Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Na trójkę
Mazowsze Jednorożec - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-0 ( 1-0 )

Bramki zdobyli: Adam Grabowski, Daniel Skała -2

Skład :
Łukasiak - Jaśkiewicz , Michalski , Krajewski , K.Antosiak - Jabłoński , Piotrak ,Wątkowski , Stępkowski - Grabowski , D.Skała

Ponadto grali :
B.Antosiak , Zalewski , Olber ,Krawczyk , Świderski
Dodano 11 marzec 2017, o godzinie 23:43 przez mazowsze   Komentarze[1]

Sparing numer 5
Jutro Mazowsze rozegra ostatni mecz sparingowy przed rundą wiosenna A-klasy.
Tym razem w Przasnyszu zmierzymy się z drożyną Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna( LO COOZPN).
Początek meczu 15.30
Dodano 10 marzec 2017, o godzinie 16:58 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wyniki sparingów
Wyniki meczy sparingowych zespołów naszej ligi.

Gryf Kownaty Żędowe
Kryształ Glinojeck (A) 1:5
Boruta Kuczbork (LO) 4:4
GKS Pokrzywnica (B) 5:5
Wkra Sochocin (LO) 1:2
GKS Strzegowo (LO) 2:2
GKS Gumino (B) 1:1

Jutrzenka Unieck
Błękitni Raciąż (juniorzy) 5:1
Opia Opinogóra (B) 8:2
Wkra Radzanów (B) 0:3

Konopianka Konopki
Tęcza Ojrzeń (LO) 0:5
GKS Strzegowo (LO) 5:0
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 1:1
Sona Nowe Miasto (LO) 1:3
Żbik Nasielsk (LO) 1:2

Korona Karolinowo
Świt Staroźreby (LO) 1:2
GKS Strzegowo (LO) 2:2
GUKS Krasnosielc (B) 6:2
GKS Pokrzywnica (B) 5:0

Kryształ Glinojeck
Nadnarwianka Pułtusk (LO) 2:5 (
Gryf Kownaty Żędowe (A) 5:1
Polonia Warszawa (juniorzy) 1:12
Gladiator Słoszewo (B) 8:0
Sona Nowe Miasto (LO) 2:2
Boruta Kuczbork (LO) 4:1
Wkra Sochocin (LO) 1:2

KS Wąsewo
KS CK Troszyn (LO) 1:1
Rzekunianka Rzekuń (A) 2:2
Iskra Zaręby Kościelne (B) 7:0
Korona Ostrołęka (juniorzy) 0:1
GKS Max Rol Andrzejewo (B) 6:4

Kurpik Kadzidło
SKS Szczytno (LO) 2:3
Orzyc Chorzele (LO) 2:3
Mazur Pisz (LO) 7:3
Victoria Jedwabne (A) 4:2


Orzeł Sypniewo
Zryw Jedwabno (B) 0:0
Świt Baranowo (A) 2:1
WKS Rząśnik (A) 0:5
Orzyc Chorzele (LO) 5:1

PAF Płońsk
Żbik Nasielsk (LO) 2:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:2
Tęcza Ojrzeń (LO) 0:1
Kosa Konstancin (juniorzy) 2:2
Dąb Wieliszew (LO) 1:5
GKS Strzegowo (LO) 5:3

Pełta Karniewo
GKS Pokrzywnica (B) 2:5
GKS Pokrzywnica (B) 0:6

Rzekunianka Rzekuń
KS Wąsewo (A) 2:2
Wymakracz Długosiodło (B) 3:1
KS Śniadowo (LO) 0:6
Narew Ostrołęka (-) 4:1
Orzeł Kolno (IV) 3:5
Świt Baranowo (A) 8:0

Świt Baranowo
Iskra Krasne (LO) 4:5
GKS Dźwierzuty (LO) 1:8
MKS Ruciane-Nida (LO) 4:2
Zryw Jedwabno (B) 0:2
Orzeł Sypniewo (A) 1:2
KS CK Troszyn (LO) 1:5
Rzekunianka Rzekuń (A) 0:8
Narew Ostrołęka (-) 2:2


Żak Szreńsk
12 lutego: GKS Kozłowo (A) 4:2
Iskra Narzym (A) 2:2
Gladiator Słoszewo (B) 2:4

wszystkie wyniki ze strony piłkanamazowszu.pl
Dodano 05 marzec 2017, o godzinie 21:57 przez mazowsze   Komentarze[0]

Porażka
AGAPE Białołęka Warszawa - Mazowsze Jednorożec 3-0 ( 1-0 )

Skład:
Łukasiak - Stępkowski , Piotrak , Michalski , Jaśkiewicz - Jabłoński , Żabiński , Wątkowski , Wilga - Pietrzak , D.Skała

grali także
Świderski , Krajewski , Olber , K.Antosiak , Zalewski , Wódkiewicz
Dodano 04 marzec 2017, o godzinie 19:09 przez mazowsze   Komentarze[2]

Czwarty sparing
Czwarty mecz sparingowy czeka drużynę Mazowsza już jutro.
Tym razem udamy się do Warszawy by tam zmierzyć się z ekipą AGAPE Białołęka.

Spotkanie zostanie rozegrane na obiekcie przy ul. Obrońców Tobruku 11.
Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 13:00.

Mecz rozegrany zostanie na zaproszenie naszego byłego zawodnika, a obecnie trenera grup młodzieżowych w tym klubie Grzegorza Siedleckiego
Dodano 03 marzec 2017, o godzinie 20:59 przez mazowsze   Komentarze[0]

Dodatkowy sparing
Niestety nie dojdzie do skutku zaplanowany mecz sparingowy z Bartnikiem Myszyniec.
Dlatego tez drużyna Mazowsza poszukuje sparingpartnera na dzień 18/19 marzec 2017 r

Sparingi do rozegrania :

4.03.2017 r. Agape Białołęka Warszawa ( LO )- godz.13.00 ( Obrońców Tobruku - Warszawa )

11.03.2017 r. Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna ( LO ) - godz. 13.00 ( Jednorożec )


18.03.2017 r. sparingpartner poszukiwany
Dodano 28 luty 2017, o godzinie 08:28 przez mazowsze   Komentarze[0]

Mazowsze Jednorożec - Orzyc Chorzele 2-1.

Bramki zdobyli :Żabiński Gabryś i Wilga Bartosz.

Skład:
Łukasiak - Stępkowski , Piotrak , Krajewski , Jaśkiewicz - Jabłoński , Żabiński , Wątkowski , Wilga - Grabowski , D.Skała

grali także
Świderski , Michalski , Olber , K.Antosiak , B.Antosiak , Pietrzak
Dodano 27 luty 2017, o godzinie 22:24 przez mazowsze   Komentarze[1]

Trzeci sparing
Trzeci mecz sparingowy czeka ekipę Mazowsza Jednorożec.
Tym razem w sobotę udamy się do Przasnysza by zmierzyć się z Orzycem Chorzele.
Pierwszy gwizdek sędziego 13.30.
Zapraszamy kibiców na mecz
Dodano 23 luty 2017, o godzinie 23:46 przez mazowsze   Komentarze[1]

Poszukiwany sparingpartner
Mazowsze Jednorożec poszukuję chętnej drużyny która zagrała by mecz sparingowy w weekend 18/19 marzec.
Mecz może odbyć się w Jednorożcu jak i na wyjeździe.
Chętne ekipy proszę o kontakt.
Dodano 22 luty 2017, o godzinie 23:51 przez mazowsze   Komentarze[0]

Filip Grabowski królem strzelców
Filip Grabowski z Mazowsza Jednorożec z 10 bramkami został najlepszym strzelcem turnieju rocznika 2005.

Strzelcy bramek:

10 – Filip Grabowski ( Mazowsze Jednorożec )

7 – Bryks Wiktor ( MKS Mława )

5 – Morawski Wiktor ( MKS Przasnysz )

3 – Bońkowski Huber ( MKS Przasnysz ) ,Drozdowski Marek ( MKS Mława ) Wydra Jakub ( MKS Mława )

2 – Łukaszewski Michał ( Mazowsze ) , Gacioch Kamil ( Baranowo ) , Tabaka Adrian ( Baranowo ) , Piotrak Jakub ( Mazowsze ) , Bońkowski Jakub ( Przasnysz ) Zawistowski Wiktor ( Mława ) , Jędrzejewski Dawid ( Mława )

1 – Król Daniel ( Mława ) , Olszewski Dominik ( Mława ) , Panfil Mateusz ( Mława ) ,Rogalski Gabriel ( Mława ) , Karlak Ziemowit ( Troszyn ) , Karlak Mieszko ( Troszyn ) , Kryspin Natan ( Troszyn ) , Antosiak Jakub ( Mazowsze ) , Wcisło Konrad ( Mazowsze ) , Niestępski Kacper ( Mazowsze ) , Szymański Damian ( Mazowsze ) , Tokraski Patryk ( Baranowo )
Dodano 19 luty 2017, o godzinie 16:33 przez mazowsze   Komentarze[3]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 6
LDrużynaP
1.Nadnarwianka Pułtusk19
2.Żbik Nasielsk18
3.Makowianka Maków Mazowiecki16
4.Kryształ Glinojeck16
5.CK Troszyn16
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel3
2.Grabowski Adam2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Bors Łukasz1
-Sławski Artur1
Październik 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec