicz , Bartosz Wilga , Marcin Wątkowski , Kacper Głąbowski , Rafał Skała , Maciej Smoliński , Robert Ciuba , Mateusz Wódkiewicz , Szymon Sobieraj

Czarki -
Cichocki Jakub , Lewandowski Adam , Pepłowski Mateusz , Kurzątkowski Jakub ,Sokół Marcin , Sławski Cezary, Lubański Daniel , Sławski Dariusz , Orłowski Krystian , Molski Piotr , Rutkowski Kamil , Sojak Łukasz , Romański Cezary, Makowski Kamil

Chorzele - Maciej Lubowiedzki , Błażej Kaszuba , Zbigniew Lubowiedzki , Piotr Walewacz , Maciej Wierzbicki
Hubert Brzezicki , Marcin Szmalc , Andrzej Dąbrowski , Wojciech Kordek , Sławomir Zając , Kacper Rejs , Arkadiusz Czaplicki

Ekipa WPZ - Piotr Blaźlak , Kuba Maluchnik , Łukasz Rykowski , Kamil Brejlak , Radosław Sokołowski , Paweł Michalak , Patryk Spodobalski , Piotr Górniak , Kamil Dąbrowski , Marcin Piastun , Damian Grędziński , Michał Płocharz , Tomasz Kamiński

Olszewska - Patryk Kuciński , Dariusz Majewski , Karol Majewski , Krystian Kuciński , Sebastian Olender , Paweł Piórkowski , Kamil Więcek , Sebastian Deptuła , Dariusz Zyra , Sebastian Ciach , Daniel Deptuła , Ariel Danielski , Daniel Dziekoński

Kasztan - Dariusz Rólka , Dawid Rólka , Adam Wultański , Kacper Opalach , Dawid Kaźmierczak , Mateusz Soliwodzki , Krzysztof Perzyna , Mateusz Kaźmierczak , Paweł Żmijewski , Dawid Jeznach , Bartłomiej Adamczyk , Chmieliński Rafał

Po Ibizie - Paweł Zarjewski , Damian Duszak , Radosław Grabowski , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk , Krystian Olender , Patryk Olender , Mateusz Gąska , Marcin Dobrzyński , Rafał Ogonowski , Grzegorz Bieńskowski Paweł Kuzia , Krzysztof Chodkowski , Karol Dawid


DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DRUŻYNOM ZA UDZIAŁ W LIDZE.
CO ZŁEGO TO NIE JA :)








Dodano 15 styczeń 2017, o godzinie 20:09 przez mazowsze   Komentarze[0]

INTERCLASS MISTRZEM
Drużyna InterClass zdobyła mistrzostwo w w Nocnej Lidze Halowej.

W meczu finałowym gdzie nie zabrakło emocji, dramaturgi i zmian wyniku InterClass wygrał 7-6 z ekipą Janusze strzelając decydującą bramkę na 40 sekund przed końcem.
Na 3 minuty przed ostatnia syreną przegrywali 4-6 ale swoja determinacją doprowadzili do szczęśliwego dla siebie zwycięstwa.
Wielkie brawa i gratulacje.



Wyniki:

Mecz o 7 miejsce

Kasztan - Po Ibizie 3-0


Po Ibizie zrezygnowali z meczu

Mecz o miejsce 5

Olszewka - Ekipa WPZ 0-6


( Piotr Blaźlak - 2 , Piotr Górniak - 2, Kamil Brejlak , Radosław Sokołowski )

Mecz o 3 miejsce

Czarki - Chorzele 5-3

( Adam Lewandowski - 2 , Sokół Marcin , Daniel Lubański , Kamil Rutkowski - Marcin Szmalc , Maciej Wierzbicki , samobójcza )

Finał

Janusze - InterClass 6-7

( Gabriel Żabiński - 2 , Marcin Bartosiewicz , Marcin Wątkowski , Rafał Skała , Robert Ciuba - Piotr Roman - 3 , Adam Niestępski - 3 , Maciej Olszewski )


Dodano 15 styczeń 2017, o godzinie 14:25 przez mazowsze   Komentarze[0]

OSTATNIE ROZSTRZYGNIĘCIA
Harmonogram ostatnich meczy NLH.

NIEDZIELA 15.01.2017 r.


O miejsce 7 -godzina 15.00

Kasztan - Po Ibizie

O miejsce 5 ------15.50

Ekipa WPZ - Olszewka

O miejsce 3 -----16.40

Czarki- Chorzele

Finał -----17.30

Janusze - InterClass




Po meczach o miejsca 7 i 5 zostaną od razu drużynom wręczone pamiątkowe puchary.

Drużynom walczącym o miejsca 1-4 puchary zostaną wręczone po finale.

Statuetki dla zawodników ( bramkarza , zawodnika i strzelca ) zostaną wręczone po finale.

Zawodnika oraz bramkarza ligi wybrali kapitanowie drużyn.Jak głosowali przedstawię po zakończeniu ligi.

Dodano 13 styczeń 2017, o godzinie 23:43 przez mazowsze   Komentarze[0]

Mamy finalistów
Przedostatnia kolejka NLH rozstrzygnęła jakie zespoły zagrają o jakie miejsca w I odsłonie Nocnej Ligi Halowej.

Wyniki :

Janusze - Czarki 6-3
( Marcin Bartosiewicz - 2 , Gabryś Żabiński , Robert Ciuba , Bartosz Wilga , Marcin Wątkowski - Daniel Lubański , Dariusz Sławski , Kamil Makowski )

InterClass - Chorzele 6-1
( Adam Niestępski - 2, Maciej Olszewski -2 , Wojciech Bednarski , Damian Małowidzki - Andrzej Dąbrowski )

Olszewka - Po Ibizie 6-2
( Sebastian Olender -2, Sebastian Ciach - 2 , Daniel Dziekoński , Dariusz Majewski - Marcin Dobrzyński - 2 )

Kasztan - Ekipa WPZ 1-8
( Dawid Rólka - Łukasz Rykowski - 4 , Jakub Maluchnik - 2 , Radosław Sokołowski , Piotr Blaźlak )



STRZELCY BRAMEK

37 - Adam Lewandowski ( Czarki )

36 - Adam Niestępski ( InterClass )

18 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

13 - Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Bartosz Wilga ( Janusze )

12 - Marcin Wątkowski ( Janusze )

10 - Gabriel Żabiński ( Janusze ) , Kamil Makowski ( Czarki )
9 - Piotr Górniak , Łukasz Rykowski , ( Ekipa WPZ ) , Rober Ciuba (Janusze )

8 - Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele ) , Lubański Daniel ( Czarki )

7 - Piotr Molski , Jakub Korzątkowski , ( Czarki ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Jakub Maluchnik ( Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender ( Olszewka )

6 - Bartłomiej Orłowski (InterClass ) , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele )

5 –Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Maciej Olszewski , Damian Małowidzki ( InterClass )

4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Rafał Ogonowski , Marcin Dobrzyński ( Po Ibizie ) ,

3 - Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Krystian Kuciński , Ciach Sebastian ( Olszewka ) , Piotr Roman , ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk ( Po Ibizie ) , Jakub Cichocki , Cezary Romański , Dariusz Sławski ( Czarki ) , Dawid Rólka ( Kasztan )

2 - Mateusz Soliwodzki (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Marcin Szmalc , ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Patryk Kuciński , Dariusz Majewski , Daniel Dziekoński ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Michał Płocharz , Tomasz Kamiński ( Ekipa WPZ )
Dodano 13 styczeń 2017, o godzinie 23:33 przez mazowsze   Komentarze[0]

Terminarz NLH
Terminarz i godziny meczów półfinałowych i o miejsca NLH:

PIĄTEK 13.01.2017 r.

19.40 Czarki - Janusze

20.30 Chorzele - InterClass

21.20 Olszewka - Po Ibizie

22.10 Kasztan - Ekipa WPZ


Kolejka finałowa odbędzie się dnia
15.01.2017 r. ( NIEDZIELA )


O miejsce 7 godzina
15.00-15.45
Przegrany : Kasztan/Ekipa WPZ - Olszewka/Po Ibizie

O miejsce 5
15.50-16.35
Wygrany : Kasztan/Ekipa WPZ - Olszewka/Po Ibizie

O miejsce 3
16.40-17.25
Przegrany : Czarki/Janusze - InterClass/Chorzele

Finał
17.30-18.15
Wygrany : Czarki/Janusze - InterClass/Chorzele

Nagrodami za grę w lidze są :

Puchary za miejsca I , II i III

Puchary za udział w lidze miejsca IV - VIII

Statuetka dla najlepszego zawodnika

Statuetka dla najlepszego bramkarza

Statuetka dla najlepszego strzelca


Niestety medali dla najlepszych trzech ekip nie będzie
Dodano 08 styczeń 2017, o godzinie 21:50 przez mazowsze   Komentarze[1]

I runda za nami
1 runda play off za nami.
Nie zabrakło w niej emocji, walki i dużo bramek.

Wyniki :

Janusze - Ekipa WPZ 11-2
( Marcin Bartosiewicz - 3 , Maciej Smoliński - 2 , Bartosz Wilga - 2 , Marcin Wątkowski - 2 , Gabryś Żabiński , Robert Ciuba - Tomasz Kamiński , Radosław Sokołowski )

Czarki - Kasztan 26-0
( Adam Lewandowski - 17 , Kamil Rutkowski - 2 , Czarek Romański - 2 , Kamil Makowski - 2 , Jakub Kurzątkowski , samobójcze - 2 )

InterClass - Olszewka 9-4
( Adam Niestępski - 4 , Wojciech Bednarski - 3 , Bartłomiej Orłowski , Damian Małowidzki - Kamil Więcek - 3 , Sebastian Olender )

Po Ibizie - Chorzele 2-3
( Rafał Ogonowski , samobójcza - Zbigniew Lubowiedzki , Maciej Wierzbicki , Arkadiusz Czaplicki )

STRZELCY BRAMEK

37 - Adam Lewandowski ( Czarki )

34 - Adam Niestępski ( InterClass )

16 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

13 - Kamil Rutkowski ( Czarki )

12 - Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Bartosz Wilga ( Janusze )

11 - Marcin Wątkowski ( Janusze )

9 - Piotr Górniak ( Ekipa WPZ ) , Kamil Makowski ( Czarki ) , Gabriel Żabiński ( Janusze )

8 - Rober Ciuba (Janusze ) , Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

7 - Piotr Molski , Jakub Korzątkowski , Lubański Daniel ( Czarki ) , Maciej Smoliński ( Janusze )

6 - Bartłomiej Orłowski (InterClass ) ,

5 –Deptuła Sebastian , Sebastian Olender ( Olszewka ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ )

4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Andrzej Dąbrowski , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Rafał Ogonowski ( Po Ibizie ) , Damian Małowidzki ( InterClass )

3 - Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Piotr Roman , Maciej Olszewski ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk ( Po Ibizie ) , Jakub Cichocki , Cezary Romański (Czarki )

2 - Mateusz Soliwodzki , Dawid Rólka (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Marcin Szmalc , ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Marcin Dobrzyński Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Dariusz Sławski ( Czarki )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Patryk Kuciński , Ciach Sebastian ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Piotr Blaźlak , Michał Płocharz , Tomasz Kamiński ( Ekipa WPZ )

Dodano 08 styczeń 2017, o godzinie 21:23 przez mazowsze   Komentarze[0]

NLH
Przed nami pierwsza runda play off NLH.

Terminarz i godziny meczy 08.01.2017 r .


17.00
Janusze - Ekipa WPZ

17.50 Czarki - Kasztan

18.40 InterClass - Olszewka

19.30 Chorzele - Po Ibizie

Po tej rundzie zwycięzcy zagrają w półfinałach a przegrani o miejsca:

Terminarz meczy półfinałowych i o miejsca 5-8
13.01.2017 r . ( PIĄTEK )

Mecz o miejsca 5-8


Przegrany Chorzele/Po Ibizie - InterClass/Olszewka
Przegrany Czarki/Kasztan - Janusze/Ekipa WPZ

Półfinały:

Zwycięzca Chorzele/Po Ibizie - InterClass/Olszewka
Zwycięzca Czarki/Kasztan - Janusze/Ekipa WPZ

Kolejka finałowa odbędzie się dnia
15.01.2017 r. ( NIEDZIELA )



O miejsce 7 godzina
15.00-15.45

O miejsce 5
15.50-16.35

O miejsce 3
16.40-17.25

Finał
17.30-18.15

Nagrodami za grę w lidze są :

Puchary za miejsca I , II i III

Puchary za udział w lidze miejsca IV - VIII

Statuetka dla najlepszego zawodnika

Statuetka dla najlepszego bramkarza

Statuetka dla najlepszego strzelca


Niestety medali dla najlepszych trzech ekip nie będzie

Dodano 04 styczeń 2017, o godzinie 21:08 przez mazowsze   Komentarze[0]

Za tydzień zaczynamy
Już za tydzień piłkarze Mazowsza rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej.
Pierwszy trening odbędzie się na hali 17 stycznia 2017 r.
Początek godzina 18.00


Co do kadry to z drużyny odszedł już w trakcie rundy jesiennej Bartosz Kardaś.
Do Mazowsza wraca po półrocznej przerwie Krzysztof Antosiak.
Do treningów wraca także były zawodnik Mazowsza Rafała Krawczyk.Chęć gry w naszym zespole zgłosił Daniel Pietrzak.
Reszta zawodników zadeklarowała dalszą chęć współpracy z naszym klubem.
Od początku nie będzie z nami przygotowywał się nasz kapitan Łukasz Bors który ma problemy zdrowotne i musi zrobić sobie kilkutygodniową przerwę.
Czekamy także na decyzję 2 zawodników którym złożyliśmy propozycję gry i czekamy na ich decyzje czy są zainteresowani grą w Mazowszu.
Na pewno były by to wzmocnienia.

Plan sparingów i przygotować ekipy Mazowsza:

11.02.2017 - sparingpartner poszukiwany - ktoś chętny ??
18.02.2017 - Korona Szydłowo
25.02.2017 - Orzyc Chorzele
04.03.2017 -AGP Białołęka
11.03.2017 - Wieczfnianka Wieczfnia

Daty, godziny ustalona będą później
Dodano 02 styczeń 2017, o godzinie 23:13 przez mazowsze   Komentarze[0]

Runda play off
Runda play off przed nami.
W niej pierwszy zespół rundy zasadniczej zmierzy się z ostatnim itd.

Terminarz i godziny meczy 08.01.2017 r .


17.00
Janusze - Ekipa WPZ

17.50 Czarki - Kasztan

18.40 InterClass - Olszewka

19.30 Chorzele - Po Ibizie




Dodano 30 grudzień 2016, o godzinie 00:23 przez mazowsze   Komentarze[0]

7 kolejka NLH


Wyniki 7 kolejki

Olszewka - Po Ibizie 3-3

( Sebastian Ciach , Sebastian Olender , Patryk Kuciński - Paweł Zarjewski , Mateusz Fąk , samobójcza )

Ekipa WPZ - Kasztan 11-1

Piotr Górniak - 4 , Kamil Brejlak -3 , Jakub Maluchnik - 2 , Radosław Sokołowski , Michał Płocharz - Dariusz Rólka )

Chorzele - Janusze 4-4

( Maciej Wierzbicki - 2 , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki - Bartosz Wilga - 2 , Marcin Wątkowski - 2 )

InterClass - Czarki 2-3

( Adam Niestępski , Wojciech Bednarski - Kamil Rutkowski , Kamil Makowski , Jakub Kourzątkowski )


STRZELCY BRAMEK

30 - Adam Niestępski ( InterClass )

20 - Adam Lewandowski ( Czarki )
13 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )
11 - Kamil Rutkowski ( Czarki )
10 - Bartosz Wilga ( Janusze )
9 - Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Piotr Górniak ( Ekipa WPZ )
8 - Gabriel Żabiński ( Janusze ) , Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ )
7 - Rober Ciuba , (Janusze ) , Piotr Molski , Kamil Makowski , Lubański Daniel ( Czarki ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
6 - Jakub Korzątkowski ( Czarki ) ,
5 –Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik ( Ekipa WPZ ) , Bartłomiej Orłowski (InterClass ) ,
4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) ,Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender ( Olszewka )
3 - Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Piotr Roman , Damian Małowidzki , Maciej Olszewski ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Rafał Ogonowski , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk ( Po Ibizie ) , Jakub Cichocki (Czarki )
2- Mateusz Soliwodzki , Dawid Rólka (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Marcin Szmalc , ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Marcin Dobrzyński Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Dariusz Sławski ( Czarki )
1-Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Cezary Romański (Czarki ) , Kamil Więcek , Patryk Kuciński , Ciach Sebastian ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Piotr Blaźlak , Michał Płocharz ( Ekipa WPZ )

Dodano 30 grudzień 2016, o godzinie 00:09 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 10
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk10
2.Wkra Bieżuń10
3.Makowianka Maków Mazowiecki10
4.CK Troszyn10
5.Żbik Nasielsk9
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel2
-Grabowski Adam2
2.Jabłoński Marcin1
-Piotrak Artur1
-Bors Łukasz1
-Sławski Artur1
Wrzesień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec