Rzekuń
Świt Baranowo

Młodzi wygrywają!
Makowianka Maków Mazowiecki - Mazowsze Jednorożec 1:5 (0:4)

Na inauguracje rundy jesiennej młodzi piłkarze Mazowsza Jednorożec zmierzyli się na wyjeździe z ekipa z Makowa. Zawodnicy pewnie i bez większych problemów pokonali swoich rowieśników i cieszyli się z pierwszego zwycięstwa w rundzie.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
1:0 Igor Wilga
2:0 Michał Łukaszewski (as. F.Grabowski)
3:0 Filip Grabowski (as. M.Lorenc)
4:0 Filip Grabowski
5:1 Michał Łukaszewski

Skład:
Antosiak - Łukaszewski, Niestępski, Piotrak - Dziobek, Szymański, Wilga - Grabowski, Lorenc.

Ponadto grali:
Wcisło, Rybacki, Głodkowski, Frontczak.
Dodano 11 kwieceń 2017, o godzinie 15:37 przez Żabkaa   Komentarze[0]

Wysoka porażka
Kryształ Glinojeck - Mazowsze Jednorożec 4-0 ( 4-0 )

Skład:
Łukasiak ( Świderski ) - K.Antosiak ( Zalewski ), Jaśkiewicz , Piotrak , Bors - Wątkowski , Stępkowski ( Michalski ), Żabiński , Jabłoński - Skała , Olber ( Krajewski )

Gospodarze zdecydowanie lepsi.W pierwszej połowie różnica co najmniej dwóch klas.
W drugiej gospodarze kontrolowali w pełni przebieg gry. Wynik zasłużony i w pełni sprawiedliwy. Nadmienić należy że przez cały mecz nie oddaliśmy strzału na bramkę.
Dodano 08 kwieceń 2017, o godzinie 22:45 przez mazowsze   Komentarze[1]

Wyjazd nr 2
Kolejny ciężki mecz czeka ekipę Mazowsza Jednorożec.
Jutro udamy się do Glinojecka by zmierzyć się z tamtejszym Kryształem.

Początek meczu 15.00

Wyjazd 12.30
Dodano 07 kwieceń 2017, o godzinie 08:01 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pewne 3 punkty
Mazowsze Jednorożec - Orzeł Sypniewo 4-1 ( 1-0 )

Bramki zdobyli :
Gabryś Żabiński , Bartosz Wilga , Daniel Skała , Marcin Jabłoński

Skład:
Świderski - K.Antosiak ( Wódkiewicz ), Piotrak ,Bors , Jaśkiewicz - Jabłoński ( Stępkowski ), Wątkowski ( Krajewski ) , Żabiński , Wilga - Grabowski ( B.Antosiak ) , D.Skała

Pierwsza wiadomość do składu po półrocznej kontuzji wrócił kapitan Łukasz Bors.
Pierwsza połowa to gra w środku boiska , dużo chaosu , dużo walki i dużo niedokładności w poczynaniach obydwu zespołów.
Dobrych sytuacji jaka na lekarstwo. Pod koniec pierwszej części gry błąd popełniają obrońcy gości i Gabryś Żabiński wyprowadza nas na prowadzenie.
Druga połowa zaczyna się dla nas wyśmienicie. Strata w środku pola, prostopadła piłka do Wilgi i mamy 2-0.
10 minut później popełniamy błąd i faulujemy w polu karnym.Do rzutu karnego podchodzi najlepszy strzelec Orła i trafia.... w słupek, odbitą piłkę przejmujemy i wyprowadzamy zabójczą kontrę z której podwyższamy wynik. Strzelcem gola jest nasz najlepszy strzelec Daniel Skała.
Od tego momentu pełną inicjatywę przejmuje zespół gości.Jednak granie długich piłek oraz wrzutów nie przynosi zamierzonego rezultatu czyli gola.Za to my znowu wyprowadzamy kontrę i podwyższamy na 4-0. Strzelcem bramki Marcin Jabłoński.
Od tego momentu Orzeł jeszcze mocniej przyspieszył. W 90 minucie nieporozumienie bramkarza i obrońcy wykorzystuje zawodnik Sypniewa i ustala wynik meczu.
Mecz wyrównany , gra niezbyt piękna. Naszą siłą w tym meczu była skuteczność dlatego wygraliśmy.
I dobrych wiadomości koniec na teraz. Kontuzji w tym meczu doznali Adam Grabowski ( pachwina ) i Marcin Wątkowski ( skręcenie kolana ). Jak groźne są to kontuzje nie wiadomo, obydwaj zawodnicy zostali zniesieni z boiska !!!
Zdrowia panowie
Dodano 01 kwieceń 2017, o godzinie 16:59 przez mazowsze   Komentarze[3]

Kolejka numer 2
W najbliższą sobotę Mazowsze rozegra pierwszy mecz ligowy na swoim obiekcie w tej rundzie.
Do Jednorożca przyjedzie zespół z Sypniewa.

Początek meczu 14.00

ZAPRASZAMY KIBICÓW !!!
Dodano 30 marzec 2017, o godzinie 17:26 przez mazowsze   Komentarze[3]

Najniższy wymiar kary
KS Wąsewo - Mazowsze Jednorożec 0-3 ( 0-1 )

braki zdobyli : Bartosz Wilga - 2 , Daniel Skała

Skład:
Łukasiak - Jaśkiewicz , Piotrak , Krajewski , K.Antosiak - Jabłoński , Wilga ,Wątkowski , Żabiński - Grabowski , D.Skała

ponad to grali :
Stępkowski Wódkiewicz , Świderski

Pierwsza połowa to szybko zdobyta bramka przez nasz zespół . Strzelcem bramki był Daniel Skała który zdobył bramę w 3 minucie. Cała połowa to to granie w środku pola.
Druga połowa to już dominacja zespołu z Jednorożca. Tylko dzięki brakarzowi z Wąsewa wynik jest 0-3.Bramkarz wyczyniał cuda w bramce i wynik 0-3 jest najmniejszym wymiarem kary.
Dodano 25 marzec 2017, o godzinie 19:19 przez mazowsze   Komentarze[1]

Ligę czas zacząć
Po długiej przerwie doczekaliśmy się początku ligi.
Jutro udamy się do Wąsewa by tam zmierzyć się z tamtejszą drużyną.

Wyjazd 11.20
Dodano 24 marzec 2017, o godzinie 19:22 przez mazowsze   Komentarze[0]

ZACZYNAMY
W najbliższą sobotę Mazowsze meczem wyjazdowym z Wąsewem zainauguruje rundę wiosenną A-klasy.

O co walczymy ?
Chciało by się napisać i powiedzieć że o awans do LO. Pozycja w tabeli oraz strata do lidera jest taka że można realnie myśleć o awansie.Niestety takich drużyn jak nasza jest kilka ( Sypniewo , Kadzidło , Płońsk czy nawet Konopki ). Na pewno w każdym meczu będziemy walczyli o 3 punty, w żadnym wypadku nie odpuścimy.

Niestety dopadły nas problemy kadrowe. Czterech zawodników z podstawowego składu wypada nam na razie z gry:
- Robert Ciuba - 7 bramek, 4 asysty - wyjechał za granicę
- Łukasz Bors kapitan- 3 br/1 asysta - leczy kontuzję kolana, kiedy wróci nie wiadomo
-Rafał Skała - po brutalnym faulu w meczu z Sochocinem ma problemy z kolanem, czeka na rezonans
-Gabriel Żabiński - 3 br/ 4 asysty - ma problemy z kolanem, nie trenuje 3 tydzień

Wyniki sparingów pokazują że nie jest z nami tak źle , że inni zawodnicy godnie ich zastępują.No ale sparingi sparingami a liga ligą. W sparingach jest duża rotacja składem , trenerzy próbują różnych wariantów, różnych rozwiązań.
Dlatego wolimy dmuchać na zimne.
Myślę że jak w/w zawodnicy byli do dyspozycji trenera o awans było by łatwiej, a tak liga zweryfikuje wszystko.

Sparingi wyszły na plus, graliśmy z drużynami z wyższych lig ( tylko Lelis B-klasa ) i w większości byliśmy zespołami zdecydowanie lepszymi.
W sparingach błysnął znowu nasz super snajper Daniel Skała który zdobył 11 bramek.

Dodano 22 marzec 2017, o godzinie 14:08 przez mazowsze   Komentarze[1]

Sparing nr 6 na 7
Mazowsze Jednorożec - GLKS Lelis 7-0 ( 3-0 )

Bramki zdobyli: Daniel Skała - 5 , Piotr Stępkowski ,samobójcza

Skład :
Łukasiak - Jaśkiewicz , Piotrak , Krajewski , K.Antosiak - Jabłoński , Wilga ,Wątkowski , Stępkowski - Grabowski , D.Skała

Olber , Zalewski , B.Antosiak
Dodano 19 marzec 2017, o godzinie 15:29 przez mazowsze   Komentarze[1]

Sparing nr 6
W niedzielę w Jednorożcu Mazowsze Jednorożec rozegra ostatni mecz sparingowy przed startem Seria-A.

Naszym przeciwnikiem będzie ekipa GLKS Lelis ( B-klasa COOZPN ).